23418
  • Gabe18
    #14993
    Mezőnybe meglepően jól mozgunk.Igaz sok hibával,de legalább van valami mozgás.Győr se remekel,de ők ennél tudnak többet,remélem nem most a 2. félidőben mutatják meg.

    Amúgy ez a kopasz félidőben miről beszél? Első 6 hely?Eddigi meccseket nézte ez?Reális cél a kiesés elkerülése,nem első 6 hely...
  • Oncsi
    #14992
    Morrison gólpassz:) szép volt
  • Láma!
    #14991
    valami más...

    nincs szurkolo van játék:D
    és ötlet is végre, nem vagyunk rosszak, igaz a györ se fényes...
  • Mor3llo
    #14990
    végre...
  • Forrest Gump
    #14989
    Jah, ez szép is volt.:)
  • karajjj
    #14988
    javította, 1:0
  • Gunnersboy
    #14987
    Ferenczi gól 1-0
  • Forrest Gump
    #14986
    Ez a Ferenczi, te jó ég!
    Hog lehet 1 on 1-t így elbasni?! :S
  • Gunnersboy
    #14985
    Győr elleni kezdő:
    Megyeri, Fülöp - Balog - Wolfe - Kulcsár, Adnan - Lipcsei - Morrison - Tóth, Rósa - Ferenczi
  • karajjj
    #14984
    most miért kell játszani itt a nagy ártatlant?
  • Grenzjager
    #14983
    most miért? tegyek újabb nehéz terhet a csapat vállára??
    Hogy azt olyan hírek legyenek, hogy ennyi, meg ennyi lehetett a nézettsége a Ferencváros labdarúgócsapatának? Ez a csapat teher... Ezt ordítja mindenhol a vezetőség...Közben meg olyan hazugságokkal butítanak mindenkit, hogy rakétát lőttek a pályára, meg hogy bemásztak a pályára.....

  • karajjj
    #14982
    na ez aztán a mentalitás...
  • Grenzjager
    #14981
    én ezért nem nézem a Fradi meccsét ma. Nem akarom gyarapítani a náci-brutál brigádot, akik árgus szemekkel nézik a TV-ben a meccset, hogy ezzel is elképesztő nyomás alá helyezték csapatot. Kívánom a nézettségi mutató indexe minimális legyen, nehogy újabb és újabb lelki trauma érje a csapatot...

    mindenesetre sok sikert kívánok az ETO-nak, hogy egyes emberek észre vegyék, a csapattal vmi nem stimmel.... (csapat? hööö)
  • mukika
    #14980
    mazochista vagy, nemhogy inkább örülnél... valószínűleg így is nagy nyomás alá helyezzük a játékosokat azzal, hogy megnézzük őket a tv-ben.
  • Csesza
    #14979
    Diósgyőr elleni kezdő

    Holczer - Vattai, Gold, Horváth, Sváb - Vass, Szabó, Nyilasi, Takács - Papp, Kovács.
  • gabber_saviola
    #14978
    Megköszönöm minden szombati balhézónak, hogy elbuktam a bérletem 20%-át és most otthon, tévében nézhetem a Győr elleni mérkőzést.
  • karajjj
    #14977
    a fontosabbikra gondoltam
  • Láma!
    #14976
    az egyiket.
    a másikat a sport 2 :)

    és összeérnek kb negyed órán át:)
    foci és médiatörténelmet irunk ma!
  • karajjj
    #14975
    a dunatv közvetíti majd a meccset
  • Láma!
    #14974
    nem vagyok nagyon radikális, de én sem szeretem BBL-t.
    Neki soha semmi sem jo, mindig mindent máshogy kéne csinálni....

    Okoskodik feleslegesen ahelyett hogy megoldást keresne inkább...
  • Grenzjager
    #14973
    Nem ezen a fórumon született e írás, s nem tőlem (!!), de nagyon sok hasznos információ is van benne, amelyek soha nem fognak megjelenni semmilyen agymosási célú médiában.

