23418
  • Csesza
    #12304
    jézusom mekkora gólt kaptunk :S

    ezt nem érdemelték meg :C
  • Solt
    #12303
    ezt nem hiszem el........
  • chrissparduc
    #12302
    Na mennyenek a faszomba!!!
  • chrissparduc
    #12301
    11 PERC
  • Kanál
    #12300
    ott szopatja ahol akarja, több ilyen középre lőtt labda kéne. persze ez is mákkal pattant dzsodzsó elé de akkoris'
  • Kaplan
    #12299
    Mennyi van még hátra?
  • chrissparduc
    #12298
    Engem is! MINDENT BELEEE!!!!!
  • Mor3llo
    #12297
    vááá ráz a hideg még most a tv előtt is :D
  • Csesza
    #12296
    Bartha eddig jó cserének tűnik
  • chrissparduc
    #12295
    Góóóóóóóól!!!!! A falábúúúúú! :D 10 centiről ő sem tud hibázni! :D:DD:D
  • Mor3llo
    #12294
    NDJODO :DDDDDDDDD
  • Csesza
    #12293
    góóól Ndjodooooo :DDDd a falábúúú
  • chrissparduc
    #12292
    Mi a fasznak eőltetik ezt a böszmét? Helyére kéne tenni Shaw-t! Többet fekszik ez a szerencsétlen, mint áll! Wááááááá
  • Kanál
    #12291
    én nem értem miért kezd.
    mikor felállt a bartha-shaw sor és őt lecserélték rúgtunk 3-at 1x perc alatt a barcikának :D
  • Kaplan
    #12290
    Hát így el is lehet felejteni az NB1-et :):(
  • Mor3llo
    #12289
    istenem...ilyen falábút, de komolyan...
  • Csesza
    #12288
    NdJodo-nak miért van ilyen rohadtul botlába?
  • Csesza
    #12287
    sehol, sztem max 5m volt :S
  • Mor3llo
    #12286
    Ez hol volt 9 méter ??!?!
  • Csesza
    #12285
    a Fradi "szurkolók" már balhéznak...

    szarul játszunk és még azok is csak lehúzzák a csapatot
  • Csesza
    #12284
    vezet a Szolnok :S
  • Csesza
    #12283
    Kecskemét 4-0 Tuzsér

    :C
  • Csesza
    #12282
    Souare megsérült edzésen, valszeg agyrázkódás, kórházba is szállították, nagyon fog hiányozni a mai meccsen :S

    Jobbulást neki!
  • mate317
    #12281
    Nem tudjátok hová tűnt a 12es mez? Kedden nem volt a helyén.
  • Csesza
    #12280
    Grosics meghatódott

    Meghatódott attól a fogadtatástól Grosics Gyula, ami őt fogadta a Sheffield United elleni barátságos meccsen.
    - 100%Fradi - - Elmondhatatlanul jó érzés volt átélni azokat a perceket, amikor az Üllői úti stadion gyepén lehettem - mondta a legendás kapus. - Természetesen hallottam, amikor a közönség hosszasan a nevemet kiabálta, és nem szégyellem, nagyon meghatódtam ettől.

    Remek érzés volt kivonulni a Fradi-pályára, életem nagy álma teljesült, köszönöm mindenkinek, aki részt vett mindebben.

    Természetesen azt is láttam, hogy a szurkolók külön transzparenst készítettek, ami nekem szólt, ez egy újabb remek ajándék volt a részükről. Szerettem volna megköszönni ezt a drukkereknek, de sajnos az orvosok utasítására figyelnem kellett arra, hogy semmi kockázatot ne vállaljak, és sajnos most még egy ilyen hosszú séta a másik kapuhoz is megterhelő lett volna. Pont ez a hangulat volt az, amiről már többször is beszéltem, hogy anno emiatt a szurkolói támogatás miatt igazoltam volna szívesen a Ferencvárosba.


  • Csesza
    #12279
  • Csesza
    #12278
    sajna nekem nem jeleníti meg ezt a képet
  • Grenzjager
    #12277
    7végére:
    Vasárnap 9.15 Keleti pu
    (óraátállításra figyeljetek!)
  • Grenzjager
    #12276
    Ferencváros - Sheffield United
  • Grenzjager
    #12275
  • Grenzjager
    #12274
  • Grenzjager
    #12273
    Grosics Gyula a Fradiban
  • gercse
    #12272
    A sport2 adja majd vasárnap a meccsünket, remélem odateszik magukat a srácok
  • gercse
    #12271
    Voltam kint, nagyon ász hangulat volt,
    elsőfélidőben nem volt vmi jó a csapat támadás téren, de a másodikban volt pár jó percünk, amikor meg lehetett volna többször is az egyenlítő gól, sebaj, Szolnokon kell vitézkedni
  • Mor3llo
    #12270
    Ezzel a séróval úgy nézett ki mint Van Bommel :D
    Egyébként picit ironikus, hogy egy több hónapig sérült, csapat nélküli játékos adta meg az amúgy lapos játék nagyobb ritmusát.
  • Gunnersboy
    #12269
    picit nyíltabb játékot vártam volna mind a 2 csapattól, de Lisztes azért tudott egy kis színt vinni a játékba :)
  • Csesza
    #12268
    vége a meccsnek, maradt a 0-1

    nem volt valami nagy meccs, talán nem is ez volt a lényeg :)

    Lisztes nagyon tetszetősen játszott remélem mostmár egyre jobban belejön és majd ha így játszik Szolnokon is akkor nagyon sokat segíthet a csapatnak
  • Csesza
    #12267
    1-0ra mennek eddig az angolok
  • Mor3llo
    #12266
    Gyönyörű pillanatok voltak ezek!Ilyenkor vagyok leginkább arra büszke, hogy magyarnak és fradistának születtem!
  • Fabio Capello
    #12265
    Jóez, megmutatjuk, hogy Fradi volt, Fradi VAN és Fradi LESZ mindig! Sztem meglesz simán a teltház.... :)