23418
  • Solt
    #12545
    Jogos! Elüldözni mást kéne "kis" akciókkal! :)))
  • Kaplan
    #12544
    Ha meglesz a pénzetek a Ferencváros megvásárlására és tárgyaltok már McCabe-el akkor szóljatok, addig ilyen hülyeségekkel ne foglalkozzunk már inkább tényleg azzal, hogy kaptunk egy új esélyt az angol által. Jó lenne nem elüldözni a külön kis akciókkal..
  • Solt
    #12543
    Akkor jó... én nem értem ezeket a jeleket sokszor amiket írtok! :))
  • Csesza
    #12542
    Én, értettem mire gondoltál :)
  • Solt
    #12541
    Nem az a Kocka! :)) Na mindegy... elkalandoztunk, mea culpa! :)
  • Csesza
    #12540
    kocka? :ADSdasdasd
  • Solt
    #12539
    Igazad van, de ne legyél ilyen kocka! :)
  • Csesza
    #12538
    nem fm és cm topik, köszönjük
  • Csesza
    #12537
    Legyen rend a Fradi Családban!


    A Ferencvárosi Torna Club közleménye:
    A Ferencvárosi Torna Club minden szakosztálya egyaránt elkötelezett, hogy a 109 éves klub hírnevét ne érhesse csorba, a sport egyes területén bennünket érő kudarcok ne hatalmazhassák fel a sportolókat és szurkolókat, hogy önbíráskodással nehezen gyógyuló morális sebeket okozzanak szeretett egyesületünknek. Az FTC vezetése őszinte reményét fejezi ki, hogy a klub május 9-i konszolidációja után azok az irányelvek lesznek mértékadók a Labdarúgó ZRT-ben is, melyek az angol labdarúgás megtisztulásához és felemelkedéséhez vezettek. Korábbi törekvésünk, az FTC szurkolói kártya bevezetésére minden eddiginél nagyobb igény mutatkozik a Fradi Családban. A Ferencvárosi Torna Clubhoz tartozó sportolók, sportvezetők és szurkolók számára megalkotandó kártyarendszer lehetőséget ad arra, hogy az alapvető emberi, alkotmányos és morális kereteket betartani képtelen személyeket kiszűrje és a sportrendezvényektől távol tartsa, és a klubot igazi barátságos, családias klubbá tegye.

  • Solt
    #12536
    Na Uraim! Az elnök én leszek, mert én még a CM1-el kezdtem, ott még Totti is csak taknyos tini volt! :)) A többi poszt kiosztása az FM aktuális példányának minél sikeresebb abszolválásával történik. :))

    Kezdhetünk gyűjteni... ha teljesítmény alapon vesszük a dolgot, akkor a malacperselyem földhözvágása után a labdarúgókat ki tudom fizetni! :)))
  • Shelton
    #12535
    én a 4-el
  • Kaplan
    #12534
    Akkor vegyük meg mi is EZAZ! Istenem... :DDD
  • Fabio Capello
    #12533
    cm3-al kezdtem :D
  • Matthew Prosac
    #12532
    jelentkezem! kb 97 óta managerezek, természetesen cm-mel kezdtem énis, másodedzői poszt érdekelne.
  • Shelton
    #12531
    meg mondjuk én az új tulajdonos helyébe nem olyan játékosokat hoztam volna most aki szívbeteg meg mondjuk 10 centivel rövidebb az 1ik lába mint a másik..
  • Solt
    #12530
    Csak olyan jöhet akinek a CM-ig nyúlik vissza a karrierje! :))))))
  • Fabio Capello
    #12529
    De ha te leszel, lehetek alelnök? :DDDDD

    Amúgy jogos. És a tulajváltás sem megoldhatatlan, volt már példa arra a futball történetében, hogy szurkolók megvették a klubot (AFC Wimbledon)
  • Solt
    #12528
    Na igen! :)

    Hogy őszinte legyek, én az új tulajdonos helyében a labdarugó csapat környékéről kirúgnék mindenkit aki a jegyárusító néninél magasabb beosztásban van, és repülne minden labdarúgó, aki elmúlt 18 éves. Az újonnan érkezőknek nem lenne aláírási pénz, pályáralépési pénz stb. Havi fix alap, plusz győzelmi prémium. Ennyi. Akinek tetszik Isten hozta, akinek nem annak nem kötelező ide szerződnie. Ezen kívül csak olyan légiós jöhetne, aki minimum korosztályos válogatott volt hazájában. Szerencséjük van, hogy nem én vagyok az új tulaj... :))
  • Fabio Capello
    #12527
    na az bebaszna...
  • Shelton
    #12526
    végén kiderül h a honvéd fiókcsapata vagyunk..
  • Shelton
    #12525
    elötte se volt vmi táltos..ha azt mondjuk 20 gólhelyzetből ha belőtt egyet már túlzunk..
  • Fabio Capello
    #12524
    nyugi, én azon csodálkoztam, hogy ő a házi gólkirály.... valahogy a kihagyott ziccerek számát tekintve nem stimmel... :D
  • Solt
    #12523
    Az tipikus lenne!!!

