23418
  • Grenzjager
    #15474
    a XVIosból SRK kiszabadult, tavaly ősszel-télen.
    S új szelek fújnak, de azért az is hozzátartozik, hogy az FSZSZ tulajdonképpen egy túl nagy gyűjtő volt. Illetve az FSZSZ elnökségbe kerültek be emberek akik sokaknak nem tetszett, s így egy egyoldalú elnökség jött létre mások szerint. Itt konkrét igazságot, csak is szubjektíve lehet kimondani, objektíven sehogy. Ezért írott formában így nem is mennék ebbe bele. Voltak ügyek s széthúzások az FSZSZben, radikálisok és nem radiálisok között, ultrák és hooligánok között. Boros

    A fradidrukker.hu meg elvileg működhet tovább. A jogi kérdéseket, domain névtől z-ig meg lejátsszák. Persze momentán szerintem kérdéses hogy majd kié lesz. (jogilag kéne egy utolsó közgyűlés is az FSZSZnek ha már minden szabályos, és törvényes keretek között történik)

    De tulajdonképpen az FSZSZ falai már repedeztek korábban is, amire rájött még egy kisebb erőviszony rendeződés a szurkolók között, s még ehhez tegyük hozzá a futball vezetőség egymás utáni elba..tt lépéseit - > teljesítmény,bori,berki új nótája,szurkolói kártya
    utóbbival kapcsolatban is annyi irányban van széthúzás szinte ahány szektor van az Üllőin. A városszéli álomgyár drukker haverom csak röhög, én meg csak nézeeeeeek....

    Ez az origo cikk nagyjából jó:
    fff

    A kártya lényege, hogy a balhé szinte mindig stadionon kívül van, ahol lehet olyan is aki nem is volt a meccsen... mégis lesz 7-8ezer emberről minden adatom, akik kint voltak a meccsen, s balhézni kizárólag csak olyan tud aki kint volt a meccsen (ez így jogilag nem okés, de majd magyarázd a rendőrnek a jogaidat :D:D:D:D). Ombudsmani vélemény még mindig nincs, tehát egyértelműen nem is nevezhetjük törvényesnek.
    Bár ugye ebben az országban a törvény, meg jog.... vicc.. mindenkire annyire vonatkozik amennyire hagyja hogy érvényesítsék rajta.
  • Láma!
    #15473
    ezt linkeltem be én is.

    amugy, mivel te jobban belelátsz, ha ide nem is, de esetleg privátban megírnád nagyvonalakban hogy mi is történt? ki fenyegetett kit stb...
  • Grenzjager
    #15472
    A Ferencváros Szurkolók Szövetségének (FSzSz) vezetősége kezdeményezésére az FSzSz mögött álló szervezett szurkolói csoportok (Cannibals, Green Monsters, Seven Side, Stormy Scamps) és az FSzSz elnöksége - az évek óta tartó fenyegetések, kívülről jövő megosztásra való törekvések következtében - a mai nappal egyidejűleg kilépett a Szövetségből, ezzel a Ferencváros Szurkolók Szövetsége de facto megszűnt.

    Ezzel egy időben a fradidrukker.hu működése véget ér, a fórum - az elmúlt években kialakult közösségre való tekintettel - 24 órán keresztül az alábbi linken még üzemel.
    http://www.fradidrukker.hu/forum/index.php

    Köszönjük mindenkinek eddigi munkáját, segítségét és támogatását, amelyet közös munkánk során kifejtett!

    Nélkületek mindez nem valósult volna meg.

    Ferencváros Szurkolók Szövetsége, 2010.02.19



    ...alakul a mindenki mindenki ellen...
  • Grenzjager
    #15471
    bejött a meglátás...
    Fradidrukker.hu-nak, FSZSZ-nek vége.
  • Láma!
    #15470
    ugyanilyen lesz akkor is nyugi :)
  • Gunnersboy
    #15469
    nézd már meg a többi csapat keretét, és ne keltsed a flémet légy oly szives, messze mi erősítettünk az egyik legjobban az NB1es csapatok közül, majdnem mind válogatott játékos, de neked ezt hiába taglalja bárki....

    remélem akkor is ilyen negatív hangnembe irogatsz majd amikor a paksot vagy a halit küldjük haza egy 3assal..
  • barnuska000
    #15468
    a szégyen a mostani állapot
  • karajjj
    #15467
    az szánalmas és szégyen, hogy nincs megszabva?
  • barnuska000
    #15466
    igazad van ez nincs megszabva.ez egyszerűen szánalmas és szégyen is
  • Láma!
    #15465
    úristen!!! az arsenalban van angol??
  • Láma!
    #15464
    FSZSZ közleménye

