23418
  • icemankimi
    #14633
    MINDEN EDZŐT A JÁTÉKOSAI CSINÁLNAK!!!!!!!!!!!!!!!
  • A tumi
    #14632
    Már bocsánat....a magyar edzők nem jók???Ez a kijelentésed egy nagy bullsiht!!
    Bobbyt össze sem lehet hasonlítani Herczeg András-al.Nézd meg,hogy áll a Loki meg a Fradi és kapj a fejedhez.
    Félreértés ne essék én világ életemben a Fradinak drukkoltam és nekik is fogok örökre.
    Tökéletesen játszott az FTC a második félidőben?Hát ez a kijelentés kicsit erős...épphogy x-re tudtuk hozni az eredményt.
    Kell a frissítés és a normálisan és jól játszó játékosok a Fradinak.
    Ha nem igazolnak ilyen játékosokat akkor kétséges,hogy egyáltalán bent maradunk e az NBI-ben.
  • Grenzjager
    #14631
    s a légiósok?
    gyengék... ez az asshole is csak próbál futballozni.... ezeknél a nb2ből jobbakat lehet hozni. Akik tudják milyen Fradi mezben lenni. Akik tudják milyen érzés lehet Fradi mezben Újpest vagy mötöká ellen játszani.

    Ok az edző nem tudja berúgni.... de minek kellenek ezek a kutyaütők. Ha már rohadt szarok vagyunk, akkor lehetünk rohadt szarok magyar játékosokkal is, ha már Magyarországon vagyunk. Elvégre....

    Davison elégedett.....
    Ez benne a röhej. Hogy ..ba lehet elégedett.... Húzzon a......
  • Grenzjager
    #14630
    enné az angol edzőnél bárki jobb.....
    Dragóner ügy?

    És Lipcsei mellőzése?? Tegnap, ok egy gólban benne volt, de két gólpasszt adott. Őt szurkolók s főleg az ultrák tették a csapatba folyamatos megnyílvánulásukkal tettükkel.

    Egy csatárral hazai pályán? BOBBY GO hoME!!!
    KEDVENC ANGOL CSAPATOM A SHEFFIELD WEDNESDAY LETT!!!!!!

    Miért is akartunk nyerni hazai pályán a Videoton ellen.... Csoda hogy döntetlen lett, ritka szarok voltunk.

    érdekes kép múlt7ről

    így bátran kijelentem, ha nyerünk Újpesten, akkor megvettük a meccsét és szaros BUNDA. Most úgyis a Debrecen az MLSZ liblingje... Újpesten semmi pénz sincs.... Nálunk Megyeri B., Tóth., Dragóner A. tuti nem lesz a lilák ellen. Lesz viszont sheff.utd. 16.számú kapusa a máltai kapus....


  • Fabio Capello
    #14629
    nézd, részemről itt nem (csak) erről van szó. De azért ne nyilatkozzunk hülyeségeket, ha mi magunk is tudjuk hogy nem igaz. Persze, lehet hogy ez csak egy remek snitt NSO-előadásban, és más volt az eredeti interjú, de ha már ilyesmi, akkor én inkább azt mondtam volna, hogy "a szurkolók számára a mai meccsen gyengének tűnhettünk, de én úgy látom hogy a taktika kezd összeállni, és nemsoká egy ütőképesebb fradi léphet a pályára."

    de valótlanságot állítani - azt soha. Rengeteg edző futott már bele ebbe a hibába, és mindnek meg is lett az eredménye...
  • Láma!
    #14628
    egyet mondj...
  • Gabe18
    #14627
    "Azonban inkább ö mint akármelyik magyar "szakember"..."

    Sokáig én is így voltam.Most már nem...
  • Gabe18
    #14626
    Téboly ez az ember.Első félidőben jók?Hát normális kapuralövésünk nem volt.Vagy az már jó ha hazai pályán 0-1-re kihúzzuk a félidőt?Arról nem beszélve,az első 5 percben a térfélen alig bírtunk átmenni.
  • Láma!
    #14625
    sokan szidjátok Davisont...

