23418
  • Láma!
    #15074
    ö a csapat edzöje, valszeg ö tudta meg elöször hogy mi van vele, és gondolom a csapatorvos mondta neki elsö blikkre hogy nem komoly...
  • Grenzjager
    #15072
    ha jól olvasom "csak" felrepedt a lábszára, de a sípcsont, illetve a szárkapocs csont nem sérült, másfél hónap pijenő vár a pápai litván labdarúgóra.


    ..bárcsak nálunk lennének inkább litvánok a jamaikaiak helyett...
  • Grenzjager
    #15071
    nem törött el de pár hónapra kiesett a pápai....
    megúsztunk egy tizenegyest, meg egy kiállítást...


    A csapat amúgy eszméletlen pocsékul játszott...

    Kimondottan annak kell örülni hogy helyzetünk sem volt s így nyertünk. Mi kocsival voltunk, de a pápai túrák mindig rejtenek meglepiket, majd kiderül mi történt még tegnap.
  • karajjj
    #15070
    1. véber meg se nézte közelről
    2. ő nem orvos
  • Zenszkij
    #15069
    Craig Short (az FTC vezetőedzője):
    - Idegenben játszottunk, ilyenkor a megszerzett három pont a lényeg. Tudtunk, hogy a védekező felállásban kell majd játszanunk, hogy eredményesek legyünk. Felkészültünk rá, hogy a Pápa erőssége a pontrúgás, volt is ebből veszély a kapunk előtt. Odaadással játszottak a játékosaim, örülök annak, hogy elhoztuk a három pontot. Jó volt nézők előtt játszani, hiszen a profi futballista azt szereti, ha szurkolók is vannak a stadionban.
  • A tumi
    #15068
    Hogy lehet ezt nem tudni?
    A kórházban rögtön egy röntgennel kezdik és abból biztosan megállapították,hogy tört vagy sem.
    Ilyen nyilatkozatoktól a falra tudok mászni.
  • Láma!
    #15067
    Véber azt mondta nem tűnik komolynak,valószinüleg nem tört el...

    megvan a 3 pont ismét, bár lemaradtam a meccsről, és már csak 3-6 pontra van a mostanában emlegetett 6-8. hely :)
  • JimKirk
    #15066
  • Zenszkij
    #15065
  • karajjj
    #15064
    erre csak annyit lehet mondani, hogy nembánnám, ha neked kéne ilyet kipihenned...
  • gyepesjoint
    #15063
    fail :D
  • Zenszkij
    #15062
    istenem, majd kipiheni LOL :D
  • gyepesjoint
    #15061
    am nem tudom mennyire láttátok,de az ismétlésben tisztán kivehető,hogy a wolfe által leamortizált gyereknek "lefittyent" a lába az esés közben...azaz eltört :S
  • JimKirk
    #15060
    "NB2 meg sose lesz többé ;)"

    Insallah!
  • Zenszkij
    #15059
    Nem tudom, aki nem lő 90 perc alatt gólt....Amúgy az a tizi gyanús helyzet Wolfnál még jó, hogy a bíró nem fújta be. Amúgy volt két kamulesünk is amiből simán gólt rúghattunk volna. Szvsz rosszul vezette a meccset, de nem ez a lényeg. NB2 meg sose lesz többé ;)
  • JimKirk
    #15058
    Szarul jatszottunk, de a lenyeg a 3 pont!

    Remelem a papai sracot nem nagyon amortizalta le Wolf!
  • gyepesjoint
    #15057
    mi pedig szépen menetelünk az nb2 felé :/ amúgy szvsz a Pápa jobban játszott
  • Zenszkij
    #15056


