23418
  • Csesza
    #14070



    *Robertsont állították ki mert fellökte a szimuláló játékost
  • Gunnersboy
    #14069
    Ashmore 0-3 :)
  • Fabio Capello
    #14068
    Zsivóczky góljával 0-2
  • fsgh
    #14067
    ja, és 10emberrel a Fradi.
  • Fabio Capello
    #14066
    Váratlanul megszerezte a vezetést a Fradi. Ashmore lőtt egyet 16 méterről Bonica kapus eléggé bevédte a próbálkozást, ami végül a bal kapufáról pattant a hazai csapat hálójába. 0–1.
  • Fabio Capello
    #14065
    beharangozó

    A két csapat őszi mérkőzésén a Ferencváros Kamate Dramane góljával szerezte meg a vezetést, majd ezt követően még az első félidőben Ferenczi István és Zsivocky Norbert is betalált. Errre a vendégek részéről Szőke László tudott válaszolni a második játékrészben, kialakítva a 3–1-es ferencvárosi sikert.

    Az NB II Keleti csoportjának listavezetője ezúttal is esélyesebbnek számít, és a csepeli pályához friss pozitív élmény fűzi, mert itt győzték le a tavaszi nyitófordulóban a Tökölt 7–0-ra. Az akkori találkozóhoz hasonlóan (hétezer néző) várhatóan ismét sokan kilátogatnak a mérkőzésre.

    A vendégek részéről a Ferencváros korábbi labdarúgója, Béress János nyilatkozott a 100% Fradinak.

    „Nekünk ugye a bennmaradásra kell figyelnünk, így persze a Fradi ellen nem mi vagyunk a favoritok. Az egészen biztos, hogy harcos meccset játszunk, de azt nem lehet megjósolni, ebből mi fog kisülni. Egyértelmű, hogy számunkra ez rendkívüli meccs. Ami bennünket illet, egyre jobbak vagyunk, kezdünk ráérezni, milyen szellemben kell fociznunk, mi lehet az a stílus, amely eredményes lehet” – nyilatkozta a volt ferencvárosi labdarúgó.
  • karajjj
    #14064
    végülis ez csak egy szoros 0:12 lesz... :D
  • Takezó
    #14063
    tévé tényle ga szenzációs gyirmót meccset adja e helyett?:D
  • Fabio Capello
    #14062
    Ma 17:00-kor ESMTK-Fradi
  • Csesza
    #14061
    előrébb akartuk hozni a Vecsés és a Makó elleni meccsünket, hogy hamarabb elkezdhessük a felkészülést az nb1re

    a Vecséssel való megegyezést elküldtük az mlsznek, akik természetesen elutasították
  • karajjj
    #14060
    most már igen
  • banok
    #14059
    nekem jó
  • karajjj
    #14058
    nekem sem, biztos behalt a pirateclub...
  • Fabio Capello
    #14057
    amúgy csak nekem nem jön be a banner?
  • karajjj
    #14056
    jelentkezek ^^,
  • Fabio Capello
    #14055
    FTC: az elnököt megerősítették, a klubigazgató viszont távozik

    Az FTC elnökségének közleménye szerint a testület Rieb György elnök megbízatását az elnökség mandátumának lejártáig megerősítette.
    Távozik viszont a klubigazgató, Menráth István, akit az elnökség visszahívott tisztségéből az elnökség.

    A klub vezetősége a közeljövőben a klubigazgatói poszt betöltésére nyílt pályázatot ír ki.
  • Rudee
    #14054
    Kiengedték Dragóner Attilát a kórházból. Védőnk a beavatkozáshoz képest jól van, jó kedélyállapotú.
    Arcának jobb oldala van feldagadva és a szeme, illetve alatta bevérezve. Hétfőtől már megkezdheti a nagyon könnyített edzésmunkát, ami kezdetben biciklizésből áll majd.

    Ehhez kapcsolódó hír, hogy hárommeccses eltiltást kapott a váci Varga Csaba, akivel "ütközött".

