23418
  • gabber_saviola
    #12786
    zavarjanak el mindenkit és jöhetenek az ifik + az angolok
  • banok
    #12785
    ez nice. :)
  • Grenzjager
    #12784
    Nem csak ő volt szidva, hanem az egész csapat.... Tapsolni kellett volna neki? Gratulálni az nb2-es bronzéremhez... szerintem teljesen el volt tájolva.

    Megjegyzem olyan soha nem volt még az Üllőin, hogy semmilyen drapi, semmilyen zászló nem volt kint sehol a stadionban. A labdarúgók még ebből sem értettek meg semmit sem...

    Ettől függetlenül, mivel ő alig játszott nem ő "főbűnbak", ez tény. Az is tény h jó focista volt, csak sajnos "szétsérülte" magát, pedig többre is vihette volna.
  • Csesza
    #12783
    Lisztes azért tartotta szar dolognak, mert nem nagyon mondott neki senki semmit, amikor rákérdezett akkor nem mondtak neki semmit, csak annyit, hogy Angliából jövő utasítás

    és dícsérte a szúrkolókat csak azokat nem akik folyamatosan szidták még az utolsó meccsei alatt is
  • Grenzjager
    #12782
    Lisztes csak ne akarja a szurkolókra kenni ezt a szégyenletes produkciót.... Rohangáljon inkább a fenyő-gyilkos gyárfáshoz a naptv-be és oszt ossza az eszet... Bemondott egy ilyet a Lisztes, hogy ha Gellei lenne akkor már rég NBI?? ez hülye.... talán el kéne ismerni a hibákat és nem másokra hárítani.... legfőképpen nem a csapatot bárhová és bármikor elkisérő hűséges szurkolókra...
  • Csesza
    #12781
    Vincze Ottó: „Elképzelhető, hogy befejezem a labdarúgást”
  • Csesza
    #12780


    nagyszerű lenne, ha egyhelyre kerülne a hoki, a foci és a kézilabda egy korszerű csarkokban/stadionban
  • Csesza
    #12779
    én is megtartanám mindenképp, ö volt az egyike azon kevés játékosnak akin láttad, hogy minden belead amit csak tud, lehet ez néha kevés volt, de ő leglább azt is hozzáadta...

    viszont Lisztes miatt nagyon szomorú vagyok :C főleg az a cikk után amit nyilatkozott, hogy elég mocskos módon küldték el :S
  • Grenzjager
    #12778
    A térség egyik legkorszerűbb stadionját építheti fel Kevin McCabe, írja a mai Blikk.
    Közép-Európa egyik legkorszerűbb stadionját építheti Kevin McCabe (60) az FTC-nek. Ha a zöld-fehérek labdarúgócsapatának tulajdonosa úgy dönt, hogy a Könyves Kálmán körút túloldalára viszi a Fradit, akkor információink szerint olyan multifunkcionális arénát épít, amelyben a kézilabdázók és a jégkorongozók is otthonra lelnek.

    A Blikk egy héttel ezelőtt számolt be arról, hogy elköltözhet a Fradi. A Blikk információja szerint az új tulajdonosokban felmerült, hogy nem a jelenlegi pálya helyén, az Üllői út 129. szám alatt, hanem a Könyves Kálmán körút túloldalán, a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem területének a helyére építené a zöld-fehérek új stadionját.

    Kevin McCabe cége, az Esplanade Real Estate Kft. februárban nyerte meg az FTC nyolchektáros ingatlanjára és focicsapatára kiírt pályázatot. A megegyezés szerint a győztesnek vagy fel kell újítania a jelenlegi 18 100 férőhelyes stadiont, vagy újat kell építenie. Információink szerint még mindig nem dőlt el, hogy hova épül az új létesítmény. A költözéssel viszont több szakosztály jól járna. McCabe ugyan csak a focicsapat tulajdonosa, de információink szerint a jobb kihasználtság érdekében olyan stadiont építene, amelyben a kézilabda- és hokipálya is lenne.
    - Valóban felmerült, hogy a Könyves Kálmán körút túloldalára költözne a Fradi. Ez ellen nekünk nincs kifogásunk, már csak azért sem, mert nagy öröm lenne számunkra, ha lenne egy nagyobb csarnokunk. Szeretnénk még a Bajnokok Ligájában szerepelni, s ahhoz már kicsi a népligeti létesítményünk - nyilatkozta Maglódi Lajos, a kézilabdázók igazgatója.