    Így már jobb azért.
  • Zenszkij
    #15055
    Amikor a Pápa kapufát fejelt azért megállt a szívem egy pillanatra. Meg amikor Wolfe épphogy a kapu torkából ki tudta fejelni a labdát a 92. percben. De behúztuk és ez a lényeg. Volt a csapatnak tartása végig. Fabio Capello mondta egyszer, hogy 1-0-ra megnyerni egy meccset a legnagyobb fegyvertény, mert nem kapsz gólt, azonban végig koncentrálni kell. Szép volt fiúk! A Honvédot otthon meg kell verni, de szerintem azzal nem is lesz gond. 16 pontunk van, remélem 19-el zárjuk az őszt!
  • A tumi
    #15054
    Nyertünk!!
    Nyögve nyelősen de nyertünk!
    Ismét 3 pont!
  • Gabe18
    #15053
    Hát nem játszunk szépen vagy látványosan (nagyon nem),de legalább már eredmény van.
  • sb1
    #15052
    Vezet a Ferencváros! Lipcsei szögletét Wolfe gyönyörűen fejelte öt méterről a hosszú sarokba. 0–1
  • Zenszkij
    #15051
    Ma nyernünk kell!!! ismét...
  • JimKirk
    #15050
    Egyetertek!
  • gyepesjoint
    #15049
    ha borsod,ha szabolcs,akkor vagy cigányozás megy,vagy büdös tirpákozás...
  • karajjj
    #15048
    jajjj ugyan :D ha egy borsodi pestre megy, akkor "cigány"... ez köztudott

    de ugyanúgy cigányozott az egész fraditábor, mikor barcikán meccseltetek, pedig egy deka cigány nem merte volna kitolni a képét a meccsre

    szóval ez nem rendőr-, hanem fővárosi-mentalitás
  • Grenzjager
    #15047
    A zsaruk amúgy a diókkal is genyók voltak. Dióktól tudom. Nem fogom védeni őket, csak próbálok korrekt lenni, ha már ők is azok voltak(legalább is egy részükről 100%osan tudom ezt)
    pl folyamatosan cigányozták(!!) a pesti rendőrök a miskolciakat, amit akárhogy is nézünk... inkább Tarnabodon,Olaszliszkán járjon a kemény szájuk!

    Nem kaptak a diók külön metrót... ami azért érdekes rendvédelmi szempontból, hogy pl a Nagyvárad tértől közös metrókocsiban utaztak Fradisták és diók.... hmmmm Ehhez képest csak a szurkolókon és ultrákon múlt hogy nem volt semmi komoly balhé (amúgy voltak metróállomásokon össze"röffenések", nem pedig hitvány rend(h)éber őrei miatt nem volt komoly ügy... Mert DVTk szemszögből, ők nem teleportálás segítségével kerültek Miskolcról a Népligetbe.....
  • Láma!
    #15046
    igen, ebben igazad van :)
    én se sirnék ha nem ök jönnének, hanem náluk fiatalabbak...
  • Grenzjager
    #15045
    a médiát nézem......

    - Pályára rohantak a Fradisták.....
    - A kapu mögül rakétával lőtték a pályát...
    - Felgyújották a stadiont...


    lassan csodálkozni kell, hogy megúsztunk egy katonai csapást, amelyet megelőző szándékkal sújtottak volna ránk....

    S ez nem véletlen. Mert a görögtüzet, nemhogy a rakétával, de még a molotov koktéllal sem keveri össze egy emberi lény. S az is fontos, hogy a petárda nem "'világít" perceken keresztül.... na de ne várjunk csodát a magyarországi (ez nem jelenti azt hogy magyar) médiától.
  • Grenzjager
    #15044
    EZ OK!!! Ennyi a hatalmas pozitívumok!!! frankón!!!


    Csak Gyepesnek GPS kell a homlokára hogy hova fejelje a labdát :) :)


    Tímárral semmi bajom, de a másik kettő felett már eljárt az idő sajnos. Pl mint Ferenczi. Őt is tisztelem, de már alig lesz neki kimagasló nb1es szezonja az álmoskönyv szerint.
  • gabber_saviola
    #15043
    Az a ruhadarab amit felgyújtottak a "Ferencvárosi szurkolók" a tizenhatosban, az egy Ferencvárosi drapéria volt...csapat iránti "tisztelet" és "alázat".
  • Láma!
    #15042
    a rendőrök a stadionban töketlenek voltak, ezt nem vitatja senki...
    a leírtak szerint ez a töketlenkedés azóta is tart...

    egy ruhadarabdot felgyujtottak, amit rádobtak 2 székra, ami kigyulladt, szóval széket is felgyujtottak, maradjunk ennyiben.

    még mindig nem értem miért véded ezt az 50 embert ilyen vehemensen...
    legalább indokold meg!
    én elmondtam az érveimet, te meg jössz itt megint azzal hogy milyen fradista vagyok...

