23418
  • Grenzjager
    #14953
    óó nincs itt válság.... ha nem lesznek végre azok a szemét ultrák a mocskos drapijukkal, undoító zöld-fehér zászlójukkal, szurkolásukkal, meg nem lesznek a brutál-hardcore hooliganok, akik csak FELMÁSZTAK a kerítésre (SENKI NEM MÁSZOTT A PÁLYÁRA!) akkor lesz foci a Ferencvárosban. Jujj de jó....

    Jön az Interpol, meg az FBI és a CIA, a nyomorék magyarországi rendőrség megalakította a Ferencváros összes szenét szurkolójával foglalkozó nyomozócsoportot is, végre megmutatja a hatalom hogy mire képes. Lesz itt rend, és akkor Asshole meg Alacanataraca is pontosan fog labdát beadni! Hogy erre nem jöttünk rá eddig...

    okok, sarkítottam!!! mert így volt kedvem.
    Dehogy tudjátok! A média, és az ország 2/3-a gyűlöl és megvet minden Fradsitát, legyen az ultra, legyen az hooligan. Kivétel persze az aki szépen fizet, leül, és ül!!!! a meccs után pedig haza megy és tökmindegy legyen neki, hogy az Újpestet verjük meg hazai pályán a bajnoki címért folytatott küzdelemben, vagy a Bőcstől kapunk ki az NBII-ben, csak fizessen és kussoljon. Erről szól az ország.
  • karajjj
    #14952
    szóval a fradi miatt van a loki a bl-ben?, ha a válogaott a toppon lenne, akkor kijutott volna a vb-re szerintem, ja és az U20 sikerének szintén mi köze a fradihoz?
  • kuzco007
    #14951
    teljesen egyetértek veled, dehát a Fradi a legnépszerűbb klub az országban, több mint egy millió ember szorít értünk, miattunk tart itt a Magyar foci és most pozitív értelemben: 2,1 milliárdos szerződés, loki a BL-ben, válogatott a toppon, U20 a VB harmadik. Persze, hogy ha balhé van és hamarabb fújják le mindneki velünk foglalkozik. buzi köcsög fasszopó tv2 egyből bszámolt róla, ettől zeng napok óta a híradója, főhírként közlik, de tőlük már megszoktuk, hogy utálják a Ferencvárost, remélem, amikor BLben leszünk nem ők közvetítenek, mert nem élik túl:D:D
  • karajjj
    #14950
    a tavalyi újpesti balhé igen is nagy hírverést kapott(bár blikket meg stroyt meg hasonlós szarságokat nem szoktam olvasni, ha ilyenekre gondolsz, akkor nem tudom, lehet igazad van...), viszont egyik miatt sem szakad félbe a meccs és beláthatod, hogy annak nagyobb a hírértéke van, hogy a fradi szurkolók miatt hamarabb lefújták a meccset
  • mukika
    #14949
    én csak azt nem értem szokásosan, hogy most a csapból is a szombati mi "balhénk" folyik... de! haladás drukkerek hétvégén szétverték a székházat, aztán megtámadták a csapat buszt... vasas-videoton drukkerek összeverekedtek, stb... tavaly mikor a barbiban újpesten másztak be a fehérvár ellen a pályára (ténylegesen be is másztak 50-100 fő simán) és a biztonságiak (ex és jelenlegi hoolok) fehérvári játékosokat pofoztak illetve ellenfél drukkereket viperáztak, ütöttek vágtak, az semmi nem volt , nem kapott ekkora feneket. link

    most pedig népszabadságból idézek "Önálló "Fradi-nyomozócsoport" alakult a BRFK-n. A cél az FTC-DVTK mérkőzés alatt a stadionban, és azt követően az utcán garázdálkodók elfogása. A BRFK titkosszolgálati eszközöket és módszereket is bevet a tettesek azonosítására, annak tisztázására, hogy kik ők, és mit akarnak elérni." bah

    és itt van még egy a fradidrukkerről: "Boros Bánk szerint a közelmúltban sokkal durvább esetek történtek a magyar pályákon - példaként a szezonzáró Újpest-Fehérvár mérkőzést említette -, az MLSZ azonban aránytalanul, a többi klubnál súlyosabban bünteti a Fradit, amiért a szurkolók a szövetségen kívül a ferencvárosi vezérkart is hibáztatják.

    kevesebb büntetés jár, mint a dózsának ez legyen a mérték"

    ráasásként pedig tegnapi adás a duna tv-ből
    http://www.dunatv.hu/musor/videotar?vid=589040&pid=349933 6. perctől 24. percig van szó rólunk... végén szépet röhögnek a 6-8. kitűzött helyen. gratulálok!

