23418
  • karajjj
    #14390
    a Fradi - Vasas után a kis Mészöly negyedórát könyörgött a játékoskijárónál Lipcseinek, hogy igazoljon a Vasashoz... :\
  • Gabe18
    #14389
    Hát ezt a nulla gyenge Vasas-t meg kell verni.

    Ráadásul Mészöly aktív részese volt a kizárás elintézésének Kistelkes haverjával,úgyhogy még azt is el kell verni rajta.Bár arra ez az egy meccs kevés lesz...
  • Oncsi
    #14388
    Ma 19:00
    Vasas - Ferencváros TC
    tv: duna tv
  • gercse
    #14387
    Megyeri lehet jobb lenne mint Holczer...
    és volt még egy két jobb teljesítmény
  • Oncsi
    #14386
    MTK - FTC 0-1(0-0)

    Megyeri - Joaquin, Fülöp, Sinnot, Alcantara (Papp 87.) - Vass, Lipcsei, Adnan (Nyilasi 48.), Tóth B. (Sváb 74.) - Pölöskey (Kovács), Mamic.
    Gól: Tóth(73)

    5/5 meccs a ligakupában 12-1 gk
  • Gunnersboy
    #14385
    Tóth Bence góljával nyertünk ma a ligakupában
  • banok
    #14384
  • banok
    #14383
  • icemankimi
    #14382
    hát 9/4 pont :S elég gyenge eddig
  • Kaplan
    #14381
    Megmondom őszintén annyiban egyetértek a pályabezárásokkal, hogy amíg az emberek nem tudnak kulturált módon szurkolni felesleges meccseket rendezni. Most, hogy felfüggesztették a pályabezárásokat a nagy B-közép igencsak bátran szidta Kistelekit, ezért simán adnék még két zárt kapus meccset akármennyire a magyar fociban a szívem csücske a Ferencváros.

    Taktikai szintem pedig igen, semmire nem jó ez az egész, és a legrosszabb, hogy amíg ezzel a taktikával végigvertünk mindenkit az NB2-ben addig az első osztályban már a második fordulóra simán lereagál minket minden csapat.
  • banok
    #14380
    Ferencváros-Paks 1-1 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/406342
  • Gabe18
    #14379
    Ezt már én se láttam,nem voltam kiváncsi ezek után mit hablatyolnak össze.

    Hát a megfogalmazás nem túl kultúrált,de a Bobby fiú erősen benne van ebben amit a csapat produkál.Én nem látok más taktikai elemet,mint hogy majd egy szöglet vagy bedobás gól lesz,és akkor de jó.Akcióból egyszerűen nincs helyzetünk.Hát ez még ebben a nyomorék gyenge NB1-ben se lesz elég sokra...
  • Kaplan
    #14378
    kintről kiabáltak be, hogy bobby fuck your mother, fuck you, bobby go home, stb. és nagyon csúnyán jónéhány másodpercig idegesen nézett kifele bobby.

  • banok
    #14377
    én azt már em néztem, mi volt?
  • Kaplan
    #14376
    Na ami itt az interjú alatt lement, ez igazán magyar volt, jézusom szégyellem magam...
  • banok
    #14375
    ez a mai "produkció" borzalmas volt. Ötlettelen és elképzelés nélküli volt a mai Fradi.
  • Gabe18
    #14374
    Amit ezek 1-0 után csináltak,annál szégyenteljesebb szart régen láttam.Ebbe a csapatba nem fér be a Lipcsei?Na ne röhögtessen már ez az angol barom...
  • Takezó
    #14373
    elképesztő, hova lehet még süllyedni...
  • Kaplan
    #14372
    jézusatyaúristen, ez a meccs a futball meggyalázása volt, bár lehet, hogy kicsit jobb dologhoz szoktam így a PL és a BuLi mellett.