    "minden tisztelettel pedig véleményedet legközelebb bármilyen meccsen elmondhatod bárkinek a kapu mögött is akár. ugyanúgy pofán ver mintha a 16osban lennél. de inkább a nyugdíjas csürhézős oldalt ajánlom, ott partnerekre találsz és habzó szájjal kiabálhattok tovább."
    eddig sem én kiabáltam habzó szájjal a lelátón, hanem az említett egyének... és itt nem a szurkolásra gondolok...
    az hogy pofánvernének emiatt a kapu mögött is, meg a XVI-osban is, az nem engem minősít, a balkánon már csak igy megy...
  • karajjj
    #15041
    ja igen, azt úgy felfogtad, hogy te bűnözőket védessz?
  • karajjj
    #15040
    "te meg mosolyogva írogatod, hogy már 3 embert elvittek a kékek. néha már megértem, miért üt fradista fradistát meccsen."

    magyarázd már meg akkkor, hogy miért kell egyáltalán ütni a meccsen?
  • mukika
    #15039
    fd-ről:

    "Grini kint.

    mindenét lefoglalva tartják most is, még a szobája faláról a képeket is a rendőrségen őrzik.
    a hivatalos verzió szerint - és több órás meghallgatást, videózást követően - összekeverték valakivel, így az eredetileg gyanúsítottként történő számbavétele tanúra módosult....
    ezért kellett egyszerre 3 fellelési helyére kiszállni a szervezett bűnözés elleniseknek, feltúrni a lakásokat, bedobozolni, lefoglalni mindent és fél napig őrizetben tartani őt...

    de mint közben megtudtuk volt olyan Fradista társunk is, akivel szemben ugyanígy jártak el a mai (tegnapi) napon, holott kint sem volt a szombati mérkőzésen.

    de lehet tovább tapsolni a "rendcsináláshoz" egyeseknek.
    meg írni az elhatárolódó kiáltványokat."

    te meg mosolyogva írogatod, hogy már 3 embert elvittek a kékek. néha már megértem, miért üt fradista fradistát meccsen.

    nem történt semmi igazából szombaton, se kint, se bent. nem halt meg senki. nem sérült meg senki. 2 eltörött szék, 10 ember a kerítésen, 3 görögtűz, 50 kiabáló ember, 1 felgyújtott ruhadarab (nem! nem a stadiont gyújtották fel!!!). más csapatoknál durvább dolgok történtek hétvégén (az az elmúlt 1-2 évben) és ennyi azok elfejtve. !!!600!!! rendőr volt kint szombaton a meccs napján. 50 bemegy és rendet tesz, ha nagyon akarnak, és kész, probléma megoldva. nekik is jobb volt így, hogy félbeszakították a meccset. így most vadászhatnak bárkire. tiszta kommunizmus. külföldön az ilyeneket meg sem említik, csak megoldják a problémát. oké nem intelligens megoldást választottak a 16osban, de nem kéne ennyire felfújni.

    részemről viszont ennyi befejeztem, utoljára írtam ezt le. elfelejtettem miért nem írtam ide sok ideig, és adtam le a házigazda jogokat. minden tisztelettel pedig véleményedet legközelebb bármilyen meccsen elmondhatod bárkinek a kapu mögött is akár. ugyanúgy pofán ver mintha a 16osban lennél. de inkább a nyugdíjas csürhézős oldalt ajánlom, ott partnerekre találsz és habzó szájjal kiabálhattok tovább.

    és még egy friss balázs idézet:

    "ja, a kedvencem. remélem nemsokára újra előjön.

    a szurkolónak csak az a dolga, hogy szurkoljon. és minek a stadionba politika?

    tavaszra (tavaszra? mit beszélek, egy hónap múlva...) megint csoportos amnézia lesz itt mindenkinél (még azoknál is akik hallották a hírt), hogy Draskovics (azt, hogy ő politikus, ugye nem vitatja senki?) utasítása alapján politikai rendőrség, titkosszolgálati eszközökkel nyomoz, állít elő, közösséget, tábort akar rombolni, pénzt, eszközöket nem kímélve.

    de nehogy politizálj (te szurkoló, nem Draskovicsnak mondják, ááá), mert akkor "bizonyos, örök elégedetlen, szereptévesztésben lévő csoporthoz" tartozó vagy.

    egynémely szurkolótársunk sajnos semmivel sem jobb, mint a most regnáló diktatúraszolgák.
    csak miután elvileg mi egy vérből valók vagyunk, ez sokkal elkeserítőbb, frusztrálóbb.