    MEMENTO
  • Grenzjager
    #14948
    Ma lesz a csillirádos, többmérkőzéses pályabetiltásos, pontlevonásos bünti...

    megjegyzem ebben a bajnokságban csak a Paks ellni mérkőzés után nem büntette meg a CashTeleki Szövetség a Fradit. Sok jóra nem számítok. Igaz a Fradi soha sem számíthatott sok jóra, sem az MLSZ-től, sem a hatalomtól. Ez így volt a kommunizmus alatt, s így vagy a neokapitalistaliberalista rendszer alatt is.

    igen biztos lesz bünti....De ne jöjjön senki azzal a szöveggel, hogy a garázda, elvetemült 4 éves kislányokat megerőszakoló brutálhooliganok miatt kiszabott büntetés miatt fogunk majd zimbabwei menekülteket igazolni a szomáliai menekült mellé (akinek megjegyzem: állampolgársága: norvég... oh behszép... A norvégiai éhínségtől pont ide menekült. Megható....
  • Grenzjager
    #14947
    te totálisan hülye vagy, tanulj még!!!!


    az a szó, hogy "metafora" mond valamit neked ???
    ha nem sokat akkor meccse helyett te is könyvtárba járj......


    2, miért ne én vicceljek?? Én írtam te nagyon hülye??? vagy ott van hogy ki??

    szóval a továbbiakban a "szöveg értelmezésre" is fordíts sokkal nagyobb hangsúlyt.

    Üdvözletem tanáraidat!!! Jó sulit!
  • A tumi
    #14946
    Lövészárok?Háború?
    Na ne vicceljél már...
  • A tumi
    #14945
    Igazad van!
    Nem szar csak kaka!!
  • Zenszkij
    #14944
    Most néztem az M1-en, Berki nyilatkozott. Pfff. Szomorú ez. Tényleg mindegy mit mond,alapjaiban kéne a biztonsági rendszeren változtatni, persze drukkolni lehet, meg szidni bárkit, de nem kell balhézni, arra ott a kocsma. Szerintem csapatunk ki fog esni az NB1-ből. Az exangol edzőnk rettenet gyenge igazolásokat vitt végbe. Ezek a spanyolok gyalázatosan gyengék. Node nem a spanyolok tehetnek arról, hogy ilyen gyengék, ennyit tudnak és a Fradi is ennyit tud, ez a realitás eddig. Nem Győrben fog megváltozni a világ és az MLSZ is elmehet a picsába, mért a Fradit bünteti a huligánok miatt. Aki bűncselekményt követ el le kell csukni, nem a Fradit milliókra büntetni. A Fradi egyfajta "fiókcsapat" lett, ez ilyen egyszerű, köszönhetően Szívóséknak meg Furulyásnak, nem az angoloknak. Rájuk lehet haragudni, rohadjanak is meg ott ahol vannak. Aki itt kettőt fog rúgni a labdába sajnos viszik Angliába (rem azért nem, de ki tudja). Hölgyeim, uraim ez volt az ára, hogy ne szűnjön meg a csapatunk. Utánpótlás, erre kell építeni, Szabics idejön loál, általánosba osztálytársam volt, jól cselezett de egy primadonna pöts. Vele nem lesz jobb. Fiatal magyar srácokat kéne játszatni nem ilyen spanyol, meg kiöregedett magyar játékosokat. Az idei év elúszott most már kár balhézni, lássuk meg mi lesz, nyugodjanak le a kedélyek végre, örüljünk annak, hogy van még Fradi egyáltalán és viselhetem a csapatom mezét. Tudom kis öröm, de ebből lehet építkezni, majd meglátjuk mi lesz ebből az új stadionból is! Hajrá Ferencváros, hajrá fiúk!
  • Grenzjager
    #14943
    amúgy nézzük a száraz tényeket...
    1, görögtüzek, petárdák és szék darabok repültek a pályára.
    2, a XVI-osban rádobták az égő drapit két székre.
    3, senki sem mászott be a pályára.


    akkor ők még nem láttak Milwall, WestHam meccset 2009-ből!(Angliában sem szűnt meg semmi)
  • Grenzjager
    #14942
    Valami bűzlik Angliában

    Nem lehet szépíteni, a háború az háború, még ha futballpályán zajlik is. Mentség nincs rá. De nem kerülhető meg, hogy a lövészárok mögé nézzünk.

    Ha a Fradi rossz, az ország is rossz – mondta évekkel ezelőtt egy Ferencváros-szurkoló. És milyen igaz! Az ország állapotát ki-ki lemérheti egzisztenciája süllyedésén, miközben lassan kelet-bangladesi szintre jutunk, a patinás klub állapotáról meg beszél a tabella: a csapat pontminimalizálási rekorder lett, a kiesési zónába jutott. És ki a felelős már megint? Hát persze, hogy kizárólag az a szemét szurkoló, aki miatt félbeszakították a Fradi–Diósgyőr-meccset.

