23418
  • barnuska000
    #15354
    gyerekes vagy
  • karajjj
    #15353
    ja hogy te azon vagy kiakadva, amit a média fújt fel...
  • Láma!
    #15352
    ez tény. és voltak is néhány meccsen jo periodusaik, de....

    az hogy az utolsó meccs elött ilyenek mentek hogy "meghagynánk a fradinak a legtöbb kapott gol rekordot...", mindezt ugy hogy mi szereztünk 5 pontot, kicsit pofátlanságnak és nagyképüségnek érzem...

  • banok
    #15351
    a magyar focinak már egy BL-csoportkörbe jutás is óriási dolog!!!
  • barnuska000
    #15350
    szerintem nem
  • barnuska000
    #15349
    el vannak szállva maguktól?
  • Láma!
    #15348
    mi rég sokkal de sokkal nagyobb eredményt elértünk mint ök...

    csak ezt hajlamosak sokan elfelejteni. milyük is van? néhány magyar bajnokság és kupa megnyerés, és egy, szinte minden idők leggyengébb BL szereplése...
    és ezzel villognak...

    tisztelni fogom öket, ha nem lesznek elszállva ennyire maguktól, és tisztelni fognak minket.
  • barnuska000
    #15347
    tiszteld meg annyival a Lokit hogy rendesen leírod a nevét és nem lákizol.mi csak szeretnénk olyan eredményt elérni mint ők
  • Baelint
    #15346
    A Fradi-sálat égető Bori be ne tegye a lábát az Üllői útra...

    Oláh elférne a csapatban bőven, Holczert pedig vigyék. Minél messzebb :D
    Yang nagyon fiatal még és kéne rá pár kiló izom, mert így nem néz ki focistának (bááár, ha a kínai Crouch-ot akarjuk kinevelni, akkor jó):D
  • Láma!
    #15345
    Oláh mondjuk mér nem fiatal ám... 2-3 éve maximum, de kétségtelenül hasznunkra válna

    Kovács a hosszutávú tervekbe beleférne, fiatal, Dragót válthatja idővel, ha beválik

    Holczert vigyék, talán fejlődik náluk, a 2 kapusunk megvan. Hrepkának jobban örülnék, de félek hogy a Vasashoz megy.

    Fikor ugy lenne értelme megszerezni, ha opciós jogot szerzünk rá.
    Ha jól tudom Fitos posztján szerepel, legalább meg lenne versenyeztetve a hely a csapatba kerülésért.

    Yang ugy tudom fiatal nagyon, eddig nem láttam meggyözöen játszani, de ki tudja... lehet hogy isteni tehetség...:)
  • Gunnersboy
    #15344
    Oláh-t nem feltétlenül akarja eladni a Láki, csak ő akar menni most nagyon, remélem elhozzuk

    Kovács kapcsán tárgyalunk a Lincolnnal, vagy most, vagy a nyáron jön

    Tárgyalunk Schembri ügyében is, rá égető szükségünk lenne most, de nehezen fogunk megegyezni, HA sikerül

    Holczert vinné az MTK kölcsönbe, így jöhet Hrepka vagy Bori, bár Hrepka elviekben megegyezett a vasassal, a Bori helyén játszó Gosztonyi meg megy ki az Evertonba próbázni

    Filkort meg haggyuk már, nem akar hazajönni. Kölcsönbe jönne, nincs játékban, szerintem nemjátszott még 5 felnőttbajnokit egyhuzamban..persze tehetséges, de nekünk most kész játékosok kellenek

    Men Yang pedig felkerült a nagycsapat keretéhez és mind tudjuk Máltára is utazik.....
  • Grenzjager
    #15343
    szemsérülést követően visszavonult.

    nálunk megfelelt az orvosi vizsgálatokon, s leigazolták...
    ...
    szóval megint kitömtek minket epilepsziás ötödosztályú angollal...

    Oláh amúgy zöldfehér szívű, zentai srác.
    de a lové is nagyúr s ment a Lákiba. Ő jól jönne...

    Filkor kapcs van érdeklődés Svájcból.

