23418
  • gercse
    #14350
    de az egész csapat úgy ahogy van, sajnos
  • gercse
    #14349
    ahogy mondod, de Ferenczi sem jobb...
  • Takezó
    #14348
    jézusom, ez szánalom:\ Balog, Holczer, Pölöskey..
  • gercse
    #14347
    hát abban lehet max bízni, hogy erőnlétben jobbak leszünk, és a vége felé lehet még valami
  • Gabe18
    #14346
    Megint megy a félpályáról előrerúgjuk,aztán majd lesz valami.Zseniális...
    Vagy vált félidőben valamit a Davison,vagy ennek annyi.De már az x-hez is csoda kéne.
  • gercse
    #14345
    nagyon pontatlanul játszik a csapat, a nyíregy sokkal jobban passzol, és sokszor le is futnak minket, a beadások meg lutrik, vagy bejön egy egy vagy nem, erre nem kéne a taktikát építeni
  • gyepesjoint
    #14344
    ööö légyszi csörögjetek rá a nálunk lévő spanjaitokra,mert a stadiontól nem messze lakok,és féltem az új ablakaimat,köszi
  • Takezó
    #14343
    Ez a Pölöskey is csak a kapcsolatai miatt van a csapatban...
  • banok
    #14342
  • Csesza
    #14341
    Kétszer félmilliós büntetés, zárt kapu - felfüggesztve

    "Az MLSZ fegyelmi bizottsága kedden kihirdette határozatát a július 14-i Ferencváros - Hertha BSC nemzetközi edzőmérkőzésen történt szurkolói rendbontások ügyében. A zöld-fehér klubnak, mint visszaesőnek, 500 000 forint pénzbüntetést kell fizetnie, továbbá következő két barátságos nemzetközi edzőmeccsét zárt kapuk mögött köteles megrendezni.

    A testület ezen kívül a Ferencvárosra - a ZTE elleni bajnoki mérkőzésen történt rendzavarás miatt - ugyancsak 500 000 forint büntetést rótt ki, valamint úgy döntött, hogy az FTC egy bajnoki mérkőzését zárt kapuk mögött köteles megrendezni - de ez utóbbi büntetés végrehajtását szeptember 30-ig felfüggesztette" - olvasható az mlsz.hu-n.
  • kuzco007
    #14340
    én kint voltam zete és nyíregy ellen is, a zete meccs elképesztően jó volt és a szurkolásba még mindig beleborzongok ha csak visszagondolok rá vagy megnézem videón, a nyíregy elleni hazai 4-0 sem volt rossz, volt kb 1500-2000 néző és a lenti korlátra felülve kb 10-15ön végig toltuk a szurkolást:D
  • Rudee
    #14339
    Újabb szép eredmény, csak félek, hogy a pénteki meccsen ez a mai 4-0 pár brutális megmozdulást fog eredményezni nyíregyházi részről.
  • Csesza
    #14338
    ok sorry, a vendég gólok nem érdekeltek és az ftc-hu-n még a Zte meccs van kiírva :P
  • bubu13
    #14337
    Szerintem 4:0 :D
  • Gunnersboy
    #14336
    4-0 :D
    ligakupában még nem kaptunk gólt
  • Csesza
    #14335
    3ból 3, jól lesz ez :)

    elég nagy és talán erős a keret ahhoz h valamelyik kupát megnyerjük
  • Gunnersboy
    #14334
    újabb győzelem :)
  • Csesza
    #14333
    4-1



    Pisanjuk, Rósa 3x!!!!!!!
  • karajjj
    #14332
    igen
  • Kaplan
    #14331
    Idoközben 4-0 ide, Rosa mesterhàrmas! :)
  • fsgh
    #14330
    A bajnoki forduló is a Nyíregyháza ellen lesz?
  • banok
    #14329
    nem valószínű, hogy lesz
  • Oncsi
    #14328
    Ma 18:00 FTC - Nyíregyháza Ligakupa

    S1S2 nem adja..vki tud streamet?
  • Zenszkij
    #14327
    Nagyon jók voltak a fiúk. A meccsnek is nagyon jó hangulata volt. Hiába, Fradi volt, Fradi lesz míg a Földön ember lesz!!!
  • sb1
    #14326
    Jó reggelt!! :D
    Tegnap kicsit sokáig tartott meccs után az ünneplés :D
    Megfogadtam, hogy minden meccsre kimegyek idén, remélem, fogom tudni tartani! 1 meccsből sok mindent nem lehet levonni, de az biztos, hogy küzdeni akarásból 5-ösre vizsgáztak a fiúk, még ha sok egyéni hiba is árnyékolta be a produkciót!
    Már várom a következő fellépésünket!
    HAJRÁ FRADI!
  • JimKirk
    #14325
    Az Ahmed gyerek igen jo igazolasnak tunik! Ami nagyon tetszett, benne, hogy Mate masodik csunya belepoje utana nem vagta foldhoz magat, hanem folytatta volna a tamadast! Mondjuk azt a biro befujta, de akkor is! A passzai is pontosak es a kapura is volt par igen veszelyes lovese, valamint az elvesztett labdait is igen harciasan probalta visszaszerezni!
    Mamic-ra vagyok meg nagyon kivancsi!
  • Rudee
    #14324
    NEm gondoltam volna, hogy ilyen eredmény fogad a trágya éjszakázás után. Bár már az első gólig mutatott játék (kb addig láttam) is biztató volt.
  • banok
    #14323
    Ferencváros-Zalaegerszeg 4-1 ::: összefoglaló
    http://www.youtube.com/watch?v=Vzeebh6BLA4
  • Oncsi
    #14322
    7-re értem haza és vidéki vagyok !!! amugy meg ott vagyok minden mecsen szinte !!! szal menj máshova verébkedni

    Kaplan
  • Gabe18
    #14321
    Pálya melletti utcában lakom.Elégedett vagy? (amúgy nem...)
  • Kaplan
    #14320
    Nem nagyon tudom mennyiben van közöd ahhoz, hogy milyen okból nem tudtam ma kimenni a meccsre, amennyiben zavar, hogy nem kurva anyázok minden mérkőzésen a kapu mögött az csak és kizárólag téged minősít. ;)

    Mindenki ott kaparja ki a saját gesztenyéjét ahova tartozik, tessék a minimális tisztelet mutatni mindenkivel szemben, ez a civilizáció egyik alappillére.
  • isi
    #14319
    jó hamar hazaértetek a meccsről..
  • Oncsi
    #14318
    GRATULÁLOK VISSZATÉRTÜNK !!!!!!
    Régen láttam ennyire látványos gyors hajtós Fradit:)
  • gercse
    #14317
    következő hazaira már én is ki szeretnék menni, remélem összejön

    szép játék volt, sok ilyet!
  • Kaplan
    #14316
    Természetesen a két csapat közötti különbségről szerettem volna beszélni, fáradt vagyok én már.
  • Kaplan
    #14315
    Mély tiszteletem a pályán futballozó srácoknak!
    Abszolút a ZTE felé kerekedtünk minden tekintetben, de úgy érzem a sebességbeli különbség és az, hogy szétfutottuk őket hozta ki az ilyen szintű különbséget a két meccs között.

    Sajnálom, hogy ma nem tudtam kimenni, de a következő hazain már én is ott leszek! :)
  • banok
    #14314
    és nyertünk 4-1-re. \o/
  • Matthew Prosac
    #14313
    Szuka OFF, 2 perc, Fradi reach the promiseland :)
  • banok
    #14312
    de szép este ez
  • Matthew Prosac
    #14311
    hopp 4-1 :DDD