23418
  • karajjj
    #15114
    Pintér eleve úgy ment oda, hogy Starkra, Böőrre meg Bajzátra nem tart igényt, tudom, hogy össze-vissza jöttek a sérülései, de ha egészséges lett volna, akkor sem játszik, nem azért írtam a neve mögé a kérdőjelet, hogy "hogyan?", hanem hogy "minek?", tényleg erősítés lenne? mert szerintem csak keretbővítés
  • Grenzjager
    #15113
    lesérült, szerződést hosszabbított 2011-ben Győrben, mert nem tudta mi van a sérülésével pontosan, aztán felépült, és megint lesérült...

    Külföldi ajánlata tuti nem lesz. Most még pénz kaphatna érte az ETO. Pintér, az ETO edzője meg nem akarna megbontani a győriek mostani csapatát... tehát....
  • karajjj
    #15112
    Bajzát?
  • karajjj
    #15111
    nézd, az ATV MSZP-s csatorna, a HírTV meg Fideszes, tudjuk nagyon jól, hogy azt mutatják mindkettőn, amit láttatni szeretnének szóval ezektől sosem lehet független és korrekt híreket, meg riportokat várni :D
  • Láma!
    #15110
    :DDDDDDD

    hát asszem hir tv hozta a szokásos formáját tele csusztatásokkal és hazugsággal... mármár blikk szint...

    "a szurkolok megrohamozták a pályát és az vendégszektort..."
    "ha nem lesz szurkolói kártya, tavasszal végig zártkapu"
    "a lelátón elszabadult a pokol"

    emellett a B közép BÉKÉS kivonulását igyekeztek remegö képpel olyanná tenni mintha balhé lenne ott is, és minden Fradi meccsen történt képsorba szépen belekeverték a Heysel tragédia képeit is...

    többet azt hiszem nem is kell mondanom... eddig is tudtam hogy mihaszna egy adó, ezután sem fogok ebböl tájékozodni...
  • Oziris666
    #15109
    Ez más bajnokságba is így van h útolag tiltanak el néha és mentenek fel néha!
    Az más kérdés h ez sem történik mindig konzekvensen máshol sem,akkor pont a mi kis országunkban várjuk el:)...
  • zsozsi80
    #15108
    HÍRTV - RIASZTÁS

    http://www.youtube.com/watch?v=nvAIQ1dOZbY
  • karajjj
    #15107
    hááát, a gólok legalább kárpótoltak a minimlaista színvonalért
  • Oncsi
    #15106
    Ligakupa:
    Nyíregyháza - FTC 3-4

    Gókok: Bouguerra(3) ill. Renato,Ashmore,David,Pisanjuk
  • gabber_saviola
    #15105
    bele sem merek gondolni, hogy Csiszár fogja pótolni. :(
  • gabber_saviola
    #15104
    felháborító.
  • gyepesjoint
    #15103
    "Bőven elég lenne a meccs után avi fájlban elküldeni az mlsznek a felvételt, aztán majd ők eldöntik, kinyert, ki kap eltiltást....stbstb"

    ez jó ötlet,így legalább értelmesebb meccseket adna a sport tv!!
  • Zenszkij
    #15102
    AZ MLSZ egy rohadt szemét maffia. Kistelekit szeretettel várjuk a b-középbe, ha újra megnyit a stadionunk. Együtt drukkolnánk. :D
  • karajjj
    #15101
    #15062
  • Láma!
    #15100
    számomra teljesen érthetetlen a döntés...

    nem volt szándékos, a bíró látta az esetet de igy döntött...

    ezek után akkor bármilyen bírói döntés után lehet menni kisköcsögékhez, csusztatni a boritékot, és megváltoztatják a dolgokat?

    szánalmas...
  • Grenzjager
    #15099
    Megtörtént, megtörtént. Ez van, nincs mit tenni. Mivel Fradi játékosról van szó, lehet jamaikai vagy baltikumi, természetesen örülni kell minél kisebb büntetésnek.... főleg hogy így is alig van éppkézláb játékosunk... sajna Wolfi sem egy kimagasló teljesítményt nyújtó játékos, de a noname hispánok mellett simán kiemelkedik a védelemből. ..na igen... vakok között a gyengénlátó is felértékelődik....

