23418
  • barnuska665
    #16316
    azért nem a Lokiból igazoltatnék,mert jóval erősebb játékosokra lenne szükségünk mint az említett csapatban vannak. és akkor végre el tudnánk verni a Dvsct-végre valahára
  • isi
    #16315
    FUTBALL KURVÁK! szar dábrácáni vsc
  • Láma!
    #16314
    nem mert:

    bundás kondás?:)
  • isi
    #16313
    már nem a lákiból akarsz igazolni?
  • JimKirk
    #16312
    ROFL!:)
  • DONGUBA
    #16311
    ANY.DERT!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • barnuska665
    #16310
    én nem értem hogy példul Anelkát és egy pár haverját miért nem lehet leigazolni
  • Grenzjager
    #16309
    Na Dragó felé legalább normalizálódik a helyzet

    Szóban megállapodott a Ferencváros Dragóner Attilával szerződése meghosszabbításáról.
    A válogatott védő még minimum egy évig a klub játékosa marad, azt követően a Fradi menedzsmentjében kap helyet.
    Dragónernek májusban, a Diósgyőr ellen szakadt el az Achilles-ina, jelenleg műtétje után lábadozik
  • karajjj
    #16308
    Ferenczi az átigazolásról
  • Solt
    #16307
    A nemzeti sport évek óta kritikán aluli... azt is mondhatnám, soha nem volt jó! Erre akkor jöttem rá, amikor elkezdtem rendszeresen meccsre járni... látta az ember a saját szemével egy-egy játékos teljesítményét, megvette másnap az NS-t, majd nézett mint birka az új kapura!

    Értetlenkedve olvastam jó darabig... aztán egyszer megsúgták, hogy a játékos menedzserek akkoriban a sportújságírókat környékezték meg legelőször, ha valami átlagos játékost el akartak passzolni...
  • karajjj
    #16306
    hónapok óta nem olvasom, valamelyik nap felnéztem, tele van b*szva reklámmal az egész, a színvonal pedig a blikk alatt van két méterrel kb.

    a magyarfoci topikban linkeltem két nyilatkozatot is a Videoton oldaláról, ahol nyíltan lefikázták a Nemzeti Sport színvonalát
  • banok
    #16305
    szar NS
  • karajjj
    #16304
    Azóta változott a helyzet: az ftc.hu beszámolója szerint Elding telefonon jelentkezett a vezetésnél, és közölte, mindenképpen szeretne visszatérni a Fradihoz. A futballista június 30-án már Magyarországon lesz, és addig is otthon készül, elmondása szerint napi 8 km-t fut.
  • DONGUBA
    #16303
    Megbaszom tejszinen ha elmegy:D
  • banok
    #16302
    és úgy néz ki Elding se akar maradni... :/
  • gabber_saviola
    #16301
    Oláhért annyi kérnek, amennyit egy ilyen 30 éves kiégett játékos már nem ér meg. Nálunk most csapatépítés folyik és 3 évre tervezünk.
  • Grenzjager
    #16300
    úgy fest hogy igen, mondhatni legalább nem vagyunk mínuszban mint a lilák, gebasz van végülis... Honvédnál is (Abrahamból, Diegoból akarnak pénzt csinálni most), Vasasnál is....

    szinte élő szerződéssel bíró játékost egy budapesti csapat sem tud igazolni. S ez azért durva, mert ha most nincs egy Oláh Lórira pénz a Fradinak akkor itt az ingyen szerződtethető játékosokkal sem lesz semmi nemzetközi porond - ahogy mondta Lóri - aki amúgy meg Fradista...

    Ez most a realitás.... korábban ment a szófosás meg a parasztvakítás, BL, új stadion stb.
  • DONGUBA
    #16299
    De amugy mi ez a kamu h olahra nincs penzunk?
    Ennyire szegeny a fradi?
  • Grenzjager
    #16298
    Ferenczi -->> Vasas
    oly nagy mértékben nem bánom, de korrektebbek is lehettek volna vele azért, mert nem ezt érdemelte.

    Így a Rapidos osztrák csatárnak véleményem szerint megnőttek az esélyei a leigazolásra. Igaz az osztrák sem vmi gólerős angfriff Spieler
  • Grenzjager
    #16297
    hülye vagyok, ha jár erre modi légyszíves törölj
  • bakkerman
    #16295
    de most én azt nem értem,hogy lehetnek szűkös anyagiak??? egy olyan pali a tulajdonos,akinek mellesleg van egy kínai,meg egy angol 2. osztályú csapata...mondjuk lehet ő nem ad casht...
  • Grenzjager
    #16294
    szerintem ez most nem szarkavarás, csak most végre realitásról van szó.
    Egyértelmű, hogy a dobogóra kerülés a 2010-11-es szezonban csoda lenne, egy kupadöntős pozícióval jók lehetünk egy Európa-Liga kupára, 1-2 selejtező körre. De legalább nem ámítás megy, mivel szűkösek az anyagi javak, még a korábban beharangozottak csak ámítás volt.
  • bakkerman
    #16293
    megy a szarkavargatás
  • Mor3llo
    #16292
    Isten nyugosztalja!!!
  • Grenzjager
    #16291
    ez a idézet elég sokat mondó azért

