23418
  • banok
    #15434
    Ez az Elding egész ígéretesnek tűnik...
  • Matthew Prosac
    #15433
    A Ferencváros Szolnok elleni edzőmérkőzésén az első diagnózisok szerint orrát törte Dragóner Attila, a zöld-fehérek játékosa. A futballista egy kemény összecsapást követően ápolásra szorult, és le is kellett cserélni. A Fradi szűk két hét múlva a Haladás ellen nyitja a tavaszt, Craig Shortnak könnyen lehet, hogy le kell mondania egyik alapembere szolgálatairól a rajton.

    3-1-es győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen a Ferencváros a Szolnok ellen a Népligetben. A Fradiban ezúttal az angolok vállalták a gólokat: Anthony Elding kétszer, Paul Shaw egyszer volt eredményes.
  • harizoli
    #15432
    a keret tényleg nem túl bíztató, de szerintem még mindig jobb, mint ami az előző szezonban volt...persze még korai az ítélkezés, én mindig optimista vagyok
  • barnuska000
    #15431
    hahó
  • Grenzjager
    #15430
    visszaírok ide, az adatvédelmi ombudsman még nem mondott véleményt azonban....
  • Grenzjager
    #15429
    csak azt hogy alátámasszam hogy sok esetben az angolok naívan állnak hozzá magyar (?) kollégájukhoz, az Új Fradi himnusszal kapcsolatban ->>

    "Az angolok Máltáról üzentek, gyakorlatilag elhatárolódtak Berkitől azzal, hogy leszögezték, szó sem lehet ilyesmiről, maximum egy snassz szurkolói nóta megírása lehetséges."

    BERKI TAKARODJ
  • Grenzjager
    #15428
    Mert ebben K'országban soha nem volt visszaélés a személyes adatokkal ugye?

    Mert a Ferencváros vezetőségének mi köze van a Fradihoz? ja igen Fradi sálat égető játékost igazolna, eltörölné a Fradi indulót, ne zöld-fehérbe játsszon a csapat ... ha már itt tartunk én jobban örülnék ha Budafokon vagy Nagytétényben lenne az új stadion is. S tulajdonképpen a csapat nevéhez sem kell ragaszkodni, mert ha teszem fel a Toyota fizet évente 100millát, akkor már fel lehetne venni a Toyota FC nevet is...

    McCabe-t nem olvastam részletesem de kb annyi ha lesz balhé, akkor hátat fordít, ennyi. (S azért azt tudni kell hogy a bizti cégek nagyja maffia, rohadt nagy lovék mozognak a biztosítási ügyekben, s hogy ne legyen balhé, ahhoz az kell pl h a rivális "bizti cég" ne akarja lejáratni a jelenlegit, ennyi", plusz erre jönnek rá a szélsőséges huligánok. S azért ne felejtsd szavam, a lényeg a Pláza a Népligetben. Mert ez tényleg aranybánya: metró, nemzetközi és belföldi nagy forgalmú Volán pályaudvar. Nagyobb tanya lehetne ott mint a Westend, ezt kár kihagyni gazdasági szempontból.

    A szurkolói kártya meg törvényesnek tűnik, (mint minden ebben az országban ami az elmúlt 3-5 évben ment a BKV-nál,MÁvnál az is az volt, csak most jöttek rá hogy nem az?). Az MLSz is bevezeti válogatott meccsekre, mondjuk ez nem érdekel, mert válogatott meccsen rég voltam, nem látom okát hogy kimenjek válogatott meccsre.

    Mondjuk a Fszsz-nek azért volt benne szerepe hogy most nem narancssárgában játszunk, a szemét huligánoknak abban, hogy most nem Fradi sálat égető játékosok fognak játszani.

    Pisont Istvánt nem hozzunk a Fradiba? Szabadon igazolható mint játékos... S lenne helye a Fradiban. Sőt csak itt van helye, de egy Váczi Dénes visszatérésével is megelégedek.

