23418
  • Grenzjager
    #16075
    1. László Csab, 2.Prukner, 3.Gellei reményeim szerint már... igaz Lászlóra állítólag kevés esély
  • karajjj
    #16074
    "Kémeink" nem sokkal ezelőtt a szombaton gólt szerző kispesti Pablo Coirát is képviselő menedzsert látták bemenni a székházba. Nem tudjuk, hogy milyen ügyben, még az sem kizárható, hogy a két spanyolunk érdekében járt az Üllői 129-ben, annyit azonban hozzáteszünk, hogy az U-20 VB-győztes harminc éves spanyol szerződése is lejár a nyáron.

    Forrás: Üllői129
  • Zenszkij
    #16073
    Poklepovityot ide
  • karajjj
    #16072
    most már Prukner is szóbakerült
  • gabber_saviola
    #16071
    Mi Egervárira fogadnánk
    http://ulloi129.wordpress.com/2010/05/25/mi-egervarira-fogadnank/

    "Dave McCarthy a szombaton azt nyilatkozta honlapunknak, hogy ennek a hétnek a végén lesz meg az új edzőnk. Mi úgy gondoljuk, amennyiben magyar trénerre esik a választás (erre nagy a sansz az eddigi nyilatkozatok alapján), akkor Egervári Sándor lesz a kiválasztott. A jelenleg az utánpótlás válogatottnál dolgozó edző mellett László Csaba volt még komolyabban a kalapban, de a hírek szerint rá szinte semmi esély. Jelzésértékű lehet a hétvégi időpont is, hiszen Egervári éppen vasárnap érkezik vissza Magyarországra, de az is támpont lehet, hogy azzal a Présingerrel vagyunk kapcsolatban, aki Egervári egyik kedvenc játékosa.

    Ha fogadni lehetne mindezek alapján mi Egervárira tennénk pénzt.

    Ezúton jelezzük, mindez csak egy tipp részünkről."
  • Grenzjager
    #16070
    na végre vége a szezonnak...

    lehet hogy majd gyakrabban látogatom a kézit meg esetleg a vízilabdát, a foci meg elöszőr bizonyítson, nekem ez az évad az nb2ös évadok után sok(k) volt.
  • Láma!
    #16069
    megint egy hangulatkeltő cikk az FSZSZ-től?
    vevő még rá egyáltalán valaki?
  • zsozsi80
    #16068
    http://fszsz.hu/?p=790

    egy kis visszatekintő
  • banok
    #16067
    a tegnapi Bp. Honvéd-Ferencváros 2-0 összefoglalója
    http://www.youtube.com/watch?v=JwdHgdhKfZA
  • JimKirk
    #16066
    Nagyon meg kell erositeni ezt a keretet, hogy jovore ne csak egy kozepcsapat legyunk! Iden alig nyertunk varosi derbyket...:(
  • Gabe18
    #16065
    Azt mondták a keret és főleg a légiósok nagy részének lejár a szerződése,hát remélem a 90%-ot nem is fogják különösebben akadályozni a távozásban.Bár hogy a máltai csodajátékossal hosszabbítottak,nem sok jót jelent.
    34 gól a 14. helyre elég a 16 csapatból a lőtt gólok listáján,ez egyszerűen nevetséges egy Ferencvárostól.De hát ebből a semmilyen céltalan játékból amit játszottunk egész évben,nem is jöhetett ki több.
  • karajjj
    #16064
    hujaj :D
  • JimKirk
    #16063
    Vegre!
  • Fabio Capello
    #16062
    navégre...
  • Grenzjager
    #16061
    már támogatom
    (eddig lehet hogy a túl toleránsok oldalát támogattam, de belátom hiba volt. Mert azért ez nem egy Fradi-vicc topik, s ez már nem az első esete, tehát "visszaeső".)
  • gercse
    #16060
    A Soproni Ligában szereplő Ferencváros középpályása, az Angliában tartózkodó Tommy Doherty biztosan nem lép pályára a Honvéd elleni záró fordulóbeli mérkőzésen, míg Djordje Tutorics és Jason Morrison játéka kérdéses – adta hírül a 100% Fradi.
    A szerb védő a Pápa elleni mérkőzésen kapott rúgást a lábára, míg a jamaicai középpályás hasizom problémákkal küzd.

