23418
  • Mor3llo
    #22493
    Robben 37 km/h-val futott, mikor lefutotta Ramost.
    Ettől függetlenül a 31 is bazi jó :)
  • Solt
    #22492
    Az kemény! :))
  • Grenzjager
    #22491
  • Zenszkij
    #22490
    Doll nem lacafacázik, kemény német mentalitása van, ami tetszik. A primadonna mehet, igaza van. Nélküle is jók lehetünk.
  • Solt
    #22489
    Várható volt...

    Sajnálom, de ezt ezek után muszáj volt. Egyre jobban csípem a Doll-t!
  • Solt
    #22488
    Jogos, de ettől még ez volt...
  • ReszegKoldus
    #22487
    "ha a biztonságiak beengedik a haverokat"

    Ez így olyan, mintha egy főnök tudna róla, hogy lop az alkalmazottja, de inkább csak kamerákat szerel fel és lecseréli a zárat, az illetőt meg hagyja nyugodtan tovább dolgozni.
  • Zenszkij
    #22486
    Ez már korábban is várható volt. Doll nem favorizálta sajnos, pedig több lehetett volna benne. Sok sikert neki a továbbiakban!
  • Livius
    #22485
    FTC: Ulysse Diallo a portugál élvonalban folytatja
    ... kivásárlási ára 5 millió euró.

    Hogy lett ennyi hírtelen hogy lelépett?
  • Zenszkij
    #22484
    alázat az nincs semmi, pedig neki ez a munkája, kutya kötelessége megjelenni, ha ilyen a hozzáállása idő előtt ki kell vágni, jó focista, de ennyire nem nagy sztár

    kicsit el lett kapatva a nagy semmire
  • Solt
    #22483
    Ja-ja... kezd átesni a ló túloldalára!
  • Gabe18
    #22482
    Hát ezt nem is kéne. Egy profi klubnál a legnagyobb sztárnak is kutya kötelessége akkor megjelenni a szabadság után amikorra meg van mondva. Nem egyszer olvasható hírként hogy még az edzésről elkésés miatt is repkednek a több ezer eurós bírságok (amik nyilván nem vágják a delikvenst földhöz, de nem is hőzöng utána).
    Hogy neki milyen ügyei voltak, senkit nem érdekel. Főleg hogy ezek szerint nem értesítette a klubot arról hogy késni fog, hiszen nem tudták hol van.

    NB1 szinten jó játékos, de nagyon látszik hogy túl sokat képzel magáról.
  • Solt
    #22481
    Kezd idegesítő lenni...

    Ezt a Doll nem fogja tűrni sokáig...
  • Grenzjager
    #22480
    Amszterdamól Leonardo megérkezett Budapestre
  • Zenszkij
    #22479
  • banok
    #22478
    Egyetértek.
  • banok
    #22477
    Őket is ütni kell!!

    Persze átvitt értelemben.
  • Grenzjager
    #22476
    NBI sorsolás:
    1. forduló (Július 26.) KTE-Phoenix Mecano–Ferencvárosi TC
    2. forduló (Augusztus 2.) Lombard Pápa Termál FC–Ferencvárosi TC
    3. forduló: (Augusztus 9.) Ferencvárosi TC–Dunaújváros PASE
  • Solt
    #22475
    Igen, sajnos eléggé üveglábú... :S
  • Zenszkij
    #22474
    ráadásul úgy, hogy szerintem neki megvolt a kvalitása, hogy brazil válogatott legyen, csak ugye sérülékeny, és forróvérű
  • Solt
    #22473
    Megértem, hogy a VB alatt nehéz eljönni Brazíliából... :))
  • Fabio Capello
    #22472
    " Nincs olyan része a stadionnak, ahol ne tudnánk tökéletes biztossággal és minőségben azonosítani a drukkereket"

    Hogy már h*gyozni se hagyják az embert... :D
  • Zenszkij
    #22471
    lehet kevés volt a srácnak a 10 nap szabadság, sűrű a programunk, de úgy hiszem sok múlhat rajta

    az el selejtezőt már az arénában játszuk?
  • Solt
    #22470
    Én is, bár néha tudnék egy kokit nyomni a flegma fejére! :D
  • Solt
    #22469
    Mondjuk az, hogy legyenek adatok is a képen látható arcokhoz... már, ha láthatóak amikor a fejük búbjáig sállal vannak eltakarva.

    Így az megy be aki regisztrált, nem hamisítható, stb. Ráadásul annyira nem is egyedi mint az ujjlenyomat, az égvilágon semmi másra nem tudják felhasználni. Akinek nincs vaj a fején, vagy nem akar csak a balhé kedvéért kimenni, annak szerintem ez vállalható kompromisszum.