    Azonban inkább ö mint akármelyik magyar "szakember"...
    A kupameccs után is támadták sok helyen, pedig a helyzeteket Ő nem tudja berugni... és ha egy meccsen sok a helyzet, az azt jelenti hogy működik a taktika, ergo az edzö jol csinál valamit...
  • Fabio Capello
    #14624
    FTC: Az első félidőben jól játszottak, a másodikban tökéletesen - Davison

    Bobby Davison, a Ferencváros edzője szerint csapata tökéletesen játszott a második félidőben a Videoton elleni, 2–2-re végződött bajnoki találkozón.
    „Az elmúlt hetekben hullámzó volt a játékunk, az MTK ellen kijött a lépés, Debrecenben nem, a mostani teljesítménnyel újra elégedettek lehetünk. Az első félidőben jól teljesítettünk, a másodikban tökéletesen. Dragóner remek játékos, a többiek megfelelően pótolták” – nyilatkozta a 100% Fradinak az angol szakember.


    Na ne szórakozzunk már gyerekek... Az első félidőben jók? A másodikban tökéletesek? Haha. Davison meg legyen olyan kedves és pakolja a cókmókját ide vissza angliába de iziben. Majd gondoskodom fogadóbizottságról
  • Láma!
    #14623
    én kinnvoltam...

    kapsábol 2 gyönyörü támadás ugrik be, amikor egyérintőkből a kapu elé kerültünk, abbol kéne több.

    "A néger védő".... akit ugy hivnak hogy Wolfe (tanuld meg, sokszor hallod még) a mezöny legjobbja volt, Morrison pedig eszméletlen cseleket mutatott be, igaz, sokszor volt pontatlan.
    Leirhatnám mindenkiröl hogy teljesitett, de minek, 2. félidöben 10-15 percet leszámitva messze jobbak voltunk mint a fehérvár.
  • A tumi
    #14622
    Tényleg szar a csapat...sajnos.
    Max egy normális pontrúgásunk volt az is szerencsés...meg a néger védő talált egy gólt.
    Elképzelésük nincs a játékosoknak...egy normális akciónk nem volt.
    Ha a téli átigazolási időben nem vesznek normális játékosokat akkor reszeltek a Fradinak az NBI-ben.
  • Gabe18
    #14621
    Persze...Haza pályán,megítélt szögletnél,lefújja 00-kor.Na ne röhögtess...
    Na nem mintha akár csak az 1 pontot is megérdemeltük volna,nem hogy a hármat.Csak ami gusztustalan parasztság,az gusztustalan parasztság.
  • karajjj
    #14620
    nyugivan, két percet hosszabbított, igaza volt...
  • Gabe18
    #14619
    Ilyet is csak ezek a Kisteleki bérenc magyar játékvezetők tehetnek meg hogy szöglet előtt 92.00-kor lefújja a meccset...
  • Kaplan
    #14618
    Igaza van, a két perc az két perc.. :)
    Ettől függetlenül szarok vagyunk, ezen nincs mit szépíteni. Komolyan sajnálok, hogy lehoztuk döntetlenre mert így semmi nem fog változni.
  • Mor3llo
    #14617
    EZ MI ?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?
  • Gabe18
    #14616
    Nem tudom örüljek-e ennek, Bobby-t bebetonozták újabb hetekre a kispadra,míg az 1 pontal nem nagyon vagyunk sehol...
  • Mor3llo
    #14615
    2:2 !!!!!!!!!!!!!!
  • Gabe18
    #14614
    Erre mi rúgunk.Természetesen pontrúgásból,mert hát akciógólra képtelenek vagyunk.
    Igazából nem nagyon hat meg,annyira kilátástalan ez az egész.
  • Kaplan
    #14613
    Hát most bemakkoltunk egy gólt, de a csapat ettől még nem lesz jobb. Az a néhány ezer ember meg mennyire tud örülni egy ennyire szar gólnak. Szomorú.
  • Gabe18
    #14612
    Remélem rúgnak még vagy 2-3 gólt,mert innen már csak egy remény van,mielőbb megszabadulni ettől az angol hülyétől.Mert nem ez az NB1 legjobb csapata az biztos,de hogy ezekből valaki csak ennyit tudjon kihozni,az is nonszensz.
  • karajjj
    #14611
    dunatv oldalán lehet nézni
  • Kaplan
    #14610
    Na jó, most van az a pillanat amikor ki kell mondani egyszerűen: Szánalmas a csapat. Haber viszont mekkorát védett a gól előtt, szerencsétlen nem tehet róla, hogy fasz csapat van előtte..
  • Mor3llo
    #14609
    2:0, viszlát. Miért is idegesítem magam...
  • Gabe18
    #14608
    Szokásos meccs.Elképzelés semmi,támadójáték semmi,ellenfél már vezet,Bobby méla barom módjára mered maga elé... Tehát minden a szokásos menetrend szerint alakul.
  • A tumi
    #14607
    Sajnos nem megy...:S
  • sb1
    #14606
    Azt esti meccset itt tudjátok csekkolni...BS playerrel a legjobb szerintem...
  • Grenzjager
    #14605
    nem stimmel megint a kékek verziója.... pl Dragó a szünetben kint melegített

