23418
  • Gunnersboy
    #13990
    a sport véletlenszerű velejárói??
  • Zsil
    #13989
    mik ezek az arccsonttörések mostanában?
  • karajjj
    #13988
    a DEAC-cal amúgy sem kell foglalkozni ők nem jelentenek veszélyt a feljutásra, bár mostmár más se :D
  • sb1
    #13987
    10 pontra nött a különbség, miután a DVSC II-DEAC is kikapott !!
    Azt hiszem, ez eldőlt, és ezzel nem kiabáltam el semmit! De várom már az őszt, már most, komolyan, egy frenetikus hangulatú Dózsa elleni meccsre kimenni, jaj... :)
  • Csesza
    #13986
    Az előzetes jóslások szerint 4-6 hetes pihenő várhat Ferenczi Istvánra, de jó esetben korábban is visszatérhet.

    :SSSS
  • Csesza
    #13985
    ne kezdjétek el!
  • Forrest Gump
    #13984
    A sok értelmiség miatt, akik körülvesznek.
  • karajjj
    #13983
    miért?
  • Forrest Gump
    #13982
    Aham, Barcika.
    Sajnállak.
  • Forrest Gump
    #13981
    Mi az a nálunk, hol laksz te nem értelmiség?
    Remélem nem veszed sértésnek!
  • bubu13
    #13980
    Egszer szidták az újpestet 3X kb. kistelekit az újpest meg egész meccsen a Fradit szidja ugyhogy erről ennyit.
  • karajjj
    #13979
    hát valamivel le kell foglalnia magát az értelmiségnek is... :D

    nálunk 45 percen keresztül ordítottak, hogy borsodi c*g*nyok, büdös k*rva anyátok, aztán a szünetben sorbanálltak Lipcseinél aláírásért... aztán ordítottak tovább :D
  • Kaplan
    #13978
    Hát nem tudom, még mindig ötlettelen szar sablonos focit játszunk. Oké, hogy rámegyünk a beadásokra de nincs olyan ember aki normális be tud adni tőlünk. A kedves Fradi tábor meg néha el lehetne foglalva a saját csapatának való szurkolásával és nem a Kistelekizéssel, az Újpesttel, és a hülye vagy c. nagysikerű nótával a sporinak. Unalmas.
  • Csesza
    #13977
    2-1 lett

    Robertson lőtt még 1et utána, pedig szépített a BKV

    szar meccs volt, szerencsére vége
  • karajjj
    #13976
    eddig se volt valami nagy meccs, de mostmár darálják is egymást...
  • zaki
    #13975
    El is tört az orra, és meg is repedhetett az arccsontja...
  • Csesza
    #13974
    1-0 Shaw, ideje volt már


    még a gól előtt:
    Ferenczi ütközött a kapussal, megsérült - helyette Robertson jött fel
  • Csesza
    #13973
    örülj neki hogy nem látod
  • Solt
    #13972
    Van itt valaki Gödöllő környékéről, akinek ilyen szemét fibernetes tv előfizetése van? Eltűnt a Sport1... mindjárt idegrohamot kapok...
  • Csesza
    #13971
    Holczer - Lowton, Balog, W. Wolfe, R. Wolfe - Tóth B., Ashmore, Morrison, Wedgbury - Shaw, Ferenczi.

    A kispadon Hermány, Fülöp, Csiszár, Lamine, Robertson, Pölöskey és Márkus ül majd.
  • Csesza
    #13970
  • Rudee
    #13969
    Foglalkozzatok inkább a mai meccsel.
    15:00 Sport1 Fradi-BKV (6-0)
  • Baelint
    #13968
    Képzeld, tisztában vagyok vele, hogy mi az irónia, a Te hozzászólásodban azonban nem volt felfedezhető.
    "nem azért nem adták be, mert nem volt kedvük, hanem " - Tehát itt valakit megcáfolsz, aztán jön a "nem mondtam, hogy bárki is írta volna itt". Akkor kinek írtad az elsőt? Remélem érzed az ellentmondást a saját szavaid között...
    Úgyhogy nem hiszem, hogy az én értelmezésemmel lenne gond, max Te nem fogalmazol érthetően.
  • karajjj
    #13967
    nem mondtam, hogy bárki is írta volna itt, de gond lehet az értelmezéseddel és szerintem utánanézhetnél, hogy mi is az irónia, részemről téma lezárva...
  • Baelint
    #13966
    "elvileg benyújtották, csak nem ért oda" - Azt a Bőcsiek edzője nyilatkozta, hogy beadták a papírokat, majd másnap mosta a kezeit, hogy ő úgy tudta, h beadták, de mégsem.
    "Kisteleki utólag is elfogadna bármit, csak a Fradit ne lássa az NB1ben." - Ez pedig azt hiszem bebizonyosodott az elmúlt 3 évben...

