23418
  • Láma!
    #16476
    ha jol tudom kötelező valahány 21 év alatti minden csapatba nb1-es meccsen.
  • Solt
    #16475
    Akkor is kéne valami megkötés ami arra kényszeríti a klubokat, hogy a magyar fiatalok is kapjanak lehetőséget... az itt játszó légiósok jó része kritikán aluli... ezt a szintet fiatalok is megütnék... egészen más lenne a helyzet szerintem, ha 18-19 éves koruktól rendszeresen játszanának az nb1-ben...
  • Grenzjager
    #16474
    semmi értelme az EU-n kivülieket korlátozni, mert ez csak a szerb és ukrán, meg a grúz állampolgárokra vonatkozna, minden afrikai amúgy is belga, francia vagy svájci állampolgár.
  • Solt
    #16473
    És van különbség?

    Én max három EU-n kívülit engednék, és emellett három 21 év alattit kötelező lenne játszatni...

    Annyira szarok vagyunk már, hogy drasztikus lépés kell...
  • JimKirk
    #16472
    Igazad van, nincs kiut!
  • Láma!
    #16471
    mire mentünk volna vele?
    igyis sorra kihullunk nemzetközi kupákból 1-2 kör alatt, ugy még az elsőben simán zakoznánk...
  • karajjj
    #16470
    az unión kívüliek már szabályozva vannak, max 5 lehet meccskeretben
  • JimKirk
    #16469
    Mar reg szabalyzoni kellett volna az idegenlegiosok szamat az nb1-ben, max 4 a kezdoben "oszt jonapot"!:)
  • Gunnersboy
    #16468
    Rakonczay András távozott az utánpotlás éléről, és leigazoltuk Danquah-t az Ajax akadémiás srácot (21éves, támado)
  • Láma!
    #16467
    Berkes lemondott!!! link

    búcsúzás
  • Láma!
    #16466
    sokan voltak probajátékon itt, minek aggodni, ugyse marad ha pruknert nem gyözi meg.

    Gabber!

    jössz e szombaton kecskemétre?
  • karajjj
    #16465
    szóval a fradinak 11 magyarból kell állnia a pályán, még akkor is, vagy van pár jobb külföldi játékos?
  • peteemol
    #16464
    Hát szerintem Bálint annyira nem jó focista, hogy bekerüljön az első csapatba, tudjuk, hogy miért van a Fradinál...úgy gondolom, hogy ö inkább ilyen másodosztályú focista lesz csak...nincs akkora tehetség, mint azt várták töle...úgyanigy vagyok Pölöskei Petivel is, ö is csak protekciós, vannak náluk sokkal jobb focisták, akik még a másodosztály közelébe se kerülnek...szóval úgy gondolom, hogy belölük olyan nagy focista, nem lesz...vegyük például Fülöp Noelt, ö szerintem egy elég jó focista a Fradiba 18évesen már elég sok meccset játszott...de mondjuk egy ilyen Fradiba elég kevés magyar fog bekerülni...Asszem a mostani Fradi kezdőbe is csak 3 vagy 4 magyar játékos volt, a keretbe pedig 6játékos volt, olyan aki magyar...
  • Grenzjager
    #16463
    meg minek van a máltai Schembri ha esélyt se kap.............. nem értem
  • Grenzjager
    #16462
    ja igen, és csatár
  • Grenzjager
    #16461
    vmi svájci-zimbabwei egykori Vanczák csapattárs (Sion), aki gólképtelen van próbajátékon...

    ... tyűűűűű...
    kinyissam az álmoskönyvem, vagy felesleges? ...
    :(
  • gabber_saviola
    #16460
    +1
  • Láma!
    #16459
    ligakupa meccsen játszott.
    valszeg fog is még, illetve gondolom az NB2-es csapatban lesz helye. az első csapatba azért sajnos még nem fér be.
  • bakkerman
    #16458
    kis Nyíllal mi a helyzet? Prukner fogja játszatni szerintetek?
  • Láma!
    #16457
    már rég megvannak:)
    enyém is megvan már:)

    most sok kategoria van
    bérletárak
  • Fabio Capello
    #16456
    mennyibe fognak fájni a szezonbérletek, erről van már valami infó?
  • Grenzjager
    #16455
    Fradi - Paks szurkolás
  • bakkerman
    #16454
    volt futballista...azigen
  • sb1
    #16453
    Komolyan mondom, ezeket más mondaná, szívből fejbe rugnám..de őt...ímádom mikor nyilatkozik..előre tudom, az a napom, már nem lehet szar..remélem jó sokáig köztünk lesz még..bár ha így folytatja......mondjuk máj donornak már egy nagy nulla! :)
  • JimKirk
    #16452
    De legalabb te nem irsz hulyesegeket!:P
  • geo91
    #16451
    Döme az én emberem, ne bántsátok. :D
  • Láma!
    #16450
    baaaaaaaaaz:DDDDDDDDD

