23418
  • Gunnersboy
    #12746
    Csank a Fradiról: Ez volt a leggyengébb csapatom!

    Mint ismert, a Ferencváros nyártól harmadik szezonját kezdi meg az NB II-ben. Az idei kudarc okait sokan elemezték már, most megszólalt a csapat idény közben leváltott szakembere, Csank János is. A korábban a Ferencvárossal bajnoki címet szerző mester a 100%Fradi hetilapnak beszélt arról, miért volt jobb a Kecskemét a Fradinál, amelyről azt mondta: ez volt mindenidők leggyengébb csapata, amit irányított.

    Tisztában voltam vele, hogy az őszi szezon nem rólunk fog szólni, az volt a cél, hogy télen ne legyünk kilátástalan helyzetben. Ezt sikerült is elérnünk, hiszen az őszi szezon végén négy ponttal állt előttünk a Kecskemét, az első tavaszi fordulót elveszítették, így mindössze egypontos volt a hátrányunk - mondta Csank, aki hozzátette:
    - Télen arra vártunk, hogy megérkezik az angolok pénze, és megfelelő módon tudunk erősíteni. Sajnos rajtunk és rajtuk kívülálló okok miatt csúszott a szerepvállalásuk, így meghiúsultak az igazolások. Csókért sajnos senki nem szerződik a Ferencvároshoz, ebben az időszakban pedig ennél sokkal többet aligha tudtunk volna ajánlani bárkinek is.

    Mint ismert, a Kecskemét végül 13 ponttal végzett az FTC előtt. Arra a kérdésre, hogy Tomiszlav Szivics csapata ennyivel jobb volt-e csapatánál, Csank ezt mondta:
    - A tabella ezt mutatja. Jártam több alkalommal is Kecskeméten, és éreztem, hogy borzalmas nehéz dolgunk lesz. Nem elsősorban a csapat játékereje miatt, bár ez sem elhanyagolható, hanem az óriási összefogás miatt, ami az egész városban érezhető volt. Legutóbb Egerben tapasztaltam ilyet, amikor a Debrecen és a Békéscsaba előtt feljutottunk az egy csoportos NB II-ből. Ráadásul vetélytársunk télen remekül erősített, posztra hoztak játékosokat, és a rutinosabb emberek mellett, a fiatalok is hozták magukat, gondolok itt például Koszóra vagy éppen Kormosra. Az, hogy mi nem tudtunk erősíteni, ránk bénítóan hatott, míg az ellenfelek vérszemet kaptak, hiszen joggal érezhette a Kecskemét vagy éppen a Szolnok is, hogy lehet keresnivalójuk ellenünk

    Csank saját felelősségéről így vélekedett:
    - Sokat gondolkodtam ezen, nehéz feldolgozni, de nem érzem magam bűnbaknak. Én voltam a csapat edzője, vállalom a fellelőséget, hiszen nem sikerült elérnünk a célunkat. Azt azonban megjegyezném: ebben a kudarcban nem csak én vagyok sáros.

    A rutinos, sok helyen megforduló szakember értékelését ezzel zárta, amikor azt kérdezték tőle, egy képzeletbeli ranglistán hová helyezné a mostani Ferencvárost a Csank- csapatok között:
    - Ez volt a leggyengébb csapatom…

    pepsifoci.hu
  • fsgh
    #12745
    Országh Peti az osztálytársam:DDDd Sztem jól focizik bár meccsen még nem láttam...
  • Csesza
    #12744
    :D
  • Solt
    #12743
    Ezzel az intelligencia szinttel? Szép jövő... "kisfiam, nem jól csinálod, nézd csak..., ha fejbe akarod rúgni az ellenfelet, akkor nagyobbat ugorj..."
  • Csesza
    #12742
    Mátyus:

