23418
  • Grenzjager
    #14673
    bár mi lesz a városszéli álomgyárban, meg lesz büntetve a Fradi. Ez kell a népnek, ez kell az MLSZnek, ez kell mindenkinek, ebben sz** index cikkben is miért a Fradi van a címben?

    ....csak egy meccs lesz a héten :))) Meg miért csak a Fradi van hozzáadva "címkeként/tagként", Videoton? Újpest?.... :)))) szal büntetni fognak, biztos, ez 10000%.

    Az MLSZ meg elmegy a.........

    a pirotechnikai eszközök mióta gond? Magyarországon az a cél, hogy az legyen a látványos szurkolós, hogy mindenki ülve szurkol, sapkát hordani tilos, felállni tilos, gólnál lehet örülni, különben nem, és tapsolni is lehet, magyarsághoz köthető szimbólumok tilos, vélemény nyilvánítás tilos.... ez a cél.... MOCSKOs MLSZ
  • Láma!
    #14672
    épp mondtam kollégának tegnap, sport1-en megnézzük a meccset, aztán indexen az utcai harcokat:D

    amugy meg no comment:
    bünti again...
  • Grenzjager
    #14671
    Információink szerint már száznál is több ferencvárosi váltott belépőt tegnap délelőtt óta a hazai szektorok valamelyikébe (a vendégjegyek pillanatok alatt házon belül elfogytak, hivatalos értékesítésre a pénztárakba mindössze 50 darab belépő jutott...). 150 (!) sajtó-akkreditációs kérelemnek adtak helyet a Újpest Fc illetékesei a sajtósoknak, így több újságíró már be sem fér a meccsre. Egyébként a hazaiak "D-lelátójára" is minden jegy elkelt, telt ház várható és távolról sem békés teadélután. Igaz, ez a "veszély" eddig sem állt fenn... (barikad.hu)

    Tel tház lesz az tuti..:P Az lesz a meccs a héten :D
    (telt ház úgy értendő, hogy szektorok lesznek lezárva, így az 11.500 fő lesz)

    A jegyárak:
    Tribün: 4000 Ft
    A Terasz: 3500 Ft
    B Terasz: 3000 Ft
    D Lelátó: 2500 Ft ELFOGYOTT
    Vendégszektor: 2500 Ft ELFOGYOTT
    A 14 éven aluliak és a 65 év felettiek valamennyi hazai szektorban ingyen.
  • Grenzjager
    #14670
    Állítólag megint tárgyalnak a jegyekről a lilákkal. E konkrét ügyben amúgy szó nem érheti a lilákat 1350 jegy helyett 2000-et küldtek. Miután semmi pénzük sincs, ők valszeg adnának, más kérdés, hogy ezt a kékek nem fogják támogatni.

    A hazaiak közé bemenni?
    Csak akkor tegyétek el ha megtudjátok védeni magatokat, csak akkor viseljetek zöld-fehér színeket. S ha nincsenek is zöldfehér motívumok is veszélyes a hazaiak közé menni. Sokakat arcról is ismernek, felismerhetnek. S most nem a steaua ellen tűrik a lilák az ő szemszögükből, tehát sok jóra nem számítsatok.

    Olyan ember akinek van jegye, de bármi (baleset, családiügy, meló) mindig közbe jöhet, s mindig volt olyan, lesz olyan, és van is, akinek van jegye, de nem tud menni. Most is KELL hogy legyen! Csak rohadtul résen kell lenni, megfelelő helyeken. Jó időben, jó helyen.
  • Grenzjager
    #14669
    ha jól tudom annak a 900-1000nek is nagy részét akkor értékesítették....

    mindenesetre most nem lennék nepper a népligetben, mert ki lenne az aki árulná a jegyet 10-15ért.... elvesznek tőle mindent :))) alap s megérdemli.
  • kuzco007
    #14668
    én fél9től 5 órát álltam sorba haverokkal, de hallottam volt aki reggel 7re jött ki és nem kapott jegyet...hát 9.30tól 10ig elfogyott 1000 jegy, hoztak még 100at(!) délután 2kor, majd miután azis elfogyott, közölték, hogy nincs több és kinek ment a maadék 900? az fszsz-nek, pedig az ultrák is nyugodtan sorban állhattak volna:)

    noh mind1, mi újpesten hazaiba beszereztük, mint ahogy számos más társunk is. ennyi HAJRÁ FRADI!
  • Grenzjager
    #14667
    nem jártunk sikerrel mi sem.
    no comment az egész....
  • mukika
    #14666
    szánalmas volt egyszerűen... én csak délre értem oda és kettő és fél órát sorba álltam feleslegesen. nehogy már 2x10 perc alatt (annyit volt összesen egész nap nyitva a pénztár kb) elfogyjon 2000 jegy... röhej. valakik ezen sokat keresetek.

