23418
  • Larvin
    #12585
    Ha Pesten élnék és azon kéne gondolkoznom melyik focicsapathoz vigyem edzeni a fiam, a Ferencváros volna az utolsó ami szóba kerülne.

    Ott ahol megverik Tökölit, megrúgják az ellenfél edzőjét, majmoznak, banánt dobálnak, betörnek az öltözőbe, megállítják a csapat buszát...stb. semmi keresni valója egy jóérzésű fiatalembernek.

    Gratulálok Ferencváros!

    Nem is érdemel ez szurkolótábor jobb csapatot. Elüldözitek az angolt is, ha nem változik a helyzet.
  • Grenzjager
    #12584
    KÉRDÉS!!! AMIKOR NEM VOLT EGY ULTRA SEM A MECCSEN, MIÉRT NEM ÖZÖNLÖTTEK A CSALÁDOK, A NÉZŐK, A SZPONZOROK?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
  • Solt
    #12583
    Kicsit elfogalmaztam magam, a lent felsoroltak nem tények, hanem a konklúzió! :)
  • Grenzjager
    #12582
    rajtad kívül ki rasszistázott itt?????????????


  • Grenzjager
    #12581
    Erkölcsi és sportemberi megtisztulás... :.

    Honvedfc.hu:

    …Mint ismeretes Ndjodo az elmúlt évadban az FTC csapatat segítette és a csapat házi gólkirálya és egyik legjobban helytálló játékosa volt. A legutóbbi mérkőzés után azonban egy pár emberi mivoltából kikelt személy betört a csapat öltözőjébe és megtámadta játékosunkat. Ő természetesen védekezett. Tudomásunk van róla, hogy az incidens után az elkövetők azt híreszteltek, hogy ők csak „beszélgetni” akartak és ők a sértettek. Ez a hír hamis és terjesztése kimeríti a gonosz hazugság legocsmányabb fogalmát is. Köszöntjük Ndjodo visszatérését és reméljük, hogy ez az eset, ami nem csak a Fradi de az egész magyar labdarúgó társadalom szégyene is elindítja azt a folyamatot testvérklubunknál, ami az erkölcsi és sportemberi megtisztulás felé vezet.


    Kedves honvedfc.hu

    Cikkük több helyen is sérti szurkolói fülünket. Először is Ndjodo azért került ŐSI ELLENSÉGÜNK csapatához a Ferencvároshoz, mert tehetségtelen labdarúgó. Mint az eset is bizonyítja szerepe van abban, hogy valószínűsíthetően a Ferencváros jövőre is a másodosztályra készülhet. Bizonyára önök, akik ezt a cikket fogalmazták nem látták őt a pályán „focizni”. Másodszor, mint láthatóan elfelejtették, a futball a csapatokat mindenhová elkísérő szurkolókért van és az ő szórakoztatásukért. Ami ma az első és másodosztály mérkőzéseit illeti mindennek nevezhetőek csak szórakoztatónak nem. Többek között az olyan „labdarúgók” miatt is, mint ez a csodálatos lábú „házi” gólkirály Njodo.
    Ezért mi teljes mértékig megértjük a ferencvárosi szurkolók elkeseredetségét. Mert az ilyen produkcióért többezer forintos belépők kifizetése a kluboknak (az utazásokról nem is beszélve) nem más, mint LOPÁS.
    LOPÁS azoktól, akik szeretik klubjukat. Mert a pénzt elkérik és azért nem hogy szórakozást, hanem még napokig tartó elégedetlenséget, bosszúságot szereznek szurkolóiknak. Na mi ezt neveznénk a „legocsmányabb” dolognak (mint ahogy fogalmaztak cikkükben).
    Továbbá mi is köszöntjük Ndjodo visszatérését , mert ahogy olvastuk oroszlán kerestetik a klubnál. Reméljük Ndjodo 180cm-nél magasabb, ha igen szerintünk erre a munkára tökéletesen megfelelő. Ez a munka elgondolkodtatná játékosainkat, hogy milyen polgári munkakört válasszanak maguknak, mert mint hétről hétre bizonyítják a futball nem nekik való. Ha így lesz AZ VALÓBAN elindítja azt a folyamatot, ami az erkölcsi és sportemberi megtisztulás felé vezet!!!

