23418
  • kuzco007
    #15394
    lesz stream a Málta u21-Fradi meccsre?
  • Csesza
    #15393
    Északír válogatott csatlakozik a kerethez


    Tommy Doherty személyében kilencszeres északír válogatott középpályás csatlakozik csapatunkhoz Máltán. A 30 éves játékos szerdán már együtt készül a kerettel.
    Doherty a Bristol City-ben kezdte pályafutását, 1996 és 2005 között közel kétszáz meccset játszott a klubban. Ezt követően három évig a Queen's Park Rangersben futballozott, majd kölcsönben megfordult a Yeovilban és a Wycombe Wanderersben.

    2008-ban aztán végleg a jelenleg az angol harmadik vonalban szereplő csapat játékosa lett, ám 2010 januárjában felbontották a szerződését. Doherty 2003 és 2005 között kilenc alkalommal szerepelt az északír válogatottban. A 30 éves futballista szerdán már csapatunkkal készül Máltán.


    nah, elvileg ö tényleg erősítés lenne
  • zsozsi80
    #15392
    http://www.1899.hu/?site=videos&video=273
  • Gunnersboy
    #15391
    A játékos pénteken érkezik Máltára.

    A középpályás ügyében Berki Krisztián hosszasan tárgyalt az Mtk-val, míg végül megegyezés született az ügyében. Bori fél évre kölcsönbe kerül az Üllői útra. A játékost a Player-exchange segítségével és közbenjárásával sikerült megszereznünk. Borival pénteken hosszabb interjút olvashattok oldalunkon.
  • Gunnersboy
    #15390
    Abdi újra megsérült...

    "Liban Abdi könnyített edzésmunkát végzett, majd lekéredzkedett a pályáról."
  • bubu13
    #15389
    Na a Fradi sálat égető borit idehozták nekünk...
  • Grenzjager
    #15388
    VISSZAVÁGUNK! | Ferencváros-DVSC női kézilabda |2010.01.30|
  • barnuska000
    #15387
    ennyi pénz a földön nincs
  • barnuska000
    #15386
    ez meg mi?elvarázsolt kastély?
  • Grenzjager
    #15385
    ezeket a papírokat ugye mindig az adott önkormányzat adott osztály adja ki, amelyek nélkül semmit sem lehet tenni, s annak adja aki kérvényezi.

    Ebben csak a napokban volt egy hangyafa**nyi előrelépés:

    Berkiék már "előzetes építési engedély" birtokában vannak... amilófütty tulajdonképpen egy jogerős építési engedélyhez.

    A terv az ígértek szerint ( :D:D:D:P ) nyárra lesznek meg ezek a papírok, meg a bontási engedély is.


    Hány év telt el akkor eddig? mire is? mióta megy a rizsa?
    az új stadionról volt ilyen lenti terv is, nagyon sokban passzol, de azért már ikszelni lehetne a különbségeket.

    szal minden változik
  • Solt
    #15384
    Nagyon jól néz ki! ( De hiszem, ha látom kategória :( )
  • karajjj
    #15383
    rohadtjó és főként egyedi, nem pedig előregyártott betonelemekből felhúzott tucatstadion
  • Láma!
    #15382
    A Capita Symonds látványterveket töltött fel a youtube-ra az uj staionról:
    íme

    a Capita néhány eddigi projektje:
    Wimbledoni centerpálya befedése, az epsoni lóversenypályán új lelátó, a birminghami könyvtár tervezése, aupályaépítés, gázvezeték fektetés, a dublini O2 aréna hangosítsa.

    Erröl vélemény?
  • Oncsi
    #15381
    Hová kell benyújtani az építési
    engedély kérelmet / bejelentést?
    A kérelmet/bejelentést az illetékes első fokú építésügyi hatósághoz
    kell benyújtani. Az engedélyt az építésügyi hatósági
    ügyek intézésére jogosult önkormányzat jegyzője adja.
  • Láma!
    #15380
    én tudom rosszul, hogy az önkormányzat KIADJA, nem pedig BEKÉRI az engedélyeket?:)
  • Grenzjager
    #15379
    Hrepka próbajátékon Angliában
    A máltai válogatott csatár iránt angol csapatok szállnak versenybe

    Berki és sleppje van annyira tehetséges hogy a kékfehéreknek lefeküdve talán-talán az elképesztő képességű, hihetetlen lövőerejű, a magyar válogatottból mindig csak éppenhogy lemaradó, igen sok klubot a múltjában felvonultató Borit talán kölcsönbe megszerzik.

    Összességében, ahogy ősszel ígérték, megerősítik a csapatot. Ezt ígérik már évek óta, most se lett belőle semmi. Ok egy Csizmi jött, de ő azért kevés, jött egy látássérült visszavonult angol hátvéd (EZ NEM VICC!), meg egy angol negyedosztályú a Chelseaből csak éppenhogy véletlenül kimaradó spíler.... :D

    Ezektől bravó ha a legjobb nyolc között végeznek a szezonzáráskor a tabellán.

    Ja majd nyáron megígérik, hogy lesz erősítés :D
    Ez az "Ígéretek földje", nem Palesztina. Itt mindig mindent megígérnek, aztán minden úgy marad, s megint megígérik. A birka meg továbbra is elhisz mindent. (politikusoktól tanulta a berki is:P)

    Amúgy Budapest., IX.kerület Önkormányzathoz eddig még semmilyen építési, illetve bontási engedély nem lett leadva!!!

