23418
  • Csesza
    #12706
    ha a következő fordulóban a Szolnok nem tud nyerni Tuzséron és mi megverjük a Baktalórántházát akkor 2.-ak vagyunk...
  • banok
    #12705
    ó wow. nyertünk. I can't belive it...
  • Csesza
    #12704
    4-2 lett a vége
  • Csesza
    #12703
    3-2
  • Gunnersboy
    #12702
    2-1
    Lamine
  • Csesza
    #12701
    2-1
    Lamine
  • Gunnersboy
    #12700
    1-1
    Shaw
  • Gunnersboy
    #12699
    na, kiálitották a ceglédi kapust, de nagyon passzív eddig a játék :s
  • Gunnersboy
    #12698
    paff....vezet a cegléd
  • Csesza
    #12697
    jah igen működik, csak akkor nemláttam még értelmét, gondoltam 1órával a meccs előtt ugysem az lesz
  • Shelton
    #12696
    ha megnyitod sztem egyértelművé válik:D
  • Csesza
    #12695
    ezen a linken megint elérhető lesz a meccs?
  • banok
    #12694
    na ez jóak
  • Csesza
    #12693
    3 fiatal felkerűlt a felnőtt keretbe, köztük Nyilasi Tibor fia :)

    Nyilasi Bálint, Kiss Krisztián és Országh Péter
  • Csesza
    #12692
    Ashmore hazautazott, de még visszatérhet

    Ashmore remek benyomást tett a szakmai stábra - mondta Berki Krisztián, az FTC zRt. vezérigazgatója a 100%Fradinak. - A játékos most visszatér Angliában, hiszen a Bobby Davison vezette szakmai stáb az itt töltött időszak alatt megfelelően feltérképezte a játékát.

    Ennek alapján kijelenthető, hogy szívesen látnánk őt ősztől a sorainkban, ám szerződtetése számtalan egyéb körülménytől is függ, így sorsa csak később dől el.
  • Csesza
    #12691
    Spanyol és lengyel fiatalok érkezhetnek.
  • gercse
    #12690
    :D most hogy mondod
    szóval a kapuból sugározná a magabiztosságot a többieknek :D
  • Larvin
    #12689
    "Rabóczki magabiztosságot adhatna fiatalabb védőknek is hátúlról"

    ez kicsit kétértelmű volt
  • Fabio Capello
    #12688
    egyértelműen inkább rabóczki
  • gercse
    #12687
    reméljük most nem szerencsétlenkedik el, Rabóczki magabiztosságot adhatna fiatalabb védőknek is hátúlról( már ha lesznek fiatal védőink)
  • Grenzjager
    #12686
    csiripleték, hogy már korábban is volt róla szó. még amikor az nb3as soproni csapatban védett, csak akkor vmit a drága FTC vezetőség elszúrt
  • Csesza
    #12685
    nehéz lesz megszerezni, mert nem csak mi érdeklődünk érte, hanem külföldről is, nah meg az első osztályból jópáran, de remélem arra hagyatkozva, hogy Fradista + látja a jövőt a klubban, mert ugye tisztogatások lesznek remélhetőleg és itt tudja, hogy most van bőven pénz, minket fog választani
  • gercse
    #12684
    így pláne, nem az lenne, hogy csak pénzért jön, reménykedni kell a vezetőségben
  • Grenzjager
    #12683
    és ha jól tudom Rabó Fradista is :))) nagyon jó lenne:)
  • gercse
    #12682
    egyetértek, jó lenne Rabó nagyon
  • Csesza
    #12681
    Rabóczki és Szűcs a kiszemeltek.

    megmondom őszintén, sokkal jobban örülnék Rabóczkinak, nem csak a Szűcs távozás miatti kisebb-nagyobb balhék miatt, hanem mert én Rabóczkit sokkal jobb kapusnak tartom :)
  • Solt
    #12680
    Ha kiteszik áskálódni fog... maradjon, kapjon alamizsnát, csak ne legyen döntéshozó pozícióban!
  • Csesza
    #12679
    Az angol többségi tulajdonba került FTC Labdarúgó Zrt. hétfői közgyűlésén megválasztották a részvénytársaság új vezetőségét. Az igazgatóság tagjai: Kevin McCabe, Terry Robinson, John Burnley, Jason Rockett, Patrick Vangoidsenhoven, Rieb György, Horváth Gábor és Berki Krisztián. Az FTC Zrt. jövőbeni elnöke Terry Robinson, vezérigazgatója Berki Krisztián.


    lehet, hogy jobb lenne ha egy magyar sem lenne ott ill. nekem főképp Berki nem tetszik ott :S
  • Oncsi
    #12678
    nagyon jó:S
    Kiváncsi leszek nagyon az őszi keretünkre !!!
  • Mor3llo
    #12677
    igen, ezt énis figyeltem :/
  • Grenzjager
    #12676
    ha jövöre is keleti csoport, akkor lesz meccs az MTK és a DVSC ellen. A két nb1 csapat tarcsi gárdája feljutott az nb2be...
  • Grenzjager
    #12675
    most már 8...
    felőlem a JAZZberény is nyerhetett volna 3-0-ra...
    tán, nagyobb lett volna a takarítás...
    2. hely már úgysem lesz meg... aztán hogy 3. vagy 13. a Fradi az NB2-ben már szintén8....

    bár így az egész szezont le lehett volna nyomni 17-19 évesekkel... velük se estünk volna ki, s most lenne pár szecska akiknek lenne némi rutinjuk..
  • Csesza
    #12674
  • ICEMAN15
    #12673
    0-3-Vince,Lipcsei,Dragoner
  • Mor3llo
    #12672
    elfmeter
  • chrissparduc
    #12671
    Annyira utálom ezeket a hülye szakértőket!! :D Ott ül és hülyeségeket beszél jó pénzért!
  • Csesza
    #12670
    0-1 Vincze
  • Haresz80
    #12669
    Nah elvileg megkezdődött a meccs.
  • Zenszkij
    #12668
    Fiatal, tehetséges ez a legfontosabb. Az angol üzletemberek nem idegbetegek, megfontoltak, az idő és természetesen a pénz meg fogja hozni a várt sikert ;).
  • ICEMAN15
    #12667
    22 éves és nem Afrikai ez már csak jót jelenthet.(szerintem)