    urb1991
  • Grenzjager
    #12580
    TE HÜLYE VAGY...
  • Solt
    #12579
    Látom sokaknál működik a beléjük nevelt reflex. Egy dolgon azért gondolkozzatok el a rasszizmussal kapcsolatban! Most ott tartunk, hogy bármely kisebbség tagja bármit is csinál, ha ezt rajta valaki számon akarja kérni, akkor ő bekiabálja, hogy bőrszíne vagy a vallása miatt támadják, és innentől kezdve az elkövetőből lesz az áldozat. Átesünk sok esetben a ló túloldalára! Ez a történet megint ékes példája ennek. Volt egy incidens, a jó Isten ki nem deríti, hogy ki kezdte, de már a médiában csak az egyik fél van vádolva, mert a másik fél fekete. Aztán jön a sok tv néző és szépen vissza mondja a leckét. Fogalmam sincs, hogy mi lehet az igazság, és kinek van igaza. Az egész történet szánalmas a mutogató, verekedő játékostól kezdve az öltözőben "számonkérő" szurkolón át a visító médiáig, bezárólag a média miatt visító reflex humanistákkal. Ezt a jelenséget hívják kettős mércének. Legalább olyan idegesítő, és káros mint a rasszizmus. A tények mellet meg mindenki elrohan, jó lenne, ha egyszer tényleg azzal foglalkoznánk ami a lényeg, és nem mindenki csak a saját szűrőjén át látná a világot. És akkor a tények szerintem:

    1: Játékos, bőrszínre és vallásra való tekintet nélkül nem mutogathat a szurkolók felé.

    2: A szurkolónak joga van számon kérni a játékos mutatott teljesítményét.

    3: A szurkolónak nincs joga a fenti véleményét rasszista jelzőkkel kifejezni.

    4: Szurkolónak nincs helye az öltözőben.

    5: Aki nem ismeri az egész történetet, és csak valamely fél egyoldalú álláspontja alapján lázad és uszít, annak joga van kussolni!
  • mukika
    #12578
    te jó isten... csak gratulálni tudok.
  • Solt
    #12577
    Minősíthetetlen a hozzászólásod stílusa! Miért személyeskedsz? Ismered őt személyesen, hogy ez a véleményed róla? Ha van véleményed, akkor érvelj, indokolj, hogy szerinted mi a baj. Most bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű! Ez a Simonozás... hááát... inkább nem minősítem! Szégyelld magad!
  • zsilike
    #12576
    Sorry Ndjodo!kínos az egész,2008 derekán nemkéne rasszistáskodni,nézz már körül a világban,uristen
  • Fabio Capello
    #12575
    Hajrá Fradi kiáltással van pofád így beszélni Simonról? Már ne haragudj, de az ő halálának köze nem volt a Fradihoz, teljesen magán okok miatt történt a sajnálatos eset. Bár a mondandód nagy részével egyet tudok érteni, azért ez méltatlan egy igazi Fradi-drukker szájából!
  • Gunnersboy
    #12574
    akik teszem hozzá van hogy jobb teljesítményre képesek mint a mi "fiaink"
    (elsősorban nem gyogyóra gondolok itt)
  • Kaplan
    #12573
    "Nem a csapatomat kellett volna kizárni az nb1-ből, hanem a sok agresszív idegbeteg, lelkihiányos, rasszista drukkert, akik, ha meglátnak egy fekete játékost magukhoz nyúlnak..."

    Ebben sajnos van igazság, nem tudom miért érzik magukat világvég közeli állapotban a fekete játékosok kapcsán.
  • Zenszkij
    #12572
    Nem a csapatomat kellett volna kizárni az nb1-ből, hanem a sok agresszív idegbeteg, lelkihiányos, rasszista drukkert, akik, ha meglátnak egy fekete játékost magukhoz nyúlnak...
  • Zenszkij
    #12571
    Téged vágnálak ki a pályáról, de úgy hogy zörögnél, nagypofájú pesti drukker azt se tudod mi az a Ferencváros. Csak a balhé meg az ugatás. Szarok a monsterse meg az összes szarra, nélkülük is van Ferencváros, az kéne, hogy egy két ilyen nagypofájú okoskodó, beugatós ingerült, verekedős, molotovos pöcst mint te bekaszlizzanak 4-5 évre, és akkor kuss lenne, meg szurkolás. Ilyet, szégyen gyalázat. Nem Djodó tehet róla, hogy itt tart a klub, a sok kocsog, aki ellopta a pénzt. Simon meg ha nem ugatott volna a kocsmába még ma is élne. Az se bírta tartani a száját. Hajrá Fradi! Ui: nézzetek már meg egy Liverpool-Chelsea meccset, hol van ilyen. Ugyan má....Nyugodtan visszaszólhatsz mert xarok rá, paraszt véleményekre nem adok...
  • Kaplan
    #12570
    Sajnos, de Shaw helyét biztosnak találom, mellé kéne egy másik jó csatár és egy jó szervező KP. Lisztes formába lendülhetne esetleg.
  • Grenzjager
    #12569
    az egész csapat gáz...
  • Kaplan
    #12568
    Én sem azt mondom, hogy egy Messi, de volt és házi gólkirály lett. Akkor viszont ha akkora szarnak tartod, sajnos a csapatról is mindent elárul, hogy ő lett a gólkirály :/
  • Grenzjager
    #12567
    áá ne hidd.. ennyit a Pisanjuk is berúgott volna, fele ennyit talán a nagyim is, s akkor most 7.ek vagyun (n a és, mivel rosszabb?)... ilyen szar csatárt ritkán látni mint a gyogyó...