    McCabe tervének alighanem a jégkorongozónk örülnének a legjobban. Az FTC hokisai évek óta hontalanok. Saját pálya hiányában minden évben probléma, hogy hol játsszák a mecscseiket.
    - Végre lenne saját pályánk - lelkendezett Kassai György (61), a hokisok vezetője. - Nem beszélve arról, hogyha több szakosztály is otthonra lelne egy helyen, akkor ismét összejönne a klasszikus nagy Fradi-család.
  • Gunnersboy
    #12777
    viszont küzdeni tudásban példás amit mutatott a tavasz nagy részében, ez pedig példaként állhat minden fiatal előtt + azért kell egy tapasztalt játékos

    de ha tényelg ugy jönnek az igazolások ahogy beigérték őket, akkor nemis biztos hogy kezdő lesz, de kora ellenére megtartanám, szimpatikus ember :D
  • Grenzjager
    #12776
    hamár fiatalítás van, nem értem hogy Shaw miért marad. Mert a végére ő is rendesen beszürkült. No, s azért ő is elég koros...
  • Gunnersboy
    #12775
    A Fradi angolja szerint komoly igazolásba kezd a klub

    A nagytakarítás után kevés idősebb játékos maradt az Üllői úton. A kevesek egyike Paul Shaw, aki tavasszal nyolc gólig jutott a Ferencvárosban. A 35 éves játékos a 100%Fradi hetilapnak értékelte hosszabban idei teljesítményét. Shaw elmondta, ha rajta múlna, ő már most szerződést hosszabbítana a Ferencvárossal. Hozzátette, ő úgy tudja, sok játékos érkezése várható.

    Kicsit meglepett, hogy például Lisztes Krisztiánra vagy Vincze Ottóra sem számítanak a továbbiakban. Annak viszont nagyon örülök, hogy harmincon túli játékosként nekem van jövőm a Fradiban. A szerződésem eleve még egy évre szólt, de ha rajtam múlik, már most hosszabbítanék, mert nagyon megkedveltem a csapatot - mondta a korábban Arsenalban is megforduló támadó.

    A játékost Kevin McCabe klubtulajdonos irányította az Üllői útra. Shaw elmondta, az angol vezetőedzőt, Bobby Davisont ő sem ismerte korábban.
    - Meglátjuk majd, hogy lesz-e még rajtam kívül más angol a jövő évi csapatban. Engem nem zavar az sem, hogy egyedüli angolként játszom itt. A lényeg ugyanis nem az, hogy valaki magyar, angol vagy más nemzetiségű, hanem az, hogy jó játékos legyen. Úgy tudom, Bobbyék nagyon alaposan körülnéznek, és sok játékos érkezése várható.

    Az Üllői úton csak Palinak becézett játékos szerint a szurkolóknak nehéz lehet megemészteni az újabb NB II-es évet.
    - Érthető, hogy a szurkolókat lelankasztotta az, hogy a másodosztályban ragadtunk. A Fradinak az első osztályban van a helye! Képzeljük el a helyzetet, hogy a Manchester United szerepelne a Championshipben, hát ott is nagy feszültség lenne az emberekben, az biztos. A drukkerek, amíg reális esélyünk volt a bajnoki címre, fantasztikus hangulatot teremtettek, de utána sajnos nem tudták megemészteni a kudarcot. Nagyon nehéz ez a helyzet, mi is egyre csalódottabbak voltunk, ahogy a szurkolóink is, ami teljesen érthető. A legfontosabb az, hogy mindenki közösen akarja a feljutást, hogy mi mindent tegyünk meg ezért a pályán, és a drukkerek pedig úgy buzdítsák a csapatot, hogy az plusz erőket szabadítson fel bennünk. Mert a Fradi-szurkolók képesek erre, ezt tavasszal is megtapasztaltam már. Biztos vagyok benne, ha ősszel megnyerünk pár meccset, teltházas mérkőzéseken játszhatunk - mondta Shaw a 100%Fradinak.

    /pepsifoci.hu/
  • Grenzjager
    #12774
    sztem le kellett volna mondani, ez a szemét cashteleki kitalálta a ligakupát, s a kutyát sem érdeli, a pénz meg kell neki, szóval be kell venni a Fradit is...
  • Csesza
    #12773
    Az MLSZ döntése értelmében a következő idényre átszervezik a Liga Kupát, s annak lebonyolítási rendjét. Ennek megfelelően a szervezők 24 csapatosra bővítik a sorozatot és négyszer, hat csapatos küzdelemben fognak játszani a csapatok. Az MLSZ határozata értelmében több NB. II-es klubot felkértek az indulásra, így a Pápát is.

    -A tulajdonos úr döntése értelmében elfogadja klubunk a lehetőséget, így a következő idényben három fronton szeretnénk sikereket elérni: a bajnokságban, a Magyar- és a Liga Kupában. Így ismét láthat NB. I-es csapatokat a hűséges pápai közönség! Rajtunk kívül eddig a Ferencváros élt a felkínált lehetőséggel!-írja a lombardpapafc.hu
  • Kaplan
    #12772
    Ahhoz képest, hogy állítólag külföldről is keresték :DDDD
  • Grenzjager
    #12771
    Juhéjj! GYogyó a Kecskeméthez tart :))))) Tuti kiesnek
  • Csesza
    #12770
    jobb lenne ez az elsőosztályban
  • Haresz80
    #12769
    Én azt akartam/akarom, hogy ismét legyen Fradi-Újpest meccs.
  • Solt
    #12768
    Egyetértek, ilyen karmát különben sem szabad írni! :)

    Viszont nem ez a Magyar átlag szerencsére... ezt csak belénk beszélik...
  • Grenzjager
    #12767
    Pontosan, nem szabad "átlag magyarként" viselkedni --->ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is...

