23418
  • sb1
    #16275
    Szerintem Ferenczi sem marad...
  • Zenszkij
    #16274
    KatasztRósa...
  • karajjj
    #16273
    Haber meg Elding még szódával elmegy, ha nincs más...
  • Grenzjager
    #16272
    NS tipp most így kezdenénk

    Haber - Csizmadia, Dragóner, Tutorics, Stockley - Kulcsár, Józsi, Maróti, Rósa - Ferenczi, Elding


    Haber? Rósa? Ferenczi? Elding? ... hmmm
    gyenge pontjaink...
  • bakkerman
    #16271
    amúgy persze szépek az új stadion látványtervei,de szerintem egy FTC szurkolónak az is szép lenne,ha mind a 4 oldalt lefednék,és akkor ékszerdoboz hangulata lenne a stadionnak...amíg nem küzd a ferencváros a bajnoki címért,addig fölöslegesnek tartom 20-25 ezres stadiont építeni,így kivülállóként ezt mondom
  • Baelint
    #16270
    Új stadion akkor lesz, amikor én építek (hozzáteszem: nekem tökéletesen megfelel a mostani is. Egy tető + némi felújítás és kész. Totál felesleges nekünk hoszonezres aréna egyelőre)

    BL meg akkor, amikor újra Borsodi Ligának hívják az nb1-et.

    Vicc, idejött McCabe, ígérgetett mindent, erre már a 4. (vagy 5.?) átigazolási szezont járjuk azóta és pénzt egyedül Ferencziért adtunk (plusz Pölöskeyért valami aprót).
  • Grenzjager
    #16269
    pedig lesz új stadion, minden új, új szakmai kommunikációs stáb is lesz, meg BL, meg nemzetközi kupa rossz esetben.... hmmmm na persze

    meg még a nép kábítása... ez tény, de azért....

    s ha továbbra is tökölés megy, akkor marad a már túlkoros Ferenczi és az Nb2es szintje.. pedig csatár poszton eszméletlen gyengék vagyunk
  • Baelint
    #16268
    Ez nem az ns ferdítése, tényleg nincs pénzünk:

    "„Még mielőtt bárki is azt gondolná, hogy százmilliókat költhetünk új futballistákra, gyorsan szögezzük le, nagyon be kell osztanom ezt a pénzt. Gondolja, ha dúskálnánk az anyagiakban, akkor ilyen könnyen lemondtam volna Oláh Lórántról? Alaposan meg kellett húznunk a nadrágszíjat, úgy is mondhatnám, kétszer meg kell gondolnunk, mire, illetve kire költjük a pénzünket” – mondta Prukner."
  • bakkerman
    #16267
    Prukner László a Nemzeti Sportnak adott interjúban elárulta: volt kaposvári játékosa, Oláh Lóránt aligha követi őt az Üllői útra, mert hiába vetődött fel a neve az erősítések között, leigazolása túl nagy kiadást jelentene. Sőt, a mostani anyagi helyzetben egyetlen labdarúgóért sem tudnak milliókat áldozni.
    forrás: nso

    biztos drága egy oláh lóránt ez a szar nso már megint nem tudja mit írjon
  • Grenzjager
    #16266
    Lórit nagyon szeretném ha jönne, de ahogy nézem nincs róla szó....

    :(
  • bakkerman
    #16265
    Oláh nem kell Pruknernek?
  • gabber_saviola
    #16264
    induljuk a legelején és vizsgáljuk meg a kizárást:
    "Legfelsőbb Bíróság: jogtalan volt a Fradi kizárása"
  • karajjj
    #16263
    A pepsifoci.hu információi szerint újabb játékost hoz magával Kaposvárról Prukner László a Ferencvároshoz. Úgy tudjuk, a két klub között megszületett az egyezség a brazil balhátvéd, Junior átigazolásáról, így a légiós megszerzését a jövő hét elején hivatalosan is bejelenthetik a Fradinál.
  • barnuska665
    #16262
    a következő szezonban hátha nagyobb szerencsénk lesz a bajnoki fordulókon,és nem csak álom maradna a nemzetközi porond
  • isi
    #16261
    klubsznítől függetlenül maximális tiszteletem!
    szlovákia egy múló állapot.
  • JimKirk
    #16260
    100% Magyar!
  • Solt
    #16259
    Nagyon csípem Igort!
  • bakkerman
    #16258
    miért,talán nem így volt?
  • gercse
    #16257


    kedvencem volt, amikor itt volt :), szimpatikus nyilatkozat
  • Grenzjager
    #16256
    Szkukalek Igor a magyarságról
  • Grenzjager
    #16255
    legyünk jó indulatúak, s megpróbálok diplomatikus lenni...

    a média agymosási tevékenysége párosul egy már természetesnek tűnő magyar közönnyel
  • gabber_saviola
    #16254
    Végre megtudtam, hogy egy átlagember mennyit tud a Fradi körüli dolgokról. Ezt a médiának köszönhetjük?

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1195997994&no=3841
  • Grenzjager
    #16253
    Tutorics hosszabbított :))
  • Gunnersboy
    #16252
    vele együtt mehetnél te is ;)
  • JimKirk
    #16251
    /ban
  • Fabio Capello
    #16250
    /ignore
  • barnuska665
    #16249
    gondoljuk már végig.ugyan miért is maradna?
  • Zenszkij
    #16248
    Adják kölcsön nekünk :D.
  • Grenzjager
    #16247
    A görög exedrasports.gr értesülései szerint Megyeri Balázs, a Ferencváros kapusa nagyon közel áll ahhoz, hogy a görög Olympiakosz Pireusz játékosa legyen.
    A lap azt írja, hogy a görögök Nikopolidisz utódját keresik, akinek még egy év van hátra a szerződéséből. A lap azt is tudni véli, hogy amennyiben a pireusziak megszereznék Megyerit, rögtön kölcsönadnák, hogy minél több tapasztalathoz jusson. (nb1.hu)

    Na ő nagy érvágás lenne ha elmenne.
    A szintén fiatal kapus Gróf nem nálunk folytatja, hanem a marad a brit szigeteken.


  • Grenzjager
    #16246
    "Hypósné írta
    Elküldve: 2010.06.12. 10:30:
    Sziasztok!
    Ferinek stagnál az állapota, jelenleg sajnos kritikus de nincs rosszabbodás és EZ a fontos!!!!! Egyelőre nem szállítják sehova,szó sincs róla, Fehérváron nagyon jó kezekben van, mindent megtesznek érte! Drukkoljatok Neki,kérek mindenkit, hogy imádkozzon!!!
    Köszönöm:Gabi" (FSZSZ fórumról)
  • Láma!
    #16245
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    barni barni....
  • karajjj
    #16244
    Maróti is aláírt

    amúgy...
  • karajjj
    #16243
    :S jobbulást neki!
  • gabber_saviola
    #16242
    Régebben sokat láttam kint, egyszer még segített is gyorsabban bejutni. Jobbulást.
  • Fabio Capello
    #16241
    mielőbbi jobbulást :S
  • Grenzjager
    #16240
    ...
    Egészséget s szerencsét neki
  • Solt
    #16239
    Uhhhh... jobbulást neki!
  • isi
    #16238
    Hypós Feri agyvérzéssel fekszik kórházban, állapota kritikus, jobbulást neki!
  • karajjj
    #16237
    Sisa megy Kaposvárra Prukner helyére, szerintem jól döntöttek
  • DONGUBA
    #16236
    Nem tul goleros