23418
  • Láma!
    #15875
    ezt egy hozzászólásba is irhattad volna...

    nem természetes, ezt nem mondtam, lehet hogy nem voltam világos, vagy csak nem akartad megérteni. én azt mondtam hogy sajnos velejárója néhány meccsnek a kisebb balhé, ami ellen nem nagyon lehet tenni... ebből neked hogy jött le hogy szerintem természetes, nem tudom....

    de várom a konstruktiv javaslatodat arra vonatkozóan, hogy hogyan szüntessük meg a balhékat.
  • barnuska000
    #15874
    OSZT MÉ?
  • barnuska000
    #15873
    szerintem is hagyjuk.balhé van és kész.van akiknek ez természetes mint neked is
  • Láma!
    #15872
    igen SAJNOS hozzátartozik. nem értek vele egyet, ahogy te sem, de nem lehet ellene tenni...

    gondolom most jönne az angol példa hogy mert ott nincs balhé meg rendet raktak...
    Ott is balhé van még mindig, csak meccs elött és/vagy után, ugy hogy a sajto nincs ott...
  • barnuska000
    #15871
    a balhé hozzátartozik a focihoz?úristen erről beszéltem.oszt mé tartozik hozzá?me totya aszonta mi?
  • Láma!
    #15870
    miben van igaza?
    taki ne huzz már fel...
    persze szerintem sem kell verekedni mert semmi értelme, de nyugodtan mondhato hogy ez hozzátartozik a focihoz szerte a világon...

    magyarországon vannak kisebb balhék néha, de ezek még el is törpülnek az olasz, vagy a holland szurkoloi összecsapásokhoz képest, pedig hol jár az olasz vagy holland foci... dél-amerikát már nem is emlitem inkább ahogy fegyverek is elsülnek adott esetben...
  • barnuska000
    #15869
    köszönöm.végre valaki megért
  • Takezó
    #15868
    abszolút igazad van
  • Láma!
    #15867
    nézd, példáloztál a vidivel, meg a lokival... ezeknél a csapatoknál hétröl hétre együtt, összesen kinnvan 5-7 ezer ember. ez meccsenként jelent 2,5-3,5 ezret ott, ahol a bajnoki cím a tét!

    mi a 8. helyen fogadtuk az 5.-et és alsóhangon 9-10 ezren voltak kinn, amiböl egy 30 fös társaság balhézott. ha nálunk is rendre 4 ezren lennének kinn akkor itt se lenne balhé, se szurkolás, ahogy a bajnokaspiránsoknál sincs.

    de ez a fradi magyarország legjobban szeretett és egyben legjobban utált csapata ugyanis itt nem beszélhetünk olyanokról akik "elvannak vele..".

    és ne felejtsük el hogy ugy hozzuk fordulóról fordulóra a legtöbb nézőszámot akár otthon, akár idegenben hogy szurkoloi kártyánk csak nekünk van... talán most meglátjuk mire jó és remélem egy életre kitiltják azt a néhány gyökér UG-st akik a korházba küldték szurkolótársukat.
  • barnuska000
    #15866
    "mindenhol voltak, vannak és lesznek ultrák, akik ütni is képesek a csapatért"
    könyörgöm kit akarsz te ütni és miért?jóember nem a középkorban élünk hanem a 21.században.
    én megütlek mert te az ujpestnek szurkolsz,én meg megütlek mert füstszűrős a cigarettád.szerintem akik balhéznak meccsen vagy utánna,azok igazából nem is tudják hogy miért teszik,értelmes magyarázatot nem tudnának rá adni,esetleg ennyit:há mer a totya azt mondta.
  • barnuska000
    #15865
  • JimKirk
    #15864
  • Fabio Capello
    #15863
    "példát lehetne venni a vidi szurkolókrol.nem balhézni mentek"

    "a szurkolók értelmesebb rétege ismét előadta magát az ujpest ellen.mikor lesz nekünk olyan kultúrált táborunk mint a Lokinak?"

    Minden héten másnak van kultúrált tábora, csak nekünk nincs? :) Könyörgöm nézz már szét Hollandiában, Spanyolországban, Olaszországban: mindenhol voltak, vannak és lesznek ultrák, akik ütni is képesek a csapatért. Amíg nem érünk a közelébe az angol rendszernek (beléptető, arcfelismerő, kivagy tiltva? húzzál innét.) - ha a fejlődési tempót nézzük, 30-40 év múlva TALÁN - addig kurvára nincs mit mondani erről a dologról.