    Amúgy azt meg konkrétan tudom, hogy Kisteleki annó felkérte az Újpest tulajdonosát, hogy legyen tagja a licenszeadó bizosságnak, amely a Fradiról tárgyalt, és ő visszautasította korrektül, merthogy ő se akarná, hogy pl. az FTC technikai vezetője beleszóljon a lilákkal kapcsolatos dolgokba.

    Amúgy a Szpari sem kapott még "rajtengedély", de mivel mind2őt csak hiánypótlásra szólították fel, pikkpakk rendben lesznek a papírjaik. Itt inkább az volt röhejes hogy pl egy Sopron hogyan indulhatott el tavaly.

    + a lilák viszonya sem felhőtlen az MLSZ-el. Csak az örök cashteleki seggnyalók nyaldosnak még folyamatosan. továbbra is a Várszegi (MTK), Szima (DVSC) és a Tarsoly (ETO). Pl. az MTK-nak miért nem kellett a 'Pool-ba igazoltak után az MLSZnek fizetnie? miközben minden magyar klub csengetett szabály szerint a külfödre távozó fiatalok után az előírt X%-t....
  • Csesza
    #12766
    én nem kívánok ilyet 1ik csapatnak sem

    de az Újpestet nem fogják kizárni amíg ilyen vezetés van ott
  • Haresz80
    #12765
    Nem fogadták el Az Újpest nevezését az NB I-re
    Hajrá UTE!! Hajrá hogy kizárjanak titeket is!!
  • Grenzjager
    #12764
    egyre jobb hírek
  • Csesza
    #12763
    jah eddig is érdeklődtünk Márkusról és most hogy felbontották a szerződését elég nagy rá az esély

    Petneházi-t meg már év elején szóba hozták velünk hogy vszeg köv. szezonban ide igazol
  • Csesza
    #12762
    ezek a nevek közűl talán Csernyánszki neve az ami szerintem eléggé elképzelhető, mert ő vagy Balogh tuti otthagyja a Debrecent mert mind1 van olyan jó kapus, hogy más csapatban kezdőkapus lenne és őket csak folyamat rotálják... mert ott van még Poleksic is

    talán innen még Oláh lenne elképzelhető, Herczegfalvi? :o meglepődnék, de lehet, hogy egy ilyen szezon zárás után elmenne

    Leandro meg 1000% hogy nem fog elmenni Debrecenből
  • Grenzjager
    #12761
    + Márkus Tibor (Paks), Petneházi Márk (Orosháza)
  • Grenzjager
    #12760
    elég járatos még az Üllői útra. Van vmi kisebb sérülése és azzal is többször volt fent Debrecenből.
  • gabber_saviola
    #12759
    Leandro? :Dddd
  • Grenzjager
    #12758
    S közben elkezdték csiripelni (pletykálni!!!) (főleg ftcpe.hu), hogy Leandro, Csernyánszki, Herczegfalvi, + a kaposváriak: Maróti (na ő asszem 99,9%h közben Hali), Oláh Lóri, André Alves.
  • Grenzjager
    #12757
    A betiltott film itt megtekinthető
    Koltai Gábor filmje, melyet a nyolcvanas években Mezey György nyomására tiltottak be.
  • Grenzjager
    #12756
    Brettschenider, Pisanjuk, Fitos: Sheffield Utd ?
  • Csesza
    #12755
    Lisztes és Kovács a REAC fele
  • Csesza
    #12754
    Július 14-én játszunk a Sheffielddel
  • Csesza
    #12753
    Hétvégétől beindulhat az átigazolási banzáj itt is
  • Grenzjager
    #12752
    Nyáron újra lesz Fradi-Sheffield United :)))
  • Csesza
    #12751
  • Grenzjager
    #12750
    Cimbimmel voltam. Kár hogy kikaptak, de már a meccs előtt mindenki az ünneplésre készült. Elég sok Fradista volt (bár tegyük hozzá Dunaszerdahelyen szinte mindenki az, de Győrből is jöttek jó páran).

    A Slovanra nagyon kell majd gyúrni. Minnél több Fradi drapival, sállal, zászlóval...
  • Csesza
    #12749


    ott voltatok?

    nem volt egy sem? :O

    Slovan nem kicsit durva lesz :D
  • Grenzjager
    #12748
    Dunaszerdahely-Puhó 2-3, de így is bajnok lett a DAC. Egy puhói sem mert eljönni "Magyar"szerdahelyre:)))

    S jövőre lesz DAC-Slovan, meg DAC-Nyitra :)))
  • Kaplan
    #12747
    Ezzel együtt sajnos igaza van valószínűleg :/