    A görögtüzet röptetőket persze nem lehet felmenteni, s nem lehet meg nem történté tenni, hogy néhányan felmásztak a védőkerítésre – köztük tán azok is, akik ott voltak az egykori tüntetésen, amelynek eredménye lett, hogy a brit milliomosként bemutatott Kevin McCabe megvette a Fradit. Akkor azt hitte a fradisták népes tömege, hogy minden rendben lesz, jön a Bajnokok Ligája, és Ronaldo zokogni fog, amikor „fiaink” kitömik csapatát. Hja, az álmoknak nincs határa.

    Az első lépés sikerült, a Ferencváros visszakerült az NB I-be, s nyitásként elpáholta a Zalaegerszeget. Mindenki örült. Aztán jöttek a zakók, boldog-boldogtalan átgázolt a csapaton. A szurkolók türelme fogytán, a kérdések szaporodtak: ha pénz van dögivel – mint ahogy mondták –, miért nem igazolnak minőségi játékosokat, miért csúszik az új stadion építése, miért zuhan az FTC, s nem utolsósorban miért van az, hogy azt a Szász Andrást, az elhíresült Nádor-ügy gyanúsítottját emlegetik McCabe jobbkezeként, aki a hírek szerint Izraelben bujkált, amikor már az Interpol is körözte. Korábban magam is nyugtatgattam azokat, akik a kezdetektől ingatlanüzletet sejtettek a háttérben. Ma már nem tenném.

    Mr. McCabe végre tiszta vizet önthetne a pohárba! Eljöhetne Magyarországra, és elmondhatná végre, milyen szerepe van a Fradiban; hogy a saját pénzén vagy másén lett tulajdonos. Ne azt a sületlenséget szajkózza, amit itteni helytartója, Terry Robinson, hogy a szurkolók miatt nem jön ide új játékos, és azért nincs pénz minőségi igazolásra, mert a sok büntetést fizetni kell. Meg kellene már végre fordulni azon a lovon! Ha az angolok igazolnak, akkor van csapat, jönnek az eredmények, a szurkolók pedig a meccs után vállukon viszik az öltözőbe az aranylábúakat. Nem bonyolult ez. De a mai valóság: az ország legnépszerűbb csapata ismét a kiesési zónába került.

    Ne legyünk igazságtalanok, nem csak az angolokkal van itt gond. Valami bűzlik Angliában – de a Ferencvárosban is… Ideje mindent feltárni!

    Balczó Mátyás
    magyarhirlap.hu
  • Grenzjager
    #14941
    a baj az, hogy a vezetőség mindig is az ultrák ellen volt. Mert őszintén... nem a huligánok azok, akiknek tökmindegy hogy Reykjavikban van Tuzséron játszik a csapat... Az ultrák mindig ott voltak... s ők mindig is le voltak szarva.... s innen egyértelmű, hogy az ultrák most(is) a hooligánok mellett vannak.

    Egy két érdekes nyilatkozat azért, amit a média sehol sem fog nagy dobra verni.....

    "Egyszerű a megoldás: Fradistákat kell szerződtetni, akiket elfogad a szurkolótábor. Ha ma az Üllői úton Nyilasi Tibor a tanácsadó, és FTC-kötődésű az edző, akkor a nyakamat tenném rá, hogy nem kieső helyen állna a Fradi és balhé sincs. Az is igaz, hogy olyan légiósra semmi szükség, aki amúgy két forintot sem ér."
    Vincze Ottó

    "A vezetők hozzanak felelős döntéseket. Mi háborgunk, ők ellenben úgy tűnik elégedettek. Volt már rá példa hogy a csapat nem a bajnoki címért harcolt, ám a játékosok akkor is megszakadtak a pályán, most viszont nem látom ezt, de a lelátói viselkedés sem méltó a klubhoz." Bálint László
    **********************************

    Én a Ferencváros szeretem, de ezt a csapatot nem, mert ez nem a Fradi...., Asshole, Alacantara, Volfi...... ez a Fradi?

    Az angolok az hitték még korábban hogy majd ünneplünk ahogy narancssárga mezben kifutnak a játékosok. kik is tiltakoztak? kik adtak annak hangot, hogy a csapat színe több mint 100 éve ZÖLD-FEHÉR! s nem narancssárga....Akkor sem ha majd Sheffield United lila-barnában fut a gyepre a Sheffield Wednesday ellen.

    a demonstráció? Volt már... meddig?
    Amúgy erre csak "a klasszikust" tudom idézni 2006-ból...
    "lehet tüntetni... tessék.... majd megunják és hazamennek"
    ...ennyi.. sajnos ennyi...

    a 110 évre büszkék lehetünk... de ez nem sok... mindig csak a múltban élünk... az aranycsapat... a VVK győztes Fradi....stb. A múlt, elmúlt, most meg most van.

