23418
  • JimKirk
    #22613
    Rola legalabb tudjuk, hogy jo! Az eddig latottak alapjan az elso minosegi igazolasunk.
  • Livius
    #22612
    Pavlovic hosszabbított!
    Ez végre egy jó hír.
  • karajjj
    #22611
    chelsea topikban érdeklődj :D
  • Láma!
    #22610
    Engem meglepne :)
  • Fabio Capello
    #22609
    Innen megy valaki a Chelsea meccsre?
  • ReszegKoldus
    #22608
    viccnek is rossz :D
  • Kaplan
    #22607
    Az első NB1-es meccsünk mikorra lett halasztva a Chelsea elleni bohóckodás miatt?
  • ReszegKoldus
    #22606
    Azért kemény, hogy a Chelsea 1000 jegyet kapott 65 font/db, a hazai PL meccseikre többnyire olcsóbbak ennél a jegyek :D
  • Although
    #22605
    *35
  • Although
    #22604
    Szégyen, ezek felveszik ezt a mezt ahol a csupaszív Simi játszott. Különösen a beképzelt tetovált buzitól buktam ki. De a többiek is bekaphatják a faszt. Jó lenne ha végre nem ölnék a pénzt értelmetlenül sehonnai hulladék külföldiekbe. Ez most kijött. Na Gera 5 évesen is number one lesz itt. Gáz.
  • Mor3llo
    #22603
    pár évvel ezelőtt mikor mentünk nyaralni Novigradba, Fiumén keresztül mentünk, és elmentünk a stadion felett közvetlen...hát, az állam dobtam le, annyira különleges!
  • ReszegKoldus
    #22602
    Majd felhúznak egy hatalmas labdafogó hálót, ezzel jelezve, hogy mb1-es csapat érkezik.
  • karajjj
    #22601
    stadionjuk viszont kurvajó :D


  • Zenszkij
    #22600
    az biztos, hogy rettenetesen kemény ellenfél nekünk, nagy hőstett kéne, hogy ezeket kiverjük
  • Láma!
    #22599
    optimista vagy... tavaly csoportkörösök voltak, és nem 0 ponttal estek ki..
  • Zenszkij
    #22598
    Rijeka ellen adok 30%-ot.
  • Mor3llo
    #22597
    2-1...
  • Zenszkij
    #22596
    2-0 már, remélhetőleg innen sima meccs
  • JimKirk
    #22595
    Novtny bá! 8-)
  • Zenszkij
    #22594
    :D ide mindig élmény betérni! Lényeg, hogy tényleg látunk belőle valamennyi lét.
  • Solt
    #22593
    Májusban lejáró szerződés mi? Írj még pár ilyen csemegét okoska. Kitették az ELSŐ csapatból, vagyis ment B csapatba, vagy az U19-be, de nem az utcára.

    2012. augusztus 28.-án a Fradi.hu kijelentő mód jelenidőben úgy fogalmaz, hogy Besic a Hamburg játékosa.

    ÍME

    Lehet visszamenni a popsifocira fingot reszelni a többi okostojással...

  • UUUU
    #22592
    Hazudik a muki, ugyanis 2012 majusaban jart le a szerzodese hamburgban, mivel a fegyelmi vetsege miatt kitettek az elso csapatbol nem hosszabitotta meg a szerzodeset es augusztusban irt ala a fradiba. Mit is kerhet akkor a hamburg? Loszart.
  • Solt
    #22591
    Így van, ingyen engedte el a Hamburg, azzal a feltétellel, hogy a jövőbéli továbbadásából kell nekik a lóvé... nem hülyék ülnek ott, hogy egy ilyen játékost puszira elengedjenek.
  • ReszegKoldus
    #22590
    ja ide ingyen jött valóban
  • Solt
    #22589
    Nincs így...

    Ingyen jött, nem ingyen igazolható volt. 50%-s törvényről nem tudok, de, ha van is, ott van egyértelműen, hogy a 70% a Hamburgé, és a menedzsmenté, nem csak a Hamburgé, ergo ebbe bőven belefér, hogy 20% a menedzsmenté.

    Ez megint ilyen popsifoci szintű hozzászólás...
  • ReszegKoldus
    #22588
    1. hát ez lehet, hogy így van, de Besicnek úgy tudom 2016-ig van szerződése
  • Solt
    #22587
    Nem én beszélek hülyeséget...
  • UUUU
    #22586
    Szerintem meg vedd elo a nem letezo eszedet es te fuss inkabb neki megegyszer.
  • Solt
    #22585
    Szerintem fuss neki mégegyszer...
  • UUUU
    #22584
    Mekkora ordas nagy kamu.
    1. Szabadon igazolhato jatekos szerzodesebe nem szolhat bele az elozo klubja. Nem veletlenul szabadon igazolhato, mivel nem koti szerzodes az elozo klubjahoz, igy az penzt sem kerhet erte.

    2.
    A maximum szerzodesbe foglalhato szazalek 50%, amit egy klub elkerhet egy tovabb ertekesitesbol, ez pedig torvenybe iktatott jogszabaly. Tehat 70%-t semmi keppen nem is kerhetne a Hamburg.

    Tehat megint a szarrago, tulajdonosok akarjak lenyulni a penzt.
  • Solt
    #22583
    Na azé!!! :D
  • [HUN]FaTaL
    #22582
    Természetesen úgy értettem, hogy 100k nagyon is alulértékelt egy mennyei meccsre. Koszos biszem-baszom ellenfél ellen oké, na de az MTK ellen legalább 500k-nak kellene lennie a legdrágább jegynek :D
  • Solt
    #22581
    Ferencváros: "Nagyon komoly ajánlataink vannak, a Premier League-ből is, és máshonnan is, de még nem írtunk alá semmit (…) Amikor eljött Besic Hamburgból, akkor abban maradtunk, hogy majd a menedzsmenté és a Hamburgé lesz 70%, és 30 % marad a Ferencvárosnál. Tekintettel arra, hogy most milliós nagyságrendről beszélünk euróban, ez egy nagyon-nagyon jó üzlet a Ferencvárosnak, hiszen nulla forint invesztícióval egy nagyon komoly összeget tudunk keresni" – mondta el Orosz Pál vezérigazgató a Fradi Médiának, Muhamed Besiccsel kapcsolatban.
  • Solt
    #22580
    Mééé? Azok az izék boxok 100k ajró körül mozognak egy évre, ha jól láttam... :D
  • Mor3llo
    #22579
    márpedig a minőséget meg kell fizetni...oh wait :D
  • [HUN]FaTaL
    #22578
    100k mennyei meccsre? Igen vicces volna :D
  • Solt
    #22577
    Az első mennyei is nyitómeccs... :D Köszi... ;)
  • Láma!
    #22576
    igen, az lesz a nyitómeccs:)
  • Solt
    #22575
    Mármint a cseszki ellen?
  • Láma!
    #22574
    9.000 (bérlettel 6300) és 100.000 ft között lesznek a jegyárak a nyitómeccsre