    Mellesleg mindenki töke tele van már veled, jobb lenne ha megmaradnál névtelen sehova nembeírogató szurkolónak, mert csak a topik morálját húzod lefele. Nem lepődnék meg ha kiderülne, hogy újpestes vagy lokis vagy.

  • barnuska000
    #15862
    a szurkolók értelmesebb rétege ismét előadta magát az ujpest ellen.mikor lesz nekünk olyan kultúrált táborunk mint a Lokinak?
  • JimKirk
    #15861
    Szivicsre kellett volna lepacsni... Most a szerb U18-at vezeti.:(
  • bubu13
    #15860
    Mondjuk ez is igaz :D
  • karajjj
    #15859
    tulajdonképpen hivatalosan most sem az :D
  • bubu13
    #15858
    Short nyártól már nem lesz az edzőnk.
  • barnuska000
    #15857
    Lipcseinek már nyugdíjban a helye
  • JimKirk
    #15856
    rossz topicba ment bocsi!:)

    szolok modinak, hogy torolje!
  • JimKirk
    #15855
    Popeye - C Bucks [/b] 0 - 7[]


    0 - 1 Leoncio Pérez 15'
    0 - 2 Janosch Ruggels 39'
    0 - 3 Baykal Ferah 40'
    0 - 4 Leoncio Pérez 41'
    0 - 5 Baykal Ferah 54'
    0 - 6 Leoncio Pérez 72'
    0 - 7 Leoncio Pérez 84'

    Tapaszos lett Leoncio Pérez 35'
    Megsérült (1 hét) Peter Tungborn 80'
    Megsérült (1 hét) Ronny Bach Lauritsen 83'

    Perez vezeti a gollovolistat 5 gollal.
    Masodik vagyok!
  • Láma!
    #15854
    mivel eddig senki nem hozta fel, megteszem én, mert nem mehetünk el mellette...

    mindenki láthatta hogy a kapu mögött a meccs 2 felében verekedés alakult ki. ezt a rendezők lerendezték, azonban a sajtó csak arról ir hogy a rendőrség meccs után hány szurkolót állított elő, erről azonban elfeledkeznek:
    "Akkor tegyük tisztába a dolgokat. Nevekkel.

    A második félidőben Vághi Miki átjött (!) és nekiment (szó szerint) Bőrkabinak, hogy "ti nem szidtok senkit". (Ami, természetesen, nem volt igaz.) Ezzel kezdődött az egész. Néhányan odamentünk szétválasztani az embereket. Amikor úgy tűnt, hogy sikerül, Görög Tibi még beugrott közénk és folytatta a verekedést.
    A meccs után kifelé menet lerúgtak egy embert mert EEE póló volt rajta.
    Majd kint az utcán a csodálatos huligánjaink rámentek az EEE-s brigádra az út túloldalán a mellékutcában. Bőrkabit - aki egyedül ment vissza a kocsijához - leverték a földre és a földön még tovább rugdosták. Többen. Egy embert. A komplett UG.
    A mellékutcában még leütöttek a földre egy srácot, akit mentő vitt el.

    Nem mi kezdtük. Nem mi folytattuk. Nem mi provokáltunk. Nem mi mentünk oda a másik oldalhoz. Nem is szóltunk senkihez. Nem mi mentünk rá Fradistákra. Nem mi mentünk át a stadion másik végébe. Nem mi ütöttünk le egy mellékutcában egyetlen embert. Nem csináltunk semmit..."