    sajnálom akik fél napot sorba álltak feleslegesen.

    itt kéne először is rendet tenni.
  • Grenzjager
    #14665
    én még meló, de már félek, mert cimbim kikapcsolva, v lemerült... de kurva rosszak a hírek...

    hogy minek örül az FTC vezetése már egy Fradistát sem érdekel.... A vezetőség bizonyított!!!!

    amúgy meg árulják normálisan a jegyeket!!!!!!
    1, számla nélkül ? ?!?!?!?!!?!?! öhöm....
    2, Tónibá többször is egy embernek adott 15-20 jegyet........
    sz FTC vezetősége szerint tíz perc alatt adtak el kb ezer jegyet...... a vezetőségnek köze nincs a FERENCVÁROS szurkolókhoz

    "Az FTC vezetőségének nincs rálátása a jegyek értékesítésére"..... akkor mire van rálátása?
    kurva sokan reggel 8-9től álltak sorba a jegyért....
    A bérlet árát úgyis emelni fogják, ha van balhé azért, ha nincs balhé akkor meg azért.. Ami pedig a stadionon kívül történik ahhoz semmi köze sincs intézményileg a Ferencvárosnak és az Újpestnek sem.

    Arra szintre képtelen eljutni az FTC vezetése,hogy aki 3 éven keresztül végigszopta az NB2őt, és most is bérletes, akkor legyen már annyi kedvezménye, hogy legyen elővásárlási joga. Minthogy Angliában., vagy Romániában. Első nap csak a bérletesek vehetnek jegyet, s utána a többi szurkoló, meg a sok divatszurker és jegyüzér/nepper.
  • Láma!
    #14664
    aztán ha tavasszal ezek miatt (is) emelik a bérletárakat, akkor hőbörög a csürhe, hogy lehuznak az angolok...
  • Kaplan
    #14663
    "A pályán kívül garantált a "műsor"."

    Valószínűleg a klubvezetés örülni fog az újabb milliós büntetésnek :)
  • Grenzjager
    #14662
    kezdek azért lenyugodni.... Respect PAKS :)))))
    mindegy hogy mi lesz már, mindenki csak A DERBYre vár !!! :))) Ők is. A pályán kívül garantált a "műsor".

    A csapat, meg a vezetőség.... Dragó nagyon fog hiányozni, bosszantó, hogy egy ilyen pitiáner ügy miatt nem áll ki mellette a vezetőség. Ez jelzés a jövőre. A vezetőségben nincs egy Fradista sem!!! S ezektől nem várjunk semmi jót. A csapatban is alig akad Fradista. Kérdés hányan érzik át a meccs tétjét. Én nem nézem ki "ezekből", hogy különbséget tudnának tenni egy Újpest vagy egy Haladás elleni meccs között. A ZTE elleni hazai meccsen páran átérezték a hangulatot. De ezek szerint nem volt nekik maradandó élmény. De ez a visszatérésről szólt. Mert nem vásárolt jogon, de feljutottunk, nem úgy mint a divatos bajnok. Ez más lesz. Ez háború. Ez az Újpest.
    BOBBY GO HOME! KI A F..OM AZ A BERKI?
    RESPECT XVI.-os!! :))))))))
  • karajjj
    #14661
    faterja mondta, hogy győzködik, hogy menjen edzőnek, de még mindig játszani akar
  • Grenzjager
    #14660
    kb buliznak az angolok hogy a Videotontól hazai pályán "raboltunk" egy pontot....

    no comment


    Davison: Az első félidőben jól játszottunk, a másodikban tökéletesen (ftc.hu)
  • Grenzjager
    #14659
    Fradi - Videoton

  • Grenzjager
    #14658
    ez okés, elfogadom, szerintem tök helyén van véleményed, csak az a baj hogy Lipcsei nélkül még ez gyenge csapat még gyengébb.....

    mert ezzel az erőnléttel (!!!) és technikával még simán veri azt aki kiszoríthatná őt.... sajnos de ez van. Az meg egy egyéni plussz benne hogy Fradiszíve van.
  • Láma!
    #14657
    pontrugást más is be tud adni igy ebböl a csapatbol...

