23418
  • sb1
    #14110
    Úgy legyen...
  • kuzco007
    #14109
    tuti, h kurva sokan lesznek a székház előtt, egy 10 ezer ember minimum jó lenne, de a felüljárót is lelehet foglalni, onnan belátni a stadionba:P
  • mukika
    #14108
    ünnepelni? ez most komoly? 3. éve kijárok meccsekre a 2. osztályba is, de ezt most eszem ágában sincs ünnepelni. !3 év! ha az első évben ilyen teljesítménnyel feljutunk, miután jogtalanul kizártak minket, az elsőkként futok be a pályára és ahol érem csókolom a játékosokat. de most... lófaszt. és kötve hiszem, hogy telt hát lenne még idén sőt, majd jövőre az első meccsünkön. egy bőcs (dábrácán 2, tökmind1) előtt megnyert 2. osztályon nincs mit ünnepelni. ők nem ellenfelek kéne, hogy legyenek, ezek a meccsek nem rangadók... ugyanúgy, ahogy a nyíregyháza és a kecskemét sem kellett volna, hogy azok legyenek.
  • gercse
    #14107
    hát elképzelhető hogy megyek, csak mivel nem Budapesti vagyok, jó lett volna meccset is nézni, aztán ünnepelni.
  • sb1
    #14106
    Remélem, azért még jössz, és rengetegen leszünk a székház elött, nehogy már a bipsi-bérenc megmondja, hogy oda sem mehetünk ünnepelni!!!
  • gercse
    #14105
    én is mentem volna, nem tudom jegyet mikortól szoktak árusítani, de én ma délelőtt akartam venni...most meg olvastam ezt a hírt...

    szánalom amit művelnek, remélem jövőre megmutatjuk nekik
  • Fabio Capello
    #14104
    tudod, most hogy ismét nb1-esek leszünk, cashteleki elintézi, hogyha azt mondod hogy Hajrá Fradi! a klubot megvágják félmillióra, majd visszaesőként visszazárnak nb2-be.

    Szánalmas, hogy egyes tagok az MLSZ-ben ennyire aláássák a csapatot. És még ez a barom brigád akar reformokat a magyar fociba...
  • Csesza
    #14103
    következő hazai zártkapus? pfffffffff pedig tuti h teltház lenne :CCC
  • gercse
    #14102
    Súlyos büntetést kaptunk az MLSZ-től
    [2009-05-12 18:59]
    Az MLSZ fegyelmi bizottsága az MTK II - Ferencváros NB II-es mérkőzésen a vendégszurkolók részéről történt, rendzavarás, diszkriminatív bekiabálások miatt a Fradit, mint visszaesőt - a klub az ősszel négy, a tavasszal két alkalommal került hasonló ügyben az FB elé, s már kétszer kaptak felfüggesztett pályabezárást is - 500 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezte, valamint arra, hogy következő hazai bajnokiját nézők nélkül, zárt kapuk mögött rendezze meg - olvasható az mlsz.hu-n.

    pfff
  • kuzco007
    #14101
    bizony, BAJNOKCSAPAT! jövőhéten mindenki az Üllői útra, a BAJNOKCSAPAT telt házat érdemel!!
  • Csesza
    #14100
    hoppá. igen

    akkor viszont BAJNOKOK VAGYUNK!!!
  • Gabe18
    #14099
    Debrecen nem nyert, 2-2 a vége.
  • Csesza
    #14098
    egy elég szar meccsen 2-1re megvertük az MTK-t

    a Debrecen is nyert a Békéscsaba ellen, így majd hazai pályára marad a bajnok avatás :)
  • Gunnersboy
    #14097
    Ferencváros: Morrison nyártól a Sheffield Unitednél folytatja
    Angol lapértesülések szerint a Ferencváros jamaicai játékosa, Jason Morrison nyártól a Sheffield Unitednél folytatja pályafutását.

    A 25 éves Morrison korábban már volt próbajátékon a Fradit is tulajdonló Kevin McCabe csapatánál, de akkor nem kapta meg a szükséges papírokat, így az angol együttes nem tudta átigazolni.
  • Fabio Capello
    #14096
    FTC: pénteken ünneplik meg a zöld-fehérek a feljutást

    Május 3-án, a klub 110. születésnapján vált bizonyossá, hogy véget ért a száműzetés, vasárnap dőlt el, hogy a Fradi ősztől újra az NB I-ben szerepel.
    Ennek kapcsán ünnepséget szerveznek a zöld-fehéreknél, amelyre pénteken a népligeti sportcsarnokban kerül sor. Az eseményen számos Fradi-legendát megjutalmaznak, így valóságos sztárparádé várható.

    S ha már a megemlékezésnél tartunk: szerdán lenne 65 esztendős Nagy Béla, az FTC legendás krónikása, akinek emlékére hagyományőrző társaság alakult.

    A tiszteletbeli elnök idősebb Albert Flórián, mellette Magyar Zoltán, az FTC olimpiai bajnok tornásza és Takács Tibor dolgozik, az elnökségi tagok között ott van Rudas Ferenc, Nyilasi Tibor, Lipcsei Péter, Bodnár József és négy tehetős szponzor, s feladatot vállalt Nagy Béla özvegye is. A társaság tagjai szerda délelőtt megkoszorúzzák a krónikás Farkasréti temetőben lévő sírját.