    úristen.... ez a döme...:DD
    kész:D
  • karajjj
    #16449
    egyébként egész jó meccs volt a tegnapi, tényleg szerethetőbb csapat, mint a tavalyi, bár a második félidőben eléggé leült a játék és a paksiak balfaszoskodása is kellett a győzelemhez, de kezdetnek egyáltalán nem rossz
  • JimKirk
    #16448
    Nade Lajos ba!:)
  • karajjj
    #16447
    Istenem :DDDD
  • JimKirk
    #16446
    Megartott a lelkemnek whiskey-speed kombo.
  • Grenzjager
    #16445
    S konkrétan a Ferencváros Paks elleni meccséének elemzése, józanul (:P), megfontoltan, kiemelkedően szakmai szempotból:


    Détári Lajos:
    "Nehéz indulatok nélkül értékelnem a mérkőzést.
    Elöszőr is nem tudom, hogy engethették a csapatokat ilyen mezben játszani, mármár képtelenség volt megállapítani, hogy éppen paksi vagy ferencvárosi játékosnál van-e a labda (igaz én nem TVén néztem, amúgy a Fradi zölddel domináló zöld-fehér csíkos felsőben, zöld nadrágban, zöld sporzszárban, a Paks: Világoskék felsőben, fekete naciban, és fekete-vil'kék csíkos sportszárban tolta ... lehet azonban 10 sör és 5 jager után én is bajban lettem volna :P) Hol voltak a nézők? Korábban azt hangoztatták, hogy A zöld-fehéreké az ország legnépszerűbb klunja, erre az idénynyitó mérkőzésre alig néhány ezren mentek ki (Anyád!!!) Ez bosszantó, amiként azis hogy futballról nemigen beszélhetek. (Aztán paksi öngólról tol egy rizsát) ... A két csapat között nem volt különbség, és továbbra is fenntartom a véleményem hogy a Ferencváros a tizedik-tizenkettedik helyre lehet jó. Emlékezzünk csak: az FTC az elöző szezonban megelőzte a Kaposvárt, azt a Kaposvárt, amelytől nyáron játékosokat szerződtetett. Akkor ez most erősítés vagy sem? (Világos, ha pl az utánunk végzett Haladásban szereplő Halmosit szerezzük meg a Hull-tól, akkor ez sem lett volna erősítés... Détári hülye)Ahogy elnézem Ferenczi Istvánt sem lett volna szabad elengedni (én mondjuk csak korrektebbül váltam volna el tőle, de ennyi, jó neki a 13.kerben) ..Rósa nem vérbeli csatár, és Heinz is hatékonyabb lenne egy sorral hátrébb "(valóban kimagasló szakmai tudás kellett a megállapításhoz, hogy Rósa nem vérbelii csati, s Heinz meg befejező csati, de jön még hozzánk csati!!!!)

    Valószínűleg Détári is csak szakmai szempontokból hagyta el a Bundelsigát, s lépett előre a görög élvonalba, Forza Pirosz Termosz :)))
  • Láma!
    #16444
    jah, ezt tegnapiban olvastam, röhögtem énis nagyot rajra....

    van szeme hozzá, a hülye is látja:D
  • Láma!
    #16443
    loool:DDD
  • Grenzjager
    #16442
    Nemzeti Sport 2010.07.30. 5. old.:

    - Ki mi vagy mi lehet az év csalódása?
    Détári Lajos, világ válogatott atyaúr:
    "Én kimonmdom bár sokan fognak ezért megharagudni rám. A Ferencváros lehet a legnagyobb csalódás, mert az új szakmai stáb, mintha magasabbra tette volna a mércét, mint amire a keret képes. A jelenlegi játékos állománnyal, nemhogy az első hatba nem fér be a Fradi, de megeshet, hogy csak a tizedik-tizenkettedik helyen végez"

    Tűrüm a mait aranyköpését is, pill cigi :)))
  • Grenzjager
    #16441
    pill írom, de azt firkász cimbiktől is tudom, hogy pl amikor Nyíregyházán volt edző, akkor az volt a szerk'utasítás, hogy ne késő délután hívják Dömét, mert akkor már van hogy matt részeg, inkább Ebéd idő előtt nem sokkal.
  • Láma!
    #16440
    áá ird már le mit irt, mindenhol olvasom hogy milyen alkesz a mai sport alapján, de nem tudom venni...:(((

    sajna meccsre nem értem oda....:(((((
    temetésre kellett hazautaznom, és negyed 8ra értünk fel pestre, innen meg szük 1 ora még a pálya... szal stream-en néztem.

    és valóban, első félidöben kifejezetten jok voltunk, Heinz nagy igazolás volt, és most nem a golja miatt mondom ezt. A kapus is nagyon rendben van, és ha középen még ott lesz józsi is...
    mellesleg Marótiban most kellemesen csalodtam.
  • Grenzjager
    #16439
    nyitásra szerintem jók voltunk, majd még összeszoknak, csiszolódnak a skacok.

    s hangulat is lesz fergetgesebb, s leszünk többen is. Az azért evidens hogy sokan a futball vb utánra teszik nyaralásukat is.

    Olvasom a mai sportot.... ezek szerint Détári még mindig alkoholista, ráadásul elgurult a gyógyszere... vagy a bogyókra ivott :))) ettől függetlenül jó meglátásai vannak, csak ugye könnyű kritizálni minden felelősség nélkül.
  • IXEMGabeo
    #16438
    Paul polip a Fradi bajnoki címére fogadott
  • DONGUBA
    #16437
    Na heinz meglotte elso goljat