    Továbbra sem értem, hogy hol látod azt, hogy "nem volt kedvük" nevezni...ilyet senki nem mondott.
  • karajjj
    #13965
    hát pl. "elvileg benyújtották, csak nem ért oda" vagy "Kisteleki utólag is elfogadna bármit, csak a Fradit ne lássa az NB1ben."

    na erre céloztam
  • Baelint
    #13964
    Nyugigumi, öreg. Ki állította ennek az ellenkezőjét? Látsz Te olyat a topicban, hogy nem volt kedvük, ezért nem neveztek? "Bazzz"
  • karajjj
    #13963
    bazzz, voltatok ti már bőcsi meccsen? :\

    nem azért nem adták be, mert nem volt kedvük, hanem megmondták, hogy semmi pénzük nincs, hogy megteremtsék az indulás feltételeit!
  • Csesza
    #13962
    maradt 0-1

    egyértelmű győzelem, bár lehetett volna több gól is

    idegenben ez a lényeg
  • chrissparduc
    #13961
    Gyerekek ez a magyar szurkolói mentalitás nevetséges!
  • Csesza
    #13960
    szokásos Ferenczi góllal 0-1 a félidőben

    remélem a második félidőben és utána sem lesz már balhé
  • Mor3llo
    #13959
    Ferenczi:)
  • Fabio Capello
    #13958
    Ferencváros: Rieb György elmondta, a klubnak nincs tartozása


    Befejeződött a Ferencváros konszolidációja – jelentette ki Rieb György, az FTC Zrt. elnöke a kedd délelőtti sajtótájékoztatón, melyen a Fradi vezetői az Advertum képviselőivel tudatták azt is, hogy a klub rendezte a 114 millió forintos ligahitelt is.
    Nincs semmiféle tartozása a Ferencvárosnak – informált Rieb György, a Ferencváros Zrt. elnöke, aki közölte, hogy elérték, amit 22 hónappal ezelőtt kitűztek célul. Teljesen konszolidálták a Ferencvárost az angol befektetőknek köszönhetően, s mint az elnök elmondta, a klubnak 508 millió forint áll a rendelkezésére.

    Az is kiderült, hogy a klub eddig eltartotta a labdarúgócsapatot, amely azonban most már megállhat a saját lábán.

    A többi szakosztályról szólva Rieb György kifejtette, hogy részben tudják segíteni a költségvetésüket, de szponzori pénzekre is szükség van. A Ferencváros a hírnevéhez méltóvá vált az elnök szerint, így most már vonzó lehet a támogatók számára is. Az egyesület célja, hogy még több olimpikonja, világbajnok sportolója legyen. A sportvezető úgy fogalmazott, hogy lezárult egy szakasz, amelyet nem szeretnének újra átélni.
  • Baelint
    #13957
    Utána visszakozott, hogy ő nem tudta, hogy BE SEM ADTÁK a kérelmet. Szóval a Bőcs sem juthat fel.
    9 pont előnyünk meg akkorse lehet a forduló végén és slussz :D
  • Solt
    #13956
    Én is elfogadnék bármit, ha a kistelekit (direkt kisbetű) arccal lefelé láthatnám egy 2-3 méter mély gödörben... lapátolnék is! A boldogságom akkor érne a tetőfokára, ha pár haverja miatt még bővíteni kéne a gödröt...
  • Rudee
    #13955
    Kisteleki utólag is elfogadna bármit, csak a Fradit ne lássa az NB1ben.
  • Matthew Prosac
    #13954
    nincs ellenfél, ennyi a lényeg :)
  • Csesza
    #13953
    "elvileg benyújtották, csak nem ért oda"

    Bőcs edzője mondta
  • Gunnersboy
    #13952
    A Bőcs sem, mivel ök meg ugye nem nyújtottak be papírokat az elsőosztályú tagság igényléséhez, szoval sztem teljesen mindegy ki a második :D
  • Rudee
    #13951
    De a Debrecen 2. csapata nem juthat fel