    Az olasz még jó hogy nem kell, már két magyar csapattól elzavarták...s a lilák szemete ne kerüljön hozzánk.
  • Csesza
    #15342
    azt írják h Hrepka menedzsere megegyezett a Vasassal :S
  • Csesza
    #15341
    az utazó keret:

    Megyeri Balázs, Justin Haber, Hermány Bence, Dragóner Attila, Balog Zoltán, Carlos Alcantara, Joaquin Martinez, Sam Stockley, Csizmadia Csaba, Rósa Dénes, Liban Abdi, Fitos László, Lipcsei Péter, Adnan Ahmed, Michael Ghebru, Tóth Bence, Vass Máté, Paul Shaw, Anthony Elding, Ferenczi István, Bojan Mamic, Men Yang, Kulcsár Dávid
  • Gunnersboy
    #15340
    Medjedovics és az olasz nem kell, Schembri kellene, de róla tárgyalni kell. A próbajátékosok közül csak Ghebru utazik Máltára, míg Andre Schembri ügyében – ahogy jeleztük – Ron Reid kérésének megfelelően megkezdődtek a tárgyalások a Kärtennel. Holczer nem utazik a csapattal, mert keddig az MTK vendége, míg Kulcsár Dávid a válogatottól később érkezik a szigetországba.
  • Láma!
    #15339
    az elözö szezonbeli igazolásokhoz képest már az elöre lépés hogy idehozta Csizmadiát.
    emellett mivel Csizit sikerült megszerezni, reménykeltöbb a helyzet pl Filkorral, Schembrivel, Hrepkával, Oláhval kapcsolatban. (azért reménykeltöbb, mert csizmadiárol is sokáig hitték hogy csak szobeszéd, nem az volt)
    Ha utobb felsoroltak közül csak 2 jönne, már szavunk nem lehetne az igazolásokra.
  • bubu13
    #15338
    Mi az hogy jól igazol???
    Idehozott két angolt az angol 5. osztályból ráadásul az egyik nem is 100%-os. Meg idehozta Csizmadiát.
  • Láma!
    #15337
    :DDDDD

    most komolyan.... ne vicceljünk már.... serdülö meg ifi...
    mondj egy embert aki nem ismer hasonlo esetet (a suliban a nagyobb bántja a kisebbet...)
    és ez alapján itélsz meg egy ember... ez már a szánalom kategoria... el akarták küldeni berkit, nem ment, most igazol egyelöre jol, de csak keresnek még rajta fogást, és hol találnak? úristen gyerekkorában verte a kicsiket, és akkor nem szerette a fradit!!!! uristen, hát ember ez???

    hihetetlen hogy mire képesek egyesek, csakhogy bemártsanak másokat...
  • Zenszkij
    #15336
    Ha igazad van az nagyon szomorú, ha nem akkor az kemény rágalmazás. A tény -bármi is az igazság-, hogy Berki nem fog távozni...
  • zsozsi80
    #15335
    Eljött az idö!
    Bemutatom nektek az igazai Berki Krisztiánt....