    "Terry Robinson (aki vajon miért pont a Debrecen ellen jött ki??), az FTC Zrt. elnöke úgy döntött, hogy kezdeményezik Dragóner Attila szerződésének felbontását amiatt, mert a gyanú szerint a védő és a csapat gyúrója, Lipcsei Gábor segédkeztek petárdát bejuttatni a zöld-fehérek Debrecen elleni bajnoki meccsére "
    DRAGÓ VELED VAGYUNK !!!!
    A lényeg Dragó neve sem az MLSZ jelentésben, sem pedig rendőrsági vallomásban nem szerepel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kezd az előre megírt forgatókönyv verzió megint bejönni.
    berkinek kurvára nem tetszik a tábor, meg a szurkolók, a csapatnak nem megy, akkor sima ügy az összeugrasztás. DE EZ NEM FOG SIKERÜLNI.
    A Lipcsei Petivel való tojozős elmélete sem vált be berkinek meg robinsonnak!!!

    Ugye azt nem kell ecsetelnem, hogy Simi mit csinálna most....
    S a debreceniek honnan tudták ??? HONNAN? mert ők értesítették a kéket....
    HONNAN? EZ ITT A FŐ KÉRDÉS !!!!
  • A tumi
    #14604
    Én is olvastam...ez azért fuck!
  • Kaplan
    #14603
    Olvastátok? Dragóner szerződését lehetséges, hogy felbontják.
    Azt hittem eddig a klub körül profin mennek a dolgok, de kezdem úgy érezni itt minden csak úgy össze van fosva...
  • karajjj
    #14602
    10 vagy 20 millió jár érte, pontosan nem tudom
  • Kaplan
    #14601
    Valamiféle pénzügyi vonzata biztosan van, ha már más nincs..
  • Grenzjager
    #14600
    egy kézfogást cashtelekitől :))))
  • Takezó
    #14599
    Igaz, a Fehérvár nyerte a tavalyi Ligakupát, akkor ez semmit sem ér, ahogy látom...
  • bubu13
    #14598
    A Honvéd a Magyar kupát nyerte meg,nem?
  • Takezó
    #14597
    A Ligakupa esetleges megnyerésével indulhatnánk úgy, mint tavaly a Honvéd indult, igaz? Európa Liga kábé első selejtezőforduló?
  • icemankimi
    #14596
    nagyon remélem, hogy az újpestet megütjük vagy legalább egy döntetlent játszunk velük
  • Csesza
    #14595
    4-2re megvertük a Kecskemétet

    Mamic 2x, Pisanjuk, Adnan góljaival

    jó meccs volt, bár a védelmünk az valami fenomenálisan katasztrófális volt

    5 ponttal vezetüjük a csoportot

    Mamic jó volt, látszik egyre jobban, hogy többet kellene játszani "fontosabb" meccseken is, Haber sem volt rossz, egyértelmű h neki kellene legyen az első számú kapusnak amíg Megyeri nem lesz itt
  • A tumi
    #14594
    Ligakupa:FTC-KTE 4-2
    Habernek volt pár jó védése.Mamic(2),Pisanjuk,Adnan gól rúgott.
    Ha netán Ferenczi mellé(a Soproni ligába) még 2 csatárt berakna Bobby akkor lehet eredményesebben játszanánk...de ez az egy csatáros felállás nagyon gáz.