23418
  • Csesza
    #13387
    Holczer - Wolfe, Dragóner, Csiszár, Szkukalek - Fitos, M. Bamba, Tóth B., Abdi - Ferenczi, Shaw.

    Kispadon: Williams, Morrison, K. Dramane, Baranyai, Bartha és Kulcsár.
  • gee23
    #13386
    az az MTK-s kis Galambarcú srác? :D mondjuk jöheT: D
  • Csesza
    #13385
    pletyka: Urbán Gábor lehet ide igazol

    saját nevelés, viszonylag fiatal és gólerős csatár
  • Csesza
    #13384
    Holnap, azaz 2008. 09. 16án reggel 8 óra 30 perckor kerül sor az FTC Pártolói Egyesület - Magyar Labdarúgó Szövetség közti mérkőzés második felvonására, amelyet semleges pályán, a Fővárosi Ítélőtábla, II. kerület Feketesas utcai tárgyalótermében rendeznek, a Margit-híd budai hídfőjénél.

    A mérkőzés tétje: jogerőre emelkedik-e az elsőfokú ítélet, miszerint az MLSZ-nek ki kell adnia a 2006-ban licenszbizottságként és kizárónkként eljárók névsorát az FTC Pártolói Egyesület részére.




    nagyon remélem, hogy nem húzzák tovább és megtudhatjuk kik állnak a háttérben
  • Csesza
    #13383
    akkor no problem :)
  • banok
    #13382
    nálam látszódik.
  • Csesza
    #13381
    ha másnál sem látszik, akkor valaki csinálhatna egy bannert :\
  • Csesza
    #13380
    NB II, Keleti csoport, 6. forduló

    FERENCVÁROS - Szolnok

    2008. 09. 15. 18:45 Sport2 ÉLŐ
  • Solt
    #13379
    Hmmm...
  • Grenzjager
    #13378
    na az komoly lesz, mert a Haladásnak most jól megy
  • gabber_saviola
    #13377
  • Oncsi
    #13376
    FTC–Haladás 2008.09.24. MAGYAR KUPA
  • Grenzjager
    #13375
    A Ferencváros szurkolók csapata:Ferencvárosi Football Club (BLSZ.IV.)


    Ferencvárosi FC - Herkules 7-1
    kb.400 néző, a szurkolás néha komolyabb mint a "Fradinál" , Vincze Ottó meg a Korolovszky amúgy a trénerek.
  • Gunnersboy
    #13374
    13-1-re nyertünk Csobánkán

    A mieink hírverő mérkőzésen 13-1-re nyertek Csobánkán.
    -100% Fradi Ünnepi hangulatban kezdődött a mérkőzés, a pilisi helység polgármestere helikopterrel hozta a meccs labdáját, majd mintegy 800 néző előtt kezdetét vette a találkozó. Az első félidő után már 4-0-ra vezettünk, majd szünet után igazi gólzáport rendeztünk, és végül 13-1-re nyertünk. A mérkőzés szünetében a hazaiakkal közösen köszöntöttük a 75 éves Fenyvesi Mátét, akit a mieink részéről Igaz András technikai vezető ajándékozott meg egy 75-ös Fradi mezzel.

    Hírverő mérkőzés
    Csobánka- Ferencváros 1-13 (0-4)

    1. félidő: Szappanos- Fülöp, Souare (Downing), Baranyai, Kulcsár- Bartha, Morrison, Lamine, Abdi- Kamate, Diaz

    2. félidő: Hermány- Szalai, Fülöp, Baranyai, Kiss- Zsivoczky, Deme, Pölöskei, Downing- Pisanjuk, Heitler

    Gólszerzők: Heitler, Pisanjuk, Pölöskei, Zsivoczky 2-2, Deme, Fülöp, Kulcsár, Abdi, Diaz
  • Matthew Prosac
    #13373
    "Mi az a hírverő?:)"

    Hírét viszik mindenhova (és a mérkőzésekkel bizonyítják) hogy ez a garnitúra a Ferencváros történetének (egyik ?) leggyengébb csapata.
  • Oncsi
    #13372
    Okés,így világos:) köszi!!!
  • Oncsi
    #13371
    Mint ismert: a Ferencváros csak tizenegyesekkel jutott tovább az NB III-as Szigetszentmiklós otthonában a Magyar Kupa harmadik fordulójából (ezen a meccsen többnyire az első csapatban kevesebb játéklehetőséget kapó futballisták szerepeltek a Fradiban), majd bajnoki mérkőzésen a Jászberény ellen nyert soványka módon, 1–0-ra a zöld-fehér alakulat.