    - A megállapodásban - amely egy évre köt a Fradihoz - szerepel egy kétéves opció, amely akkor lépett volna életbe, ha feljutunk. Ez nem sikerült, így június végén lejár a szerződésem, de nem biztos, hogy el kell majd köszönöm a Ferencvárostól. Berki Krisztián az FTC zRT vezérigazgatója a klubvezetésben ajánlott nekem állást, Bobby Davison pedig az újjászerveződő ferencvárosi utánpótlás-akadémián számítana rám edzőként. Bár korábban nem terveztem, hogy visszavonulok a labdarúgástól, de most gondolkodóba estem: az edzői pálya is vonz, ezért már meg is szereztem a B licencet. Emellett a Testnevelési Egyetem sportszervező szakán tanulok, tehát az sem állna távol tőlem, hogy a Ferencváros klubvezetésében dolgozzam. Egyelőre nem döntöttem el, hogy melyik utat választom - mondta a játékos a 100%Fradinak.
  • Mor3llo
    #12741
    fasza..
  • Csesza
    #12740
    kvaistenit :SSSS
  • Gunnersboy
    #12739
    átig topikbol:

    Rabóczki -> Honvéd :-|||||||||
  • Grenzjager
    #12738
    a lényeg:

    "az új Fradi-stadion felépüléséig nem bontják le a régi arénát"
  • Csesza
    #12737
    McCabe elköltöztetheti a Fradi-pályát - Szűcs nem jön a Fradiba
  • Solt
    #12736
  • Csesza
    #12735
  • Grenzjager
    #12734
    Szombat 17h, Dunaszerdahely
    DAC - Puhó
    Tuti bajnokavatás, a Szerdahely már bajnok és feljutó, de

    de tavaly ősszel a Puhó-DAC meccsen csak túlerőben tudták megverni a magyarokat és elkobozni tőlük minden zászlót, köztük ezt is....

    Mondjuk a puhóiak szerintem nem jönnek le délre, de tuti leszünk egy páran.


    és akkor már a mai napra való tekintettel:

    VESSZEN TRIANON!!!
  • banok
    #12733
    nana de én azt szeretném, hogy már jövőre feljussanak. :S
  • Csesza
    #12732
    Davison: A jövő csapatát építjük
  • Kaplan
    #12731
    Inkább a fiatalokkal kapjunk ki mint Mátyussal, Vinczével, Lisztessel. Egyszerűen nem férnek be a koruk miatt, én totálisan megértem. Lehet, hogy Lisztes bombaformába kerülne de már ő sem a régi, két év és annyi, és akkor lehet újra építeni azt a bizonyos középpályát.
  • Csesza
    #12730
    nemértem, hogy Lisztest miért küldik el? :S
  • Fabio Capello
    #12729
    Vicces lesz...
  • Csesza
    #12728
    nyertünk 2-1re nagynehezen :S

    szánalom volt amit az első félidőben csináltunk

    Lisztes beállás a 2. félidőre jó ötlet volt

    ö és Toth Bence jók voltak ma

    Szolnok is nyert ugyhogy maradtunk 3.ak, tehát már teljesen esélytelen a feljutás
  • Csesza
    #12727
    Bukhat a Fradi kapusfronton: Rabóczki és Szűcs is máshova tart
  • isi
    #12726
    off
    Remélem mentem sokan ki a válogatott meccsre.és összefognak a fradisták meg a többi ultra csoport a null horvátokkal valszeg mi is leruccanunk
  • Grenzjager
    #12725
    akkor még ne bízzuk el magunkat....
  • Csesza
    #12724
    marad is mivel beválasztották az igazgatótanácsba :S
  • Grenzjager
    #12723
    Berki még a helyén van... sajna
  • Fabio Capello
    #12722
    szerencsére már másik vezetőség van, talán ők nem basszák el úgy mint a legutóbb...
  • Csesza
    #12721
    :SSSS

    remélem, hogy nem húzzuk majd az időt és megadjuk neki azt amit kér, mert ha látja, hogy minden rendben megy akkor talán minket választ
  • Grenzjager
    #12720
    Na az ETO is beindult Rabóért...
  • Csesza
    #12719
    szimpatikus ember :)

    bár én a helyében, jó pár embert kitennék abból a csapatból
  • banok
    #12718
    és most írt a pepsifocira egy nagyon szimpatikus blog bejegyzést.
    Remélem Kevinnek is olyan lesz a hozzáállása mint ennek a pasasnak.
  • Csesza
    #12717
    nemkicsit sajnálom Hamingwey(nemtudomhogykellírni) urat, mert néztem a Debrecen elleni kupameccset és valami szánalom amit ezek leművelnek :S

