23418
  • Lowosan
    #14793
    Hello! Valaki tudna adni 1 streamet a mai meccshez? Köszi előre is!
  • kuzco007
    #14792
    hnap On Tour kecsó!:D
  • kuzco007
    #14791
    jójójó de minek ennyi szponzor, ha közben lófaszt se igazolunk, csak ingyen kölcsönzünk a sheffieldtől????
  • Fabio Capello
    #14790
    b]A Ferencváros labdarúgócsapatához hamarosan két újabb szponzor érkezhet, nyilatkozta Berki Krisztián a 100% Fradinak. Az FTC Zrt. vezérigazgatója elmondta még, hogy Bobby Davison továbbra is élvezi a tulajdonosi kör bizalmát, és egyelőre nem téma az edzőváltás.[/b]

    A 100% Fradinak nyilatkozva Berki Krisztián, az FTC Zrt. vezérigazgatója beszélt a klub anyagi helyzetéről, valamint Bobby Davison sorsa is szóba került az interjú folyamán. Az elöljáró szerint jelenleg a klub anyagi háttere stabil, és hamarosan új szponzorokkal köthetnek szerződéseket.

    „Egyelőre még a kiadási oldalon állnak a nagyobb tételek, tavaly például a tulajdonosnak kellett finanszíroznia a hiányt, amely nem tízmilliókban mérhető, hanem jóval efölötti. Az idén már jobb a helyzet, hiszen egyre több bevételt tudunk produkálni, megnyertük például főszponzornak az Unibetet, amely jelentős segítséget nyújt" – foglalta össze tömören Berki a klub anyagi helyzetét.

    „Elindultunk azon az úton, amelynek a vége az kell, hogy legyen, hogy teljesen önfenntartó legyen a zrt. Részleteket még nem mondhatok, de például a következő időszakban újabb két szponzor érkezését jelentjük majd be" – nyilatkozta optimistán a vezérigazgató.

    Berki a vezetőedzővel, Bobby Davisonnal kapcsolatban elmondta, hogy élvezi a vezetőség bizalmát, és úgy néz ki, az őszi szezon végéig minden bizonnyal a csapatnál marad.

    „Élvezi a tulajdonosok bizalmát, kétéves szerződése van, és tovább folytathatja a munkát. Az edző teljesítményét ugyanakkor az elért eredmények minősítik. Annyi biztos, hogy mint mindenkinek, a vezetőedzőnek is értékelik a teljesítményét, ez Terry Robinson asztala. Hátravan még a szezon harmada, a csapat még elindulhat felfelé a tabellán, korai lenne most megmondani, mi lesz az őszi szezon végén" – vélekedett az elöljáró Davisonról.

    -----------

    Ez így szép és jó, csak legyen is abból a pénzből valami...
  • Zenszkij
    #14789
    Cashteleki ismét alkot. Köszönjük mösziő...
  • A tumi
    #14788
    A ligakupa most nem "számít" mert nagyon jól állunk a csoportba.
    Az ETO-t el kell verni mert csak így lehet sanszunk a továbbiakban.
  • Grenzjager
    #14787
    "Csapatunk két meccset is játszik november 4-én. Aznap pótoljuk a bajnokságban az ETO elleni elmaradt meccset, de a Ligakupa-meccsünk is e napon lesz Diósgyőrben. Az időpont a szakmai stáb jóváhagyásával lett véglegesítve."

    De ez Bobbynak nem okozhat gondot:)))
    ...amúgy meg a ligakupa még csak egy kistelekikupa nekem :))))
  • Grenzjager
    #14786
    Gera jó ember, s abszolúte csapatjátékos, kérdés mekkora szerepe volt ebben a Hitgyülekezetnek.
  • A tumi
    #14785
    2 meccs egy nap alatt...basszus...kapja be az MLSZ!!!!!
  • Fabio Capello
    #14784
    maradjunk a rendezvényszervezőnél köfipufi :D
  • Csesza
    #14783
    lehet h kinn kukásként többet keresnék :)
  • Láma!
    #14782
    ne irigyeld, lehet hogy kukás:D
  • Fabio Capello
    #14781
  • Csesza
    #14780
    szopki...aki Londonban van az ne reklamáljon :D
  • Láma!
    #14779
    lelke rajta, mostanában nem volt formában, de azért hiányozhat.