    Ezt a Boros Bánk Levente irta. nem tudom mi igaz es mi nem. remelem nem a leirtak miatt. mindenesetre az utolso tiz perc a meccsen, amikor csend volt es csak az ujpesti tabort lehetett hallani, ahogy szidtak minket az eletem egyik legszarabb erzese volt... evek mulva sem lesz beke.."
  • bubu13
    #15853
    Vagy arról a Lipcseiről beszélsz aki az utolsó percben adott egy 50 méterest indítást??
  • bubu13
    #15852
    Ki az a Lipcseji??? :O
  • bakkerman
    #15851
    mégis kórusban kiabálják Lipcseji nevét a "szurkolók"...
  • Láma!
    #15850
    maximálisan egyetértünk!
  • Gunnersboy
    #15849
    Tutoric, Dragóner, Schembri, Abdi, Elding volt aki tegnap úgy teljesített ahogy kell, Ferenczi mikor jött vissza a saját szögletzászlónkig, vagy akár csak a saját 16osunkig hogy szereljen valakit mint Elds...
    Gera óta pedig Schembri meg Abdi az a 2 játékos aki megmer huzni 1-1 cselt 1 vagy akár 2 védővel szemben is, a Tuto Dragó kettősre meg szerintem nem kell magyarázat, már meccsek óta kimagaslót nyújtanak.
  • karajjj
    #15848
    én azt nem értem, hogy Abdi mostanában szinte alig kap lehetőséget, az előző szezonbon pedig sokszor a hátán vitte a csapatot, jó értem én, hogy az nb2 volt de akkor is beférne akár a kezdőbe is
  • Zenszkij
    #15847
    Jah Rósa is elmehet a pics'ba. Ez nem focista, helyébe elvonulnék egy barlangba Lipcseivel. Van bőr a képükön hogy még itt égetik magukat. Szégyen...Abdival sztem nem volt baj, volt három olyan passza, amit tanítani lehetne...
  • Láma!
    #15846
    nem csak akkor volt ajtó-ablak...
    zete ellen minden bement, most semmi.... sajna ez van:(
  • Zenszkij
    #15845
    te a 24. percben hol jártál? ajtó ablak helyzet volt
  • sanyiute
    #15844
    bocsánat hogy írok ide uraim de a Feketék játéka egy forintot nem ért Lipcsei ha egész meccsen játszik akkor lett volna esély a gól szerzésre úgy hiszem
  • Láma!
    #15843
    abdi kifejezettem szint vitt a a játékba, és most nem a börszinre gondolok:)
    shembri kifejezetten jó volt, és kb ennyi a pozitivum...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #15842
    Morrison, Adnan, Abdi... Az ilyenek miért nem a kukoricaföldön kapálnak? Totál nem értem, hogy mi a francért kell erőltetni a csapatba ezeket a szerencsétlen favágó légiósokat.
  • bubu13
    #15841
    Hazaértem a meccsről. Gratulálok azoknak akik egymást verik a Táborban. Gratulálok a csapatnak akik végig ívelgették a meccset és gratulálok a rendőröknek is akik a semmiért oszlattak.
  • Gabe18
    #15840
    Ennyit ért a beadás-kifejelik,beadás-kifejelik,beadás kifejelik játék.3 kapufát rúgtunk,mind a három laposan kijátszott akcio végén.De nem baj,utána megint beadás-kifejelik,beadás-kifejelik.Már fáj nézni,de akkor is beadás-kifejelik,beadás-kifejelik...
  • Grenzjager
    #15839
    A Ferencváros korábbi játékosa, Limperger Zsolt mára már kissé eltávolodott a futballtól, de a zöld-fehéreknek még mindig szorít. A 22-szeres válogatott labdarúgó még nem tudja, hogy ma kilátogat-e az Albert-stadionba, ha nem, akkor televízión keresztül követi majd a derbit.
    - Az Újpest-Fradi meccsek mindegyike nagyon kedves a számomra - mondta Limperger -, de a legkedvesebb talán Nyilasi bemutatkozó mérkőzése volt a számomra, amikor öt nullra nyertünk az Újpest otthonában. Az utolsó derbim az ezerkilencszázkilencvenhatos volt, amikor három-egyre nyertünk. Hogy ma durvábbak az összecsapások? Már akkoriban sem kisasszonyok jártak a mérkőzésekre, sokszor nagyon kemény hangulat volt ezeken a találkozókon. Szerencsére még van egy-két tősgyökeres fradista még a csapatban, gondolok itt Lipcseire, Dragónerre, vagy éppen Balog Zolira, már nincsenek sokan... De én mindig is Fradi-drukker voltam, ha tíz külföldi játékos van a csapatban, én akkor is a Fradinak szorítok, csak kicsit szomorúbb vagyok. Remélem, eljön majd az az időszak, amikor magyar fiatalokra támaszkodik a klub, nem harmadosztályú külföldiekre. (nb1.hu)
  • dave10
    #15838
    köszi az infót.
  • Grenzjager
    #15837
    s ahogy olvasom, természetesen nézőcsúcs lesz a mai Ferencváros-Városszéliálomgyár meccse a Liga 2009-10-es évadjában.
  • Grenzjager
    #15836



    17.00-ig lehet regisztrálni a Fradi Shopban, s a regisztráció muszáj (!)... ez van.
    (Nyilván ezután rendőrségi placc lesz minden a stadion előtt, mert fánkot kell zabálni és smseket kell írni a meleg szeretőknek -magyarul ahogy csak szokták a derék kimondottan jól képzett rendőrök)