    de az elsö gol egyértelműen Lipcsei lelkén szárad, és mezönyben sem volt enyhén szolva sem kiemelkedö...
  • Mor3llo
    #14656
    Naná! Tegnap akkor még az a 2 pontrúgásgólunk sem lett volna! Micsoda fantasztikus döntés lenne! ...
  • Zenszkij
    #14655
    Tisztelem, becsülöm Lipcseit, de lehetne már annyi esze, hogy önként mondja azt, elég volt, kiöregedtem, a futásról már fogalmam sincs, csak totyogok a pályán, visszavonulok és a partvonal mellől segítem a csapatot, mert erőnlétem már nem a régi.
  • Láma!
    #14654
    "Rutin, tapasztalat = 0" ezt Megyerire is irhatnád...
    és ettöl függetlenül mindketten jol védenek, hiába probálod másként beállitani, aki látta a meccseket tudja hogy jo kapus.
  • Láma!
    #14653
    viszont dragoner nem nagyon tagadta sehol....
  • Grenzjager
    #14652
    Csak az U20 VB végét várom, hogy Megyeri visszakerül e kapuba. S innentől a máltai egyáltalán nem érdekel. De mivel Megyeri magyar és Fradista, nem hinném hogy lenne esélye, de ne legyen igazam!

    De ez a máltai.... ok játszott a Gyöngyös ellen... s az előtt? Mert Sheffieldben nem védett.... Rutin, tapasztalat = 0
  • Grenzjager
    #14651
    Jövőre... lesz talán majd két magyar a kezdőben. A hugy továbbra is bokáig fog érni a stadion klotyójában, az "újcsinibini" stadionból semmi sem lesz, Lipcsei pedig mivel ősFradista szó nélkül ki lesz b'va, mert nem kell Fradista mentalitású játékos. Csak olyan kell, aki aláírja a szerződést két évre és focizik... a FERENCVÁROS NEM ERRŐL SZÓL!

    S addig továbbra is zajlik a ...majd megerősítjük a csapatot....
  • Grenzjager
    #14650
    1, honnan tudták a debreceniek hogy mit és hol kell keresni....
    2, Dragóner neve sem az MLSZ jelentésben, sem a rendőrségi jegyzőkönyvben, sem pedig a rendőrség által előállított fotós hivatalos vallomásában nem szerepel. Ez így gyanús, nem kerek a történet.

    Angliában sokkal nagyobb botrányban is kiállnak egy játékos mellett a vezetők.


  • Takezó
    #14649
    Nem azért, de Haber nem rossz kapus. Tegnap sem volt éppen szar. Volt ugyan egy bohócsága egy kijövetelnél, de nem védett rosszul.
  • Zenszkij
    #14648
    Az ilyen játékost ki kell vágni a fenébe, nagy egy tetü, ha tényleg igaz, örökre eltiltanám a fenébe! A kapusnak meg a második gól előtt egy olyan védése volt mint egyszer Gordon Banksnek, igenis jó kapus.
  • Zenszkij
    #14647
    Bede te állat baz..meg az a...dat. Lefújja, mekkora egy tetü láma már, ezt is takarítani kéne a pickuba még mielőtt egy meccs után agyonverik. Sehol a világon nem fújnak le így meccset!! sehol!!! Két szögletből szereztük a gólt, lehet ebből is az lett volna, nevetséges. Ezek a spanyol légiósok, nem is minősítem őket, nem lehet róluk nyilatkozni a józan ész határain belül. Nevetséges...nem értem mért nem építenek csapatot, talán majd jövőre.
  • Láma!
    #14646
    te, ez a kapus a máltai csávo (a rossz kifutását leszámitva) nagyon jol védett! és nem csak most hanem a ligakupa meccsen is.
  • Láma!
    #14645
    jaja, én vártam hogy tegnap beáll, hiszen a ligakupában is megrugta elsö golját, de nincs elkésve, amig játszott, nem volt vele gond.
  • Láma!
    #14644
    Dragóner esete érdekes.
    gondolj csak bele, befektetsz egy csapatba, mit befektetsz, megveszed...
    felkerül a csapat az első osztályba, majd szinte minden meccsen jönnek a bünetetések föként pirotechnika miatt. tudják vezetők, szurkolok, játékosok hogy tilos, és bosszankodnak a büntetések miatt.
    erre felmerül hogy esetleg egy játékos is, ráadásul pont egy ősfradista is benne lehet... Ergo az aki rengeteget tett a fradiért, aki a fradi egyik ikonja a szurkolok szemében, a csapat ELLEN ténykedik.... hát elég nagy csalodás lenne ha kiderülne hogy igaz, és nem biztos hogy tulzott reakcio lenne kirugni...

    ezzel együtt szerintem is helye van, és kell a csapatba, bár tegnap a védelem nélküle is stabil volt.
  • Grenzjager
    #14643
    Újpesten most nincs pénz. A bajnok csak a Debrecen lehet az MLSZ felfogásában, senki más. Újpest sem. Mi ilyen szar csapattal egyszerűen nem nyerhetünk a Megyerin....
    ilyen szar helyzet az nb2ben nem volt. Viszont a tábor kegyetlenül összefog. Nagyon szuper a XVI-os!!! FULL RESPeCT NEKIK!!!