    "Mindenkinek megvan a maga ára, az enyém szerintem nem megfizethetetlen, ha a Fradi mégis annak tartja, akkor nem tudok vele mit kezdeni. Jól esik, hogy a korábbi edzőm számítana rám, de így különösen féltem őt. Ha annyi pénz nincs, hogy engem, vagy bárki mást, akinek nem járt le a szerződése, de hasznára lehetne a csapatnak, megvehessen, akkor tartok tőle, az elvárások és a realitás nem lesznek összhangban az Üllői úton. A nyolcadik vagy a hatodik hely nyilván csalódásnak számít majd, így viszont aligha harcolhat a dobogóért."
    (Oláh Lóránt, NS, 2010.júm.22)

    s mai....
    "..a bizonytalanság jellemzi a Fradit, és ha azt nézem, hogy rajtam kívül Dragóner Attilához sem szólt senki, azt mondom itt valami nagyon nem stimmel. Mert Ferencziről le lehet mondani, én csak két éve szolgálom ezt a klubot, de Dragóner Attila élete a Ferencváros, ráadásul a csapat egyik meghatározó játékosa, úgyhogy az egészet nem értem"
    (Ferenczi István, NS, 2010.jún.23)


    Ferenczinek és Dragónernek lejárt a szerződése, de egyelőre semmi sem történt velük kapcsolatban, valamint annyit még hogy Ferenczi és Rósa fizetés csökkentése decemberben következett be, s ők belementek, mert látták nem megy a szekér, valamint Ferenczi elismeri hogy abban a szerződésben nagyon jól keresett. Ennél azért ő is és Dragó is többet érdemelne, mint ami most történik, konkrétan a semmi...
  • karajjj
    #16290
    Abdi hosszabbított 2 évre, az osztrák csatár pedig próbajátékra jön
  • karajjj
    #16289
    Percek kérdése, és hivatalosan is bejelentik, hogy Srdjan Stanic a Ferencvárosban folytatja a pályafutását. A Kaposvárról igazolt középpályás érkezése mellett immár az is biztos, hogy a szintén a Rákóczitól szerződtetett Junior is a fővárosi zöld-fehéreknél folytatja a pályafutását.
    A Ferencváros új menedzsmentjét, valamint a klub új játékosait a 14.00-kor kezdődő sajtótájékoztató során mutatják be.
  • karajjj
    #16288
    eltört neki, Rajcomar lendületből pofán rúgta, mert már nem tudott megállni
  • Grenzjager
    #16287
    még a ZTE ellen sérült meg, másnap engedték ki a kórházból, s Csank saját kocsival vitte el Miskolcig, amikor meccs utáni másnap Egerbe utazott.

    Azt hiszem az arccsontja sérült, talán törött.
  • karajjj
    #16286
    egyre szimpatikusabb a keret

    egyébként R.I.P.
  • Oncsi
    #16285
    Új kapus csatlakozhat keretünkhöz, hiszen Diósgyőrben már kész tényként tálalják, hogy Mindaugas Malinauskas igent mondott csapatunk hívószavára.
    - Malinauskas a Ferencvárosba igazolt - tájékoztatta a hivatalos honlapot Nagy Béla, a DVTK ügyvezető igazgatója. - Amikor kiestünk az NB I.-ből, nyilvánvalóvá vált, hogy két kitűnő kapusunk közül csak az egyiket tudjuk megtartani, nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust, hogy a kispadon jegeljük egyiküket. Malinauskas válogatott kapus, számára nem perspektíva a magyar másodosztály, szerződése szerint elsőosztályú ajánlat esetén el kellett engednünk. Már szezon közben is volt érdeklődés iránta, de anélkül, hogy belemennék az anyagiakba, elárulhatom, sérülése miatt nem tudunk olyan kedvező feltételeket kialkudni, mintha egészséges lenne. A döntésben az is szerepet játszott, hogy sérülése után nem tudni, mikor állhat ismét tétmérkőzésen kapuba.
  • Oncsi
    #16284
    Nyugodjék Békében:(
  • gabber_saviola
    #16283
    Részvétem, nyugodjék békében.
  • Solt
    #16282
    Pfffffff... Isten nyugosztalja!
  • Láma!
    #16281
    R.I.P:((
  • Fabio Capello
    #16280
    ehh.... RIP :(
  • Grenzjager
    #16279
    Nyugodj Békében Feri
  • bubu13
    #16278
    Meghalt Hypos Feri!
    Nyugodjék békében!!
  • karajjj
    #16277
    ma meglehet Malinauskas is, estére eldől, hogy hova megy holnap edzésre
  • banok
    #16276
    pedig Elding szerintem nagyon jó. Én örülnék ha maradna.