23418
  • Csesza
    #12666
    kíváncsi leszek rá :)
  • Grenzjager
    #12665
    James Ashmore személyében egy 22 éves középpályás készül mától a Ferencváros felnőtt csapatával.
  • Csesza
    #12664
    Hétvégén átadhatják az új műfüves pályát

  • zsilike
    #12663
    szánalmas az ügy !
  • Grenzjager
    #12662
    most attól félek hogy nehogy az legyen a szitu, h a sallói sogór berki ügyvezetőseggfej, aki eddig is szerződtette a labdarúgókat, igen nagy szaktudással - pl Rabóczki elpuskázása, Deme, Vasas sztárok leigazolása..öreg rókák...stb) választja ki az újakat... mert most 5 év után újra veszünk labdarúgót.... komoly... 5 éve nem igazoltunk (vásárolva, max szabadaon igazolhatót).
  • Fabio Capello
    #12661
    teljesen mindegy, ha ott is így teljesítünk, nagyon hamar megint a másodosztályban találnánk magunkat
  • Grenzjager
    #12660
    Akkor lett volna értelme, ha 2. lettünk volna, mert ha mondjuk vki az nb1ből meg nem kapja meg, akkor az nb2nyugat 2. (valszeg Pápa) osztályzót játszott volna az nb2kelet 2.kal... de mi most harmadikok leszünk... bár remélem őszintén, inkább 4.ek, mert a Makó jobban megérdemli a dobogót mint ez a nulla csapat... Ők legalább fogaták a szolnokot, a kecskét is...
  • Takezó
    #12659
    mit se érünk vele...
  • ICEMAN15
    #12658
    NEM TUDOM TUDJÁTOK-E:
    Megkaptuk a licencet az élvonalra

    Az FTC zRt. vezetése megfelelő papírokat nyújtott be az MLSZ elsőfokú licencadó testületéhez, amely pozitívan bírálta el klubunk licenckérelmét.
    A bizottság legfrissebb döntése értelmében most újabb hat NB II-es csapat kapott licencet, köztük klubunk is.
    Mint ismert, a pályán azonban már nem juthatunk fel az élvonalba, hiszen a Kecskemétet már matematikailag sem érhetjük be. A Keleti csoportból egyébként a listavezető mellett a Szolnok is megkapta a licencet.

    Nem tom most örüljek-e vagy ne, eredmény nélkül feljutni szánalmas, de a csoda szó hogy FELJUTNI!!!
    Mit gondoltok erröl?
  • isi
    #12657
    a fradi egyszerűen beleszürkűlt az NB2 be.. meg ilyen Mátyussal a nullsenkitől ne is várjatok hozzáállást :C az IFIsták legalább küzdenének sokal kevesebb pénzért
  • sb1
    #12656
    Az MLSZ, leginkább Kisteleki Pityuka kardoskodása mellett 500.000 Huf-os pénzbírság megfizetésére kötelezte a Fradit, és a következő hazai meccsen több szektor lezárását indítványozta...Kiváncsi leszek, az Újpest, a szurkolói miatt, amit rendeztek balhét, milyen ejnyebejnyét kap majd...
  • Csesza
    #12655
    :D
  • Gunnersboy
    #12654
    gondolom már régebbóta mtk drukker...sőt biztos is.:DDDd
  • Csesza
    #12653
    szia :DDDDdddddd
  • Gunnersboy
    #12652
    mi a kedvenc magyar csapatod?
  • szabi34
    #12651
    csak mert utálom a fradit inkább akkor nem is írok ide HAJRÁ MTK és CHELSEA
  • Csesza
    #12650
    nem kell vele fogalalkozni mivel ő a hatalmas szurkolótáborral rendelkező mtk szurkere :D
  • sb1
    #12649
    Pár év múlva, mikor kinövi a magyar "színvonalas" bajnokságot, akkor persze biztosan neki fogsz drukkolni, te...
  • Csesza
    #12648
    de ha te nem vagy fradi-szurkoló akkor mi a ráknak írsz ide?
  • szabi34
    #12647
    viszlát neked is de a fradi akkor is gyenge csapat és az is marad
  • Gunnersboy
    #12646
    köszönjük, szia
  • Csesza
    #12645
    viszlát
  • szabi34
    #12644
    A fradi soha nem jut fel az NB I-be ha így folytatja, ha fel is jut mindenki megveri.
  • Csesza
    #12643
    Rieb a NAP-KELTE-ben
  • Grenzjager
    #12642
    A FERENCVÁROS HAZAI PÁLYÁN PONTOT MENTETT A TÖKÖL ELLEN

    komoly...

    Kint voltam, szégyen, rakás ***taliga az egész, nem lesz jobb idén...
    A végén már azért drukkoltam hogy ne egyenlítsünk ki... égjen le az egész csapat.... vicces, de így volt. Megérdemelte volna agyőzelmet a Tököl...

    De igaz is, mi motiválhat egy Mátyust pl? ha feljutunk repül a csapatból, ha nem jutunk fel akkor is...
  • bubu13
    #12641
    Szégyen.Ugye ebben az évben nem játszik a "csapat" a Tökölnél lejjebb lévő pozicióban?
  • Haresz80
    #12640
    Szép volt Tököl!!
    Egyedül a kapus miatt nem lett vereség nekünk. Ezt köszönjük meg Zarzyckinek!!!
  • zaki
    #12639
    Ezen nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
  • Shelton
    #12638
    hát jah..csak reménykedem h ezt nem gondolták komolyan..
  • Csesza
    #12637
    viccnek nagyon rossz lenne...
  • Shelton
    #12636
    ez a meccs most valami vicc volt?
  • Csesza
    #12635
    SZÉÉÉÉÉÉGYEN!!!!!!!!
  • sb1
    #12634
    Szép volt fiúk ...én szégyellem magam a nevükben...
  • Csesza
    #12633
    1-1 Shaw
  • Csesza
    #12632
    és továbbra is ők támadnak...
  • Kaplan
    #12631
    Jó ez viszont szégyen...
  • Takezó
    #12630
    az a baj, hogy már nem lepődök meg...
  • Csesza
    #12629
    0-1 természetesen
  • Csesza
    #12628
    van 1-2 játékos aki fut, de kvára nem elég, ezért mondom, hogy 0 - így hogy megvették a klubbot és nagy valószínüséggel elküldik a játékoskeret 80%-át akkor nem így kéne játszani., kicsit hajtani kéne, ha tényleg továbbra is itt akarnak játszani, tehát motiváció az bőven lenne...

    nem vettem észre :D
  • Kaplan
    #12627
    Hát kedves Csesza, nem tudom fociztál te klubban valaha sportszerűen?:) Én két évig a Ferencvárosban fociztam aztán a tanulás miatt abba kellett hagynom...

    Eléggé a foci az életem, és én azt mindenképp felfedezni véltem, hogy futnak, mernek próbálkozni, és harcosak, tudatosan játszanak, látszik az angol munkája mindenképp. A passzok még nem mindig sikerülnek, úgy tűnik motiváció nincs igazán még.

    #12623 : Azért mert a kommentátor Paul Davidson-t mondott:DDD