  • Kaplan
    #14371
    ezzel az ívelgetős szarral a fradi feladja a győzelem minimális esélyét a bombaerős nb1-ben, ezt nem tudom, hogy nem lehet észrevenni..
  • Rudee
    #14370
    Szépen eltekerte.
  • banok
    #14369
    b+ 1-1
    Lisztes k nagy szabadrúgásból.
  • Rudee
    #14368
    Szép volt, végre megvan a vezetés.
  • Rudee
    #14367
    Érdekes lesz ez a Paks elleni meccs. Töki, Zováth, Lisztes

    Ferenczi remélem beindul, de leginkább Morrisonra és Rósára leszek kiváncsi.
  • karajjj
    #14366
    kezdetnek
  • bat777
    #14365
    hali mindenkinek, én 10 éve fradista vagyok, sajna még nem volt szerencsém a szentélyben meccsre menni, Azt kérném tőletek, h írjátok már meg (aki tudja), h miket szoktak skandálni. kisteleki... meg ilyenek, meg az összes mondókát :) . vagy olyan helyet mondjatok, ahol ez le van írva. sose értem tisztán a szöveget a tv-ben, de egyszer szeretnék ennek részese lenni :) ha nem akarjátok ide beírni, akkor adok más elérhetőséget :) Várom válaszotokat :)
  • kuzco007
    #14364
    de ezen a meccsen nagyon szarok voltunk én kint voltam...
  • Oncsi
    #14363

    FERENCVÁROS-VASAS 2-1 (2-0)

    Albert-stadion, 1500 néző. Vezette: Takács J. (Kelemen, L. Tóth)

    FTC: Megyeri - Joaquin, Sinnott, Csiszár, Fülöp N. (Papp M., 70.) - Vass M. - Rósa D. (Sváb, 70.), Lipcsei, Tóth B. (Nyilasi B., 82.) - Pisanjuk, Mamics (Kovács I., 70.)

    Vezetőedző: Bobby Davison

    VASAS: Tulipán - Balog Zs. (Szűcs L., 74.), Gáspár J., Kovács G. (Görgényi, a szünetben), Birinyi (Villám, 29.) - Dobrics (Szűcs P., a szünetben), Bakos Sz. - Kincses, Marton, B. Tóth - Divics (Dékány, a szünetben)

    Vezetőedző: Mészöly Géza

    Gólszerző: Pisanjuk (1-0) a 13., Rósa D. (2-0) a 36., Marton A. (2-1) a 72. percben


    Eddig 100%-osak vagyunk !!!
  • Rudee
    #14362
    2-1 lett a vége, 4/4.
  • Rudee
    #14361
    Félidőben 2-0, Pisanjuk és Rósa gójaival.
  • Csesza
    #14360
    én is úgy tudtam h elküldtük mind a 2t
  • Rudee
    #14359
    Ez a Yang az egyik kínai azok közül, akiket elvileg elküldtünk?
  • Csesza
    #14358
    Megyeri - Joaquin, Sinnot, Csiszár, Fülöp - Rósa, Lipcsei, Vass, Tóth B. - Pisanjuk, Mamic.

    A kispadon Hermány, Sváb, Vattai, Yang, Papp, Nyilasi és Kovács
  • Takezó
    #14357
    feltételezem, láttad azt a két gólt... abból a második még elment, felismerte a helyzetet, és szépen berakta, de összességében ügyetlen gyereknek tűnik
  • kuzco007
    #14356
    kettőt vágott zetének...
  • gercse
    #14355
    hát ez a másik...a hétköznapi eredmény miatt főleg, gondolom
  • Csesza
    #14354
    nagy volt a mellény...
  • Kaplan
    #14353
    Nyiregyhaza ma olyan kombinativan, szepen, modernul focizott, hogy orom volt nezni. Gyengek vagyunk, pedig azt hittem a mult heti meccs utan, hogy valami elindult.
  • Gabe18
    #14352
    Amíg ennyi a taktika hogy hátha egy szögletet vagy bedobást valaki befejel,addig kár jobbra számítani.
    Az iram meg hiába nagy,a Fradi ellen minden ellenfél régen is kihajtotta magából az utolsó szuszt is,most is kifogja,úgyhogy különösebben az erőnlét se fog segíteni.
    Pedig a gólunk megmutatta hogy lenni itt játékos aki tud egyénileg megindulni,valami értelmes összjátékot bemutatni.De hát amíg csak az ívelés megy...
    És a Nyíregyházánál azért van egy pár jóval erősebb csapat is a mezőnyben.
  • Kaplan
    #14351
    Le lettunk focizva, a szurkoloink meg ujra megmutattak magukat..