    annyi pénzt belefektetett abba klubba és nem is az látszik a játékosokon, hogy nem megy nekik, hanem az, hogy le se szarják :S
  • Grenzjager
    #12716
    kitudja? a pepsifoci írta már hogy Lipcsei megy (Tuzsér előtt nem utazott), aztán, hogy Lisztes marad, meg, hogy Dragó is marad... Mátyus távozása tűnik eddig száz százalékosnak.
  • Csesza
    #12715
    [URL=http://www.pepsifoci.hu/node/9048]Új Fradi koncepció: Lipcsei maradhat a többi "öreg" mehet.[/URL]

    sztem jövőre még lenne bőven helye a Fradiban Dragóner-nek

    és ha több játékelehetőséget adtak volna Lisztesnek akkor biztos vagyok benne, hogy ö is bizonyított volna :S
  • Csesza
    #12714
    nekem is vannak aggályaim, hogy most akkor ajándék nb1 :S

    viszont én annak nemkicsit örülnék ha nyugati csoport lenne, mert akkor nem csak évi 1-2 meccsre tudnék elmenni, hanem jópár meccsre :)
  • Grenzjager
    #12713
    Pletyka szerint (!!!, max vissza kell olvasni... volt ami már bejött) cashteleki felnyomja 18 létszámúra az NBI-et, és a Szolnoknak nem adnak licenszet, tehát a Hali, a Pápa, a Kecske és mi lennénk az NBIben jövőre az "újoncok"..... Bár véleményem szerint ingyen NBI??? SOHA!!! (bár ezen lehet vitázni...)

    Ha viszont marad az nb2, akkor szép jövő előtt állunk, mert úgy fest, hogy NB II Nyugati csoportra megnőtt az esélyünk. S nem lenézve egy keletit sem mert bőven szívtunk, de a nyugati csoport jóval nehezebb. Igaz egy Fradinak nem ezen kéne szívózni.... NBIIK vagy NBIINY... eleve röhejes, szánalmas, és SZÉGYEN!! (Mert szinte tuti, hogy az MTK2 a keletiben lesz... így viszont nem lesz akkor DVSC2-Fradi sem... ez mondjuk kár... (de tegyük hozzá ez még nem lefutott, mert nagyban függ attól, hogy a BKV Előre kiesik e - remélem igen, lehet szemét dolog, de hamár kapitalizmus van, akkor ne önkormányzati cég HÉV hirdetési, és bérbeadott területeiből (fornetti...stb) tartsanak el egy foci csapatot... .. s ha kisenek biztosabb a kelet nekünk.... igaz Kelet már uncsi... válotzatosság kedvéért jöhetne már nyugat is. (amúgy a Dunántúlon több a Fradista is)

    Kutyát sem érdekel a Liga Kupa, s mivel Fradi nélkül gázos ez is.... így Cashteleki kitalálta, hogy a Ligakupát kiterjesztik az NB2re is.... röhej....
  • ICEMAN15
    #12712
    Ez teljesen igaz!!!
  • Kaplan
    #12711
    Nem vagyok előítéletes, de ne igazolgassunk már ilyen olyan trinidadi meg afrikai játékosokat. Ezerszer bebizonyították, hogy nem jobban egyáltalán egy ügyes fiatal magyar játékosnál.. Könyörgöm.
  • Csesza
    #12710
    Két trinidadi játékost tesztelünk
  • Gabe18
    #12709
    Hát egy 3. év NB2-nél nem nagyobb blama...
    Na rajtunk múljon legalább,legyen meg a 2. hely ha meglehet,aztán hogy ér-e valamit,majd kiderül.
  • Csesza
    #12708
    igen, ezért van értelme, ha van egy kis esély arra hogy feljussunk, akkor azt meg kell probálni

    szerencsére úgynézki, hogy ígyis-úgyis kibaxák a fél csapatot!
  • Grenzjager
    #12707
    csak akkor van értelme a 2. helynek, ha pl kizárják a REACOT, mert akkor a Pápával osztáklyzót játszhantunk.... blama....

    szal lehetnék akár 12. is....

    tök8, egész csapatot kirúgni.....