    Megyeri, Tóth B, Dragóner 100% hogy nem lesz a városszéli álomgyárban.
    A sheffiledi 8.számú kapus gyér... az angol játékosok is gyérek...
    A magyarok idősek, de Lipcsei tudja hogy mit jelent a Ferencváros. Ők mőár nem bírja fizikailag, de lelkileg jobb mint bárki!!
    Szal harmat gyengék vagyunk.
  • karajjj
    #14642
    pont most kellene beépíteni a csapatba úgy, hogy második félidőkben becserélni a helyére, hogy folytassa azt a feladatot, amit Lipcsei csinált
  • Grenzjager
    #14641
    ő is már öreg, mnt öreg tréner. Inkább csak vadászgat gondolom.

    De ez az angol edző mitől jobb mint egy átlag magyar edző?
    a csapat szar és a szarból ő sem tud várat építeni,ok... de akkor minek ő? erre képesek sokan mások is. EZ A FERENCVÁROS!!!

    Az angolok nem tudják mit jelent hogy FERENCVÁROS....
    pont Dragóba rúgnak bele. Ő akkor segített a Fradin amikor kellett. Angol játékot ha ennél ezerszer nagyobb botrányba keveredik, akkor is kiáll mellette a vezetés.
  • Láma!
    #14640
    igen, még mindig lát a pályán, ezt nem vitatom, viszont tegnap sokszor alig tudta megtartani a labdát, szerintem sok hibával játszott. ezzel együtt persze övé a 2 golpassz, viszont ezek pontrugások voltak.
    véleményem szerinte Adnan (ha nem sérül le folyton) méltó utódja lehet.
  • Láma!
    #14639
    Nézd meg Csankot... Magyar-Jugoszláv... Mostani ZTE... tavaly 4. hely, most 14.... soroljam?
  • karajjj
    #14638
    Lipcsein tényleg látni már, hogy futni már nem igazán akar, de még mindig pontos passzokat ad, meg fontos taktikai faultjai voltak szóval akár hogy is nézzük, ilyen keretben még mindig kulcsfontosságú
  • Láma!
    #14637
    tegnap ott volt a meccsen Sallói, és Willie McStay is, akkor most vették fel a pénzt?

    Lipcsei... Félidöben vagy legkésöbb 60. perc környékén lejöhetett volna, nem bir már teljes meccseket és ez nagyon látszik a játékán..
  • Láma!
    #14636
    Ahogy Bobbyt Herczeggel, ugy a Lokit a Fradival is hülyeség összehasonlitani...
    A lokinál Szima "úr" elég régota biztos hátteret biztosit, mig a fradinál miota is van?? 2 éve se...

    Herczeg 2 éve (novemberben lesz 2 éve) hogy edzö, elötte pályaedző volt, épp elég ideje volt rá hogy megismerje a játékosokat, és felépitsen egy csapatot, egy k.rva gyenge NB1-ben...

    Ezzel együtt nem szidni akarom, sem lebecsülni a képességeit, nagy dolog ahol most tartanak, de a magyar edzöképzés akkor sem ér kalap sz.rt se...
  • Grenzjager
    #14635
    szerintem pont fordítva....
    Nézd meg pl Csankot, ő "semmi" Egerből NBI-es csapatot, a Vácból meg magyar bajnokot csinált. S kikből? Koszta,Répássy,Füle... soha nem is voltak meghatározó magyar játékosok. De Csank tudta mihez kezdjen velük.... nem ment a támadás.. hát a pontlövést erőltette. Szabadrúgásból és szögletből szerezték a váciak góljaik nagyját. Világos ha van egy kalap szar abból nehéz várat építeni. Csak itt Bobby meg a másik angol jelentős szerepet vállalt abban, hogy kiket igazoljunk... pl a noname elefántcsontpartiak....

    Valszeg nekik ez már csak már négyzetkilométer, amin csini plázát építhetnek a plázásdemjénnel.... s ennyi nekik. Mert ha nem ennyi lenne, akkor lenne arra utaló magatartás.

    Majd igazolunk..... ???? Ezt hallgatjuk mióta... és? eredmény? semmi... akkor minek higgyünk nekik, miért? berki pajtással már bizonyítottak, az igazolás terén is....


    de hogy hazai pályán, a Videoton ellen egy csatárral........ ez olyan kúman taktika...csak semmi bátor foci... a beszariaké jövő?
  • karajjj
    #14634
    ez hülyeség, semmi értelme...