    A másik gondolom az lesz, hogy ha valaki nem a kijelölt számozott ülőhelyre ül akkor az viperával leütik, s meccsen csak ülni lehessen, baseball sapka, kapucnis, galléros pulóver, garbó tilos. Mondjuk a garbót utálom :D

    Az ultrákat meg kitiltják a stadionból? hiszen végülis mi szükség van egy Stormy Scampsre vagy Green Monstersre egy az Üllöi úton bejegyzett sport tevékenységet folytató gazdasági társaságnak?

    ...és akkor már csodaszépen fog 2-3 ezer drukker ülni és tapsolni az Urbán Flóri Stadionban, mert ugyan már, új szelek fújnak, új színek, új igazolások, új Fradi himnusz, akkor nyilván az új stadionhoz új név is kell, nem?

    Szal úgy fest szurkolókártya lesz, ha szükségesnek érzem kiváltom akkor én is. Ezalatt azt értem, ha majd lesz olyan meccs, amin lesz szurkolás is, és a CSAPAT is játszani fog, zöld-fehérben, lehet majd a kapu mögött a KL szektorban énekelni a Fradi indulót, akkor.


    <<<<< Against modern football!!! >>>>>
  • Láma!
    #15427
    Azt hiszem akkor a csapattal és a stadionnal kapcsolatban megállapodhatunk abban, hogy az idő eldönt mindent.Várjunk türelemmel, bízzunk, és talán nem fogunk ujra csalodni.

    A szurkolói kártyával kapcsolatban az ombudsmani vélemény kikérése vicc.
    Milyen jogászok szerint zavaros, esetleg törvénysértő? Boros Bánk szerint?
    Ezt a fickót én régen bírtam, de az elmult néhány évben annyira elpolitizálódott, és annyira elrugaszkodott a valóságtól, hogy csak lejáratja azokat, akiket képviselni szeretne. Valahol olvastam és igaz is, az FSZSZ-ben a középső Sz-t ki lehetne cserélni T-re mert csak a tüntetés megy... akármi van semmi sem jo, és itt már rég nem a fradiról szól a meccs, hanem a személyes sérelmekről, undorito az egész.

    Hát igen, berki ott (is) elcseszte, bocsánatot kért, de a népszerűségén ez már nem fog meglátszani...:D

    Nem mondtam hogy angol mintát kövessünk, nem kell ahhoz semmilyen minta, hogy balhémentes legyen egy meccs:))
    Viszont nem tudom olvastad-e amit McCabe ma nyilatkozott az NS-nek...
    Kiváncsi vagyok, hogy te mit hallasz ki abból a riportbol.
  • Grenzjager
    #15426
    Üdv.

    Ellentétben veled, sajnos(!) én már nem hiszek terveknek, és ígéreteknek, csak és kizárólag a produktumnak. Túl sok megvalósulatlan ígéret és terv volt. Ígérni én is tudok: ingyen belépő, ingyen sőr, bajnoki cím. Ennyi, nagyon könnyen ment, nem volt megterhelő. Csak ígéret semmi több.

    Mert mondani és ígérni, valamint tervezni könnyű, csinálni is azonban már teljesen más.

    Én őszintén bízom benne, hogy az új stadionnal tervvel kapcsolatban minden valóra válik. McCabe szerintem nem rossz ember, csak naiv, pl hogy berkiket még pozícióban hagy. S mondom, az építéssekkel kapcsolatban még nincs jogerőn semmi. Ez tény, nem szubjektív vélemény.

    Ok, elhiszem azt is, hogy most nagyon jó a hangulat Máltán, jó a CSAPAT stb, meg verték a Gozót 8-1re.. Hajrá...
    de túl sok nulla, noname elefántcsontparti, angol, meg jamaikai volt már itt, hogy higgyek egy szemsérülés miatt már visszavonult angol játékosnak. Majd 3 meccs után. Nem azt mondom, hogy rossz játékos, csak az hogy már nem bízom benne, és bennük. S ez nem azért van mert übernegatív vagyok, hanem azért mert 3 éven keresztül a csapat, a vezetőség szembeköpte a Ferencváros szurkolókat. S az északírrel is így vagyok. De kívánom, hogy legyen ő is jó játékos, és majd énekeljünk neki a lelátóról a We're not Brazil, we're Northern Ireland!!!! Az íreket különösen szeretem is, de majd ha bizonyít akkor zúgjon e dal, s remélem fog is számára.

