23418
  • Csesza
    #11943
    oda van írva, hogy Plymouth :)

    lehet, hogy úgy érezte nincs mostanában esélye felkerülni a felnött csapatba, ezt tőle kéne megkérdezni :)
  • Grenzjager
    #11942
    Plymouth-ban egész pontosan. Csak kérdés, hogy onnan hogyan keveredett Orosházára?
  • Csesza
    #11941
    HBD skristof!
  • Csesza
    #11940
    Angliát is megjárt fiatal tehetséget igazolna a Ferencváros. A zöld-fehérek szívesen látnák a soraikban a korábban Plymouthnál is megforduló, jelenleg az Orosházát erősítő Petneházy Márkot. A 19 éves irányító középpályás néhány évig Angliában nevelkedett, nyáron hazatért Orosházára, ahol ősszel hat bajnoki gólt szerzett, többek között a Fradi hálójába is betalált. A játékost télen a DVSC is tesztelte, ám a bajnokcsapatnál úgy döntöttek, egyelőre nem igazolják le őt, ám továbbra is figyelik. Petneházy a pepsifoci.hu érdeklődésére elmondta, tudja, hogy a Ferencvárosnál komolyan felmerült a neve, és a mai napon várhatóan már az egyeztetések is megkezdődnek.


    - pepsifoci.hu -
  • Oncsi
    #11939
    Lipcsei: A szerződésem még másfél évig köt a Fradihoz, de szeretném, ha még egy évvel meghosszabbítanák. Jó lenne 38 évesen magyar bajnokként visszavonulni. Biztos vagyok benne, hogy a Fradi lesz még BL-szereplő, de hogy velem vagy nélkülem, azt még nem tudom. Most az a nagy álmom, hogy játszhassak az új stadionban. Hab lenne a tortán, ha a nyitómérkőzés az én búcsújátékom lenne, s a fiaim közül Péter vagy Krisztián váltana a Fradiban. S van még egy titkos vágyam is: most második vagyok a Fradi-játékosok örökranglistáján, dr. Sárosi György ugyanis 61 éve 639 fellépéssel tartja a klubrekordot. Én 574 meccsnél tartok, s szeretném átvenni az első helyet a futball-legendától.

  • bubu13
    #11938
    Kevin Megkap
  • Oncsi
    #11937
    Még csak most kezdem igazán felfogni:D:D
    pénz,stadion,játékosok,biztos jövő,elérhető célok,ujpest rangadók (L)
  • Gunnersboy
    #11936
    Shaw igenjó reméljük a bajnokságra is tartja majd a formát
  • Csesza
    #11935
    Fradi-Pápa: 2-1

    Góljainkat Shaw és Dragóner szerezték.

    Holczer (Zarzycki) - Csiszár, Dragóner, Mátyus, Szkukalek - Fitos (Deme), Lipcsei, Lazic, Kulcsár (Fülöp) - Bartha, Shaw (Ndjodo)
  • Csesza
    #11934


  • Csesza
    #11933
    T-Mobile-al 3éves szerződést írtunk alá, mégpedig az utánpótlást fogják támogatni
  • Csesza
    #11932
    jön pár játékos erősítés lesz sztem, meg azért szvsz a mostaniak is érzik, hogy változhat valami és remélem összekapják magukat, ha egy sikeres Fradiban akarnak majd játszani
  • Grenzjager
    #11931
    A tavalyi keretből hiányzik Bognár, Balog, Laczkó, Tököli, s helyettük Mátyus, Vincze és Gyogyó. Fitosék mondjuk elmennek, de bőven ránkfér az erősítés, mert a Kecskemét nem gyengébb a Nyíregyházánál, sőőt, viszont mi jóval gyengébbek vagyunk mint tavaly.
  • Matthew Prosac
    #11930
    szvsz legvalószínűbb a Tidiane/Lamine, Morrison, Lucketti hármas, ami nem túl nagy erősítés...
    Szerintem nyárra tervezik a hatalmas keretátalakítást. Speciel ezzel a kerettel ennek a Ferencvárosnak illene feljutnia (különösebb erősítés nélkül is), szerintem ezt az angolok is tudják..
  • Matthew Prosac
    #11929
    Én csak két elefántcsontpartit és két brazilt meg egy auszit látok a keretbe a többi kínai.
    Tovább kutakodtam.

    Demar Stuart

    Jason Morrison
    Dec 20 2006
    "Stewart is a 22-year-old defender, while Morrison, also 22, plays in midfield. "
  • Grenzjager
    #11928
    Tehát a középpályás Kourouma Mohamed Lamine (Elefáncs.p.) és a védő Sourae Sekou Tidiane (Elefáncs.p.) közül az egyik jön. Mivel a többiből nem nézek ki francia állampolgárságot.
  • Grenzjager
    #11927
    Kikkel kezdené meg a Fradinál a fellendülést McCabe? - bulvár...
  • Grenzjager
    #11926
    A kínai csapat idei keretét nem találtam, gőzöm sincs ki lehet a francuska...
  • Matthew Prosac
    #11925
    Na utánnanéztem.
    Bromby-t megtaláltam(Leigh Bromby), de most nézem hogy 15 napja már eladták a Watfordnak 600.000 fontért. Nemhinném hogy ilyen értékes játékost ideküldtek volna mellesleg ..
    Horsfield ugyancsak 15 napja a Scunthorpe United-hez került kölcsönbe, ergo ő is kilőve. Tongénak is utánnanéztem, 2001 óta minden szezonban majdnem 30 meccset játszik, ergo alapember. Ő is kilőve, nem hinném hogy kölcsönadnák.
    Sheltonra van esély, nemnagyon megy neki a góllövés, Lucketti 36 éves, lassan már levezet és nemsokat jáccik Sheffieldben, őrá is van esély.

