23418
  • Grenzjager
    #12264
    Óriási az érdeklődés a Ferencváros-Sheffield United találkozó iránt: a bérletek nem érvényesek, így hétfőig több mint hétezer belépő kelt el, s nem zárható ki, hogy a nézőszám eléri a tízezret, hiszen a pénztárak kedden 10 órakor újra kinyitnak. A várhatóan népes közönség természetesen jól jön a Fradinak, a leendő tulajdonossal ugyanis egyelőre nincs szerződés - a megállapodás két héten belül megszületik -, és addig pénz sem kerül onnan a klub kasszájába. Bevétel azonban csak a jegyek eladásából származik majd, mert hiába közvetít a televízió, a zöld-fehérek barátságos mérkőzéseinek jogdíjai a korábbi tulajdonos Fotexet illetik. A meccsre kilátogatók ajándék Nemzeti Sportot kapnak külön erre az alkalomra készült címlappal, a klub és a kiadó közötti együttműködés keretében. (foci24.com - Fedor János)
  • Grenzjager
    #12263
    szerintem többen leszünk mint a Vác ellen, csak közvetlenül a meccs előtt sorba állni elég necces... mondjuk telt ház nem lesz, de én köbö kazincbarcika elleni szitura, 12-15e Fradistára számítok.

    Mondjuk kritikán aluli továbbra is a jegyárusítás, mert pl nem értem hogy a Vác elleni meccs előtt miért nem lehetett jegyet kapni?
  • Csesza
    #12262
    jah gondolom necces megvárni, hogy meccs előtt vegyél jegyet, mert sztem ez egy olyan meccs ahol nem lehet tudni, hogy egyáltalán mennyien lesznek, sztem ez a 2 véglet; vagy nagyon kevesen lesznek vagy majdnemhogy teltház lesz :)
    term. remélem, hogy az utóbbi
  • Grenzjager
    #12261
    Lesz jegy, már ment is egy cimbi :D juhÉJ
  • Grenzjager
    #12260
    Megy valaki mostanában a fórumról jegyet venni? Írjon egy privit ha igen!
  • Csesza
    #12259
    :DDDdddd
  • Grenzjager
    #12258
    el kéne lógni a melóból jegyért... de figyelnek......
  • Gunnersboy
    #12257
  • Grenzjager
    #12256
  • gercse
    #12255
  • Fabio Capello
    #12254
    O.o
  • Csesza
    #12253
    Grosics Gyula is pályára lép a Sheffield ellen!


    Az angol Sheffield United-et is tulajdonló befektetőkkel való együttműködés egyik jelentős mérföldköve a kedd eseti FTC - Sheffield United mérkőzés, amely a Fradi család reménye szerint egy hosszú távú és gyümölcsöző együttműködés szép kezdete. A találkozó különlegessége, hogy hivatalosan is pályára lép a mérkőzésen a Ferencváros színében Grosics Gyula, a legendás Aranycsapat kapusa, akit annak idején, 1962-ben, pártutasításra nem engedtek kedvenc klubjába, a Ferencvárosba igazolni.

    A közelmúltban azonban a Fradi hivatalosan is leigazolta Grosics Gyulát, átigazolási lapját, még súlyos betegsége idején, a kórházi ágyon írta alá. Szerencsére az óta megerősödött annyira az egykori kiváló kapus, hogy a mérkőzés előtt a Ferencváros és a Sheffield vezetői, majd a pálya szélén az FTC szurkolói is köszönthetik őt.

    Grosics Gyula egyébként örömmel és meghatottan várja a Ferencváros játékosaival, vezetőivel és a szurkolóival a találkozást. A kezdőrúgás elvégzése után aztán hivatalosan, a mérkőzés keretében váltja őt a kijelölt cserekapus.
  • Grenzjager
    #12252
    Sheffield elleni holnapi meccsre 150-200 angol érkezése várható a Blades fóruma alapján.


    Jó lenne ha sokan lennénk az Albert-stadionban, mert azt kell ünnepelni, hogy VAN MÉG FRADI!
  • Gunnersboy
    #12251
    ahogy elnézem a sport1-2n nemfogják ismételni :ss fasza akkor nemlátom....
  • Csesza
    #12250
    2008.03.25. - Sport1 - 18:45 - ÉLŐ

