23418
  • Csesza
    #15795
    hoppá
  • banok
    #15794
    2 óra alvás.
  • Grenzjager
    #15793
    télleg tegnap volt libakupa, 800néző

    :)))

    legalább nem kaptunk ki
  • Grenzjager
    #15792
    kitűnő hírcsokor :)))


    FRADI NŐI KÉZILABDA

    szerintem jó csapatunk lesz jövőre

    Két éves szerződést írt alá április 16-án Abramovics Alena, a fehérorosz válogatott hálóőre a Ferencváros női csapatával.
    Hülye blikk és agymosott egyéb bulvár média... micsoda hír lett volna.
    Csak egy cím: "Abramovics a Fradiban"!! :))))


    Két év légiósélet után visszatér a klubhoz a dán Viborg jobbszélsője, a BL-győztes Kovacsicz Mónika.
    [IMG][IMG]http://www.ftckezilabda.hu/noi/img/2009/hirek/100414Kovacsicz.jpg[/IMG[/IMG]

    Tomori Zsuzsanna szerződést kötött a Ferencvárossal.Sikerült egy többszörös magyar bajnok, válogatott és BL döntőt is megjárt átlövőt igazolni.



  • Gunnersboy
    #15791
    unalmas játékot hozott, 0-0 lett a derby előmeccse
  • Láma!
    #15790
    szerintem mi is lemegyünk fehérvárra...
    de még képlékeny a dolog.
  • JimKirk
    #15789
  • Grenzjager
    #15788
    egyre szimpatikusabb nekem az Eyjafjallajökull, az izlandi a vulkán, rámutat mily törékeny az euróatlanti pénzéhes kultúra, és
    Jason Morrison Londonban rekedt :) ez jó most szerintem..
    előre Fradista fiatalok!!
  • Gunnersboy
    #15787
    az jövö péntek, nem most péntek:)
    most hétvégén a vidivel játszunk
  • Oncsi
    #15786
    Annyira szeretném ,ha legyőznénk a Fehérvárt.. nagyon nagyon!! Fehérvári vagyok és annyi divatdrukker lett ,h már undorító..megy a szekér ,szurkol atudatlan is...csak nyerjünk!! Ott leszek !!! NYerjünk nyerjünk:D
  • Grenzjager
    #15785
    Fehérvár igazi csemege lesz majd, nagy tétmeccs. Idegenben a bajnokaspiránsnál. Nagyon sokan megyünk, s a fehérváriak már több hete nagyon-nagyon készülnek, valami "hatalmas" élőképük meg nagy koreojuk lesz ellenünk.
  • banok
    #15784
    holnap és pénteken is Fradi-Újpest. A keddi (19.00 Sport1 hu-ro) Ligakupa meccs lesz, a pénteki (19.00 Duna TV) bajnoki mérkőzés!
  • Grenzjager
    #15783
    M szektor :)
  • barnuska000
    #15782
    új stadion?hagyjuk már.szopatnak minket.stop
  • Láma!
    #15781
    a kicsit hosszabb, nem csupán egyoldalú tényeket kiragadó változat:)

    link
  • Láma!
    #15780
    igen. nálam a 2 meg nem adott gol, határozottan ilyen érzést vált ki. továbbá hogy elding az elsö szavánál sárgát kapott mig a debreceni támado leüvöltötte a biro fejét retorzio nélkül. persze nálunk elmaradt egy sárga kezezés miatt.

    az előnyszabályt pedig szintén felháboritoan idiótán alkalmazta, már amikor alkalmazta egyáltalán...
  • bubu13
    #15779
    Te az EEE szektoránál voltál vagy maradtál a K-L-nél?
  • barnuska000
    #15778
    na akkor most a bíró ellenünk fujt?
  • Grenzjager
    #15777
    erősen kell összefognunk, mert:


    "Továbbra is csak terv az új Fradi-stadion

    Se finanszírozót, se építési engedélyt nem sikerült még szerezni az FTC új Üllői úti stadionjához. A pályázat után kötött szerződésben rögzített határidő viszont lejárt.
    A klubvezetés továbbra is bízik a beruházóban, és nem kér kártérítést a késlekedésért.
    A stadion használati jogára kiírt pályázat nyertese az Esplanade Real Estate Ingatlanforgalmazó Kft. lett, ám Kevin McCabe cége még nem kezdte el a stadion felújítását, holott a határidő márciusban lejárt.
    Az Esplanade 3,035 milliárd forintot ígért az összesen 2,5 hektáros ingatlanért, további 800 milliót kínált az FTC Zrt. részvénycsomagjáért és 1,5 milliárd plusz áfát a létesítmény használati jogáért. (Ez összesen 284 millió forinttal volt több, mint az előző fordulóban tett ajánlata.) Ezenfelül vállalta a meglévő stadion két éven belüli, nemzetközi szabványoknak megfelelő felújítását legalább 1,2 milliárd forint nettó értékben.
    Az Üllői úti stadion építésére vállalkozó Esplanade Real Estate Kft. két vezető tisztségviselőjének neve ismerősen csenghet - írta a Népszabadság. Szász András korábban a Magyar Villamos Művek akkori vezérigazgatójának, Kocsis Istvánnak adott tanácsokat, különös tekintettel az offshore cégek bevonására. Az MVM éléről éppen 2008-ban – az utolsó FTC-tender idején – távozó Kocsis nem sokkal később a BKV vezérigazgatói székét foglalta el.
    Szász pedig az Esplanade Kft. élén találta magát. Cégtársa pedig az az Alexander Gerstl lett, akivel a korabeli hírek szerint együtt vettek részt a Nádor ’95 Rt. legemlékezetesebb üzletében. A Nemzetbiztonsági Szolgálat által rendelt mobiltelefon-lehallgató készülékeknek állítólag csak egy részét szállították le, de a pénzt teljes egészében felvették. A Fővárosi Főügyészség 2005-ben vádemelés nélkül zárta le az ügyet.
    (Barikád)"
  • Grenzjager
    #15776
    ez most zsír hétvége :)))))))))))))))