    Aztán megkezdődhet az érdemi munka: megemlékeznek minden évfordulóról, születésnapról, hiszen ahogy Takács Tibor mondta: „A Fradi legnagyobb értéke a múltja…”
  • kuzco007
    #14095
    de ha kövi meccsen nyerünk és a loki nem nyer akkor "mi akkoris bajnokok leszünk..."
  • Rudee
    #14094
    Még nem bajnok, csak feljutó :)
  • kuzco007
    #14093
    BAJNOKCSAPAT! BAJNOKCSAPAT!
  • Mor3llo
    #14092
    Köszönjük Fradika! Saját magad és szurkolóidat ajándékoztad meg azzal, hogy ismét NB1 lesz jövőre!!! Boldog Születésnapot!
  • banok
    #14091
    Bravó!
    \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/
  • Csesza
    #14090


    VÉGRE VISSZATÉRÜNK!!!
  • Fabio Capello
    #14089
    éljen!
  • Gabe18
    #14088
    Matematikailag is feljutott a Fradi:


    A Bőcs gól nélküli döntetlent játszott a DVSC második csapatát fogadva az NB II Keleti csoportjának 24. fordulójában, amivel biztossá vált, hogy három másodosztályú szezon után ismét az élvonalban szerepel majd a Ferencváros.
  • bubu13
    #14087
    Boldog 110. születésnapot Ferencváros!!!
  • banok
    #14086
    Ferencvéros-Cegléd 4-1 ::: gólok
  • banok
    #14085
    ezzel viszont egyetértek. Ha nem kell már nekik akkor mondják meg neki. ennyit megérdemelne.
  • Csesza
    #14084
    az hogy kevés lesz e az NB1ben az majd ott fog kiderülni

    de könyörgöm akkor is az a lényeg, h mondják meg hogy mit akarnak?!
    év végén lejár a szerződése, de nem jelentették ki sem a szurkolóknak sem magának a játékosnak hogy mit akarnak a jövőben

    egy ilyen nagy múlttal rendelkező játékossal nem lehet így bánni, tisztességesen meg lehetne beszélni mindent és ha tényleg nem tud teljesíteni azt ö is észre fogja venni és tisztességesen vissza lehet vonultatni :S
  • banok
    #14083
    vannak fellángolásai meg most nagyon bizonyítani akar. De könyörgöm 38 éves. OK hogy ő a Lipcsei meg, hogy ő a csapatvezér, respect neki de lássuk be eljárt felette az idő és ez a "hajtás" már kevés lesz az NB1.-ben.
  • Csesza
    #14082
    blablabla öreg

    kb meglehet nézni minden nagy csapatot hogy kik az egyik legmeghatározóbb játékosok

    minden nagy csapatba vannak nagy öregek akik köré lehet építeni a csapatot, nem lehet csak fiatalokból összeépíteni, akkor megérteném ha Lipcseinek szarúl menne, de nem mert a sérülése előtt az egyik legjobb volt
    és most is lehetett látni hogy negyed óra alatt majdnem rúgatott 2 golt és majdnem fejelt 1et...ennyi sztem
  • banok
    #14081
    4 betű:
    öreg
    Davidson meg már a következő idény csapatát építi.
  • Csesza
    #14080
    nem nevezném sírásnak, inkább tanácstalanság

    és egy ilyen játékost nem azért kell játszani mert "hisztizik" ha nem a tudás miatt...sztem senki sem érti az edzőn kívül h miért nem játszik :\
  • Csesza
    #14079
    vége, maradt a 4-1

    Szép Volt! Lipcsei pedig a negyed óra alatt nagyon szépen játszott
  • banok
    #14078
    na Lipcsei kicsit sír az NS-ben és máris beállítják
  • Csesza
    #14077
    81' 4-1

    Lipcseit 75.percben hozták be

    Ferenczi 3x, Balog - Medgyesi a gólszerzők
  • REALista
    #14076
    Én úgy tudom hogy egy csapat meccsét csak 6-szor adhatják egy idényben.
  • Rudee
    #14075
    Szombat? Legalább vasárnap nem kell korán kelni :D
  • Oncsi
    #14074
    Jővőre az RTL KLUB fog NB1-es mérkőzéseket közvetíteni( Pont most jut vissza aFradi,miylen véletlen)
    Íme egy részlet:

    " Az RTL Klubon szombatonként, a Forma–1-es közvetítés előtt kerülne képernyőre a kiválasztott NB I-es meccs. "

    -ergo 11:20as kezdéssel,mint jó pár évvel ezelött és fogadok rá ,h 10 közvetítésből 7 a Fradi lesz !!! Nyár,Szombat,Dél ,40 fok
    Ugye Júliusban kezdődik az NB1,kurva meleg...még az eerdményt is befolyásolhatja,h mikor játszunk:S:S áááááá:S::S
  • Csesza
    #14073
    Lipcsei elhagyhatja a Fradit


    És ha úgy kérdezzük, el tudod-e képzelni, hogy nyártól más csapatban folytasd?
    - Igen. Most már igen!


    nagyon remélem, hogy Davison jobb belátásra tér és játszatni fogja, mert ha elmegy Lipcsei akkor nem hiszem, hogy csak a meccsekre kilátogató szurkolók fogják szidni
  • karajjj
    #14072
    májun 17-én a Barcika elleni is lesz a TV-ben
  • Csesza
    #14071
    jah amúgy aki nem tud kimenni a Cegléd ellen, akkor végre megint közvetíti a meccset a Sport2 Május 2.án 15:00kor