    „Eddig én is csupán a tréningeken láttam a nyáron érkezők zömét, s ki akartam próbálni őket. Más kérdés, hogy hatalmas csalódás volt számomra a labdarúgók teljesítménye. Az edző akkor lehet elégedett, ha fejfájást okoz neki a kezdő tizenegy kijelölése, nekem azonban jelenleg mindössze tizenhárom-tizennégy játékosom van, akit bátran pályára tudok küldeni” – tette hozzá az angol mester, aki elmondta, hogy mivel a bajnokság prioritást élvez, legkorábban az októberi Ligakupa-találkozón tesztelheti újra a tartalékokat.
    Aggodalomra tehát nincs ok, a csapat mégis erősíteni fog a téli átigazolási szezonban. Legalábbis ezt állítja Berki Krisztián, az FTC Zrt. vezérigazgatója.

    „A bajnoki félidőben jelentős változások várhatóak a keretben: ígérhetem, hogy több, Magyarországon már bizonyító játékossal erősítünk” – mondta Berki, majd kitért a szurkolók által „felvetett” kérdésekre és követelésekre. /nso/

  • gabber_saviola
    #13370
    Régen nagyon sok ilyen mérkőzést rendeztek vidéken, hogy népszerűsítsék a csapatot. Amúgy meg evidens, hogy szükség van erre, mivel sok a vidéki Fradista, és Őket is ki kell szolgálni.
  • Oncsi
    #13369
    Csapatunk ma ismét pályára lép, de ezúttal nem tétmérkőzésen, hanem hírverő meccsen. A mieink délután Csobánkán játszanak hírverő találkozót. A mérkőzés 17 órakor kezdődik.

    Mi az a hírverő?:)
  • Solt
    #13368
    Na igen... szerintem pont az ő szájának kéne alap állásban lennie...
  • Csesza
    #13367
    látom csodakapusunk megint tevékenykedett :o
  • gabber_saviola
    #13366
    nem sajnos, Lámának haza kellett menni falura..Takeszó meg leszart minket magasról :)
  • Solt
    #13365
    Inkább nem fűzök hozzá kommentárt...
  • fsgh
    #13364
    Kint voltál?
  • gabber_saviola
    #13363
    hát ez nagyon soványka volt, de a lényeg a 3 pont.
  • Grenzjager
    #13362
    így nem lesz feljutás...
    ezek nem profik
  • Mor3llo
    #13361
    Srácok, a lényeg a 3 pont!!!HAJRÁ FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fsgh
    #13360
    A bíró meg megkoronázta az egészet... Érdekes döntései voltak.
  • Csesza
    #13359
    sejtettem :S
  • fsgh
    #13358
    Szar meccs volt... Főleg a második félidő..

    Kint voltam. Lipcsei nem gyengén hiányzott a középpályáról Ashmore kb semmit se csinált...
  • Csesza
    #13357
    Edzői nyilatkozatok a Jászberény elleni mérkőzés után



    Földesi Károly:
    Becsületes játék volt a célunk, titkon reméltem, hogy döntetlen összejöhet, nem volt ez lehetetlen. Lukácsi összeesett a pályán, egy ütközés után az egyik Fradi-játékos stoplija felhorzsolta a fejét, ezért kellett lecserélnem őt.

    Bobby Davison:
    A pálya állapota elképesztő, ma egy vicc volt. Idegenben számíthatunk arra, hogy rosszabb a játéktér annál, amit szeretnénk, de idehaza elvárom, hogy megfelelő minőségű gyepen játszhassunk. Egy nullánál veszélyesnek tartottam volna a cserét, szerintem ez így volt jobb a csapatnak.
  • Csesza
    #13356
    maradt az 1-0

    nyögvenyelős meccs lehetett, de majd megmondják a helyszínen lévők
  • Csesza
    #13355
    :D

    közben pedig elég csúnyán kikapnak a csajok :S
  • gabber_saviola
    #13354
    mondom ki az a Pali.... gondolkozni kellett kicsit
  • Solt
    #13353
    Ezt a Rebecsákot valaki helyre rakhatná... nagyon virgonc... :D
  • Csesza
    #13352
    kézi

    félidőben 14-16 ide :)

  • Csesza
    #13351
    30.perc körül jár a meccs

    1-0 ide

    Pali lőtte a gólt :)
  • Csesza
    #13350
    sajna nem :S

    viszont

    ÉLŐ 17:45 Kézilabda, DVSC-Aquaticum - Budapest Bank-FTC, női bajnoki mérkőzés (élő)

    Sport1
  • Oncsi
    #13349
    Valami adja ma a meccset? (nm leszek itthon ,nmtudok kimenni):S
  • Grenzjager
    #13348
    szégyen