23418
  • Livius
    #22453
    Gera Zoltán a Ferencvárosnál edz
  • Grenzjager
    #22452
    Évenként lesz a belépőár emelés. 4000 lesz a legolcsóbb (3 év múlva). Mindez ugye Rezsicsökkentéshonban.

    "Drukkolok" a magasabb árakért, hogy hamarabb elérjük a londoni jegyárakat, legalább ezen legyünk egy szinten velük.

    A "rossz fiúkat" eddig is azonosították, ha akarták őket, de ugye mi is van a jegy nélküli szurker kártya nélkülikkel akik mégis bejutnak? Szóval nem az azonosítási rendszert kell orwelli szintre fejleszteni és továbbra is bűnözőként kezelni minden szurkolót.

    Közben a német öreg fiú, valamint egy tehetséges svájci-horvát aláírt, Vadász a dióktól esélyes mert lejárt szerződése, és Gera is befutott külön edzeni egyelőre, kérdés mit mond Németh Sándor.
  • banok
    #22451
    Nem izgat. Nincs félnivalóm.
  • Láma!
    #22450
    ez nem ujjlenyomat, az ujjadat nem is olvassa le, mer tenyér nagyságu maga az optika is vagy mi, amire ráteszed a tenyered.
  • ReszegKoldus
    #22449
    a tenyeréből kiolvassák, hogyha valaki zsidózik? :D

    én feleslegesnek tartom ezt is
  • Takezó
    #22448
    Alapvetően támogatok minden olyan kezdeményezést, amivel a bűnözőket, zsidózókat meg románozókat be lehet azonosítani, de az ujjlenyomatos dolognak némileg paranoid okokból nem örülök. (Kicsit túl személyes adat, amit máshol elhelyezve bizonyítékként használhatnak fel bármilyen eljárásban. Pártunkból és kormányunkból már bármit kinézek.)
  • Kaplan
    #22447
    Semennyire, nem érzem ezt hatalmas problémának. A mai világban, a modernkori technikával már bárkit, bármikor, bárhogyan lekövethetnek. Úgy érzem, hogy néha túl vannak kicsit reagálva az ilyen problémák.

    Persze meg lehet engem is győzni a tenyérjóslás negatív vonzatáról, csak mondjatok néhány reálisat.
  • Fabio Capello
    #22446
    Hogy egy kicsit más témát is feszegessünk - ki mit gondol a tenyérleolvasósdiról, mennyire gátol titeket ez abban, hogy jegyet, esetleg bérletet vegyetek?
  • Kaplan
    #22445
    Én most úgy érzem, hogy biztosan távozni fog. Viszont rég nem volt lehetősége magyar csapatnak ekkorát kaszálni egy játékoson. Egy 2 millió eurós biznisszel hihetetlen jól járna a klub. Minőségi dolgokra lehetne visszaforgatni, és a működés is meg lenne oldva részben.
  • Solt
    #22444
    Ja-ja, pedig jó lenne, ha még legalább az őszt nálunk játszaná végig...
  • banok
    #22443
    Legalább jó pénzt kapjunk érte ha már nem marad mert szerintem biztosan távozik a nyáron.
  • Grenzjager
    #22442
    VB egyenes kiesési szakaszbán megéri már az 5 misit is.

    Lehet még több ha Radó árához hasonlítom.
  • Solt
    #22441
    Az Orosz Pali már régebben is azt mondta, hogy Besic ára milliós nagyságrend, euróban. Gondolom akkor ő ilyen 1-2 millióra gondolt, viszont, ha a Besic ilyen jól játszik a VB-n, akkor szerintem reális lesz az a 3 millió... :)
  • JimKirk
    #22440
    Barki valaszolhat!:)

