23418
  • Takezó
    #12987
    08/09 - citrom
    07/08 - bugyikék
    06/07 - narancs
    05/06 - citrom
    04/05 - kék

    szóval azért ott is gyakran változnak ezek a gány színek: )
    mindegy, nekem tetszik ez a vad újítás
  • Csesza
    #12986
    az is szarok, de a barcánál ezek a mezek vannak már nagyon rég óta, ez a citromsárga, arany színű, ott nem volt nagy váltás de az itt megszokott fehér-től zöld felirattal már eléggé eltérő :S
  • Takezó
    #12985
    sztem nincs ezzel gond, Barcának is milyen idegenbeli mezei voltak már:o
  • Solt
    #12984
    örüljünk neki, hogy nem vörös!
  • Csesza
    #12983
    szarul de büszkén
  • Shelton
    #12982
    atyaégez így még elment volna zöld nadrággal és sportszárral, de bazdmeg h fogunk kinzéni talpig narancssárgában...
  • Csesza
    #12981
    ehh kiderült hogy még csak nem is ez a teljes idegenbeli mez, hanem a nadrág és a sportszár is narancssárga :SSS
  • Csesza
    #12980


    Pölöskeit teszteljük, ha jó akkor kölcsönvesszük

    és leigazoltuk 1+1 évre Jan-Michael Williams-et a trinidadi válogatott kapust (ö volt a kezdő kapus a Sheffield ellen) - kíváncsi vagyok mivel győzte meg az edzőt Williams, hiszen hallás és olvasás után nem volt épp fergeteges
  • Kaplan
    #12979
    A kedves Bartha László újra bemutatta, hogy egy kifarcnyit nem ér. Képtelen passzolni ez a fasszopó, ilyen játékos sehova nem kell. Szkukalek játéka meglepően jó volt, bár az első félidő vége felé már nem igen bírt időben visszafutni, vagy állandóan be kellett húzódnia középre mert valaki mindig hiányzott a védelemből és így a szél teljesen üres volt. Nem tudom lehet elfáradt, fogalmam sincs.
  • Grenzjager
    #12978
    MTV összefoglaló
    1899.hu összefoglaló
  • Csesza
    #12977
    Deme távozhat

    A középpályás szerződése nem lesz meghosszabbítva.

    Információink szerint Deme Imre játéka nem nyerte el Bobby Davison tetszését, így a játékos szabadon távozhat az Üllői útról. Deme szerződése június 30.-án lejárt, így ingyen igazolhatóvá vált. A középpályás két évig volt csapatunk játékosa.
    (ftcpe)
  • ICEMAN15
    #12976
    Összefoglalót valaki betudna linkelni?e... köszke!!!!!!!
  • mate317
    #12975
    A második gólnál mindenki a fekát hibáztatta, mert elpattant tőle a labda, de a magyar srácnak ezért nem kell a 16oson belül keresztbe passzolnia...
    Amúgy a gólok miatt megérte kimenni. Ezzel a játékkal simán feljut a Fradi idén!
  • Kaplan
    #12974
    Nem volt nagy meccs, sőt, kifejezetten szar volt, az első gólnál csúnyán megalázták az ofkórz nigger kapusunkat, a maásodikra nme emlékszekm bazzzz:DDDDD Viszont az első Fradi gól szép volt. Ezzel a csapattal lehet NB2t nyerni, tovább nem érdemes gondolni, vagy menni.
  • Shelton
    #12973
    nemtom nekem bejön ez a mez legalábbis a tavalyi szürkénél biztosan jobb..



    érdekes csapat..
  • Csesza
    #12972
    hupssz, igen :D
  • Shelton
    #12971
    mmint a 3-2:D
  • Csesza
    #12970
    maradt a 2-1, a szöveges közvetítés alapján sztem jók voltunk, de majd a helyszínen lévők elmondják mit láttak :)
  • Csesza
    #12969
    okádék ez a mez :SSS
  • Csesza
    #12968
    mikor lesz a Duna tv-n a meccs hosszabb összefoglalója?
  • Csesza
    #12967
    1. félidő, 27. perc:
    Szabadrúgást végezhettünk el a kaputól 25 méterre, Szkukalek beadását Csiszár fejelte a kapuba. 1-2!!! Védhetetlen, bombaerős fejes volt! Csak így tovább, Zoltán!
  • Csesza
    #12966
    1. félidő, 3. perc:
    Abdi fejberúgta Kennyt, szent a béke. :DSAdasdasdada
  • Shelton
    #12965
    0-2..
  • Shelton
    #12964
    na ké percig bírtuk
  • Shelton
    #12963
    mondjuk nem értem milyen játékosokra költöttek eddig 300 millió forintot amikor olyan emberek jöttek akik mind mccabe csapataiban játszottak eddig..
  • hetti
    #12962
    Miért narancssárga?? Inkább lila kellett volna......
  • Shelton
    #12961
    hamár megemlíted:D

    A Ferencváros a mai napon új kommunikációs kampányt indít hogy ismét a csapat mellé állítsa a szurkolókat, a szponzorokat és a szélesebb közvéleményt.
    - 100%Fradi - A ComeBack kampány üzeneti: Visszatérünk az élvonalba! Térj vissza a stadionba! Támogasd újra a Fradit! A Come Back felirat látható mától a csapat mezén mindaddig, amíg új gyémánt fokozatú főszponzor áll a csapat mellé.

    mondjuk remélem is h nem lesz tele mindenféle szar matricával.
  • Csesza
    #12960
    Terry Robinson megjegyezte, Ferenczi István ügyében megtették ajánlatukat a Barnsley-nak, ám az angol klubtól még nem érkezett válasz. Ha minden a tervek szerint alakul, akkor a hét közepére a magyar csatár ügye is tisztázódhat.

    A Fradi igazgatóságának elnöke szerint az igazolások még nem zárultak le a Fradinál, hiszen több, elsősorban magyar játékos érkezhet még az Albert Stadionba.


    pepsifoci.hu
  • Csesza
    #12959
    hát meg más a felirat :)
  • Shelton
    #12958
    hát a hazainál annyi az újítás ahogy elnézem h a címer fölé került két csillag, de amúgy ugyanaz mint tavaly.
  • Csesza
    #12957
    az új mezek a következő szezonra: (sosem szerettem mezeken a narancssárgát :S:)

  • Grenzjager
    #12956
    Gondolom, de ha esős idő lesz, akkor szerintem bárhova. akkor jó ha 5ezren leszünk sztem. nem hinném h problémáznának belőle h hol ázol meg, ill te nem :)
  • Kaplan
    #12955
    Nem baj megyünk :) Most vettem úgy is egy egész kis divatos esőkabátot két hete, és képtelen voltam kipróbálni mert mikor esett itthon voltam vagy betegeskedtem. :DDD Gondolom a tizennyolc év alatti ingyenes jegyek kapu mögé szólnak. Ugye?
  • Grenzjager
    #12954
    holnapra felhőszakadás... :(
  • Csesza
    #12953
    "Diaz közel a szerződéshez"

  • Gunnersboy
    #12952
    rejtve vagyok :D
  • Kaplan
    #12951
    Lökd már fel képed MSN-re skac.! :D
  • Csesza
    #12950
    ehhh :S
  • Gunnersboy
    #12949
    nem...NAGYONNEM :D
    még mentálisan levan ragadva az u19es bajnokságba, meg nemis mer úgy odalépni a párharcokban...

    u19be kiemelkedő játékos viszonylag, de haliba tavaszra már nem kelett a felnőttbe
  • Csesza
    #12948
    jól nyomja a srác?