    A szurkoló kártyával kapcsolatban pedig csak annyi, hogy a Fradi vezetősége is ragaszkodjon a törvényes keretekhez. Várjunk meg az ombudsmani véleményt, egyelőre azonban több jogász szerint zavaros, valamint több helyen is törvénysértő lehet. Ok, voltak, vannak, s lesznek olyanok akiknél nemhogy szakad a cérna, hanem "durván szakad a cérna", de azért ne kezeljük az Albert Stadion mint a guantanamoi fogolytábor lenne.

    S berki?

    "A Class FM a Ferencváros tervezett új stadionja kapcsán versenyt hirdetett: a hallgatók maguk készíthetik el az új Fradi himnuszt, a győztes pályamű szerzője bérletet kap a régi és az új stadionban egyaránt.A kereskedelmi rádió reggeli adásában Berki Krisztián, az FTC zRt. vezérigazgatója is megszólalt."
    berki a rádióban
    azt pedig nem hagyjuk hogy egy nyomorult féreg eltörölje ezt a dalt !!!!!!!!

    Mi nem vagyunk gyökértelenek, vannak tradíciók és szokások, amelyek közül vannak amelyek változnak, de vannak állandó dolgok is. berkiéknek az új volt - remélem emlékszel - ,hogy a Fradi színe: ZÖLD-FEHÉR és nem narancs.
    A vezetőség továbbra sem azon van a fentiek szerint, hogy minél kevesen súrlódással és konfliktussal kommunikáljon a Ferencávros szurkolókkal.

    berkigenyó úgy gondolta hogy olyan játékos aki újpestiként Ferencváros sálat éget, az nyugodtan felhúzhatja a Fradi mezt... SOHA!

    S végezetül, te is tudod, az igazi balhék, sosem a stadionban voltak, hanem kint a Népligetben, aluljáróban. Az angol minta? :D:D:D:D: hahahah WestHam,Milwall? HOOLIGANS....
    A.C.A.B.
  • Csesza
    #15425
  • Mor3llo
    #15424
    Isten éltesse!
  • Gunnersboy
    #15423
    A legendás Fekete Párduc ma ünnepli 84. születésnapját.
    Boldog születésnapot Grosics Gyulának!
  • Láma!
    #15422
    Kicsit későn, de reagálok.

    Ellentétben veled, és sokakkal, meggyőződésem hogy a stadion a látott tervek alapján, ha nem is pontosan igy, de hasonloan el fog készülni.

    Az igazolások talán nem ismert nevek, talán alacsonyabb angol osztályból jöttek, viszont nem tudom olvastál-e az edzőtáborról beszámolókat.
    Egy amugy általában negativabb cikkező pl Stockley-ról írta hogy máris vezéregyénisége a csapatnak, irányítja nem csak a védelmet, de a középpályát is, felfut a támadásokkal és vissza is ér. Emellett kb 92' óta nem volt ilyen csapategység mint most.
    Elding, aki akárhanyadik osztályból jött, gólokat rugott, igen, edzőmeccsen, de ha falábú vagyok, akkor gyengék ellen sem rugom be.
    Doherty, lehet hogy sosem lesz többet válogatott, viszont egy gyengébb csapat ellen is figyelemre méltó eredmény a 46/44-es passzolási arány, illetve amikor már félidőben több mint 20 labdaszerzésnél jár.

    Látod, így is lehet nézni a dolgokat, nem feltétlenül úgy hogy ezek honnan jöttek...
    Ha így nézzük, vajon Eindhovenben mit szóltak Dzsudzsákhoz? a Genoában Rudolfhoz és sorolhatnám...

