23418
  • Grenzjager
    #14593
    Szerencsénk volt. Még így is, röhej, de ez van. MErt Megyeri védett. Németh Krisztián az AEKből, valamint tőlünk Tóth Bence és Megyeri Balázs vasárnapi bajnokik miatt, ők 3an csak már Egyiptomban csatlakoznak a kerethez. S ez hatalmas szerencse volt, mert érzitek, hogy mi lett volna ha a Holczer véd, vagy ha a máltai válogatott kapus, a Sheffieldből kölcsön kapott csere-csere kapus (aki az Albert-stadionban már bemutatkozott, NB III: FTC II-Gyöngyös 0-1) véd.


    MEGYERI BALÁZS: - Óriási megtiszteltetés számomra, hogy Magyarországot képviselhetem egy világbajnokságon, nincs ennél nemesebb dolog egy labdarúgó életében - nyilatkozta Megyeri. - Hogy mennyi lehetőséget kapok, illetve, hogy kapok-e egyáltalán, azt nem tudom, de készen állok a bevetésre. Sajnos legalább két bajnokit ki kell hagyjak, köztük az Újpest elleni bajnokit is. Ez persze nem jó, de valamit valamiért.

    Lélektelen a csapat?...... ez még enyhe kifejezés...
    Már megint Lipcsei tartotta össze a csapatot. Ez jelzés értékű. Hogy ki Ő és mit tett eddig a Fradiért. Bobby-nak -elég későn - ez csak most jut el a tudatáig... de legalább eljutott.
  • banok
    #14592
  • Zenszkij
    #14591
    Gyengék, de ezen nem tudunk mi változtatni. Fiatalok kellenek, nem ilyen külföldi béna izék, nem is értem hogy gondolják ezt komolyan az angolok, Joaquin...rettenet gyenge...
  • Kaplan
    #14590
    Úgy látom nem értetted meg a lényegét amiről beszéltem. :)
    Ettől függetlenül remélem te se gondolod, hogy ez a csapat(?) bármilyen szinten is játsza a futballt.
  • karajjj
    #14589
    még jó jamaikai...
  • Takezó
    #14588
    Egyébként így van. És az "ősfradisták" is szarok sajna. Balogh ma még egész jó volt, de Dragónert pl. a legritkább esetben látnám benn szívesen. Lipcsei - hát eeeegen. Tiszteletből inkább nem mondok semmit.
  • A tumi
    #14587
    Morrisont haza kellene küldeni Afrikába gyapotot szedni....nem ért a focihoz.Átpattan rajta a labda béna...f.sz.
  • Zenszkij
    #14586
    Nem azért kell drukkolni a csapatnak mert rossz vagy jó csapat, hanem azért mert ez a Fradi! Hajrá fiúk!! Paul Shaw meg se moccant a szabadrúgásnál, szemmel védte!!
  • Kaplan
    #14585
    Egy bajom van ezzel a fradival, hogy iszonyatosan szar. Egyszerűen képtelen vagyok azonosulni az ilyen se íze se szaga játékosokkal, nulla taktikával, borzasztó volt nézni. A focit egyértelműen a Debrecen mutatta be a mai meccsen, megérdemelten nyertek, grat..
  • Matthew Prosac
    #14584
    úgytűnik kapusnak jött be :)
  • Kaplan
    #14583
    Ott az i-n a pont.
  • sb1
    #14582
    gyönyörű ba***meg...
  • sb1
    #14581
    na, beáll show
    3 csatárral csak találunk gólt
  • Takezó
    #14580
    ez viszont sehol nem volt les:\
  • sb1
    #14579
    mekkora gólt kaptunk
    mondtam, hogy feka betalál nekünk

    2-1...csak nagyobb ne legyen, már azon imádkozom...
  • Takezó
    #14578
    basszus...
  • sb1
    #14577
    megyeri nagyszerű formában van, ennek köszönhetjük jelenleg, hogy nem 3-1 en áll a mutató.
  • banok
    #14576
    geci jó kapusunk van édeseim :D
  • sb1
    #14575
    Most nagyom nyom a loki, ezt nem lehet végig kibírni így...
  • sb1
    #14574
    Ezt a 11-est megköszönhetjük Balogh-nak...a francért adta el a labdát..és hogy! Köszönet Megyerinek a védésért !! :D
  • sb1
    #14573
    1-1
    Kritikus 10 perc jön, mert ha most kapunk még, akkor kitömnek...
  • JimKirk
    #14572
    Eddig minden ok!:)
  • Fabio Capello
    #14571
    nekem mondod? :D
  • sb1
    #14570
    Biza, parádés... hízik az ötven euróm :D
  • sb1
    #14569
    Joaquín beadás Ferenczi gól...de jó ezt leírni :D
  • banok
    #14568
    Pista fejelt :)
  • icemankimi
    #14567
    tippmix:D
  • icemankimi
    #14566
    gól
  • Takezó
    #14565
    ez de szép volt: )
  • sb1
    #14564
    Steam az esti meccsre: ÉLŐ
  • A tumi
    #14563
    Gyerekek...ha az MTK II ellen 2 gól kapunk....ne reménykedjünk.Én már egy X-el is nagyon boldog lennék.
  • banok
    #14562
    lehet, hogy sok sérültjük van de nekik van messze a legerősebb keretük a bajnokságban! baromi nagy rotációs lehetőségük van.
  • Takezó
    #14561
    én is raktam X-re is meg győzelemre is, mindkettő csinosan hoz a konyhára: )
  • Fabio Capello
    #14560
    Lehet, hogy jobbnak tűnik a Loki, de számítsuk bele, hogy egy elég kemény angliai meccsük volt a héten, és van pár sérült kulcsemberük is. Mindenesetre megraktam a Fradi-győzelmet, ha bejön, lesz nagy szakítás :D
  • icemankimi
    #14559
    szerintem 4:0 kikapunk
  • Zenszkij
    #14558
    6.5, ha nyerünk, bwin gyilkos meccs lesz!
  • JimKirk
    #14557
    Durva!:(
  • sb1
    #14556
    Azért én megraktam 25/25 eurót az x-re, és a győzelemre :D Ha bármelyik is bejön, már jól jártam, mind érzelmileg, mind anyagilag :D
  • Grenzjager
    #14555
    frissített a bet and win
    :(:((((

    A bwin oddszai
    1: 1.43 X: 4.00 2: 6.50
  • Grenzjager
    #14554
    Az angol tréner amúgy Ferenczit azért pihentette az mötöká2 ellen, hogy jó formában legyen a DVSC ellen. Kíváncsi vagyok hány gólt fog lőni, hány gól passzt ad a Liverpool ellen lehet egy csöppet megfáradt debreceniek ellen....