    ********************************************************************
    A világ a feje tetejére állt

    Annyira idegesítő ez a szarakodás, ami mostanában a Ferencváros körül megy, hogy az már-már a kabaré műsorokat is felülmúlja. Valószínűleg az égvilágon senkit nem érdekel majd mindaz, amit leírok, de azért csak megteszem már, most úgyis az a divat, hogy mindenki megmondja a magáét.
    Kezdem azzal, akinek a munkája a legjobban idegesít, Terry Robinson. Hihetetlen, hogy egy ilyen ember vezetheti a Ferencvárost, ez részben Kevin McCabe hibája is, hogy egy ilyen embert tett ide. Talán tudnia kéne, hogy mit is csinál itt ez a vénember. Ő felel itt tulajdonképpen a legfontosabb dolgokért, mégis 2 havonta jár ide. Akkor is úgy dönt a különböző dolgokról, hogy arról fogalma sincs a körülményekről. Fogalma sincs mik a következményei, mik az előzményei, idejön, elé teszik, hogy erről dönteni kell és dönt. Hihetetlen. Aztán az este óriási örömök elé néz, majd a sárgaföldig issza magát. Egyrészt ocsmány, hogy ilyen történhet, az pedig egyenesen gerinctelen, hogy ez a vénember beszél az erkölcsösségről mostanában a Ferencvárost érintő dolgokban. Hogy lehet az, hogy ide jöhet egy olyan játékos alibizni, aki Angliában embert ölt, játszhat a Ferencváros mezében, míg egy Fradistát csak úgy kitesz a csapatból, együtt egy olyan emberrel, aki szintén a Fradizmust még magában hordja, csak nem a pályán, hanem a szakmai stábban? Ez hogy fordulhat elő? Nevetséges, hogy ilyen ember van a Fradi menedzsmentjében.
    A másik fele a dolognak a magyar társadalom legújabb celebje. Tanulatlan, de jó az ide… Elvégre egy kurvázó, piás angol mellé pont jó egy érettségi is. Kismillió dolog bántja a szememet vele kapcsolatban is, többek között, hogy gerinctelen és játssza a kiskirály, de hogy tudnak egy olyan embernek hinni a munkatársai, a főnökei és a média képviselői, aki olyat állít szinte főműsoridőben, hogy a görögtüzeket a felüljáróról dobálják a stadionba? Szemrebbenés nélkül ilyet hazudni… Gondoljuk át, hogy akkor nekünk hányszor hazudhatott és hányszor fog még… Egy időben még azt gondoltam, hogy lehet ezzel az emberrel kezdeni valamit, de már beláttam, semmit. Arról már ne is beszéljünk, hogy vezérigazgatónk úgy került ide, ahogy az a mesékben le van írva, Ő volt a hős, a kitartó, az akaratos, akit ha kidobtak az ajtón bemászott az ablakon… és ha már kitartó és akaratos, akkor biztos el tudja vezetni a Ferencvárost. Jó sok vezetője lehetne a Fradinak, ha csak ennyi kell hozzá… Mert mást nem tud felmutatni. Időnként voltak még használható ötletei is, de elenyésző a sok hazugság miatt. Még hogy Te találtad ki a görögtüzekre a megoldást… Ezt Te se gondolod komolyan…
    A szakmai stáb… Itt csak azt volna jó tudni, hogy mikor fogunk pénzt költeni? Lecseréljük ezt a félénk, nyuszi Davisont és a helyére tesszük azt a kettőt, aki egyébként is itt volt már… Ez milyen megoldás? Mért nem lehet pénzt költeni a Ferencvárosra? Gondolom azért, mert a szurkolói balhék miatt fizetnünk kell. Azt azért nem biztos, hogy elhiszem, hogy mi ezeket kifizetjük, amikor évek óta minden szarért megtaláltak minket, szurkolókat, hogy ezt ne csináljuk, azt ne csináljuk, mert fizetni kell. Érdekes, most egy rossz szót se kapunk, csak fizetünk, mint a barmok. Nyáron érkeztek új játékosok, csak erősítések nem. Megint igazoltunk a McCabe-házon belül, vagy ingyen igazolható gyenge játékosokat. Ideje lenne pénzt költeni a Ferencvárosra, és azzal teleírni a sajtót, hogy a Ferencváros komoly erősítéseket hajtott végre, nem pedig azzal, hogy megint a szurkolók miatt áll a bál és hangos a média. Balhé Kecskeméten, balhé a hazai meccsen, rendőrök a pályán, emberek