23418
  • barnuska000
    #15755
    soha nem fogom megérteni,hogy egy focimeccsnek miért tartozéka az eszetlen erőszak
  • Grenzjager
    #15754
    nos akkor egy csepp politika ami minket is érint erősen.

    Miután megtörtént a komcsibukás, jön a Fidesz, s azt csiripelik hogy a "plázás" Demján a kormányváltáshoz kötötte szerepvállalását a Ferencvárosnál. A skót-szoknyásnak nincs oly sok pénze amit a Fradira szánna, így Demján szerepvállalása logikus.

    (közben halkan megjegyzem az Újpestet a kormányváltás mentheti meg az NB2-től, annyira nincs lovéjuk. De ugye Róma óta tudjuk "cirkuszt és kenyeret a népnek". S így 4 "kirakat csapata" lesz hazánknak, a Loki, a Vidi, az Újpest és mi a Fradi.


    Ahogy lelátót figyelem és hallgatom....
    A 2es szektorhoz tartozó szecu, illetve maga a 2es már alig várja hogy megmentő szerepre törjön az ultrák szemszögéből.
  • Fabio Capello
    #15753
    fotelfradista, pföjj :D
  • Gunnersboy
    #15752
    mind ilyenek vagyunk:

  • karajjj
    #15751
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Solt
    #15750
    :D:D:D:D
  • Grenzjager
    #15749
    :))))
    vmi ilyesmi lehet? :)
  • Gunnersboy
    #15748
    te vagy a mintapéldány a fradista szurkolók számára, kellően pesszimista, kellően otthonülő, kellően kárörvendő ;)
  • barnuska000
    #15747
    persze az Ftc szurkolók ártatlan bárányok voltak,ők csak bégettek
  • Gunnersboy
    #15746
    had válaszoljak erre a kérdésre mukika hszéből egy töredékkel:

    "provokálás kék részről..."
  • barnuska000
    #15745
    mire jó ez a meccs utáni erőszak ?kedves fanatikusok közül valaki el bírja mondani?
  • JimKirk
    #15744
  • karajjj
    #15743
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • JimKirk
    #15742
    Nem-nem!:)
    A pesti rendor olyan, mint videken a cigany!
  • karajjj
    #15741
    most már úgy kb kezdem érteni, Pesten a fradidrukker olyan a rendőröknek, mint itt borsodban a c.gány
  • mukika
    #15740
    "Elindultunk hazafelé, már a stadion sarkánál voltunk, amikor az előttem menő sráchoz odalépett egy rendőr: “Iván (igen az UG-s) vagy?” A srác válaszolta, hogy igen és már vitték is a rendőrautóba. Ezt sokan észrevették és kérdőre vonták a rendőröket, aki úgy válaszoltak, hogy csak a kötőszó volt a b.zd meg és már jött is a könnygáz… Társaságomat már rég elvesztettem, így átsétáltam a villamos megállóba, de az ott várakozó villamosra már nem fértem fel. A villamos elment, jött még egy adag könnygáz, a tömeg átjött a megállóba. Néhány srác köveket dobott az út másik oldalán levő rendőrökre. Alakzatba verődtek és átrohantak a megállóba. Kis naivan azt gondoltam, hogy miért szaladjak, hisz nem követtem el semmit…
    A mellettem kb. 10 méterre álló két srácot földre teperték és ütötték-rúgták őket. Átfutott az agyamon, hogy szólok, hogy hagyják abba, de már a képembe üvöltött egy 120kg-s rendőr: “Most dobálj, b.zd meg!” Megfordultam, kaptam egy ütést a derekamra, megpróbált elgáncsolni, de nem estem el és szerencsére nem jöttek utánam…
    HANGSÚLYOZOM, hogy tényleg dobáltak kővel, de ők már régen elfutottak, a megállóban csak azok maradtak, akik nem csináltak semmi (a rend őreinek csak paraszti ésszel bele kellett volna gondolniuk: azért nem futok el előlük, mert nem csináltam semmit)… Voltunk vagy 30-an.
    Megjött a villamos, felszálltunk, de a rendőrök továbbra is gumibotjukat lóbálva hergelték az embereket: “Gyere le, b.zd meg!” és stb. szavak kíséretében…
    A Szögletnél már azt mondták, hogy felsőbb utasításra vitték el Ivánt…"- green10 fórumról