    A szurkolói kártya.
    Nem mehetsz be meccsre csak ha ilyened van. Ja kérem, nem kellett volna pár balfasznak hisztiznie és nem lenne szurkerkártya. (most ne gyere azzal hogy amiatt lett edzöváltás, stb, mert sosem fogjuk megtudni mi lett volna ha akkor nincs balhé).
    Az meg hogy leadod az adataid... nem kötelező, ahogy meccsre járni sem az. Az FTC (jogosan) védi a tulajdonát, ha én beengedek a lakásomba vad idegen embereket, akik eltörik családi porcelánt, aztán lelépnek az első kérdés az lesz "minek engedtél be olyanokat akiket nem ismersz? most baszhatod....".
    Én még nem regeltem, a jövö héten megyek, de nehezen hiszem hogy úgy kell adataimról nyilatkozni, hogy nem írok alá szerződést, amiben garantálják a bizalmasságot. Onnantol kezdve pedig perelhető az ügy, ha visszaélés van.
    Jah, hogy van mitől félni bizonyos embereknek? Hát tetszett volna régebben gondolkodni...
  • Láma!
    #15421
    Berki kicsit benézte, bocsánatot kért, a megítélésén ugysem változtat.

    Részemről ennyi.
  • pinnacle
    #15420
    mi a vélemény az egyik ker. rádióban hirdetett örökös bérlet játékról?
  • karajjj
    #15419
    akkor az első háromban kellene lenne, ha fontos lenne :\
  • barnuska000
    #15418
    preztízs
  • Zenszkij
    #15417
    Hmm, idén már úgyse leszünk bajnokok, minek igazoljuk agyon magunkat. Nem mindegy, hogy 10. vagy 7. a csapat?
  • barnuska000
    #15416
    hát ilyen kerettel jó ha maradunk az első osztályban,a bl meg csak álom marad vagy húsz évig
  • Gunnersboy
    #15415
    viszont nagy a hallgatás Schembriről, ez talán jót jelent, remélem tárgyalunk vele.

    és elég sokan emlegették hogy Mifsudot is meglehetne próbálni, neki sincsen csapata, Haber meg Schembri nagy spanja, rutinos is, csatár is, ártani nem ártana ő sem :D
  • Grenzjager
    #15414
    Oláh Lóri visszatért Kaposvárra, így Ő SE LESZ a mienk....

    (valahogy nincsenek pozitív hírek)
  • Gunnersboy
    #15413
    Nikolicsot leigazolta a Vidi :C
  • Solt
    #15412
    Hmmm... ő sem volt valami nagy spíler, de legalább hajtott... kár érte...
  • karajjj
    #15411
    - pepsifoci.hu - - Klubunk ma szerződést bontott James Ashmore-ral. Az angol középpályásnak további sikereket kívánunk - mondta Igaz András a 100%Fradi-nak.

    Ashmore-ral kapcsolatban január elején merült fel, hogy családi okok miatt nem tér vissza a Fradihoz, mostanra pedig hivatalossá vált, hogy Angliában marad.
  • Solt
    #15410
    Miért?
  • karajjj
    #15409
    FTC: Hivatalossá vált, hogy James Ashmore nem tér vissza a Ferencvároshoz, a játékossal szerződést bontott a klub.
  • Grenzjager
    #15408
    de vannak jó hírek is: a gyergyótekerőpataki Ferencz Réka biatlon világbajnok lett!:))

    csak semmi köze a Fradihoz...
  • Grenzjager
    #15407
    ha lila lennék lehetnék pozitívabb is, mert ott Kovács Péterék személyében újpest szurkolók a tulajdonosok, Kovács Zoltán személyében egy újpesti ikon a szakmai igazgató, a Gyimesi Kende személyében régi újpesti Panthers-esek a bizti őrök.

    Ehhez képest mi van nálunk? Ok megmentett 3 éve minket a totál megszűnéstől az angol. Pozitív? Lehet egy két labdarúgónk AIDS tesztje...

    Stadionra legyek büszke? vagy az új tervre, amely csak mindig felül írja a korábbi tervet? Hogy berkinek van pofája leigazolni egy olyan játékost aki korábban rivális csapat játékosaként dalolászva Fradi sálat égetett? (ok, Tegye, nem ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy hogyan jöttek elő a tudatos gondolatok, hogy őt igazoljuk a Fradiba....).