    Az egészbe már megint megy a politika...Drazsé ok, ő most miniszter, mondhatni muszáj volt megszólalnia.... Dehogy oviviktornak - az ex-újpest, ex-felcsút most Vidi drukkernek - is meg kell mukkannia, hogy bezzeg ők majd mennyire helyre teszik az egész magyar labdarúgást.... Itt még minden párt ad majd közleményt...

    Kb mintha kézigránátokat dobáltak volna... Rettegés... Halál félelem a stadionban?A dió játékosok viháncolva mentek az öltözőbe, örültek mert porrá alázták a Fradit...

    De akárki is akármit mond.. a vezetőség szépen viszi ismét az NBII-be a csapatot... tessék, ahogy most jöhet a színtiszta foci... pl akár már az ETO ellen, ahol semmi sem számít, csak az edző, és csak a csapat tudása. Teszt. profi játékosok, ezért kapják a pénzt, nekik mindegy hogy hány néző előtt játszanak, tudásuk legjavát kell nyújtaniuk. ez üzlet semmi más... A Fradi tényleg csak üzlet, és semmi más?
  • Rudee
    #14940
    Köszönjék meg, hogy hétről-hétre miliókat kell fizetni? Persze. Jóhogy a nevükre ne vegyék a barmokat.
  • Fabio Capello
    #14939
    Ligakupa: fél órával korábban kezdődik a Ferencváros meccse

    A 2009. november 4-én 18 órára kisorsolt Diósgyőri VTK–Ferencváros labdarúgó Ligakupa-mérkőzés fél órával korábban kezdődik.


    A mérkőzés új kezdési időpontja: 2009. november 4., 17.30 óra – tájékoztatta az MLSZ döntéséről a 100%Fradit Igaz András technikai igazgató.
  • Zenszkij
    #14938
    Jó rendben, nem kell túlcizellálni a dolgokat. Nem balhézni kell, hanem demonstrálni. Nem szétverni, összetörni, demonstrálni. Van különbség az ultrák és a hoolok között is. Erre a Fradira most nem lehet büszke a szurkoló, de magára a Ferencvárosra, amit képvisel arra igen! Ezt kell szem előtt tartani. A 110 éves múltat, nem ami jelenleg van. Mély zuhanás ez így igaz, de nem kell még bele is rúgni a csapatba. Ez a csapatunk ezt kell szeretni. Én akkor is Fradi drukker leszek, ha Megye 3 -ba játszunk. A csapatért, a névért és amit jelképez. EEE!
  • A tumi
    #14937
    Ez pontosan így van!Az erőszak nem megoldás!
    Vonuljanak ki csendben,rendben,fegyelmezetten...de nem így mint az állatok!
    Akit lecsuknak ezért az meg is érdemli.Majd a sitten elgondolkozik,hogy hogyan is kell kulturáltan szurkolni.
  • A tumi
    #14936
    Öt év letöltendő!!
  • A tumi
    #14935
    Bocsi tényleg nem neked akartam...:(
    http://www.pepsifoci.hu/node/47834
    Öt év letöltendőt is kaphatnak az állatok...végre egy jó hír!!!!!
  • karajjj
    #14934
    ja igen, amikor nálunk vendégeskedett NB2-ben a tanyán a fradi, éppen a vendég"szurkolók" viselkedtek bunkó tahó paraszt módjára, de ezt már leírtam egyszer
  • karajjj
    #14933
    először úgy volt, hogy 500-at vesznek, aztán azt mondták, hogy nyugodtan jöhetnek többen is, bármennyien lesznek, mindenkinek kifizetik a jegyet
  • Grenzjager
    #14932
    van azért jó példa is...
    A Videoton vezetői értékelték a csapat szurkolóit, s 500 jegyet adtak ingyen a Vasas elleni meccsre....

    A Fradi vezetőségei még egy köszönetet sem tudtak mondani, hogy a tanyákon át, kis falvakon keresztül buzdítottuk a csapatot. Ok, ez van, ez Butapest.

    amúgy a balhétól függetlenül, a csapat eredményei magukért beszélnek.
    A Comeback kampány folytatódik.........


    "NBII COmeback, újra meghódítjuk a tanyavilágot"
  • Grenzjager
    #14931
    most 2009 nyarán zavarták el utoljára az Üllői útról, az orvosi papírjai "nem voltak" rendben....