    Ferencváros-Sheffield United, barátságos mérkőzés (élő)

    akinek nincs Sport1-e az tudja nézni a www.pepsifoci-hu-n is, mert ott is lesz megint élő közvetítés
  • gercse
    #12249
    Voltam meccsen, de elfelejtettem a fényképezőgépet, sorry :S
    nem volt vmi nagy meccs, de a hangulat egész jó volt, bár mivel tv-s meccs volt,meg hideg is, gondolom ezért nem jöttek annyian
  • Haresz80
    #12248
    Én is.
  • Csesza
    #12247
    Zöld - Fehér Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • Grenzjager
    #12246
    s ahogy olvasom volt találkozás kispestiekkel is:

    itt a történet, Kispesti szemszögből...
    "A csaj nem kapott!Egyébként nagyon nagy volt.Megállt a zöldek metrója(kispestiek a peronon),amire a rendőrök nem engedtek volna senkit,elvileg ajtónyitás nélkül kellett volna továbbmennie.A fradisták meg magyaráztak a csukott,biztonságos ajtó mögül,mint az "állat".Erre valami csoda folytán hopp lol kinyílt az ajtó,a hülye metróvezető megtette nekünk ezt a szivességet...Zöldek besápadnak,kispestiek meg már ütnek is...Egál még nincs.Ez 3-1.De ezeket a dolgokat másképp kéne rendezni.Igy általában azok szívnak rá,akiknek semmi köze az egészhez." Confused Mad (amúgy a lilák is alkottak ma a metróban, persze hogy megint 3-1 volt az arány.)

    "ismerosom volt a "szenvedo fel":
    tenyleg negyen voltak, abbol egy lany.
    megallt a metro. ismert egy kispestit akinek kiintett, mire kiteptek az ajto es berohant 1 kispesti, lebaszott az egyik haverjanak egyet es a haver arrebblokte, ekkor jott egy rendor es adott a kispestinek.
    szoval nem vertek szarra senkit..."
  • Solt
    #12245
    Sokkal jobban néz ki mint eredeti állapotában! :))
  • Grenzjager
    #12244
    fradidrukker.hu fórumáról:

  • Solt
    #12243
    A hülyeségnek mindig ára van! :)))
  • Grenzjager
    #12242
    állítólag a sálját maga dobta le, nem elvették...
  • Oncsi
    #12241
    Jaja..de gyerek kb olyan volt ..mint aki koleszból tart hazafelé..nagy táska..buszpályaudvar felé..és lila ujpesti sálba..(talán előbb körülnéztem volna a helyében) .. haveromat idézem: "Lehet elvesztett egy fogadást":D:D:D
  • Haresz80
    #12240
    De ez komoly?
  • Haresz80
    #12239
    Az gyönyörű
  • Haresz80
    #12237
    Nincsmit.
  • Csesza
    #12236
    :O
  • Oncsi
    #12235
    Meccse lött egy órával aluljároban várakozás....Egyszercsak megjelenik egy ujpesti sálban egy 20év körüli gyerek nagy hátitáskával buszpályaudva felé:D:D bátor volt...egyik ultra egyből észrevette..bakanccsal lábra majd egy két ütés... elvették sálát,majd felgyujtották ott helyben:) !! Bátor gyerek volt:)
    Mátyus meg Lazics sztem is ritka szar... szegény Ndjodo akart..de néha 4emberen akart átmennia labdával és persze nem nagyon sikerült:)
    B -középben a trombitás ygerek..nemtudom ki látta..de első félidőben mögöttem állt és még most sem hallok egyik fülemre:D
  • Csesza
    #12234
    mert én a tétmeccseket szoktam kiírni...
  • Csesza
    #12233
    thx nemtom miért nem vettem észre :)
  • bubu13
    #12232
    következő meccs a Sheffield ellen van. Vagy azt nem irjátok?
  • Haresz80
    #12231
    Következő a Szolnok ellen van de az előző a Vác ellen volt! Rossz a kiírás.
  • Haresz80
    #12230
    De vhogy sikerül nyerni.
  • Haresz80
    #12229
    Ezt hívják öngyilkosságnak, hogy a saját kapunk előtt játszadozunk.
  • Solt
    #12228
    A Csank-tól ne várj támadó focit... mindig is a védekezére fektette a hangsúlyt...
  • Haresz80
    #12227
    Ilyen teljesítménnyel mint ami a Vác ellen volt szopás lessz a Szolnok meg Kecskemét ellen. előrefele kell játszani és nem beadásra, meg visszafele játékra és erőszakosan.
  • Grenzjager
    #12226
    most is jól nyomta, bárhogy is adott be, az mindig Fradi játékoshoz ment.
  • Grenzjager
    #12225
    Ritka szar meccs volt...

    Lazic, Mátyus továbbra is totál béna, félek lisztes se lesz jobb így 3-4 év pauza után... Gyogyó még mindig vicces...

    Csankot pedig már totál nem értem... Ennyire bunkerfocit játszani hazai pályán...
  • Gunnersboy
    #12224
    igenhamar beleszokott az itteni stílusba Souare szerencsére:)