    Tutoric télleg nem egy statiszta légiós, látszik is rajta hogy nem agymosott nyugati :)))

    Remélem énekeljük majd még a Surdilovics nótát tiszteletére :)))

    De ami még jó hír, hogy névben ugyan nincs Stormy Scamps, meg 7side, de az emberek megvannak!!! :D:D

    erkolcseroegyetertes.hu
  • gercse
    #15775
    Tutoric jó játékos, meg kéne tartani mindenképp(sztem)
  • banok
    #15774
    Ferencváros-Debrecen 1-0 ::: összefoglaló
    http://videa.hu/videok/sport/ferencvaros-debrecen-1-0-dvsc-foci-fradi-1IFUkmTAzDQI2UAB
  • Gunnersboy
    #15773
    néhány nyilatkozatrészlet a meccs után:

    Tutoric:
    "Egy nagyon nemes, jó ellenfelet vertünk meg, de ez a siker nem jöhetett volna létre ha nincs mögöttünk a fanatikus táborunk. Óriási volt az a buzdítás, ami a lelátóról jött. Most tudtam meg milyen érzés Fradistának lenni."

    Tóth Bence:
    "Nagyon jó csapatot győztünk le, úgy érzem megérdemelten – mondta honlapunknak Tóth Bence. Küzdöttünk egymásért, ez volt a legnagyobb erényünk ma. Ez egy igaz rangadó volt, amelyen mi voltunk a jobbak."

    Dragóner:
    "Úgy küzdöttünk, harcoltunk egymásért ahogyan azt a közönség elvárja. Bevallom könnyű dolgunk volt, mert mi többen voltunk, a tizenkettedik emberünk ma újra játékra jelentkezett. Ez a fantasztikus tábor óriási erőket mozgósított meg bennünk."

    Short:
    "Büszke vagyok a csapatra, mindkét csapat nyerni akart, nagyon erős ellenfél, végre olyan, aki meg akarta nyerni a meccset. Így több lehetőségünk volt, így tudtunk nyerni. Csak akkor tudunk nyerni ilyen kiváló csapat ellen, ha mindenki kiváló."



    -ulloi129.wordpress.com-
  • bubu13
    #15772
    Jó meccs volt. Csak kár, hogy két tábor volt. Remélem újpest ellen megoldódik az egységes Tábor.
  • Láma!
    #15771
    bizony jó, és talán megadja a kellő lendületet a következő meccsekhez.
  • JimKirk
    #15770
    Jo meccs volt!
  • banok
    #15769
    na végre. örülök , hogy sikerült megállapodni mert ez a helyzet senkinek sem volt jó. Akkor most jó lenne egy győzelem holnap a Debrecen ellen.
  • Láma!
    #15768
    EEE közlemény

    A demonstráció elmarad pénteken

    Röviden a házirend és kártyával kapcsolatos módosítások.
  • karajjj
    #15767
    van ám fejlemény
  • Zenszkij
    #15766
    Hirtelen nem ugrott be kikre gondol :)..
  • Grenzjager
    #15765
    minden kék menekülni fog, ennyi :)))
  • gabber_saviola
    #15764
    nagyot akart mondani, ne izéld már ezért.
  • Zenszkij
    #15763
    Milyen kékek? Mert ha a rendőrökre gondolsz, elég hülyén fogalmazol. Nem nekik kell menekülni, hanem a kékeknek..MTK, liláknak, Újpest, pirosaknak Debrecen LOOL..
  • isi
    #15762
    Én nem szeretem a Fradit, de a szurkolói köreiteknek nem szabad szét esni. Az tény, hogy mindig kiálltok egymásért, de most nem szabad eltávolodnotok egymástól főleg ezekben a nehéz időkben. Eljön az idő amikor a kékek menekülni fognak..
  • barnuska000
    #15761
    hajrá
    legalább ebben egyet értünk.az erőszakmentes szebb jövőben
  • Solt
    #15760
    Nincs miért haragudnom, mert amit írtam, ott az értelmi szint valóban megmutatta magát! Mellesleg neked is szebb jövőt, bár meglep, hogy van bennünk akár egy közös pont is...
  • barnuska000
    #15759
    már meg ne haragudj,de az értelmi szint itt megmutatja magágt
    na akkor szebb jövőt
  • JimKirk
    #15758
  • Solt
    #15757
    Ahhoz, hogy valamit értsünk, megértsünk, előbb a felfogóképességünknek kell megfelelően működnie... amíg ez nem megy, ne várj csodát...
  • Fradista01
    #15756
    lehet, amíg nem oldódik meg a kártya ügy addig a kártyásoknak kéne egy tábort csinálni:D