23418
  • gee23
    #13668
    igen.. hát Shaw "helyzetén" kívül kapura veszélytelenek voltunk.. Pölöskey ha én lennék az edző , nálam kijátszotta volna magát a kezdőből.. nem tudta átvenni a labdát, körülményes, lassú, és nincs meg az alázat..egy labdáért nem indult el.. a 2 Színes bőrű játékos hozta a kötelezőt..ahogy szokták, gyengék voltak. Ha nincs Tóth Bencénk sehol se lennénk jelenleg, na meg Persze Dragi nagyon jó napot fogott ki szerencsére.. Szóval ez így nem lesz jó!! ERŐsíteni kell minden posztra! HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #13667
    hát ez nehéz szülés volt :/

    de a lényeg megvan :p
  • Solt
    #13666
    majdnem meglett! :D
  • Csesza
    #13665
    89.percben kapunk majd egy gólt és 1-1 -.-
  • Solt
    #13664
    Ez a két okos miért nem fogja fel, hogy pont azok sérültek akiknek fazont kéne szabniuk a játékunkban? Kezdenek idegesítőek lenni...
  • Verseghy
    #13663
    Nb1es meccset láthatunk a Sport 2-n!^^
  • Solt
    #13662
    Igen, igen, igen... :))
  • Csesza
    #13661
    Palííííííííííííííííííííííííííííí
  • Csesza
    #13660
  • Solt
    #13659
    Jaja... én szeretem az ilyen meccseket, de azért remélem sérülés nem lesz egyik oldalon sem...

    A háttér "zajok" zene füleimnek! :D
  • Csesza
    #13658
    szó szerint

    az első becsúszásnál azt hittem, hogy eltörik Morrison(?) lába
  • Solt
    #13657
    Jó kemény kis meccs eddig... :)
  • Csesza
    #13656
    Fülöp jobb szélen és a Lamine - Morrison középső középpálya duó elég labilisnak tűnik :S
  • Csesza
    #13655
    Williams- Fülöp, Dragó, CSiszár, Szkuki - Zsivó, Lamine, Morrison, Tóth B. - Shaw, Pölöskey.
  • Csesza
    #13654
    én is úgy tudom :/

    ezt viszont sajnálom, hogy nincs ott keretben, mert sztem sokkal jobb teljesítményt nyújtott mint Holczer mint Williams :S
  • GTheo
    #13653
    Van már játékengedélye, én úgy tudom.
  • gee23
    #13652
    vagy még nincs játékengedélye?
  • gee23
    #13651
    Gyerekek.. HOl van MEGYERI??? NINCS AZ UTAZÓ KERETBEN?? MERT?????????
  • Gunnersboy
    #13650
    botlott a bőcs, ezt ki kell használni, szerintem nyerünk 2 góllal
  • gee23
    #13649
    sajnos olyan érzéseim vannak, hogy nem sikerül 3pontot szereznünk debrecenben....ti hogy vagytok ezzel ?
  • Grenzjager
    #13648
    aktuális, s a reakció csak növekedni fog a hivatalos lépés hiányában...


    (FTC-MTK2)
  • Csesza
    #13647
  • Oncsi
    #13646
    Szolnok - Bőcs 1-0
    Nyernünk kell !!!
  • Kaplan
    #13645
    Ha egy jó tippet akarsz tőlem, akkor szerintem ne reklámozz. :)

    Erre az egész herce-hurcára semmit nem mondok, szánalmas.
  • Csesza
    #13643
    1. Sportklub azt állítja, hogy veszélyben érezték magukat azért állt le a közvetítés; aztán pedig azt mondták, hogy azért "a mivel valaki, vagy valakik kitépte a közvetítőkocsi távkábelének fali csatlakozóját"

    érdekess

    2. aztán az is érdekes lesz, hogy a Román médiahatóság kinek ad igazat, mivel a Sportklub ő hozzájuk tartozik
    kíváncsi leszek erre, hogy a románok, hogy állnak ehhez a trianoni kérdéshez a mi szemszögünkből?! nah vajon? :)
  • Csesza
    #13642


    ha megtörtént minden amit ők kértek akkor muszáj lett volna közvetítsenek, igaz úgy is muszáj lett volna ha minden zászló és transzparens kinn marad

    így elég nagy kártérítést lehet követelni a tőlük!!!
  • Csesza
    #13641
    :SSSSSSSsssssssssss
  • Grenzjager
    #13640
    Mocskos buzi rtl!!
  • Grenzjager
    #13639
    ...norvég () nélkül érdekesek lesznek a meccsek :)))
  • Grenzjager
    #13638
    Abdi ebben az évben már nem játszhat a bajnokságban.
    Liban Abdinak, a Ferencváros támadó középpályásának ismét két hét pihenőt írt elő dr. Berkes István, a Sportkórház főorvosa – adta hírül a 100%Fradi.
  • Gunnersboy
    #13637
    Kamaterol elmondták hogy a csapatban a leggyorsabb játékos..DE attol hogy ő a leggyorsabb focizni még nemtud :S
  • Grenzjager
    #13636
    a trinidadi kapusohoz képest csak jobb kapus nőtt fel bárhol a Kárpát-medencében...

    én se értem az angolokat, ezt a sok noname, focizni képtelen légióst... akiket még az angol edző sem mer játszatni...
  • gee23
    #13635
    de gyerekek ez a Bamba Moussa a játékhoz teljesen Bamba.. nem való focipályára.. méterekre pattan tőle a labda... botrányos.. többi Fekete Párducról ne is beszéljünk! Ellenben a Megyeri az Biztos Pont a kapuban, szerintem! Zseniálisan védett és magabiztosnak tűnik!
  • Csesza
    #13634
    nekem is, csodálkozom, h nem játszik folyamatosan
  • Takezó
    #13633
    a Díaz nekem tetszett
  • Kaplan
    #13632
    Elég szánalmas meccs, iram meg.. Arról ne is beszéljünk. A grundon gyorsabb meccsek vannak.
  • Gunnersboy
    #13631
    Deme kezdő, ő a csk :D
  • Gunnersboy
    #13630
    Holczer - Balog, Short, Baranyai, Sváb - Fitos, Moussa B., Deme, Kulcsár - Kamate, Pisanjuk.
  • gercse
    #13629
    igen sport1/2
  • Gunnersboy
    #13628
    tv adja a meccset?