    ...érdekes a Bajnokok Ligája meccsekre már rendben van a Debrecenben...

    Ez azért így nem kerek...
  • Grenzjager
    #14930
    Ok elfogadom, az erőszak nem megoldás.

    De mit kellett volna tenni?? ? ? ? ? ?
    Ki vonulnak a K,L szektorból az ultrák.... és ennyi ? Mi lett volna? semmi, ki faszt érdekel, hogy nem volt egy ultra sem. Ez már biznisz, kit érdekel hogy nincs szurkolás, hangulat?
  • Láma!
    #14929
    Laczkó... amikor kizártak, nem volt pénz, menekült innen... aztán hazakergették, elment a vasasba, oda akik helyén mi voltunk NB2-ben, aztán lett pénz, lett nb1, és már jött is volna vissza...
    ezért ne jöjjön.

    most biztos jó neki, elment a BL csapatba padozni.
  • Láma!
    #14928
    azt hiszem ezt nem nekem akartad címezni...:)
  • karajjj
    #14927
    nem, végülis teljesen jogos székeket törni, meg gyújtogatni a saját stadionban...

    amúgy ma reggel volt a tv-ben, hogy szurkolói kártyát akarnak bevezetni az angolok, hogy szűrhessék, hogy ki megy be a stadionba
  • Grenzjager
    #14926
    Megjegyzem amikor nem volt pl még semmi balhé,
    csak tüntetések, transzparensek, az ultrák tolták, akkor is mind egy rohadt áruló, csürhe volt.

    Amikor a Rieb ellen volt tüntetés, meg bojkott (pl Paks elleni Kupameccsen 400 néző volt, nem volt egy ultra, egy huligán sem vagy 7-8 fordulón keresztül, s nem özönlöttek a családok!!), akkor is minden ultra és hooligan is rohadt áruló, csürhe volt.

    Ez van, aki a K-L szektorba megy az meg különösképpen rohadt áruló, csürhe, szar.

    Azt amúgy valaki észrevette, hogy a kiesőhelyen lévő Diósgyőr alázta a Ferencvárost az Üllői úton, az Albert Flóriánról elnevezett stadionban??
    S lassan minden csapat aláz minket, mindenhol.... ez nem tűnt fel senkinek???

    Nem kell itt szépíteni, ez így megy mindenhol. Nyíregyházán minden rendben (ott most kezdődik a bojkott, az ultrák már nem járnak meccsre, nincs szurkolás ---NÁLUNK EZ MÁR MEGVOLT!!!). Szombathelyen szétbaszták a Hali irodáit.... Ott is minden rendben?

    Ok elfogadom, az erőszak nem megoldás.

    De mit kellett volna tenni?? ? ? ? ? ?
    Ki vonulnak a K,L szektorból az ultrák.... és ennyi ? Mi lett volna? semmi, ki faszt érdekel, hogy nem volt egy ultra sem. Ez már biznisz, kit érdekel hogy nincs szurkolás, hangulat?


    Aki pedig járt az Üllőin mostanában, az érezte, hogy valami van a levegőben. Tudni lehetett, hogy ez sokáig így nem fog menni. A tiltakozások néma fülekre találtak. Persze legyen Egyetértés, csak azt ultrák fogják be a pofájukat és csak fizessenek, ennyi. De véleményt, semmit ne....

    Ennyi történt, elszakadt a cérna, elég volt.

    MLSZ büntet?
    Kérdés::::: mikor nem büntette az mlsz a Fradit??????? Mikor nem a Fradival statuált példát??? a Fradit mindig is büntette a hatalom...


    S most remek alkalom lesz::::
    1, a szurkolóknak nem kell végig szenvedni a csapat földbe alázását.
    2, a csapatot nem fogja hatalmas erővel nyomni a szurkoló elvárás, szurkoló sem lesz egy meccsen sem. A totál bojkott

    egy kis archív
    „banditák, olyanok vagytok, mint 1956-ban voltatok”
    Rendőrségi jelentés az 1964. szeptember 13-ai FTC–Győr labdarúgó-mérkőzés utáni rendbontásról
  • Grenzjager
    #14925
    3 téli erősítés nemcsak pletyka szinten, de felvették a kapcsolatot:
    GYEPESSEL, TÍMÁRRAL és SZABICCSAL....

    tyűhhaaaa.....
    2009-et írunk most, ha létrje is jön a szerződés 2010-et fogunk írni.
    Hol van Gyepes,Szabics 2003-04-es formája?