  • karajjj
    #15463
    hol van az megszabva, hogy egy magyar focicsapatban csak magyarok játszhatnak?
  • barnuska000
    #15462
    egyszerűen szégyen.van még egyáltalán magyar játékos az úgynevezett Fradinak gúnyolt csoportosulásban?
  • Csesza
    #15461


    Tutoric: Azért jöttem a Fradiba, mert nagy tradíciókkal rendelkezik


    Tutoric túl van az orvosi vizsgálaton, és amennyiben semmilyen probléma nem merül fel, a játékos fél évig erősítheti a mieinket.
    - Azért jöttem a Ferencvároshoz, mert nagyon nagy klubnak ismerem, amely nagy tradíciókkal és történelemmel bír. Nagy lépés ez az én karrierem és jövőm szempontjából. Hallottam a szurkolóink lelkesedéséről, népszerűségében a Zvezda táborához hasonlítanám. Amikor kimondom, hogy Ferencváros, mindenki tudja miről beszélek. Nagyon tetszik a stadion is, mert érezni rajta azt a hangulatot, amit ez a klub jelent. Bízom benne, hogy jól fogok játszani, és hamarosan a szurkolók is megszeretnek majd - nyilatkozta Tutoric az orvosi vizsgálatot követően.
    Craig Short vezetőedző: - Tutoric egy nagyon tapasztalt, nemzetközi szintű játékos, és bízom benne, hogy erősíteni fogja a keretünket, javítva az így is remek védelmünket. Ő az utolsó igazolásunk jelen időszakban.

    Adatok:
    Született: Szabadka, 1983. március 5.
    Magasság: 1,89 m
    Poszt: Középső védő
    Csapatok:
    2002-2008 Red Star Belgrade 42 mérkőzés (0 gól)
    2002-2005 FK Jedinstvo Ub (kölcsön) 84 mérkőzés (6 gól)
    2005-2006 FK Mladost Apatin (kölcsön) 23 mérkőzés (1 gól)
    2008 Kocaelispor 8 mérkőzés (1 gól)
    2009 Red Star Belgrade 17 mérkőzés (2 gól)
    2010 Ferencváros
    2007 Egyszeres szerb válogatott
  • Csesza
    #15460
    Áprilisban lehet az Újpest elleni Ligakupa-meccs

    Klubunk levélben fordult az MLSZ Versenybizottságához, amelyben jelezzük, hogy a február 23-ára kiírt, Újpest elleni Ligakupa-találkozót a pálya állapota miatt nem tudjuk megrendezni, az okokról természetesen részletesen beszámolunk a levélben.
    - Indokainkat megértette és elfogadta az Újpest FC is, valamint a Sport Tv vezetése is, a tervezett április 10-i időpont mindhárom félnek megfelelne, így klubunk bízik a pozitív elbírálásban - mondta Igaz András technikai igazgató a 100%Fradinak.
  • Oncsi
    #15459
    Előkészületi mérkőzés:
    Ferencváros- Szigetszentmiklós 4-1 (1-0)

    Megyeri - Joaquin, Csizmadia, Wolfe, Stockley - Morrison, Doherty (Lipcsei 55. p.), Kulcsár - Shaw - Ferenczi (Yang 60. p.), Elding (Tóth B. 60. p.)

    Gólszerzők: Ferenczi 43. p., 50. p., Shaw 76. p., öngól 78. p., illetve Tóth M. 62. p. (11-esből)


    Menetrend:

    február 23., 18:00, Ligakupa: FTC-Újpest
    február 27., 15:00, NB I: FTC-Haladás
    március 06., 15:00, NB I: ZTE-FTC
    március 09., 18:00, Ligakupa: Paks-FTC
    március 12., 19:00, NB I: FTC-Nyíregyháza
    március 16., 19:00, Ligakupa: FTC-Haladás
    március 20., 17:30, NB I: Paks-FTC
    március 23., 20:00, Ligakupa: Haladás-FTC
    március 28., 17:30, NB I: FTC-Vasas
    március 31., 18:00, Ligakupa: Újpest-FTC
    április 03., 17:30, NB I: FTC-Kaposvár
    április 06., 18:00, Ligakupa: FTC-Paks
    április 10., 17:30, NB I: MTK-FTC
    április 16., 19:00, NB I: FTC-Debrecen
    április 24., 17:30, NB I: Videoton-FTC
    április 30., 19:00, NB I: FTC-Újpest
  • Mor3llo
    #15458
    Szűnj már meg:)
  • gercse
    #15457
  • barnuska000
    #15456
    szégyen az a kapott gól.
  • karajjj
    #15455
    egész látványosra sikerült a REAC elleni meccs, remélem, hogy minimum ilyen játékot produkál majd a csapat tavasszal