    nso
  • bubu13
    #16059
    Kitilthatná már innen valaki...
  • barnuska000
    #16058
    - Mit csinálnak a fradi játékosai, ha megnyerik a bajnokságot?
    - Kikapcsolják a Playstation-t.
  • barnuska000
    #16057
    hatodik hely.micsoda jövő.na inkább egy vicc,de könyörgöm ne vegyétek komolyan
  • Oncsi
    #16056
    MTK kikapott otthon Kecskeméttől , így nekünk 41 pontuk van(6.-ak vagyunk)MTK-nak 40!MEgevrjük Honvédot akkro tuti 6.hely,ami sztem reális!
  • Zenszkij
    #16055
    És ezzel le is van zárva a történet. Szürnyű ez a rágalomhadjárat amit csapatunk körül felvertek.
  • Grenzjager
    #16054

  • JimKirk
    #16053
    Aztamindenit!
  • barnuska000
    #16052
    bocs,csak viccnek szántam.belátom rossz volt
  • Mor3llo
    #16051
    Te tényleg ritka nagy hülye vagy:D

    Vki tiltsa már le a hozzászólásait...
  • gercse
    #16050
  • barnuska000
    #16049
    csak egy vicc:
    Miért kell óvatosan kinyitni a Nemzeti Sportot?
    ???
    Nehogy kiessen a fradi!
  • barnuska000
    #16048
    szép volt Peti
  • Grenzjager
    #16047
    Összeségében Tutorics verziója tűnik hihetőbbnek a részemről.
  • Láma!
    #16046
    Tutority: Hazugság az egész
  • Zenszkij
    #16045
    Szép volt Peti, de most már legyen 3 cserénk egy meccsen :D.
  • Grenzjager
    #16044
    LIPCSEI PETI
    KÖSZI!!!
  • gercse
    #16043
    Gratuláció jár neki! Szép volt!
  • Mor3llo
    #16042
    Köszönjük, Lipcsei Péter!!!
  • Láma!
    #16041
    ennyi, nem több.
  • gabber_saviola
    #16040
    http://www.ftcbaratikor.hu/2010/04/29/sokak-kedvence-volt-egykor-sokak-kedvence-ma-beszelgetes-zoran-kunticcsal-es-djordje-tutoriccsal/


    "...Djordje Tutoric: - Semmi gondom, problémám nem volt. Én már Szabadkán születtem, a szüleim azonban Boszniából települtek oda. Gyerekkoromban úgy éltem, mint minden gyerek, az iskola mellett a futball töltötte ki az időmet. Magyar barátaim is voltak, akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot, sőt a feleségem is félig magyar. Mi nem éreztünk soha nemzetiségi problémákat."
  • JimKirk
    #16039
    Szomoru lennek, ha igaz lenne amit Tutoricsrol ir a srac!:( A legjobb legiosunk, mindig odateszi magat!
  • gabber_saviola
    #16038
    Várjuk meg mit mond Tutó.

  • Láma!
    #16037
    nézd, Dragi esetében voltak konkrét emberek akik megvádolták.
    Most van egy névtelen levél, ami akárhonnan jöhetett...

    ezzel az erővel írhatnék én is bárkiről bármit névtelenül, és elvárnám hogy bebizonyítsa az állítás valótlanságát...
  • Grenzjager
    #16036
    felesége félig magyar
    miért találna ki ilyet valaki Szabadkáról?

    Ettől még lehet h szrkavarás megy, de akkor a Dragóner esetet előszedni, Dragónak, mindent, de mindent bizonyítani kellett a klubnak. Itt se kicsi a vád. Szerintem szépen álljon ki a nyilvánosság elé, s valljon Tutoric, ennyi.