    Ha már nyáron pl elzavarták Laczkót a Debrecenbe az Üllőiről....
    minek ide Laczkó? Nem fért volna be a szomáliai menekült és a jamaikai beszívott közé....
  • Grenzjager
    #14924
    Ezt az angolok ígérték!!!

    Hogy a csapat az első harmadban fog végezni, s a következő évadban jöhet a bajnoki cím!


  • Grenzjager
    #14923
    Ha akartak volna erősíteni, miért nem tették meg eddig ???
    Miért van a Ferencváros a kieső helyen a Fradistáktól függetlenül? MIÉRT?
    1-3-ról még fordíthatott volna a csapat.... ez a csapat? te ezt komolyan mondod? .............végülis igazad van.... még bajnokok is lehetünk!!!! MIÉRT NE?
  • icemankimi
    #14922
    Sokan azt hitték, hogy az első évben a fradi megnyeri a bajnokságot:S
    majd talán a 2-3 év múlva (talán), de így lehet, hogy a másodosztályban fog kikötni megint és akkor ott is marad vagy 10 évig az tuti.
    Az is szánalmas, hogy csak 2 embert vettek őrizetbe a többit keresik.....
    a meccsen a rendőröknek fel kellett volna menni a lelátóra és ott jól megverni a szurkolókat és börtönbe velük. Vagy kifizettetni a károkat amit csináltak.
  • A tumi
    #14921
    ÉN Fradi drukker vagyok de nem ÁLLAT!
    Te könnyen beszélsz,hogy jön 3-5 millió büntetés mert azt nem neked kell kifizetni.Ezért nem lesznek majd jó igazolások sőt továbbmegyek ha az angolok kilépnek akkor vége mindennek.És ez a TI hibátok lesz.
    Azzal mit értek el,hogy szétbasszátok a stadiont és berohangáltok a pályára?Attól nem lesz jobb a csapat de rosszabb lesz a morál.És ez megint csak a TI hibátokból.
    3-1-ről még lehetett volna fordítani de TI ezt is elbasztátok.TI nem építitek a Fradit hanem romboljátok!El kellene takarítani az ilyen mocskos állatokat a pálya közeléből.1-2 év a sitten és egész más emberként állnátok utána ki a nézőtérre.
  • karajjj
    #14920
    ezt is érdemes olvasgatni...
  • Láma!
    #14919
    ezt se felejtsd el ha már ennyire hangoztatod hogy ezek a fradiért vannak...
    "Egykori játékosaink közleménye.

    Száztíz éves klubunk történetének minden sikerét közösen írtuk, mi, játékosok a pályán, szurkolóink a stadionban, a csapatunkat szerető rajongók határon innen és túl. A Ferencváros neve az elmúlt évszázadban az egységről, az összefogásról szólt. Klubunk mai válságának nem lehet kizárólag a labdarúgók gyenge szereplése az oka, hiszen fordult már elő ilyen korábban is. Ugyanakkor a garázda, felelőtlen, magukat szurkolónak nevező személyek a legmélyebb erkölcsi válságba taszíthatják szeretett egyesületünket. Mi, egykori ferencvárosi labdarúgók, akik a klubszeretet és az egyetértés szellemében éltünk, elhatárolódunk a DVTK elleni bajnoki mérkőzésen látott cselekedetektől. Egyben kérjük a klub vezetőségét, valamint a magyar hatóságokat, nevezzék meg a felelősöket, teremtsenek olyan környezetet, amelyben ismét családi szórakozássá válhat egy-egy mérkőzés, és félelem nélkül ülhet bárki a gyermekével, szeretteivel, barátaival az Albert-stadion lelátóján. Kérjük hajdani futballistáinkat, álljanak mellénk az ügyben, s számítunk szurkolóink erkölcsi támogatására is. Egykori társaink névvel a [email protected] címen csatlakozhatnak felhívásunkhoz.
    Köszönettel, a klub volt játékosai: Albert Flórián, Rudas Ferenc, Szabó László, dr. Fenyvesi Máté, Szűcs Lajos, Rákosi Gyula, Martos Győző, Bálint László, Máté János, Vépi Péter, Mucha József, Ebedli Zoltán, Szokolai László, Takács László, Szántó Gábor, Pogány László, Rab Tibor, Koch Róbert, Limperger Zsolt, Strausz László, Keller József, Topor Antal, Bánki József, Kincses Sándor, Dzurják József, Dukon Béla, ifjabb Albert Flórián, Páling Zsolt, Bús Iván, Nagy Zsolt, Telek András, Szűcs Mihály, Hrutka János, Horváth Péter, Nyilas Elek.