a kerítésen. Talán ha a csapat nem a kiesés ellen menekülne és a menedzsmentben is korrekt, egyenes, tiszta, Fradi-érzelmű emberek lennének az emberek is elégedettek lennének. Ez akkora kérés? El kellene azon gondolkodni, hogy mi a jobb? Fizetni, pénzt költeni új, szakmailag elismert edzőre, akivel boldogulhatunk, és erősítésekre, nem pedig csak új játékosokra. Ezzel elkerülve azt, amitől most zeng a sajtó. Biztosan akkor is lennének elégedetlenek, de ez mindenkinek a saját dolga, de az egy undorító dolog a Fradi vezetésétől, hogy a jelenlegi halovány teljesítményt eltakarva a szurkolókra köpködnek megint. Kitiltani, elítélni, börtönbe vele… Talán okosabb lenne együtt működnének komoly szinten a szurkolókkal, könnyebben menne minden. Csodálkoznak az angolok és a magyar vezetők, hogy ez van? Mi is csodálkozunk, hogy a csapatunk, hogy lehet egyáltalán a tabellának ezen a felén… Mit kellene csinálni? Szurkolni, mint egy robot, mint egy agyatlan állat, akármilyen szar a csapat? Ez a Ferencvárosnál nem így működik. Ezt kellene végre felfogni vagy áttenni a székhelyet pár kerülettel észak fele. Véleményem szerint az egyetlen megoldás hosszú távon, ha itt a vezetőségben is komoly változások lesznek, akiknek tényleg fontos a Ferencváros. Színétől és a címerétől elkezdve az eszmeiségén át a jövőjéig minden. Ugyanis itt ez a minimum és ez a maximum is egyben. Rövidtávon egy Kevin McCabe társaságban eltöltött egyeztetést, amiben mindegyik fél a továbbiakban is kapcsolatot tartást sürget. Valamint változásokat!
    Ferencvárosi legendák… Nagyon nagy tisztelet a nagy részének, de nem a kiadott nyilatkozat miatt, hanem a múlt miatt, és reméljük a jövőben tesznek is a Ferencvárosért, nem csak alkalmanként nyilatkoznak egyet és annyi, mert ez a sarki fűszeres is meg tudja tenni. Ha itt mindenki akkora Fradista, akkor igenis tevékenyen részt kell venni a Ferencváros életében!
    Személyeskedek, mert nagyon zavaró a dolog: Hrutka, Te nem tudom minek írtad ezt alá, miközben Berkivel és Sallóival mutyizul a Fradi játékoskeretét illetően. Nem véletlenül volt együtt mostanában ez a hármas. Azt meg végképp nem értem, hogy kerülhet a Te neved a Fradival egy asztalra, miközben a Zava árvák alapítványát arra az ügyvédre bíztad, aki Simi gyilkosait védte. Szép ember vagy.
    Azt már csak kiegészítés az egészhez, hogy az aláírók közül vannak olyan, akik azt se tudják, hogy került oda a nevük… Jellemző.
    Amikor Vincze Ottó véleményét kérdezik és elmondja azt, ami nagyvonalakban egyezik azok véleményével, akik hétről-hétre kijárnak a lelátóra és bíztatják a csapatot, és szervezett formában tovább viszik a Ferencváros eszmeiségét, a Fradizmust, féltik a Ferencváros értékeit akkor pedig mindenki támadja Őt? Őrület.
    A médiával pedig foglalkozni is kár, a lehető legtöbb médiumot ki is kellene tiltani a székházból, nyilatkozatstopot kellene elrendelni, mert csak a ferencvárosi csőcselék a téma napok óta mindenhol, erre vevők, a pozitívumokra nem. Azt továbbra sem tudom felfogni, hogy mit, keresnek olyan újságírók a Ferencváros rendezvényein, akik csak az öltözőbe rohant szurkolókról és a Ferencváros negatívumairól, adóbotrányokról, tudnak írni… Lásd Blikk. Érthetetlen.
    Rengeteg dolog zavaró még a Ferencváros életében, és egyben érhetetlen is, hogy ilyenek itt megtörténhetnek…
    Védeni nem akarok senkit, sőt még azt is megértem, ha valaki hevesebb vérmérsékletű, mert nem vagyunk ugyanolyanok, mindenki a saját gondolatai szerint cselekszik, de érthetetlen hogy miért zajlik ez évek óta és miért nincs valaki, aki rendet tenne, de főképp az érthetetlen, hogy miért ülnek egyesek fordítva a lovon. Kabaré, ami itt folyik…