    az mlsz meg elmegy a........... -ba.
    Mi van Rósa pápai fejbe rúgásával? Ja, az nem történt meg? Arról nincs videó? pont akkor volt a snitt?
    Miért kell mindig utólagosan, az asztal mellett eltiltani valakit? Minek vannak akkor a helyszínen bírók? Bőven elég lenne a meccs után avi fájlban elküldeni az mlsznek a felvételt, aztán majd ők eldöntik, kinyert, ki kap eltiltást....stbstb
  • Zenszkij
    #15098
    "erre csak annyit lehet mondani, hogy nembánnám, ha neked kéne ilyet kipihenned..."
  • karajjj
    #15097
    most neked honnan jött az, hogy nekem a hír bármiféle örömet okozna?
    amúgymeg a személyeskedéssel le lehet állni
  • Zenszkij
    #15096
    De örülsz neki, hogy a nyakad nyúljon meg ...
  • karajjj
    #15095
    Wolfe 3 meccsett kapott
  • Zenszkij
    #15094
    Be kell húzni a Honvéd ellen is a három pontot és akkor az első tízbe lehetünk. Sovány vigasz, de azért mégse a végén kullognánk!
  • Grenzjager
    #15093
    nyugodt, józan körülmények között, monitor előtt, pihenten értékelve a meccset....

    van ilyen....

    ha már azt se vette észre a bíró, hogy Rósát fejbe rúgták a pápaiak....
    akkor ez a sérülés is, belefért a játékvezető szerint ezek szerint

    .... S a sérülés is volt már 20 cm hosszú... s már lassan fél méternél tartunk... amúgy a felvételen én nem láttam vért. Nem azért mintha hiányolnám, de egy 20-40cm hosszúságú (ezt majd nyilván Bíró Péter az újabb költözködés közben és cashteleki eldönti) szétnyílt lábszár sérülésnél, kell hogy látszódjon a vérzés. Nem a litván sérülését akarom kisebbíteni!

    Amúgy a magyar játékvezetés valószínűleg a magyar futball szintje alatt jár valahol a talajvíz alatt is...

    Amúgy meg már ha a bíró az úr.... ahhoz képest kezd egy kicsit sok lenni az íróasztalnál UTÓLAGOSAN eltiltott Ferencváros játékosok száma...

    Ok ott van Dragóner DVTK elleni könyöklése is...

    De összességében még azt mondom ezzel sincs baj... Mert Dragónert nem az MLSz tiltotta előszór el így, hanem AZ FTC VEZETÉSE a Debreceni petárda ügy miatt, úgy hogy Dragóner neve sem az MLSz jelentésben nem szerepel, neve a rendőrségi jegyzőkönyvben sem szerepel, úgy hogy Dragóner neve a beidézett fotós vallomásában sem szerepel, úgy hogy Lipcsei gyúró felmentett FTC alkalmazott vallomásában sem szerepel. Tehát ha egy Fradi játékost nem tilt el az mlsz, akkor eltiltja saját vezetősége.... szép....
  • Matthew Prosac
    #15092
    függetlenül attól, hogy a mérkőzés többi részében a ti károtokra mit tévedett a bíró..
  • Matthew Prosac
    #15091
    gyerekek nekem semmi bajom a Fradival komolyan, de szétbaszott az ideg mikor megnéztem a mérkőzés összefoglalóját. Ki az a hülye bíró, akinél ez a mészárlás nem egyértelmű piroslap és tizenegyes? Hogy lehetett ezt nem látni? Elképesztő. ez a 3 pont erősen ajándékgyanús, mert gyanítom hogy egy értékesített pápai tizenegyes és emberhátrány után szeretett csapatotoknak köze nem lett volna a meccshez, de a 3 ponthoz bizonyosan. ráadásul pont ő fejeli a győztes gólt, na ez a legnagyobb kibaszás a Pápával. bírót leküldeném megyeIII-ba, Wolfe-ot pedig eltiltanám vagy 3 meccsre. legalább lett volna véleményes a szitu, de ez...
  • Láma!
    #15090
    :DDDDDDDDD
    hát persze... inkább kapjunk ki, de ne csusszunk oda mer mivan ha lerugodik az ellen?:D

    wolfe-ra amugy is jellemző hogy határozottan odateszi magát, sokszor az ellen a hirdetötáblán köt ki, de a szerelése SZABÁLYOS! most és most elöször nem igy sikerült, nem kell ennyire utálni ám a nem magyarokat :)
  • Láma!
    #15089
    mit kell ezt ennyire tulragozni bazzeg???