    (100%Fradi)"

    akikröl te beszélsz azok az ultrák, akik a kapu mögött SZURKOLNAK és tudtak konszolidálódni az elmult 1-2 évben.
    akikröl mi beszélünk azok a hoolok, egyszerü pitiáner bünözök akiknél valószinüleg egy kezemen meg tudnám számolni a felsőfokú végzettségűeket...
  • Grenzjager
    #14918
    "Tisztelt Szurkolótársaink!

    A Diósgyőr elleni mérkőzésen történt szurkolói megnyilvánulások miatt, úgy gondoltuk, itt az ideje, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba! Ezúton szeretnénk egyértelműsíteni, hogy vannak olyan események, melyekről a stadionba kilátogató közönség túlnyomó részének fogalma sincs!
    Megdöbbentő volt hallani, hogy az oldalszektorok "népe", csürhe kiáltással viszonyul a szurkolók akciójához! Ez szégyen! Miért? A Fradi mérkőzéseire kilátogató nézők többsége úgy gondolja, hogy a médiában megjelenő információk elegendőek ahhoz, hogy eldöntsék mi a jó a klubnak. Arról viszont nem tudnak, hogy a játékosok egy része napi kapcsolatban van a szurkolótáborral. Olyan információkat osztanak meg velük és az FSzSz-el és az FÖ-vel, ami alapján joggal háborodhat fel a Fradi-tábor. Felvetődik a kérdés, hogy ilyen mértékű reakciót kiválthat-e az elkeseredettség? A válaszunk, hogy még nagyobbat is! A jelen helyzetben megdöbbentő, hogy az angol vezetésnek még mindig fogalma sincs, hogy melyik klubbot vásárolták is meg. Ők még mindig azt hiszik, hogy Közép-Európa legismertebb klubja helyett valami Albán harmadosztályú csapat tulajdonjogát kaparintották meg. Őket és a magyar talpnyalóikat legkevésbé érdekli, hogy a Fradi akár újra kieshet az első osztályból. Őket nem érdekli más, mint a nullszaldó! Az angol másodosztályba sem kellő játékosokkal árasztják el szeretett klubunk labdarúgó csapatát. Felvetődik a kérdés, hogy megfelelő-e ez nekünk? Bele lehet fásulni, hogy hazánk legnépszerűbb csapata ezentúl a kiesés ellen fog állandóan küzdeni. Vajon a Manchester United szurkolói is elfogadnák, hogy a következő szezonban nincs több nemzetközi mérkőzés, és a bajnokság kimenetelébe ezentúl nem lesz beleszólásuk? Egyszerűen fel kéne fogni, hogy a Sheffield United és a Ferencváros nem egy szint!
    Azok a szurkolók, akiket csürhének tituláltak a nézők egy része, minden hazai és idegenbeli mérkőzésen jelen vannak! Létrehozták a saját szurkolói klubjukat is! Pénzt és fáradságot nem kímélve szervezik a túrákat és készülnek a látványelemekkel! Mit kéne tenniük, ha azt látják, hogy a tulajdonosi kör magasról tesz rájuk és szeretett klubjukra? Berki Krisztián csak mosolyog magában és hazudozik a médiában! Közben luxus prostituáltakkal szórakoznak egy budai villában!
    Oké, Angliában nincsenek olyan csinos lányok, mint nálunk... :) Bár nem tudjuk, hogy Terry Robinson felesége annyira örülne eme információnak...
    Nincs bajunk az itt szereplő játékosok többségével, de nem Fradi szintű játékosok, és ezt már be kéne látni. Ami elég volt a másodosztályba, az itt már nem elég. Ha szeretné Kevin McCabe úr a megvásárolt klubot abba a magasságban látni, mint amit eltervezett és kommunikált a közönség felé, akkor áldozni is kell rá! Higgyék el, nem a balhé kedvéért nyilvánul meg a szervezett szurkolók közössége a mérkőzéseken! Egy közös szándék vezérel mindenkit, hogy felfogja már végre a vezetés, hogy ez a FERENCVÁROSI TORNA CLUB és nem egy negyedosztályú, vidéki angol klub!

    SEVEN SIDE"


    - igen ők is fasiszta-náci-sovén-áruló-Fradisták............
  • Grenzjager
    #14917
    Newcastle, az a Newcastle.
    Fontos különbség, hogy ott ha kiesnek is, MARAD TARTÁSA A CSAPATNAK.

    visszatérvén geográfiára, az nyugat. Ez meg a Balkán, "K"-Európa...

    zúgjon hogy HAJRÁ FRADI!!! Kinek???

    Te beszéltél már életedben Lipcseivel, Gyepessel vagy Szkukalekkel az elmúlt években??