    provokálás kék részről... kiálltak egymásért a srácok. petárda miatt kiemelni valakit? ismét csak ismételni tudom magam... más egyéb bajnokikon miért nem ilyen aktívak a kékek, rendezők, mlsz?

  • karajjj
    #15739
    ez mi volt már megint?
  • JimKirk
    #15738
    Elding mekkora golt lott!!!!
  • Csesza
    #15737
    Nyugodjék békében!
  • banok
    #15736
    R.I.P.
  • limperatore
    #15735
    hihetetlen nem akartam elhinni, minap még a digin mondta az okosságokat és most meg halott... durva
  • ForzaInter
    #15734
    Nyugodjék békében!

    Őszinte, egyenes ember volt, mindig megmondta az igazat, és átlatta a problémákat, nem álomvilágban élt, mint sok "szakember" itthon, ami sokaknak nem tetszett, és emiatt nem is került olyan pozícióba amilyenbe kellett volna neki..
  • Gunnersboy
    #15733
    Nyugodj békében VARGAZOLI! :(
  • IXEMGabeo
    #15732
    részvétem Varga Zoltánnak olvasom a hírt és ledöbbentett:S még amikor néztem a MU-Bayern meccset utána nem tetszett a véleménye és el is kezdtem szidni h mennyire Manchester párti mostmár megbántam:S:( tudtam róla, h egy ikonja volt a Fradinak váratlan és sajnálatos a halála:(
  • a.carkey
    #15731
    Nagyon sajnálom! :(

    Sajnos, pont ő volt azon edzők egyike, aki megérdemelte volna a válogatott kispadját IS. Nagyon sajnálom, hogy anno ellehetenítették az edzői munkáját. Viszont ezer köszönet minden sikerért!
  • Mor3llo
    #15730
    Nyugodj békében, VargaZoli:(
  • karajjj
    #15729
    most értem haza, pont most olvastam, háth, én az ominózus nso-s nyilatkozata óta vártam, hogy mikor tesznek alá kispadot, sajnos már nem tudjuk meg, hogy mit alkotott volna ismét edzőként, pedig szerintem ő volt az aki átlátta az nb1 problémáit, hát ez most felfoghatatlan
  • gercse
    #15728
  • Voyager5
    #15727
    Basszus.. a minap még Digin elemzett.. Hihetetlen.
    R.I.P
  • JimKirk
    #15726
    Detto.
  • Solt
    #15725
    :((( Szóhoz sem jutok...
  • JimKirk
    #15724
    Sajnos igen! Foci kozben osszeesett.:(
  • bubu13
    #15723
    RIP Varga Zoli :(
  • Solt
    #15722
    Ez komoly????? :(( Isten nyugosztalja!!!
  • Fabio Capello
    #15721
    :( RIP
  • JimKirk
    #15720
    Elhunyt Varga Zoli!:(
  • JimKirk
    #15719
    URISTEN!!!!
  • gercse
    #15718
    jó egy kicsit talán néha megremeg, de mikor védjen ha nem idén?
    kell a rutinszerzés, idén meg már nincs hova odaérni
  • gabber_saviola
    #15717
    kint élőben látszik rajta, hogy nem olyan magabiztos mostanában, tévén nem tudom ez mennyire jön át.
  • barnuska000
    #15716
    hát ilyen nincs.mi jöhet még?lassan újra az nb kettő.mert gól az kevés,de durvaság az annál több.csak gratulálni tudok