    ok igazad van, de a játékosnak akkor is tűrnie kellett volna...

    és amúgy igaz, mindenkit kirúgni... még a gyepmestert is... Tóni bácsi maradhat jegyet árulni, meg Lipcseinek vmi titulust...
  • Kaplan
    #12566
    Ha elolvastad volna amit írtam akkor láthattad volna, hogy én is elítélem amit gyogyó művelt. Minden esetre nélkül még ennél is szarabb helyzetben lettünk volna góllövés terén. Ezenkívűl a tagságit nem volt muszáj megvenni a szurkolók megmentették a Fradit és büszke is lehet rájuk a klub, de a tagsági nem jogosít fel arra, hogy bemenj az öltözőbe és provokálj. Soha nem fogjuk megtudni mi lehetett ott bent az öltőzben szó szerint de el tudom képzelni, hogy az a számonkérés miképp hangozhatott, főleg ha fekete bőrű játékosról van szó.

    Egyszóval ez a klub és szurkolók sara is ami megtörtént.
  • sb1
    #12565
    Természetesen abban is van igazság amit te mondasz, viszont az hogy én bérletet veszek, semmi másra nem jogosít fel, mint a meccsrejárásra, és kész....Én 10 éve bérletes vagyok, de ebben a szezonba 1*, azaz egyszer sem voltam meccsen, mert én szégyeltem magam a játékosok miatt, a vezetők miatt, hogy mit művelnek szeretett klubbommal...Komolyan mondom, telljesen nulláról kellene elkezdeni mindent, mert nem lehet itt építeni sem a játékosokra, de főleg a vezetőkre.
  • Grenzjager
    #12564
    tehát akkor fizess és kuss.. max ha gól van akkor lehet tapsolni?

    A szurkoló rombol, vagy a léletelen játékosok??

    Volt már idén kitiltás, egy ultra sem ment be a meccsre, vagy nem engedték be őket.. és özönlöttek a családok? (a paks elleni mk meccsen ötszázan voltak össz anno).

    Olyan meg sehol sincs h a játékos, többször is, több meccsen keresztül beugat a szurkolóknak... sehol... büntetlenül sehol a világon.

    A Souarre-t miért nem találták meg??

    A klub? ki a sallói-brigád? A berki? kicsoda?


    Simon Tibor mikor intett volna ki? Lipcsei mikor szólt volna be? de továbbmegyek, pofont a Vincze is kapott, de ő se ütött volna meg soha egy Fradistát. Ez a kretén gyogyó asse" tudja h mi az h Ferencváros...
  • Kaplan
    #12563
    Az a baj, hogy ennek a csávónak én nem tudok hinni. Olyan könnyen magyaráz ki bármit is. Az meg, hogy a játékos kimutogat majd a klub elintézi és megbünteti. Tényleg Ndojodo-t minősítette amit csinált. De ne legyen már ekkora arc az nagy szurkolótábor. Lassan kezdem szégyelni ami itt folyik.. "Elbeszélgettünk velük és biztos vagyok benne, hogy több ilyen nem lesz." Hogyne biztos mindegyik diplomás ember és fel is fogta.. Ez nem szurkolás, hanem pusztítás és rombolás.
  • Grenzjager
    #12562
    legalább anyi közük volt az öltözőhez mint egy kispestinek....
    amúgy oks, nincs helyük az öltözőben... de az ő pénzükből (bérletet vettek, tagsági stb) volt pénz arra hogy legyen melegvíz abban az öltözőben.... mert amikor kizártak minket a kistelekiligából semmi lové sem volt, akko meg jók voltak... fizess és kuss?...
    vmi enyhébb bünti, 1 szezonra kitiltás...
  • sb1
    #12561
    A jelenlegi csapatot azonnal mindenestűl kirúgnám, egy új csapat kell ide, de az is biztos, hogy a "szurkolók", akik betették a lábakukat az öltöző területére, örök életre szóló eltiltást kellene kapniuk !
  • Grenzjager
    #12560
    Boros Bánk Levente a Dunatvben gyogyóról
  • Grenzjager
    #12559
    ..most már csak kb 20 játékossal kell szerződést bontani....
  • Grenzjager
    #12558
    szurkolói túlkapás? merthogy? beleszaladt gyogyó öklébe?