    A keddi fegyelmi tárgyalás előtt a Fegyelmi Bizottság bekérte Igaz András technikai igazgatótól Dragóner sérüléséről szóló orvosi papírokat. A hivatalos orvosi megfogalmazás szerint többszörös arc és koponyacsont törést diagnosztizáltak nála.


    Keveslem azt a 3 meccset...
  • Baelint
    #14053
    Lendületből vágta szájba a váci hentes, ilyenért még a piros lap is kevés. Még nézni is fájt, pedig a kapu mögött voltam, jó messze az esettől :(
  • kuzco007
    #14052
    :S
  • karajjj
    #14051
    így megpakolták a meccsen? :|
  • Csesza
    #14050
    persze
  • Csesza
    #14049
    fuuu bakker :SSS


    Dragóner nehéz műtéten esett át


    Hétfőn koradélután két és fél órás műtétet hajtottak végre Dragóner Attilán.
    - 100%Fradi - Több lemezzel illesztették össze a törött csontokat, a védőnek legalább hat helyen tört el az arccsontja.

    Nehéz műtét volt, hiszen nem csak kívül vágták fel, hanem belül, a szájpadlásán keresztül is végeztek beavatkozást. A védőt hétfőn nem is lehet látogatni.
  • kuzco007
    #14048
    én értem, hát támadni kell nem?:D
  • Csesza
    #14047
    Milan ellen, Dragóner helyett Ferenczi megy

    logikáját nem értem, de jolvan :)
  • Csesza
    #14046
    Tóth Bence is bekerült az U20-as válogatott keretébe.

    Szlovénia ellen készül majd.
  • Csesza
    #14045
    jobbulást
  • Fabio Capello
    #14044
    A 100% Fradi információi szerin elhalasztották Dragóner Attila előzetesen hétvégére tervezett műtétjét, így a védőt vélhetően ma reggel műtik meg a Szájsebészeti Klinikán. Dragóner arca a jelek szerint három helyen tört el, emellett agyrázkódása is volt.


    mielőbbi jobbulást :S
  • Baelint
    #14043
    Márkus valami 37 góllal lett anno gólkirály Tatabányán, szóval még van mit behoznia Pistánknak :)
  • Csesza
    #14042
    :O
  • karajjj
    #14041
    hát van 35-40 körül termelnie kéne, hogy rekord legyen
  • Csesza
    #14040
    kíváncsi vagyok, hogy hány gólnál áll meg Ferenczi :D

    meg, hogy lőtt e valaki a második vonalban ennyi gólt?! :D
  • sb1
    #14039
    De jó, a "lilamajmos" képen ott vagyok a kerítésen
  • banok
    #14038
    Ferencváros-Vác 6-1 ::. rövid összefoglaló
  • Matthew Prosac
    #14037
    NB2 K1 csoport -.-
  • karajjj
    #14036
    Dragónert műteni kell

    Budapest., április 18., 17.36 A védő súlyosabb arcsérülést szenvedett, mint korábban Ferenczi.

    Mint ismert, a Ferencváros mai mérkőzésének első félidejében a zöld-fehérek védője, Dragóner Attila súlyos arcsérülést szenvedett. A korábbi válogatott védő jégpakolással az arcán vonult le a pályáról, majd rögtön kórházba szállították.
    - Attila már túl van az első vizsgálatokon, úgy néz ki, hogy két helyen eltörött az arca - mondta honlapunknak Igaz András, a Ferencváros technikai vezetője. - Dragi súlyosabb sérülést szenvedett, mint korábban Ferenczi István. Elkerülhetetlen a műtét, és minél előbb sort kell rá keríteni.
  • Rudee
    #14035
    Kikapott a kis Loki.
  • kuzco007
    #14034
    huhh nem semmi meccs volt és milyen jó hangulat, HAJRÁ FRADI!:)
  • banok
    #14033
    és ez is maradt
  • Rudee
    #14032
    Azóta már 6-1 :)
  • banok
    #14031
    és 4-1 ide