    Inkább azt látom, hogy most is az megy, hogy mindegy mit csinál a "hatalom", annak az ellenkezőjét akarjuk. Kezd unalmas lenni... :)
  • Zenszkij
    #22468
    helyes :D bírom a brazilt
  • Grenzjager
    #22467
    A Zöld és fehér magazin aktuális számában Szekeres Tamás, az új Fradi-stadiont üzemeltető francia Lagardare Unlimited Stadium Solutions cég magyarországi leányvállalatának, a LUSS Kft-nek a vezetője a vele készített interjúban arra a kérdésre, hogy az új stadion biztonsági rendszerében milyen fejlesztések történtek, a következőt válaszolta:

    "A szurkolókat Magyarországon egyedülálló kamerarendszer pásztázza majd. Nincs olyan része a stadionnak, ahol ne tudnánk tökéletes biztossággal és minőségben azonosítani a drukkereket. Nézőtéri rendbontás esetén a magukról megfeledkezőket egy külön helyiségbe kísérik, és egészen a rendőrök megérkezéséig ott is tartják. Reméljük, erre nem kerül sor, de jobb az elővigyázatosság."

    - Ezek után milyen logikus érv van a vénaszkennelésre (+annak magyaros magyarországi adatfeldolgozáshoz)? Mert nem értem hogy miben segíthet még a tenyérjósda? mitől gyorsabb az előállítás, mitől gyorsabb az esetleges bűncselekmény megakadályozása. A kettes szektor (pl Kubatov) viselt dolgai ellen miben segítség konkrétan a vénaszkenner?
    (Ilyen erővel minden Borsodi és Szatmári állampolgárt chipelni kéne mint a kutyákat, mert magas a bűncselekmények száma, s nem árt az azonnali nyomkövetés, aki nem bűnöző, annak nem kell félnie, rá egy évre meg a többi megye)

    Bánki Erik elmondta, hogy a középpontban a turista szurkolók vannak, a helyi lokális szurkolók, megszokott drukkerek már a múlté. Azt meg az anekdota szerint Vittore kiadta az ukázt, hogy káromkodást se akar hallani magyar stadionban.
  • Solt
    #22466
    Állítólag már úton van... :)
  • Zenszkij
    #22465
    Most már csak Leó-n izgulok. Nem tudom mi történhetett vele, hogy nem jött vissza.
  • Solt
    #22464
    Biztos bennem van a hiba, de én továbbra sem értem mi a gond... Hiába a HD kamera, ha a biztonságiak beengedik a haverokat, akik aztán csinálják a cirkuszt. Ergo kell a szigorú azonosítás... elég volt éveken át a kettes szektor viselt dolgaiból... jó lenne, ha ebben a gyönyörű stadionban rend és nyugalom lenne ilyen szempontból.

    A jegyárakhoz meg annyit, hogy a stadion nem jótékonysági intézmény. Nem azon múlnak a jegyárak, hogy a Kubatovot előző éjszaka kielégítették és jó napja van-é, avagy sem. Kalkuláltak egy átlag nézőszámmal, ehhez kalkuláltak egy jegyárat, ami még versenyképes, és a bevételekhez is hozzájárul. Egy normálisabb helyre meccsenként kb 10 ajróra jön ki a bérlet, amit már meg lehet úgy is vásárolni, hogy csak a felét fizetik ki, tavasszal meg a másik felét... És ez még nem a legolcsóbb bérlet... ha valakinek ez sok egy ilyen stadionban, ilyen körülmények között a szeretett csapatáért, akkor... És mindezt úgy, hogy a csapat körül láthatóan jó irányba mennek a dolgok.
  • Grenzjager
    #22463
  • Grenzjager
    #22462
    Jobb lett volna a sanmarinói,
    Málta....
  • Zenszkij
    #22461
    csak ne a kazah legyen, messze van
  • Grenzjager
    #22460
    Az FTC a sorsolás technikai megkönnyítése érdekében kialakított beosztásnál a 4. csoportba került, ellenfele az FK Asztana (kazah), Sliema Wanderers (máltai), Shkendija (macedón), Lovcsen (montenegrói), KF Laci (albán), Libertas (San Marinó-i) hatosból kerül ki.
  • Zenszkij
    #22459
    innen IP alapján bannolták, nem hiányzik :D
  • ReszegKoldus
    #22458
    Nem szoktam indexen a DK-s topikot olvasgatni, de most megnyitottam és bakker...barnuska épp ott trollkodott mostanában :D
  • Zenszkij
    #22457
    Besic---Celta Vigo?
  • Grenzjager
    #22456
    Nem lehetne jobb csapatkapitányunk:
  • Zenszkij
    #22455
    nem marad itt tuti, kár ezen elmélkedni, még mindig nagyon jól cseng a neve a piacon
  • Láma!
    #22454
    remélem ahogy az írásaik 95%-a, úgy ez sem lesz igaz.