    Keef = Keith Gillespie... Hát nemhinném h jön
  • Solt
    #11924
    Mindegy, hogy most ki jön, a lényeg, hogy jussunk fel! :) Aztán remélem elkezdik összevásárolni a hazai tehetségeket, plusz 4-5 tényleg jó idegenlégiós és hajrá! :) Aztán persze jó lenne az MTK-hoz hasonló utánpótlás bázist felépíteni...
  • Matthew Prosac
    #11923
    Demar Stewart, Jason Morrison (a belgiumi fiókcsapattól), Tonge, Lucketti ,esetleg Luton Shelton vagy Horsfield.

    de szerintem utóbbi 4 spílerre nem sok esély van, az első kettő meg elvileg jamaikai válogatott, de nem lehetnek egetverően pengések..
    Valami "Keef"-et és "Bromby"-t olvastam még valahol, dehogy ezek kik
    Tonge,Lucketti,Shelton,Horsfield 4esből jöhet bárki.
  • bmffm856
    #11922
    neveket lehet tudni akárcsak pletyka szinten is?
  • Lionel
    #11921
    biztos ide küldik steadet meg kilgallont
  • Grenzjager
    #11920
    Szóval akkor elvileg a kínai csapattól jön egy francia, és a Sheffield-től 4-6, zömében angol játékos.
  • Oncsi
    #11919
    Az elnök továbbá közölte, Várszegi Gábor az összes kereskelmi jellegű jognak körülbelül az ötven százaléka fölött rendelkezik, bár ezt pontosan nehéz megmondani.

    Nevezetesen olyan vagyoni jogokról van szó, mint a Ferencváros néven futó italok (pl. Fradi sör), a CD-, DVD-kiadás, a hivatalos honlap, a színes magazin (100% Fradi), valamint a nem bajnoki rendszerű hazai és nemzetközi mérkőzések közvetítési joga.

    A Ferencvárosé a legtöbb merchandising-jog (mezek, ruhadarabok, kegytárgyak értékesítése), valamint a klub vagyonát képezik a bajnoki mérkőzések és a nemzetközi kupameccsek közvetítési jogai.

    Kevin McCabe legutóbbi magyarországi sajtótájékoztatóján azt mondta, hogy ezek az ügyek rendezhetők. Miután az FTC futballcsapata hamarosan az angol milliárdosé lesz, feltehetőleg hamarosan tárgyalásokat kezd Várszegi Gáborral a probléma megoldásáról.
  • banok
    #11918
    szerintem ez így nagyon jó megoldás. Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. :)
  • Solt
    #11917
    Ez nekem is szimpatikus, így "örjöngeni" is lehet, és gyereket is lehet meccsre vinni! :)
  • Csesza
    #11916
    most sztem ha minden rendben lesz akkor mindenki meg fog nyugodni
  • Kaplan
    #11915
    Most olvasom ezt a cikket amit Solt linkelt be. Az úgy nevezett családi lelátó lehetősége nagyon szimpatikus, ami Sheffield-ben is van. Végre a családok is kimernek majd járni, mert a mostani sok buta dühöngő állatok miatt képtelenség nekik. Mert az nem szurkolás amit leművelnek.
  • Csesza
    #11914
    remélem a bajnokságban is folytatja majd a gólgyártást
  • Kaplan
    #11913
    Ez a Shaw srác nagyon jólt tolja úgy tűnik. Hát igen ennyi a honi és a brit labdarúgás közötti szint... :)
  • Csesza
    #11912
    akkor most elvileg nyitva áll a kapu Lisztes elött is...
  • Csesza
    #11911
    Szigetszentmiklós - Fradi 1-3

    Shaw, Fülöp, Szkukalek
  • Solt
    #11910
    interjú a Megváltóval! :))
  • Grenzjager
    #11909
    A stadion forgatás is még jó lehet....

    Alvásnál is sokat számít hogy a mágneses mezőkkel párhuzamosan vagy keresztben alszol...
  • Grenzjager
    #11908
    SZÍVBŐL ÖRÜLÖK !!!!!!!!!!!

    Legyen McCabe a második Springer Ferenc!!!
  • Zenszkij
    #11907
    Ez mindenképpen nagy dolog, csak jussunk fel, most ez a legfontosabb, nyáron meg majd jöhetnek az igazán nagy változások. Pár év és ismét jöhet a Real, Ajax, Newcaslte, Schalke újra!!!!!!!!! Olééééééé
  • zsilike
    #11906
    nagy stadion,sok ember,nagyobb bevétel.....ez a jövő
  • Oncsi
    #11905


    Most már csak fel kellene jutni;)
    10ezren lennénk midnen hazai meccsen,azért az jó lenne tavasszal,meg idegenbe is amenyien csak tudunk és beférünk !!!és EGYÜTT harcoljuk ki az első osztályt !!! Most már csak felfele mehet !!
  • ICEMAN15
    #11904
    Azért nekem hiányozni fog ez a stadion.Mindenkinek ez az igazi szentély maradt meg eddig az emlékezetében.De azért jöjjön az a 25 ezres!!!! HAJRÁ FRADI