  • Láma!
    #15454
    ezt amugy kifejtenéd bövebben is? :o

    te jobban belátsz azokba a körökbe.
  • gercse
    #15453
    így van
  • Gunnersboy
    #15452
    ftc.hu szerint Pista lőtt 3at, ulloi129.wp.com szerint meg Elding, mivel én azt szoktam olvasni ezért irtam így, de végülis teljesen lényegtelen, hogy ki lőtte, csak termeljenek :)
  • gercse
    #15451
    én úgy olvastam Ferenczi lőtt hármat és Elding kettőt
  • gercse
    #15450
    Reméljük a bajnokságban is meglátszik majd az eddig mutatott eredmény, és folytatják az elkezdett munkát
  • Gunnersboy
    #15449
    Illetve Schembri is debütált, a hírek szerint igencsak szép játékot mutatott azidő alatt amit a pályán töltött

    "18 alkalommal volt játékban, ebből mindössze kétszer rontott átadást. A játékos hat cselt hajtott végre, mindannyiszor sikerrel, hiszen csak szabálytalanul tudták szerelni."
  • Gunnersboy
    #15448
    6-1re megvertük ma a Reacot edzőmeccsen.
    Góljainkat Elding 3, Ferenczi 2, Shaw szerezték
    A REACból Pölöskey talált be

    azt hozzátenném hogy Elding egyik gólját majd 45 méterről érte el :D
  • Láma!
    #15447
    Grenz, barnuska000 szerintem inkább loki, mint fradi szurkolo, a hozzászolásai alapján:))

    és általában csak flémet kelt.
  • Grenzjager
    #15446
    nyomtatott, írott karaktereken nem jön át a cinizmusod (könnyítésre szmájlikkal :D:D), remélem érted s nem gondoltad komolyan.

    Loki? ....miről is beszélsz? Amúgy nincs dáblácán-phobiám, de sztem túl gyakran hasonlítasz, említed őket...
  • barnuska000
    #15445
    remélem a Fradi jövőre megközelíti a lokit tudásilag
  • barnuska000
    #15444
    ugyan miért?
  • karajjj
    #15443
    vagy mindkettő, biztos ami biztos... :D
  • Grenzjager
    #15442
    középsőnek golyó vagy kötél...
  • Grenzjager
    #15441
    na az elvi építési engedély (tehát nem jogerőn van!!!) már is érkezett egy felebezés az ÁNTSZ-hez.
  • Gunnersboy
    #15440
  • Grenzjager
    #15439
    kurva nagy gázok lesznek...
    a gond már régen kezdődött de most ezerrel megy

    a tábor,
    az FSZSZ
    szétesése, a Stormy megfenyegetése.

    A Fradidrukker.hu-nak ideiglenesen annyi. Ezért is megy a harc.
    Sokan nem nézik jó szemmel (a 2-es pl), hogy mit csinál az FSZSZ és Boros Bánk Levente (FSZSZ)
  • Gunnersboy
    #15438
    Dohertyt és Schembrit ma mutatják be. Doherty 14-es, Schembri 27-esben játszik majd.
  • Láma!
    #15437
    tudom mi a különbség köztük, azonban abban az írásodban talán nem csak én éreztem egy nagyon erős gúnyt és iróniát...

    azonban jelen esetben Berkinek mi köze is van a stadionhoz?
  • Grenzjager
    #15436
    #15385
    igen, ezt írtam: "Berkiék már "előzetes építési engedély" birtokában vannak".

    Tehát nincs jogerőn. Azt most nem részletezem mi a különbség a nem jogerős és a jogerős között.

    Nem az angolokban (mert naiv a vezetés a magyarokkal szemben, lásd bizalom berki felé) nem bízom, hanem a berkiben, mert ő már többször is bizonyította hogy mennyi köze van a Ferencvároshoz, már bizonyított.

    berki TAKARODJ!
  • Láma!
    #15435
    Az ANTSZ tájékoztatása

    Grenzjager külön figyelmébe a köv részlet:
    "Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal 2009 nyarán értesült először arról, hogy megindult a Fradi pályával kapcsolatos elvi építési engedélyeztetési eljárás. A dokumentáció áttekintése után az intézet megküldte a Polgármesteri Hivatal jegyzője számára az észrevételeket. Az Esplende Real Estate Kft kérelmére a IX. kerületi polgármesteri hivatal építésügyi hatósági csoportja ezt mellőzve kiadta az elvi építési engedélyről szóló határozatot, mely szerint azon a területen, amely most Fradi pályaként ismert, a beruházó egy stadion, szálloda, iroda- és szórakoztató központ komplexumot építhessen. A határozat ellen az OTH 2009. augusztus 24-én fellebbezett a Közép-magyarországi Regionális Államigazgatási Hivatalnál. Ez a fellebbezés még elbírálás alatt van."


    ennyit arról hogy be sem lett adva kérelem...

    Már meg is kaptuk, csak épp az OTSZ fellebbezett, és ez még mindig tart. Grenz, ehhez mit szolsz?:)