    A világ a feje tetejére állt…
    (GRINI, fradidrukker.hu)
  • Grenzjager
    #14972
    a hozzászólások alján található kereső mezőbe írd be, hogy "FSZSZ"...



    melyik nem normális????

    Boros Bánkot sok nagyon radikális nem szereti, mert úgymond keresi a közös nevezőt a vezetőséggel. S nagyon sok esetben még a tapló vezetőség is tárgyaló partnert lát benne.

    Persze igazad van, elképzelhető, ha csak és kizárólag a XVI-os szektor vezetné az FSZSZ-t akkor előbbre tartanánk???
  • JimKirk
    #14971
    Miert? Teljesen igaza van!
  • Grenzjager
    #14970
    Szerinted ez ekkora balhé volt?
    De tudod mi a helyzet Magyarországon?

    Vágod mit kapott az Újpest a tavalyi Fehérvár elleni meccs után??
    Vagy mit kapott a Diósgyőr amikor kiesetek, s ezért mentek a pályára?? Honvéd?? Szombathelyen amikor kiestek??

    Pontlevonást tudod miért szoktak adni? Az eleve kizárt lehetőség volt mint büntetési szankció.

  • zsozsi80
    #14969
    http://www.youtube.com/watch?v=EwMu-MZ7dpQ

    miért nem voltak elhatárolódások????
  • gyepesjoint
    #14968
    azt nem,de pontlevonást+6-7 zártkapus meccset igen! ez a 3 milla meg lószar egy angol üzletembernek...csak ugye az mlsz nem merte meglépni a pontlevonást(ami gyakorlatilag szeg lett volna a koporsóra),mert ugye nem kis pénzt hozott a fradi az mlsznek a tévés jogdíjak miatt...na,meg ugye egyszer már kiejtették a zöld asztal mellett az ftc-t,így inkább abban reménykednek,hogy majd a pályán "kiejtik" magukat :)
  • Láma!
    #14967
    minden tesztelettel, de Boros Bánk igazán nyugdijazhatná magát...
    az elmult 2 évben egyetlen normális, reális nyilatkozatot nem tett...
  • A tumi
    #14966
    Ok rendben....no war!
    :)
  • Mor3llo
    #14965
    Az utóbbi pár évben is minden megúsztunk olcsón, nem? Mégis mit vártál? Száműzetést az Antarktiszra?
  • Grenzjager
    #14964
    "Ma Magyarországon hazugságokra építve országgyűlési választást lehet nyerni - mindenfajta következmény nélkül. Sőt, cinikus módon, többek között a rendőrséget politikai eszközként felhasználva el lehet hallgattatni azokat, akik szóvá merik tenni, hogy ez a rendszer nem működhet így tovább. A cenzúra visszatért. Nem is egy, hanem legalább két változatban. Van, ahol gumilövedék, vipera vagy a nyers erőszak formájában. Azonban van, ahol egy sokkal veszélyesebb módon jelenik meg: az emberek agyában. Ez utóbbit hívjuk öncenzúrának. Ahogy Rákosi - Sztálin legjobb tanítványaként - sokkal keményebb diktatúrát alakított ki, mint mestere, az FTC vezetése el nem várt kötelességének érezte, hogy magától adaptálja az MLSZ - meggyőződésem szerint - alkotmányellenes rendszabályait és rákényszerítse saját (!) szurkolóira. Ez a rendszerváltás nélküli rendszer logikája. Tovább nem hátrálhatunk. Gyáva népnek nincs hazája."
    Boros Bánk Levente (FSZSZ)
  • Grenzjager
    #14963
    olcsón? nézd már meg a videót amit belinkeltem....