    De ha az valakit megnyugtat - :D:D:D:D - berki megígérte, hogy lesz terv :D:D

    Mondjuk hozzátenném, hogy a terv nem egyenlő a kérelemmel, illetve az engedéllyel....
  • barnuska000
    #15378
    jó kifogás Kovács részrőll
  • Gunnersboy
    #15377
    Eldőlt, hogy Kovács János egyelőre nem lesz a Fradi játékosa. A védő ugyanis aláírt az angol ötödik vonalban szereplő Luton Town együtteséhez.

    Az elmúlt hetekben felmerült, hogy a Lincoln City korábbi játékosa, esetleg hozzánk szerződhet. Kovács azonban úgy döntött, hogy szeretné megragadni a kínálkozó lehetőséget, és a Luton színeiben bizonyítana.

    - Egyszer szívesen játszanék a Ferencvárosban, de most még úgy gondoltam, hogy maradok Angliában és elfogadom a Luton ajánlatát – mondta Kovács.

    Forrás: ftc.hu
  • Grenzjager
    #15376
  • Grenzjager
    #15375



    Az ombudsmani állásfoglalása hamarosan meglesz, s a tahó iskolázatlan Berki majd csak nézhet :)))
  • gercse
    #15374
    Akkor hajrá, remélem tényleg észrevesszük a különbséget!
  • Gunnersboy
    #15373
    Rósa egészséges

    A középpályásról kevesen tudják, az egész őszt sérülten játszotta végig.

    Rósa Dénes a Vasas elleni mérkőzésen szenvedett el egy sérülést, utána minden meccsen összedrótozva lépett pályára, és ez bizony meglátszott a teljesítményén is. A játékos immár teljesen egészségesnek érzi magát, elmondása szerint igen jó erőben van, és sikeres tavaszt vár el magától.
    -ulloi129-
  • Mor3llo
    #15372
  • gercse
    #15371
    Át kell nézni rajta, az jobban fogja zavarni.
    Az ilyenek azt szeretik, ha felveszik velük a kesztyűt
  • Láma!
    #15370
    pontosan, arra találták ki. de ha ennyire tisztában vagy vele, akkor te miért nem erre használod?

    szerinted vélemény a #15354, #15357, #15358, #15360?

  • barnuska000
    #15369
    kedves barátom.nem tudom mire jó ez a z ellenszenv.állítólag egy fórumot azért találtak fel hogy az emberek megosszák a véleményüket,nem pedig azért,hogy elfogultan és elvakultan csak a pozitív dolgokat írják.szólj ha nincs igazam.
    ja és a félelmetest arra írtam hogy most aztán ki vagyunk segítva
  • Csesza
    #15368
    az lesz amíg ki nem bannolják
  • Gunnersboy
    #15367
    Holnap a délelőtti órákban csapatunk tagjai máltai iskolásoknak fognak bemutatót tartani. Keddre pihenőnapot kapott a keret, majd szerdán a máltai utánpótlás válogatottal meccselünk.
  • Láma!
    #15366
    nem, nem csak azon:)
  • Solt
    #15365
    Töröld kérdés nélkül a hülyeségeit, és nincs flame... a f@sz kíváncsi erre a marharépára... van elég bajunk így is...
  • barnuska000
    #15364
    ez az
  • Csesza
    #15363
    be lehet fejezni!
  • barnuska000
    #15362
    miért sértegeted a szurkolótársadat?
  • Gunnersboy
    #15361
    te vagy félelmetesen sötét és unalmas
  • barnuska000
    #15360
    sőt félelmetes
  • Solt
    #15359
    Szándékosan gerjeszted a feszültséget? Unalmas...
  • barnuska000
    #15358
    sőt félelmetes
  • barnuska000
    #15357
    sőt félelmetes
  • barnuska000
    #15356
    fantasztikus
  • Gunnersboy
    #15355
    - Nagyon jól érzem magam a Fradiban – mondta az Üllői129-nek Anthony Elding. Jók a körülmények szuperek az edzések, nagyon elégedett vagyok. Óriási klubhoz szerződtem ezt már most érzem, nagyon nagy a felhajtás körülöttünk, én bevallom ezt élvezem. Szeretem a kihívásokat és a Ferencváros ez számomra. Jólesik, hogy még a szurkolók is ismerik a pályafutásomat, nem gondoltam volna, hogy ennek is utánanéznek majd. Nem idegenként fogadtak, hanem barátként, bevallom nagyon várom, hogy egy-egy gól után együtt ünnepeljünk, egy-egy meccsen együtt lélegezzünk. Sok jót hallottam a Fradi szurkolóiról, tudom, hogy fanatikusak, tudom csak a győzelem számít náluk. Elmondhatatlanul várom az Újpest elleni februári meccset. Tudom a lila színt nem szeretik az Üllői úton és azt is, hogy a két csapat között óriási rivalizálás. Én gyermekkorom óta Leeds United szurkoló vagyok, gondolom a Fradi-Újpest ellentét olyan lehet mint a Leeds-Manchester United párharc. A szívem most már a Fradié is, át akarom érezni mit jelent ez a klub, mit jelent Fradistának lenni erre jó próba lesz az Újpest elleni meccs. Nekem a Fradi a magyar Leeds, nem akarok csalódást okozni.