    becsuszott, bocsánatot kért, jobbulást kivánt, bármelyik meccsen elöfordul az ilyen... nem volt szándékos...

    benne van a játékban, a bíro meg nem vette észre...
    mákunk volt, máskor meg befujják ami nem az...
  • A tumi
    #15088
    Mondjuk azt nem értem miért viselnek a játékosok hiper-szuper modern sípcsontvédőket ha még így is megtörténik a baj.
  • icemankimi
    #15087
    még jövőhéten 3 pont és akkor elégedett leszek tavasszal meg végigverünk mindenkit
  • Zenszkij
    #15086
    Még szerencse, hogy ezt nem mindenki osztja...sajtótájékoztató keretében kérjünk bocsánatot a Pápától és a "fair play" jegyében adjuk vissza nekik a 3 pontot :D. 11-es volt, de szerencsére a bíró nem vette észre...ennyi.
  • JimKirk
    #15085
    Akkor nem nyerunk! Ilyen favago megmozdulasokat nem akarok latni a csapatom jatekosai reszerol.
  • karajjj
    #15084
    ja hogy ez szerinted nem volt 11-es?
    még a srácnak kellett volna sárgát adni színészkedésért, meg azért, mert felszakította a lábát nem?
  • Zenszkij
    #15083
    És akkor nem is nyerünk, hagyjuk már, nem a mieinket rúgták le, kit érdekel, jobbulást, de ennyi passz, egy hét nem hal bele. Kár túlragozni. Még szép, hogy nem fújta be, 11 is lett volna, hagyjuk már....
  • JimKirk
    #15082
    Nem tudom, hogy szandekos volt-e "Farkas" belepoje, de egy lapot mindenkeppen megerdemelt volna!
  • JimKirk
    #15081
    A legtobbjuknek ilyen buta burkus feje van!

    Amugy mar valamivel jobb lett a helyzet, tegnap egesz sok magyar volt mar a kezdoben, a fiataloknak kimondottan orulok, vegre!
  • Grenzjager
    #15080
    Mint arról többször is beszámoltunk, a szombati meccsen súlyosnak tűnő sérülést szenvedett a Lombard lett játékosa, Vadims Zulevs. Azóta kiderült, hogy az orvosok egyhetes pihenőt írtak elő számára, akkor döntik majd el, hogy szükség lesz-e műtétre.
    A klub tulajdonosa, Bíró Péter mindenesetre elmondta: nem hagyja annyiban a dolgot:
    - Egyes lapokat olvasva úgy tűnt, hogy nekem kéne bocsánatot kérnem, amiért Vadimsnak nem tört el a lába, és "csak" harminc centi hosszan szakad fel a bőre. Az orvosok most egyhetes pihenőt írtak elő számára, azt követően döntik majd el, hogy szükség lesz-e műtétre, vagy sem. Én mindenesetre nem szeretném, ha Wolfe büntetlenül úszná meg a dolgot, ezért a Fegyelmi Bizottsághoz fordulok az ügyében.(nb1.hu)
  • Láma!
    #15079
    "tudom, de az a baj velük, mintha be lennének szívva....."
    :DD

    ha ez kell ahhoz hogy nyerjünk, legyenek:DD

    amugy ja, kiállithatták volna, de most végre nekünk is volt egy kis szerencsénk...:)
  • Láma!
    #15078
    ha agyrázkódása lett volna akkor is mentövel viszik.... ha valami olyan baj van ami orvosi beavatkozást igényel és kell hozzá steril cucc, nem csak betamponálni egy orrot, vagy becsavarni egy fejet, akkor mentövel viszik el az embert.

    a saját edzöje azt mondta nem tünik komolynak, akkor ne haragudj, de neki hiszek.
  • Grenzjager
    #15077
    tudom, de az a baj velük, mintha be lennének szívva.....
    a tegnap, mák volt hogy egyáltalán még a pályán volt...
    s csak annyit írtam, bárcsak inkább litvánok lennének inkább a légiósaink...
  • karajjj
    #15076
    pedig szerintem egy 20 centis varrás az elég komoly, egyébként nem vitték volna mentővel...
  • Láma!
    #15075
    azok a jamaikaiak nyerték meg nekünk az elmult 2 meccset....