    viszont utánpótlása lesz véleményem szerint, pl buzsáky kitünöen játszott tegnap, és persze ott az U20, akiket be lehet épiteni fokozatosan.
  • Fabio Capello
    #14778
    én idekinn Londonban már egy hónapja ezt az időt kapom... :D
  • JimKirk
    #14777
    Ezek szerint mindenhol ilyen kurva hidegre fordult az ido!:) Reggelente mar 2 napja deres a kocsi, oktoberben LOL!:)

    Mit szoltok Gerzson dontesehez?
  • Láma!
    #14776
    nekem meg annyibol hogy nem fagyok szét mert nincs itt a télikabátom...:D
  • JimKirk
    #14775
    Ez szamomra annyiban jo ,hogy igy megtudom nezni a meccset mert a heten delutanos vagyok!
  • JimKirk
    #14774
    OFF:
    Gerzson!:(
    ON:
  • Láma!
    #14773
    ja láttam, vicc az egész....

    és már megint velünk "viccelődnek..."
  • A tumi
    #14772
    Most már biztos,hogy nem lesz meccs pénteken.
    :(
  • Láma!
    #14771
    szerintem a játékosállományunk megvan, csak nem gondolták hogy az NB1 ennyivel több az NB2-nél...

    ha télig nem változik a helyzet (értsd: nem nyerjük a meccseket), akkor McCabe a zsebébe nyul, csak kérdés kit tudnak idehozni....

    mert ugye csak magyar jöhet szóba, mivel a szurkolok mást nem akarnak....
  • JimKirk
    #14770
    Nem arrol van szo, hogy nem vagyunk halasak! Mi az, hogy! Nagyon is! ( ) En nagyon jol tudom, hogy a brittek nelkul meg mindig az NB 2-ben tengdodnenk! Viszont en szemely szerint egy sokkal profibb vezetest, hozzaallast, es jobb igazolasokat vartam el toluk! Foleg annak tudataban, hogy McCabe-nek van egy par csapata szerte a vilagon, hogy a Sheffield U.-rol ne is beszeljek, ami talan jovore feljut a PL-be!


  • Láma!
    #14769
    kiváncsi vagyok hogy lesz-e meccs pénteken vagy sem...
  • Láma!
    #14768
    tudod most a sok bíráló és nagyonokos közül a legtöbb elfelejti hogy ezek huztak ki minket a szarbol...
    nélkülük most megye 2 lenne, nem NB1...

    de magyar már csak ilyen... a hálát hirböl sem ismeri...
  • Oziris666
    #14767
    Miért undorító?Kérdezték,elmondta a véleményét,ennyi
    Mellesleg tök igaza van...
  • fsgh
    #14766
    Az MLSZ-ből kapott információk alapján ma délután ülésezett a szövetség elnöksége. A testület megváltoztatta a Versenybizottság tegnapi elutasító határozatát és a péntekre kiírt Ferencváros – Győri ETO FC bajnoki mérkőzést későbbre halasztották. A 11. forduló bepótlásának majdani időpontjáról a bizottság később hoz döntést.

    Ez mai hír az ETO honlapjáról.
  • JimKirk
    #14765
    Milyen igaza van!
  • kuzco007
    #14764
    azért az vicces, hogy a kaposvár kapta a legmagasabb büntetést az egész NB1ben és pl az mtk-nak is 1 millió fölött kell fizetnie, miközben szurkolói nincsenek is, kaposváron meg kb 10 öregember áll a wolves felirat mögött, akik a tűztől is félnek
  • Láma!
    #14763
    most komolyan, minden tiszteletem Kelleré, de az ilyenekre semmi szükség...

    miért kell neki is a hangulatot kelteni?

    ez most undorito volt....
  • Grenzjager
    #14762
    Keller: Mi nem kaptunk ennyi türelmet