    Berki Krisztián távozását szeretné a Fradi tábor. Berki takarodj! – ismétlik. Akik szívükön viselik a Ferencváros sorsát, akik egy kicsit is figyelemmel követik a Fradi körül történteket, azoknak nem is kell magyarázni a szurkolói reakciót. Nekem azonban eggyel több okom is van a szakosztályvezető/elnök távozását követelni. Serdülő és ifjúsági korosztályban én is a Fradiban fociztam, innen ismerem Berkit Krisztiánt, a Fradi szakosztályvezetőjét. Idősebb mint én, két korosztállyal felettem játszott, illetve védett. Ő kapus volt. Szorgalmas sportolóként ismertem meg, edzésen kívül is sokat erősített, hajnalonként ment futni. Nyaranta a népliget faházaiban, illetve a népligeti Fradi Hotelban voltunk elszállásolva. Egyik nyáron többek között Berkivel kerültem egy faházba. Mindenki a Fradiban szeretett volna focizni, a többség természetesen Fradista volt. Kijártunk a mérkőzésekre, a K-, L- szektorban énekeltük végig a hazai mérkőzéseket, vagy örültünk ha labdát szedhettünk. Két edzés között is azon kaptuk magunkat, hogy a lelátón hallottakat énekeljük...Ez nem tetszett Berkinek, papuccsal verte a fiatalabbakat, engem is. ,,Mocskos Fradizni” kellett (volna), így lehetett megúszni a verést. Aki ezt nem tette, annak - kihasználva a korkülönbségből fakadó előnyét - lilára verte a hátát a papuccsal. Egy-két füles után akadtak segítői. Egy bajai srác azt mondta, hogy ő ezt már nem bírja nézni (ahogy lefogták a karom, Berki térdelt rajtam, s vizes papuccsal verte a hátam). Nagy verés lett a jutalma. Emlékszem, hogy Berki azzal vagánykodott a többieknek, hogy a ,,fő köcsög fradistát” úgy átneveli, hogy ,,hajrá lilákkal” fog köszönni. Nem sikerült neki. Egyszer azt kérdezte, hogy ki számít keménynek a fradisták között, mert ő azt....De ezt inkább nem idézem. Mindenesetre hirtelen három nevet is mondtam neki, hogy őket nyugodtan keresheti, bármelyik 1 másodperc alatt kigyógyítja (egy fertőtlenítőről, egy állatról elnevezett, illetve egy három betűs névvel rendelkező általam tisztelt ferencvárosi nevét mondtam neki). Erre természetesen nem került sor soha. Akkori barátaim – Batyu, Muki és a többiek – mondták, hogy kapjuk el, verjük meg, de lebeszéltem őket. Többen a Mechwart András Középiskolába jártunk, itt indított a Fradi sportosztályokat. Féltem, hogy kirúgnak minket a Fraditól, elküldenek az iskolából. Különösebb tüske akkor nem is maradt bennem, egy idősebb, erősebb fiú azzal akart vagánykodni, hogy mindenkit ,,megnevel”, s ha kaptam is verést, mégis őt nézte ki mindenki, engem pedig tiszteltek a történtek miatt. Már akkor sem értettem, hogy ha valakinek nem a Fradi a mindene, különösen ha gyűlöli ezt a klubbot, akkor miért ennél az egyesületnél próbál karriert csinálni. Berki nem maradhat, egy ilyen ember irányítása hosszabb távon a klub teljes lezüllesztésével jár! Az eset amit leírtam megtörtént, több tanú van rá (köztük válogatott labdarúgó is). Nem kívánok szerepelni, nem vágyom figyelemre, mindezeket csak és kizárólag a FRADIÉRT írtam le a honlap szerkesztőinek.
    Természetesen nem szándékom másokat kellemetlen helyzetbe hozni, ezért ha a honlap szerkesztőit érné támadás, akkor felhatalmazom őket a nevem és címem nyilvánosságra hozatalára.
    (K.Zoltán (teljes név,cim nálam))

    Miről is van szó? Adott Magyarország legpatinásabb egyesülete. Egy szavakkal megfogalmazhatatlan életérzés, magyarok százezreinek a zöld-fehér családja. A klubot más magyar csapatokhoz nem fogható rajongás, imádat, tisztelet veszi körül. Gyermekek leghőbb vágyuk volt ennek a csapatnak a mezében gólt rúgni...
    De volt egy Berki,aki a nála kisebbeket megkinozta emiatt...
  • Gunnersboy
    #15334
    Schembri: két-három nap, és eldől a sorsom

    Negyedszer vagyok Magyarországon, az elöző három látogatásnak a máltai válogatott tagjaiként voltam részese. Az ügynököm révén kerültem a Ferencvároshoz, a csapat nevét ismertem, de az sem hátrány, hogy az egyik legjobb barátom, Justin Haber itt véd. A hideggel egyelőre nehezen barátkozom, az öltözőben viszont minden rendben volt. A Ferencváros masszőre felemlítette karrierem legfontosabb találkozóját – nem félelmetes, inkább vicces, barátságos jelent volt.[Eisemann László az öltözőbe érkező Schembri elé ugrott, majd ezt kérdezte: 'Te végezted ki a magyar válogatottat, hogy az a ...!"] Magyarország legyőzése után nem sokkal álltam profinak, kölcsönbe Németországba kerültem. Ez volt az álmom

    Most már csak a focira koncentrálok. Két-három napon belül eldől a sorsom, Ausztriából is van ajánlatom, de tetszett amit a Ferencvárosnál láttam. Tudja, annak, aki Máltáról érkezik, a körülmények szinte mindenhol bámulatosak.
    (Nemzeti Sport)

    André Schembri


    23 éves irányító középpályás
    2002-2005: Hibernians 44(10)
    2005-2009: Marsaxlokk 51(24)
    2007-2008: Eintracht Braunschweig (kölcsön) 29(9)
    2008–2009: Carl Zeiss Jena (kölcsön) 32(4)
    2009– : SK Austria Kärnten 13(1)
    11x máltai u21es válogatott, 3 gólt lőtt
    30x máltai nagyválogatott, szintén 3 gólt lőtt
  • Gunnersboy
    #15333
    Hrepka ügye napokon belül lezárul. A Fradi meg szeretné vásárolni Oláh Lórántot. Kovács ügyében tárgyalunk a Lincoln Cityvel. Schembrivel elégedett a szakmai stáb, Berki szerint megfelelt a próbajátékon. Csizmadia a 85-ös mezt viseli majd, Stockey a 32-es lesz, míg Elding a 9-est kapja. Berki szerint 3-4 új, nemzetközi cég szándékozik szponzorálni a Fradit.