    Kedves Magyarország, fel kéne ébredni!"

    és egy normális cikk Rémkoppantók - hál-istennek van ilyen is.
  • karajjj
    #15038
    lassan már olyanok lesznek, mint annak idején az inkvizítorok, akik bármit megtettek a kereszténységért... itt is már-már a szent fradi nevében tönkreteszik a klubot is, majd ha ne adj Isten, megunják az angolok a balhékat és kiszállnak, akkor lehet menni megye-hármas meccsre és ott megverni a büfés bácsi fiát, meg a postást a szomszédjával együtt
  • Láma!
    #15037
    akkor tisztázzunk valamit szerintem.
    lentebb talán írtam már, leírom megint. Minden tiszteletem a kapu mögötti szurkolóké, tartozzanak bármelyik csoporthoz, mert amilyen konszolidáción átmentek az elmult években, az dicséretes. velük az ég világon semmi bajom, sőt!

    akikkel baj van, és akiken példát kéne statuálni, az a diósgyör elleni meccsen a XVI-osban levők. rájuk egyszerűen nincs szükség. szurkolásra van, pont arra ami a kapu mögött megy.
    szóval igen, valóban ugy gondolom, hogy semmi keresnivalója ezeknek a barmoknak ott. Lehet jönni most azzal hogy mert ök hoolok és mennek mindenhova europában (és végigtombolják az utat...) és a fradi az életük. lehet, de rajtuk kívül még tizezreknek az, olyanoknak akik már akkor a fradinak szurkoltak amikor ezek a hoolok azt sem tudták merre van izrael... (most se tennék rá sok pénzt hogy tudják...)
    tehát még egyszer, ök NEM KELLENEK a fradinak!
    európában nem a hirét vitték a csapatnak hanem hirhedté tették, ahogy teszik itthon is. most ujra azzal van tele minden hogy a fradisták megint megmutatták... és nekem kell szégyellnem magam helyettük is!

    persze minden más csapatnál is van balhé, de mit is szoktunk mondani az ellenfelek szurkolóinak? azt, hogy a Fradi Magyarország legnépszerűbb klubja, ránk figyel mindenki bármi történjék is...
    tehát nekünk kellene példát mutatni a többieknek, igy rajtunk is fogják bemutatni mit kapnak akik a lelátón garázdálkodnak. fáj, nekem is fáj hogy nem mehetek meccsre, nekem is fáj hogy hol áll a csapat, és fáj hogy sokszor nem tudom mit higgyek a vezetők nyilatkozataiból...
    de akármi is történik nekem nem jut eszembe a SAJÁT stadionunkban rongálni, és félbeszakíttatni a meccset...

    biztos bennem van a hiba, és a bőrfejű, lonsdale-ben feszítő, minden ok nélkül "mocskos zsidók"-at üvöltő, székdobáló és gyújtogató hoolok viszik majd előre, a bajnoki cím felé a csapatot...

    ha addig pont miattuk el nem veszik a ponjainkat...
  • karajjj
    #15036
    szóval kijárnak a meccsre és nem IQ-light börtöntöltelékek, akiknek javarészt mindegy, hogy nyer-e a csapat, vagy nem, csak balhé legyen? :D
  • mukika
    #15035
    aham, oké, persze. én meg azt a következtetés vonom le ismételten, hogy kicsit sok az agy mosott foteldrukker elme ebben a kicsiny országban. bár a te véleményedre magasról teszek, ez az internet hátránya sajnos. az olyanok zavarnak inkább, akik rendszeresen meccsre járnak és mégis hasonló véleménnyel rendelkeznek mint te.
  • karajjj
    #15034
    nembaj, menjünk verekedni, törni, zúzni fradimeccsre, mert mások is büntetlenül csinálhatják -.-"

    lényegében ez jött le az egészből, vagyis inkább te erre akarsz rámutatni