23418
  • Csesza
    #13067
    nekem is első osztály ugrott be :o
  • zaki
    #13066
    Azt hittem ez egy első osztályú izraeli klub, aztán most látom, hogy a 3. osztályban tolják (wiki ezt írja, NS meg azt hogy 2. osztályú ) ... :c
    Mind1, jó eredmény ez is.
  • Grenzjager
    #13065
    egy edzőmeccs nagy titokban közben:

    Ferencváros-Hapoel Haifa 3-2

    Holczer - Országh, Souare, Baranyai, Kulcsár - Szalai, Morrison, Deme, Downing - Pölöskei, Pisanjuk.

    Országhot sajnos sérülés miatt le kellett cserélni, őt Moussa váltotta. A szünetben beállt egyébként Williams, Tóth B., Dramane, Heitler és Diaz is.

    G.: Dramane(2), Pisanjuk

    A találkozón azok a játékosok kaptak lehetőséget, akik a legutóbbi edzőmeccseken kevesebb játéklehetőséghez jutottak.
  • gee23
    #13064
    WELCOME FERENCZIVÁROS !!!
    Ferenczi István percekkel ezelőtt aláírta szerződését a Ferencvároshoz.
  • Csesza
    #13063
    Balog az Üllői úton

    Balog Zoltán jelenleg szabadon igazolható. A válogatott védő jelenleg is az Üllői úton tartózkodik, információink szerint a klubvezetőkkel tárgyal. Mivel a játékos felé fennálló tartozást már korábban rendezte az angol tulajdonos, könnyen lehetséges, hogy egy esetleges visszatérés lehet a tárgyalás témája.
  • Csesza
    #13062
    Lamine marad


    Sokáig kérdéses volt, hogy hol folytatja Lamine, szóba került az is, hogy esetleg kölcsönadjuk. A középpályás a felkészülési mérkőzéseken meggyőzte Bobby Davisont, hogy érdemes vele számolni, így biztosra vehető maradása. A labdarúgó márciusban kötött másfél éves szerződést klubunkkal. Lamine a nyár folyamán költözött be a klubtól kapott új lakásába.
  • Csesza
    #13061
    Ferenczi
  • Kaplan
    #13060
    Mindent bele leányzó! Szééééép...
  • Kaplan
    #13059
    Ferenczi akkor mégis a Fradiban?! Minek?
  • Gunnersboy
    #13058


    bár minden játékosnak ilyen lenne a hozzáálása....
  • Grenzjager
    #13057
    Ashmore: Kihívás a Fradi

    Az angol középpályás boldog, hogy a Fradi játékosa lehet és tisztában van azzal, hogy ilyen kaliberű klubban nem nagyon lesz lehetősége játszani, ha ezt a lehetőségét elszúrná.

    A Sheffield United több játékosa a magasabb fizetés miatt inkább alacsonyabb osztályú angol csapatba igazolt a Fradi helyett. Vannak azonban ez alól kivételek, ezek egyike James Ashmore, aki remekül érzi magát a Fradiban. Információink szerint a középpályást az elmúlt hetekben is több harmad- illetve negyedosztályú brit csapat kereste (többek között Cresswell jelenlegi klubja is), de az ajánlatokat köszönte szépen - és elutasította. Ashmore a kevesebb bér ellenére is megtiszteltetésnek érzi, hogy egy nívós, jegyzett klubban játszhat, nem pedig egy angol sokadrangú csapatban, és ez számára mindennél többet ér.
  • Grenzjager
    #13056
    Fradidrukker.hu szavazás: mezről, stadionról.
  • Mike
    #13055
    majd recskázzatok a lelátón! :)
  • Solt
    #13054
    Nem bírom a palit, de korrekt! :)
  • limperatore
    #13053
    Schumi!!
  • Grenzjager
    #13052
    Az Albert-staionban rendezendő forma1 gála előtt:


    Michael Schumacher hivatalos nyilatkozata:

    Michael Schumacher: Jövő szerdán megköszönöm minden magyarnak!