    - talán egy Fradi mezben, nem kéne a Fradistáknak beszólni, hogy f****opó Fradisták... ez az álmoskönyv szerint is rossz jel a jövőre nézve...
    - talán nem kéne beinteni a tábornak hogy végre sikerült nem elpuskáznia egy helyzetet
    - ha ezt egy szőke, kék szemű svéd csinálta volna, őt is ki kell rúgni...

    +
    Honvéd mint testvércsapat.... ez a gigaLOL
    mindenki tudja h gyogyó csak azért játszott, mert bonbonpapa fizetett ezért a tepszicsnek meg berkinek...

    na akkor majd a Honvéd edzésre kilátogatókat is így kell üdvözölni.... :))))

    amúgy a Fradit eddig is, és ezután is szapulta a libsi média. ez így volt, így van és így is lesz. ("nem minden fasiszta Fradista, de minden Fradista fasiszta" gerő ernő).

    tv2.redvaklub,államitv továbbra is csak a balhét fogja keresni... évekkel ezelőtti videók...stb

    most legalább a kecske után lesz friss vidójuk is.. molotov koktél?? hol? legalább mutatta volna a tv2.... de SAJNOS az nem volt...
    amúgy meg megérdemelték.... Simiért még nem fizettek a rohadékok... ölni szabad??
  • banok
    #12557
    az ilyen szurkolói túlkapások szégyenítik meg a klubbot.
  • Shelton
    #12556
    és persze megint előhozták az 5 éves képeket..
  • Solt
    #12555
    Ezt a rasszista kártyát nagyon egyszerűen ki lehetne védeni. Nem kell színes bőrű játékost igazolni. Ennyi...
  • Csesza
    #12554
    megmondom őszíntén, ez érdekel a legkevésbe, hogy más csapatok, játékosaik és a vezetőik mit gondolnak a Fradiról...
  • Fabio Capello
    #12553
    Na ez vicc....

    Ndjodo-t azér verték meg állítása szerint, mert rasszista támadásról van szó. A többi afrikait senki nem támadta senki, talán be kellett volna lőni a sok helyzetet, ez az indok...


    A honvéd nyilatkozata: "támadó, gyáva csürhe", "nem tekintették embernek", "nem érdekelte őket"

    Köszönjük, megint elérték hogy a Fradi nevét a porba alázzák...
  • retexys
    #12552
    szééégyen! De nem érdekel akkor is fradista leszek mig élek!
  • Csesza
    #12551
    természetesen a balhéra az MLSZ is lecsapott

    fegyelmi bizottság elé, jövő hét kedden
  • Csesza
    #12550
    Tuzsér elleni meccs miatt Vasas 4 meccses eltíltás - tehát idén már nem játszik

    Dragóner pedig 2 meccses eltíltás

    kemény lesz a védelmünk... (nem mintha eddig olyan fantasztikus lett volna de így...)
  • Csesza
    #12549
    matematikailag lehetünk, de esélytelen

    ahhoz az kéne, hogy a kecskemét a köv. 4 meccsből 4 vereség
  • retexys
    #12548
    sziastok
    Csak annyit kérdeznék h mostmár semmi esélyünk feljutni?
    Ja és Gera Zoltánnak gratulálok az első osaztályhoz
  • Solt
    #12547
    Attól tartok a válaszom sok-sok elakadás jelzőt vonna maga után! :)) Nem tudom mi van ma velem, több éves SG-s pályafutásom alatt nem offoltam ennyit! :)) Befogtam, mára kussolok!
  • Kaplan
    #12546
    Na, mesélj :)