23418
  • Grenzjager
    #16556
    na ahogy nézem csak az idegszálaim maradtak inkább éppek hogy nem voltam kint a meccsen
  • banok
    #16555
    Ferencváros-Bp. Honvéd 1-3 ::: összefoglaló
    http://www.youtube.com/watch?v=69ATB1SWfwY
  • Oncsi
    #16554
    Nb1 legundorítobb csapata a Kispest !!!! megérdemelten nyertek,de ez aszinészkedés boprzaémas,bíró borzalmas...de legalább a fiúk becsülettek küzdöttek,amit 2-3éve nm nagyon látni...Hajrá Fradi !!!!
  • Zenszkij
    #16553
    Jah, Sadjo egy vadállat, törlesztenek majd neki, attól félek. A tényen viszont nem változtat, 2 ilyen buta gól!
  • Kaplan
    #16552
    És nem csak, hogy ezt csinálják de még direkt húzzák a srácokat akik abszolút kaphatóak a balhéra, attól féltem, hogy Rósa a félidő végére valakit megöl és ő is mehet zuhanyozni. Pl. az a Sadjo gyere az első perctől kezdve keménykedett, könyökkel ide-oda ütögetett.
  • Zenszkij
    #16551
    Honvéd profibb, azonnal esnek, ezt el kéne lesni, hozzám érnek repülök és nagyhalál.
  • Kaplan
    #16550
    Piros is.. ez a meccs elment. Túl meleg lenne?
  • Zenszkij
    #16549
    Faxa...2 bohóc gól, meg egy védelmi hiba...
  • Takezó
    #16548
    hm... mondjuk a bíró is tehetséges balfasz...
  • banok
    #16547
    0-3 ajvé
  • Mor3llo
    #16546
    gtfo
  • geo91
    #16545
    jó a meccs
  • Solt
    #16544
    Gondoltam, hogy nem azért kaptak... elég nyilván való volt! :)

    A Toroczkai nekem a tv székház óta gyanús... kicsit leesett az állam amikor rendőrautóval hozták a helyszínre, hogy beszéljen!! Azóta sem igazán tudom őt hova tenni...
  • Grenzjager
    #16543
    igen, s ahogy nézem az idei nagyon kicsúszott a kezükből. S ezeket a tényeket ő is elismerte könyvében.A korrektség kedvéért Wittner Máriától bocsánatot kért a nagyfaterja miatt, hiszen ő ítélte halálra.

    Túl sok "furcsa" dolog ment az idén, de ennek szerintem most semmi köze a Ferencvároshoz, szerintem (!!) nem azért kaptak mert Ferencváros szurkolók.
  • Solt
    #16542
    A Toroczkaira gondolsz?
  • sb1
    #16541
    Nikola a keretben! Kiáncsian várjuk első fellépését....meg a többit is :)
  • Grenzjager
    #16540
    Diplomatikusan fogalmazva : Az egykori nyilas vérbírónak - aki a legtöbb halálos ítéletet hozta, s majd lett ávós vérbíró, s itt is igen magas számú halálos ítéletet hozván, majd porontya a bíróságon dolgozva - unokája által szervezett magyar sziget elég zűrös, persze sokaknak érdeke ...de ez így még sem kerek, főleg a kussolásuk... mert bizony az eset nem ma volt, tehát vagy jóhiszemű amatőr bénák a hvim ... vAGY??
  • Solt
    #16539
    Ha itt nem publikus, akkor légy szíves privátban...
  • isi
    #16538
    Az ügy bonyolultabb mint gondolnád.
  • Solt
    #16537
    Mi ez basszus? Tegnap kint voltam, egy szót nem hallottam erről, pedig olyanok közt voltam akik "hivatalból" sokat tudnak! Láttam kint római huligánokat... nem velük verekedtek össze? Ki akarna itthon fradistát verni a magyar szigeten?? Nem igazán értem... gyanús... lehet nem azért kaptak, mert fradisták... ( feltételezés! )
  • Láma!
    #16536
    Brutális támadás a magyar szigeten fradisták ellen
  • sb1
    #16535
    DÖME, mindenki Döméje újra hallatott magáról..
  • Mor3llo
    #16534
    Na meg tegnap a meccs végén ő kezdett el elsőnek ugrálni a "ki nem ugrál szar újpesti" mondókára:D
  • Grenzjager
    #16533
    talán akkor inkább mégsem vonult vissza Váczi Dénes :)))
  • Grenzjager
    #16532
    Csizi benne volt a gólban, de ezt betudom a kommunikációs zavarnak a vend (szlovén) kapussal, Még CSISZolódni kell :)) Csizit a vásárhelyi mivolta miatt sose fogom csesztetni:)))
  • bakkerman
    #16531
  • paly90
    #16530
    hozzátok haza Gyepest
  • gercse
    #16529
    Csizmadia valóban nem volt jó formában, egy belső megbízható védő még igazán elférne a csapatban, Heinz pedig szépen fedezi a labdát, ill. ha elveszti, akkor szinte azonnal törekszik visszaszerezni, és egyszer kétszer sikerült is így bedobást, vagy szögletet kiharcolni.
    A küzdeni akarás megvan, támadásépítés még lehetne gyorsabb, ritmusosabb, mert akadozik még a gép, de remélem Prukner tovább olajozza majd a szerkezetet :)!
  • Láma!
    #16528
    hát igen, de tegnap Csizi nagyon halvány volt, és akkor finoman fogalmaztam. kint voltam a meccsen, onnan ugy tünt hogy Rósa egész jo volt, föleg az első félidőben, és az most is látszott Heinz-nek minden labdaérintésénél hogy az NB1 fölött jár... nem is kevéssel...
  • bakkerman
    #16527
    Junior,Tutoric volt szerintem a fradi legjobbja,Rósa nagyon halvány volt,Heinz nagy akar,az látszik rajta,Tóth Bence beállítása jó húzás volt,összeségében így 2 fradi meccs végignézése után azt mondom,végre megint lesz/van magyar szinten szerethető csapata a Ferencvárosnak,és az biztos,következő bajnokitokat is megnézem,egyre jobban látszik Prukner munkája! Le a kalappal!
  • barnuska665
    #16526
    hát épp hogy csak sikerült.én úgy izgultam a vége felé
  • banok
    #16525
    Kecskemét-Ferencváros 1-2 ::: összefoglaló
  • karajjj
    #16524
    a játék képe alapján igazságosabb lett volna a döntetlen, de Abdi góljával nem lehet vitatkozni, egy góllal ma jobb volt a Fradi
  • gercse
    #16523
    Abdit megérte behozni, a gólján kívül is egész jól játszott, lehet köv. meccsen már kezdő lesz
  • sb1
    #16522
    Jó csere volt Abdi..mondtam, hogy 2-1 lesz..HAJRÁ FRADI :D
  • banok
    #16521
    Ha Tutorics nincs...
  • barnuska665
    #16520
    én félek
  • karajjj
    #16519
    a kapusnak meg annyit meg kéne tanítani legalább magyarul, hogy hagyd... :\
  • gercse
    #16518
    Valaki nagyon nem figyelt, vagy a kapus volt halk (vagy nem szólt), vagy Csizmadia volt balfasz, amúgyis volt egy két rossz megmozdulása, de elég gyenge a meccs a mi részünkről, Junior, Tuto hozza amit kell
  • banok
    #16517
    hát a védelmünk még nincs összeszokva... :S