    Ha az angolok csapatot akarnának faragni, akkor arra lett volna idejük. Tudom, hogy általad istenített nyugateurópaiak, a felsőbbrendű angolszászok ha nem jönnek akkor nincs NBI..... ja.... most van? :)

    Holczer meg azért takarodjon mert szar... Ott van Megyeri a második már élősszámú kapus. Holczer bizonyított már az NBII-ben..... s az nem volt elég az angoloknak.........


    Nem azt mondom, hogy ez a megoldás tökéletes. Szerinted biztos jó ha minden eggyes meccsen zúg a Hajrá Fradi, tök mindegy mi az eredmény, kikaphatunk Kecskeméttől, Bőcstől....csak zúgjon hogy HAJRÁ FRADi...bravó----- ezt úgy hívják, hogy agyhulla, agymosott, FOGYASZTÓ... vegyél beléőőt, üljél le, tapsolj, s ha gól van felállhatsz tapsolni, de kussban.

    AMúgy az általad Istenített angolszászoknál mi van a Chelsea, Milwall, West H.U. brigádokkal? ÁÁÁÁÁ a szuper Istenek földjén, Angliában nem szakad félbe egy meccs ...á soha.... á ott sosincs balhé. (((ott sem szüntették meg a huliganizmust, jobb ha tudod, csak sokan már nem a stadionban matekoznak, ennyi.

    S jobb ha tudod, minden Fradista szélsőjobbos áruló volt, van és lesz is ebben az országban. Mi leszünk celebkurvák mint a hurkások!
    Nézd meg a szuper BL szereplő Lokit.... Kaposvárra elutaznak tizen!!!! Fehérvárra meg elutaznak 12-en!!! Szép teljesítmény..... Ők azok akik csak akkor mennek ha van eredmény. DE EZ A FERENCVÁROS. S betelt a pohár a szurkolóknál... meddig kellett volna tűrni?


    Amúgy meg zártkapus lesz az ETO elleni hazai lebőgés. ÉS? És akkor mi van? nem láthatom élőben ahogy a Rábapartiak szétverik az egész Ferencvárost?
  • Grenzjager
    #14916
    ezt elismerem hogy nyugat erősebb mint a kelet, de nekünk a keletből is harmadszorra sikerült feljutni....

    mellesleg miért is jutottunk az nb2-be???

    Tudom: a náci, fasiszta, sovén, szemét Fradistk miatt...
  • Kaplan
    #14915
    Nekem annyi a véleményem, minden tisztelettel, hogyha Ti kedves huligánok annyira balhézni akartok, akkor menjetek Afganisztánba és akkor ott ki is élhetitek magatokat.

    2009-ben ne legyünk már ennyire balkán..
  • Fabio Capello
    #14914
    Szégyen ami tegnap történt, nagy szégyen. Minden szempontból. A Fradi kudarcot vallott mint csapat, és mint közösség egyaránt. Amikor láttam mi történik, konkrétan úgy éreztem magam, mint bő húsz évvel ezelőtt az angol huliganizmus fénykorában, leginkább arra hasonlított ez az egész.

    Elkeseredettek vagyunk: TÉNY. Nagyon messze van a jelenlegi Fradi az egykori nagy Ferencvárostól: TÉNY. Ugyanakkor úgy hiszem, ez sem jogosít fel senkit arra, hogy ilyesmit tegyen. Aki olyan balhét szít, ami miatt hőn szeretett csapatának a meccsét félbe kell szakítani, nem tudom mit gondoljak. Ezzel a magatartással csak azt lehet elérni, hogy egyre többen elfordulnak a csapattól, nem csak a "divatdrukkerek", de régi szurkolók egyaránt. Olyanok, akik kitartottak a csapat mellett az NB2-be való száműzéskor, olyanok, akik a csapattal voltak három éven keresztül, akkor is ha szárnyaltunk, akkor is ha kudarcot vallottunk. De még EZ SEM jogosít fel senkit arra, hogy csőcselék módjára randalírozzon, mert az akkor nem azért van ott, hogy a kedvenc csapatát támogassa, hanem azért hogy egy jót bunyózzon.

    Megértem a csalódottságukat, de ez nem megoldás. Sosem volt az, és sosem lesz az. És a legnagyobb baj az, hogy ebből megint a csapat szenved kárt. Ismét a csapatot fogják sújtani milliós bírságokkal, ismét úgy lesz a Fradi számontartva, mint a huligánok bandája, úgy lesz számontartva mint a csapat, amelyikkel jobb ha vigyázol, mert ha skandálni mersz valamit, jól megvernek. Ezek vagyunk mi? Ezért tartunk ki immáron hosszú évek óta a csapat mellett? Azért, hogy ez legyen a jutalmunk? Nézzenek rám megvetéssel, ha zöld-fehérben megyek át Budapesten?