    Legutóbb amikor itt jártam még versenyeztem és győzni jöttem a Hungaroringre. Most nem versenyezni térek vissza, hanem futballozni egyet a barátaimmal és azért, hogy újra élvezzem a mindig fantasztikus magyar közönség támogatását. Szeretek részt venni ezen a gálán, hiszen a jótékonysági esemény révén valamit visszaadhatok azoknak az embereknek, akik kevésbé szerencsések az életben, mint én. Úgy érzem ez a mostani budapesti meccs jó alkalom lesz számomra, hogy köszönetet mondjak minden magyarnak, aki szurkolóként mellettem volt, és támogatott pályafutásom során. Nagyon várom már a meccset, és remélem, hogy ugyanolyan jól fogjuk magunkat érezni, mint a korábbi években!
  • Mike
    #13051
    szegények
    mondjuk én sem ellenkeznék, ugyanakkor mégis úgy mindki eltt :)))))
  • Grenzjager
    #13050
    és most olvasom, hogy mindekettőt kitiltották már a stadionból.
  • Grenzjager
    #13049
    a sztorihoz azért az tegyük hozzá, hogy amikor kórusban biztatták a srácot meg csajt ("mindent bele!!"), akkor a csapat azt hitte nekik szurkol az oldal lelátó (..tehát ultráknak semmi közük a szituhoz!) és löttek is egy gólt az angoloknak.
  • Grenzjager
    #13048
    befizették a félkarú társukat...
    a csaj meg valszeg totál kész volt vmitől...
  • Csesza
    #13047
    LigaKupa


    Az első kör játéknapjai a következők:

    10.01.: FTC-Baktalórántháza
    10.15.: Honvéd-FTC
    10.29.: Fehérvár-FTC
    11.05.: FTC-Kecskemét
    11.12.: REAC-FTC
  • Mike
    #13046
    ja rögtön a kombinálás
    szerintem emg eygszerüen jó volt mindkét félnek
    vagy unták a meccset
  • Grenzjager
    #13045
    Erkölcs
    (3E a címerben: Erkölcs, Erő, Egyetértés)

    egyesek szerint így üzentek, hogy nem tetszik a narancssárga meg a sok új játékos...
  • Mike
    #13044
    aza baj hogy a mai gyerekek már baszó kutyákat sem látnak az udvaron
    Szent Ágoston meg előszőr széjjelkurvázta magát csak aztán lett szentfazék
  • Mike
    #13043
    E mi?
  • Grenzjager
    #13042
    ahol történt, akik körbe állták ...stb eddig sem egy szánóbánó társaság. és maximálisan jogos sokak felháborodása, mert az egyik "E" elég durván sérült.
  • Mike
    #13041
    hehe, most olvasom mi volt a lelátón, a sok vojőr álprűd most meg veri a nyálát, és hányja a keresztet
  • Csesza
    #13040
    Bartha 2 évvel meghosszabbította a szerződését :o
  • Solt
    #13039
    No igen... változnak az idők! ;)
  • Csesza
    #13038
    jah, értem :)

    kemény
  • Solt
    #13037
    Csak akkor, ha pályára lép!
  • Csesza
    #13036
    Decemberre kiderűl, hogy hol lesz az új stadion
  • Csesza
    #13035
    mivan? :D

    nem lesz fizetése?
  • Csesza
    #13034
    a Nagy testvéreket vinné Kecskemét
  • Fabio Capello
    #13033
    nem arra gondoltam... alapfizut sem kért a REAC-tól
  • Csesza
    #13032
    mennyiért ment volna? lejárt a szerződése :S
  • Fabio Capello
    #13031
    Lisztes nulláért a reacba ment... fasza
  • Csesza
    #13030
    reménykedtem benne még 1 darabig, hogy ö lesz az új Lipcsei, de most már 2-3éve nagyjából körvonalazódik, hogy esélytelen :S
  • Grenzjager
    #13029
    Csepregi Richárd -> kölcsön Szigetszentmiklós
  • Fabio Capello
    #13028
    én leszek a legnagyobb fanja :DDD