    Budapesti Honvéd mint testvér klub? Lemaradtam valamiről?
  • Fabio Capello
    #12522
    mibe fogadjunk hogy ott megtáltosodik, és nem fogja elpuskázni a 100% ziccereket
  • Shelton
    #12521
    Közlemény
    2008-05-06 11:31:00

    Játékosunk, Edouard Ndjodo és a Ferencvárosi Torna Club kérésére a Budapest Honvéd FC tegnap felbontotta a 2007/08. évadra szóló kölcsönszerződést a két klub között, és visszarendelte a játékost klubunkhoz. Mint ismeretes, Ndjodo az elmúlt évadban az FTC csapatát segítette, a csapat házi gólkirálya és egyik legjobban helytálló játékosa volt. A legutóbbi mérkőzés után azonban egy pár, emberi mivoltából kikelt személy betört a csapat öltözőjébe, és megtámadta játékosunkat. Ő természetesen védekezett. Tudomásunk van róla, hogy az incidens után az elkövetők azt híresztelték, hogy ők csak „beszélgetni” akartak, és ők a sértettek. Ez a hír hamis, és terjesztése kimeríti a gonosz hazugság legocsmányabb fogalmát is. Köszöntjük Ndjodo visszatérését, és reméljük, hogy ez az eset, amely nem csak a Fradi, de az egész magyar labdarúgó társadalom szégyene is, elindítja azt a folyamatot testvérklubunknál, amely az erkölcsi és sportemberi megtisztulás felé vezet.

    Budapest Honvéd FC

    ez 1 vicc...
  • pinnacle
    #12520
    Ndjodot kirúgták.
  • Csesza
    #12519
    remélem van annyi esze az edzőnek, hogy mostanában nem játszatja, addig sem amíg el nem tiltják, mert el lesz tiltva
  • Grenzjager
    #12518
    Gyogyo a Bőcs ellen kiintett a tábornak, ami nem szerencsés, majd mutató ujját a szája elé tartva csítitotta a Fradistákat... A Kecskemét ellen meg ki is szólt a falábú, erre egy páran számonkérték. De ez? Így csúnyán elfog csúszni...
  • Csesza
    #12517
    Az FTC zRt. közleménye a vasárnap esti incidensről

    Az FTC Labdarúgó Zrt. belső vizsgálatot kezdeményezett a vasárnap este az Üllői úti klubházban történt incidens kapcsán. A zrt. vezetősége meghallgatja a játékosokat, a csapat technikai vezetőjét, és egyeztet a történteket a közvélemény elé táró Ferencvárosi Szurkolók Szövetségével. A belső vizsgálat után születhet döntés az esetleges fegyelmi eljárásról. A labdarúgó csapat hétfőn nem tart edzést, így a vizsgálat eredményéről, valamennyi körülményt megismerve a későbbiekben ad bővebb tájékoztatást az FTC Labdarúgó Zrt. A klub vezetősége az agresszió minden formáját elítéli, és a sportszerűség keretein túllépő valamennyi szóbeli és tettleges megnyilvánulást mind az egyesület, mind a labdarúgást működtető részvénytársaság számára erkölcsi és üzleti szempontból rendkívül károsnak tart.
  • ICEMAN15
    #12516
    inkább dícsérni kéne ilyenkor a játékosokat, ha nem megy nekik akkor kell igazán DRUKKERNEK lenni!!!!!!!!Félelemben nem lehet jól játszani!!!!!Szánalmas hogy ilyenek a club egyes szurkolói!!!!!!!!!
  • Oncsi
    #12515
    Teljesen igazad van !!!
  • zaki
    #12514
    Szánalmas....
  • Kaplan
    #12513
    Bocs a nevét még nem sikerült ilyen korán leírnom, szóval : Ndjodo.
  • Kaplan
    #12512
    Gratulálok... ezek vagyunk mi! Akármennyire botlábú Ndojo elég gólt baszott, anélkül még jobban sehol sem lennénk. Persze, az ő viselkedése sem volt semmi, de most, hogy megvette az angol a klubot igazán lehetnénk már eszünknél picit. Már nem azért de mit képzelt az a két 'szurkoló' aki bement egy klubnak az öltözőjébe(!) és ott kéri számon a játékost? Jobb kluboknál az öltöző közelébe nem kerültek voltak volna mert a biztiőrök megállítják.

    Minden esetre nem mentség a szar szereplés a drukkerek számára sem ilyen esetben. Remélem McCabe rendet tesz...
  • Csesza
    #12511
    egy fiatal támadóközéppályás, szezon elején jött, sérült volt, játszott már mostanában pár meccsen
  • sb1
    #12510
    Kiszenvedett 3-2 es győzelem....Nagyon-nagy változásokra lesz itt szükség...
  • Matthew Prosac
    #12509
    Fülöp helyett Pisanjuk a Fradiban.

    azki
  • Solt
    #12508
    Ez rossz hír, ezek szerint mi vagyunk a sötét oldalon! :))
  • Matthew Prosac
    #12507
    60′Tóth helyén Jeddi folytatja a Tuzsérban.

    lolmááá:) milyen névvel él szegény
  • sb1
    #12506
    2–2! Vincze beadása után Szalai lőtte a labdát a hazai kapus mellett, a kapu közepébe.