    Megígérték, hogy megerősítik a csapatot... Mindig ígérik. Jött a marosvásárhelyi Csizmi és ennyi. A 2 éve egy személysérülés miatt már visszavonult védőt nem számítom erősítésnek.... Meg egy angol negyedosztályú csatár? ok, jobb lehet mint a lassan 90 éves Shaw, meg az egyre impotensebben futballozó Ferenczi... biztos nagy nagy tehetség, és nagy ígéret, meg fejlődhet...de már 28 éves.... idősebb mint Szlovákia :))

    Elvisznek egy etióp-németet (ez mi:P ?) edzőtáborba aki egy perc lehetőséget nem kap?... legyek pozitív? na ő lehet hogy az, a vérteszten... Bár helyette vihettek volna fiatal magyart, de nem.... az nem jó...

    Szurkolói kártya??? Jha ide fénykép, állandó lakcím, anyád neve s mehetsz majd meccsre? Az adatokkal meg majd a Berki gazdálkodik, annak adja tovább akinek akarja... meg eleve ez így törvényellenes.. (ombudsmani véleményeztetés előtt az ügy már)<<<lásd mi csinálták a Legia Varsóból... hova tűntek a szurkolói... hova tűnt a stadion...)

    Várjam, hogy kezdődik a tavaszi szezon? S a csapat??? Almafától várjak körtét, vagy nézzem reálisan?

    de ok, elfogadom, rohadtul negatív vagyok, mert túl sok a negatív hír a Fradival kapcsolatban.

    De mondj Te egy pozitív dolgot a Fradival kapcsolatban, légyszíves. (Csizmit most ne említsd)

  • barcames
    #15406
    elhiszem ha készen lesz
  • Gunnersboy
    #15405
    minden pozitív, de azért 6 után szerintem egy 20 percet kaphatott volna :)
    lehet sötét volt és így a világosabb Yangot kellett becserélni :D
  • Láma!
    #15404
    van esetleg valami, akármi ami pozitív véleményt vált ki belőled?:)
  • Grenzjager
    #15403
    érdekes amúgy, hogy ezen a meccsen az etióp-német próbajátékos nem lépett pályára....

    akkor minek vitték ki? ....
  • Gunnersboy
    #15402
    állítólag Schembri szerződést bontott ausztriai klubjával, szabadon igazolhatóvá vált.

    a mai edzőmeccsen az un. Gozo XI ellen játszottunk az eredmény 8-1
    Gólszerzők:
    Ferenczi (5., 30., 53.)
    Tóth (42.)
    Elding (47.)
    Vass (65.)
    Yang (75.)
    Mamic (85.)
  • Grenzjager
    #15401
    korrektül megfogalmazva,
    volt válogatott
    csak volt, mert belőle nem lesz többször válogatott.

    2005-ig (ami 5 éve volt) 9-szer (ami meg nem sok) lépett pályára a nem éppen acélos észak-ír válogatottban....
  • banok
    #15400
    Tommy Doherty is hozzánk került. Ő az észak-ír válogatott játékos.
  • Grenzjager
    #15399
    Jól is tette, hogy beszart, mert így egészségügyileg sokkal jobban járt, épséges lábakkal még más csapatban produkálhat olyat amely kissé hasonlít a labdarúgás nevű sport/játékhoz.
  • karajjj
    #15398
    Bori beszart a fenyegetések miatt, Filkor pedig mégsem jön...
  • karajjj
    #15397
    ollé
  • kuzco007
    #15396
    köszXD
  • Gunnersboy
    #15395
    1-0ra nyertünk Elding góljával, a 2. félidőben egy felforgatott B csapat játszott.
    Elding, Csizi és Stockley nagyon jól játszottak, harcias, technikás játékos mind a 3, Stockley hangosan irányitotta a védelmet a 2. félidőben, nem volt elvesztett labdája, minden párharcot megnyert, Csizi pedig a gólpaszt jegyezte.