    Keller József játékosként majd pályaedzőként - megszakításokkal - mintegy két évtizeden át szolgálta a Ferencvárost. Legutóbb László Csaba segítőjeként dolgozott a klubnál, és úgy véli, ők korántsem kaptak annyi türelmet, mint a csapatot jelenleg - nem túl sikeresen - irányító Bobby Davison.
    - Nézem a csapat meccseit, egyszerűen siralmas, amit látok - mondta Keller József. - Több szurkoló állít meg az utcán és közli elkeseredetten, hogy ebbe a csapatba még ma is beférne jó pár játékos az 1995-ös gárdából. A csapat sem kondiban, sem játékban nem üti meg a kívánt szintet. Nem látok szakmai koncepciót, az idehozott játékosok véleményem szerint nem a játéktudásuk alapján kerültek ide. Mi pár éve László Csabával ennél jóval kevesebb türelmet kaptunk a sajtótól, most az angol edző dolgozhat nyugodtan, pedig még nagyobb baj is lehet, ha ez így folytatódik...
    (ulloi129.wordpress.com
  • Grenzjager
    #14761
    hihetetlen, pedig nem a Fradi a kérte....
    lehet hogy olvassák az sgét :))))))))))
  • banok
    #14760
    az MLSZ nem fogadta el a kérelmet.
  • Láma!
    #14759
    legalább pihenhetnek mégegy hetet a fiuk
  • Grenzjager
    #14758
    a pénteki Fradi-ETO meccs elmarad valszeg, mert halasztás kért ez ETO mivel 3 játékosuk tagja az U20 válogatottnak (ha 3 kerettag van, akkor kérvényezhet halasztást a klub, nekünk csak Megyeri és Tóth tagja a keretnek).

    S mivel Tarsoly igen nagy mlszhű és cashteleki cimbije, több mint esélyes az mlsz engedély az etonak....
  • Grenzjager
    #14757
    na ez az... a máltai kapus is mutatkozott be. S még rengtegen vannak az alap keretből. S ehhez képest...

    Amúgy Lipcsei Peti az egyik (!) edzője a B csapatnak.
  • karajjj
    #14756
    azt is vedd számításba, hogy az első csapat keretéből is játszhatnak a "B"-ben
  • Grenzjager
    #14755
    s még valami a vezetőség munkájához ez is hozzátartozik.
    Mi van a nálunk is csak "másodosztályú" külföldiekkel? Szárnyait bontogató fiatalokkal? Nem sorolom, de jó pár NB Ies csapatnak II. számú csapata bizonyított már.... Nem azt mondom, hogy jussanak fel azonnal.... de ez? figyelembe véve hogy kik vannak a keretben, kik az ellenbfelek de nem lenézve őket....

    1. Putnok VSE 8 6 2 0 16 - 7 20
    2. Püspökladányi LE 8 5 3 0 14 - 7 18
    3. Maglódi TC 8 5 2 1 17 - 9 17
    4. Balassagyarmat 8 5 1 2 16 - 6 16
    5. Gyöngyös AK 8 4 2 2 10 - 7 14
    6. Jász Sport FC KFT. 8 4 1 3 14 - 13 13
    7. Egri Futball Club 8 3 2 3 10 - 6 11
    8. Tura 8 3 2 3 14 - 11 11
    9. Hevesi LSC 8 3 1 4 13 - 18 10
    10. FTC II. 8 3 0 5 20 - 13 9
    11. Balmazújvárosi FC 8 1 3 4 6 - 16 6
    12. Dunakeszi 8 1 1 6 8 - 20 4
    13. RAFC 8 1 1 6 7 - 19 4
    14. Ózd FC 8 1 1 6 12 - 25 4
  • Zenszkij
    #14754
    Sok igazság van abban amit mondasz. Magas jegyárak, reklámok, sorozatos szemét büntetések, mocskos MLSZ. Ezekben mind maximálisan igazad van. Viszont nehogymár arról szóljon egy tetű meccs, hogy kivonul 20 ezer maki részeg huligán és őrjöng, zúz, verekszik a lelátón. Mondjuk teszem azt én ki akarok menni a barátnőmmel vagy a gyerekemmel meccsre, akkor ne kelljen már attól tartanom hogy egy marha barom petárdával megdob. A mi szurkolótáborunk európai viszonylatban amúgy még nem is olyan vészes, de az amikor bajnokok lettünk és a nép berohant a pályára letépni a hálót a kapuról, az minek kellett? Én is kint voltam az egyik ilyen meccsen, Tököli akkor kapott a pofájába egy tockost (mellesleg megérdemelte), azt megértettem, de nem kell az állandó balhé. Nem kéne egyébként a rendőrségnek sem ennyit foglalkoznia a szurkolókkal, csak szítják a balhét. Meccsre viszont ki fogok és ki akarok járni, lehet az ultra-snak is "aránylag" normálisan szurkolni, sokszor én is ott állok. Görögtűz oké, az még szép is, de petárda, legyen inkább hangosbemondó! Ésszerű szurkolást gyerekek, hajrá Fradi!