    -ulloi129-
  • Gunnersboy
    #15332
    Pórbázni érkezhet a montenegrói Drazen Medjedovics, aki 27 éves és középpályás. 2009 nyarán UEFA-kupa selejtezőn gólt is lőtt csapatában a Sutjeska Niksicsben, a nem túl szép emlékű MTZ-Ripo ellen. Csapatában 10-esben játszik, az őszi szezonban 13 meccsen 4 gólt szerzett.

    Az információink szerint a 180 centi magas, jobb lábas játékos erős lövéssel rendelkezik, technikás és a jugó-iskolának megfelelően jó erőnléttel van megáldva. A pályáját a 2000-es évek legelején a jugoszláv elsőosztályú bajnokságban szereplő Napredakban kezdte, jelenlegi montenegrói csapata előtt profiskodott Görögországban, s tavaly a horvát elsőosztályú NK Zadarban is.

    -ulloi129-

    +Hrepka is minket választana
  • barnuska000
    #15331
    hát szép kis csapat lesz
  • Mor3llo
    #15330
    Hát kell is...
  • Láma!
    #15329
    :DD

    ha ehhez hozzávesszük még filkort is... :D
  • Fabio Capello
    #15328
    A legutóbb az angol ötödosztályban szereplő, valamint egy már visszavonult labdarúgóval erősödött a Ferencváros. A már a csapattal készülő Anthony Elding és Sam Stockley is aláírt a zöld-fehérekhez. Mindketten másfél éves szerződést kötöttek a klubbal.

    A két új játékost – valamint a korábban érkező Csizmadia Csabát – a holnap délelőtti sajtótájékoztató keretében mutatja be a klub.

    Az angol csatár, Elding az év elején megegyezéssel bontotta fel szerződését az angol negyedosztályban szereplő Crewe Alexandrával, pályafutása során a Leeds United csapatában is játszott, és az utóbbi két hónapban az ötödosztályban szereplő Kettering Townban szerepelt kölcsönben.

    A védelem megerősítésére Stockley érkezett. A 32 éves játékos novemberben szemsérülés miatt visszavonult a profi labdarúgástól, most azonban a visszatérés mellett döntött. Korábban szerepelt a Colchester Unitednél és a Blackpoolnál is.

    A Fradihoz kapcsolódó hír még, hogy a csapattal edzett ma délelőtt a szombaton még az Újpest REAC elleni felkészülési mérkőzésén gólt szerző olasz Salvatore Casapulla is.

    Casapulla – akire végül a lilák nem tartottak igényt – mellett a máltai André Schembri is megérkezett az Üllői útra, és őt is teszteli a zöld-fehér klub.

    --------------

    Namost konkrétan igazolunk egy teljes elsőcsapatot? :D
  • banok
    #15327
    egyetértek. Oláhnak külön örülnék. Filkor még nagyon kéne és akkor már nem is rossz nekünk ez az átigazolási időszak.
  • Gunnersboy
    #15326
    uccsó kettő jöhet :D Borit nem látnám itt szivesen :|
  • Csesza
    #15325
    pletyka: Bori, Oláh, Hrepka
  • Csesza
    #15324
    4,5 éves szerződést fog aláírni
  • barnuska000
    #15323
    jónapot kedves barátaim
  • barnuska000
    #15322
    sok sikert nekije
  • Láma!
    #15321
    Csizmadia a fradié
  • barnuska000
    #15320
    dehogy
  • Mor3llo
    #15319
    megint bant akarsz?
  • barnuska000
    #15318
    a Fradinak meszeltek
  • barnuska000
    #15317
    xd
  • Csesza
    #15316
    hát ha elüldözik a vadmagyarokat akkor felőlem jöhetnek :XD
  • karajjj
    #15315
    AS_FD:A_S:FDas

    nemjó amúgy, mert akkor elmondja a többieknek, hogy itt van kaja és elárasztanak minket...