  • kicsijanika33
    #14962
    Az MLSZ megint hozta a formáját.A fradikának mident olcson meg lehet uszni .SZÉGYEN SZÉGYEN SZÉGYEN
  • Grenzjager
    #14961
    ezért csak 1 zártkapus meccset adott az igazságos mlsz
  • Grenzjager
    #14960
    akkor ez ETO meg a Honvéd elleni zártkapus meccs lesz, meg még a tavaszi szezonból az első hazai meccs. A csapat így most már nyugodtan bizonyíthat, mert semmilyen szurkoló nyomás nem lesz rajtuk....

    sőőőőt...Én megmondom frankón azt se bánom ha az ETO fog nyerni... Erre a tudtaállapotban könnyen el lehet jutni, mert mégis mi miatt verné meg a Fradi hazai pályán ez ETO-t? Erre nem látok semmi racionalitást, semmi realitást.... Azt sem lehet elvárni, hogy pl a Szekszárd megverni a Debrecent.... persze vannak érdekes esetek, csak kevésszer..
    nem baj ha látható lesz a sok gyengén látónak is, hogy van még itt rengeteg probléma a szurkolók nélkül is. ..persze ezekről nem szabad beszélni.... mint hogy vezetőedző taktika értekezlet a Fradinál? azmi? ilyen nem volt mostanában....
  • Grenzjager
    #14959
    nagyjából szerintem csak arra akart célozni, hogy ha jól megy a Fradinak, akkor azzal jól jár az egész magyar foci. S a Debrecen is a Magyar foci része. Ez kb annyit tesz, hogy a Debrecen BL szereplése jót tesz a Fradinak is. kölcsönhatás. Mert pl ki tudja hogy ki lesz a bajnok majd 5 év múlva, de az UEFA rangsorolásban számítani fog a magyar csapatok idei európakupa mérkőzései is.

    Nézd meg csak a közvetítési összegeket, Fradi nélküli NBI, és a NBI Fradival....

    Nézd meg hogy Fradi nélkül mennyien járnak nbIes meccsre....Bizony az NBII-ben sem volt ritka, hogy annyian voltunk az Üllőin, mint az egész NBI-ben Újpestül, Debrecenestül összesen egy forduló alatt!

    Ironikusan, közvetve viszont van egy apróbb (!!!) szerepe a Fradi vezetésnek a BL szerepléshez jutott Debrecen megerősítésében.
    1, Bodnár a managere először az Üllőire hozta, de a Berkiék elzavarták
    2, Laczkó is először a Fradinál volt, de Berkiék szerint az orvosi papírjai nem voltak rendben és elzavarták őt is. ((érdekes a papírokhoz nem nyúlt senki, s az UEFA rendben talált mindent, különben h játszhatott volna a BL-ben)

  • Láma!
    #14958
    illetve 3 millió, és Dragónernek 3 meccs eltiltás.
    3-as a büvös szám...
  • Láma!
    #14957
    3 zárt kapus meccs. olcsón megúsztuk...
  • Grenzjager
    #14956
    Ki kezdte a személyeskedést??? Nekem írtad hogy "ne vicceljek"
    Én írtam a cikket? persze.... én gyújtottam fel stadiont hogy lángolt a beton? én kergettem az öltőbe a diókat? :)
    de zárjuk le, ok én is indulatosan reagáltam, ennyi.
  • gyepesjoint
    #14955
    1.válogatott toppon?? 4.-ek lettünk a csoportban...
    2.U20 harmadik,igen! DE mi köze a bronzhoz a fradinak?? Mert a tóth bence játszott összvissz 20 percet a tornán,jah értem!
    3.A LOKI A FRADI MIATT VAN A BL-BEN???? MILYEN SZERT SZEDSZ??
  • A tumi
    #14954
    1.Ne személyeskedj mert szájba csaplak!
    2.Gondolod én nem metaforikusan gondoltam a dolgokat?
    Meglátszik,hogy te is olyan csökkent agyú vagy mint a haverjaid akik szétbasszák a stadiont és a meccset.
    Remélem mindet lezárják veled együtt vagy 5 évre!!!!