    En is 3 korul engednem el!
  • Solt
    #22439
    Bár nem engem kérdeztél, de szerintem 2-3 millió eurót nyugodt szívvel...
  • JimKirk
    #22438
    Szerinted realisan mennyit kerhetunk erte?
  • Grenzjager
    #22437
    Besics nagyon jó volt Argentína ellen,
    meg lennék ha lepve ha egy EL meccsen is játszana nálunk
    (mondjuk mi már ELezni fogunk a VB alatt, + Besicsnek is jár majd pihi a VB után), továbbmegyek meg lennék lepve ha akár még egy meccset játszana a Fradiban.
    Nekünk pénz mindig kell, ő meg szakmailag sajnos jobban jár máshol. Bosznia szerintem verheti Nigériát és Iránt is, akkor az plusz meccs, plusz ár.
    ... ha még fél évet maradna és januárban váltana:)
  • Zenszkij
    #22436
    rakni kéne erre: Besic gólt lő :D
  • ReszegKoldus
    #22435
    Hajrá Besic! :))
  • JimKirk
    #22434
    Ok, koszonom!
  • Láma!
    #22433
    6 év alatt ingyenes, szóval szerintem neki nem, de nem vagyok benne biztos
  • JimKirk
    #22432
    Ok, koszi! Egy 5 eves gyereknek is?
  • Takezó
    #22431
    Ki kell neki is, igen.
  • JimKirk
    #22430
    Kulfoldi allampolgarnak is ki kell valtania a szukoloi kartyat ahhoz hogy bejusson egy bajnoki meccsre? Vagy egyaltalan hogy mukodik ez, valaki lenne olyan kedves es elmagyarazana?
  • Grenzjager
    #22429
    Amikor értékek tűnnek elLeköszön a FradiBusz főszervezője
  • Grenzjager
    #22428
  • turpert
    #22427
    https://www.facebook.com/gerazoltansz?fref=ts
  • Muki100
    #22426
    Nem engedik be a Budapestről érkezett haverját a lengyel biztonságiak, mert nincs jegye vagy valami, és ezen felkúrja magát.
  • Sippie
    #22425
    mi a sztori?
  • Muki100
    #22424
    Monizból előjön az indián
  • Zenszkij
    #22423
    na itt tartunk, ez az utánpótlás, van hova fejlődni szerencsére
  • Grenzjager
    #22422
    Ferencvárosi FC bentmaradt a BLSZ.I-ben :)
    Ferencvárosi TC II. meg kiesett a BLSZ.I-be :(

    A szurkolók meg a "tehetségek" egy ligában!
  • Grenzjager
    #22421
  • Grenzjager
    #22420

    juuljenner27 Nagyon szeretek jatszani ebben a csapatban, klubban, nem az en dontesem volt, hogy jovore mar nem jatszom a fradi szineiben. Mielott barki azt hinne h akarmilyen szerzodesre nemet mondtam volna, fontos tudni, hogy nem volt valasztasi lehetosegem. Az edzo es az igazgatosag nem velem kepzeli el a lehetseges jovobeli, bajnoki csapatot. Sajnalom az egeszet, mert az elso pillanattol kezdve, ugy erzem magam mintha otthon, nem pedig kulfoldon, egy szamomra teljesen ismeretlen helyen jatszottam, eltem volna. Rengeteg szep gyozelem van mogottunk ( foleg az ujpest elleniek ) soha nem fogom elfelejteni a meccsek a hangulatat, amit a rengeteg szurkolonak koszonhetunk, paratlan volt. Manny thanks!!!! 14h
  • Láma!
    #22419
    Jenner ünneplésnél ott volt, szerintem érmet is kapott ahogy mindenki más is. Akeem családja is megkapja az érmet, és Moniz is, ezt bemondták.
  • ReszegKoldus
    #22418
    Nem tudom kié volt, mert Besic se vehette át az érmét, mivel külföldön van.
  • Sippie
    #22417
    az volna igen, de az átadásnál nem láttam egyiküket sem. Vagy csak elkerülte a figyelmem, de az ünneplésnél se láttam őket az NSO-n feltöltött videóban. Vagy a harmadik félidőbe siettek? :D
  • Kaplan
    #22416
    Az utolsó érem nem Akeem-é volt? Ez volna a logikus.
  • ReszegKoldus
    #22415
    Én úgy láttam egy érem maradt a végén.
  • Sippie
    #22414
    Leonardo és Jenner át se vette az érmeket? Utóbbin mondjuk nem csodálkozok, gondolom már az országban sincs.