23418
  • Grenzjager
    #16596
    ezért bünti?
    MTK Ultras on tour
  • Zenszkij
    #16595
    Rohadt szemétládák. MTK-t érdekes nem büntetik, szurkolóik sincsenek. Szemét banda ez az MLSZ...
  • paly90
    #16594
    Egervári azt nyilatkozta,h a Vidi ellen kiemelt figyelemmel követte Csizmadia,Tóth és Kulcsár játékát....
  • Grenzjager
    #16593
    "rendzavarás", mint visszaeső

    :D:D:D
    a vicc, hogy a fehérváriak is "rendzavarás"ért kaptak, mint visszaesők, de ők logikusan 200ezret, mi 300ezret.

    Amúgy meg, mi volt maga a rendzavarás? Ok, a fehérváriakat értem, elengedtek 500 galambot ...
  • isi
    #16592
    most konkrétan miért kaptatok? mert oké rendzavarás de mire gondol? ilyen alapon az nb1-nb2 összes csapatára kilehetne róni..
  • Grenzjager
    #16591
    A Mindig Lesznek Szarháziak mikor nem büntetett minket tulajdonképpen? S akkor ha ilyen volt, akkor miért?

    ...csak próbálom a logikát megtalálni az MLSZ viselkedésében, az most tökmindegy hogy az a logika gyűlöl vagy utál minket, de legalább valami logika lenne...
  • sb1
    #16590
    Fű de rosszak voltunk már megint.. :)
  • sb1
    #16589
    Jegyárak őszre....

  • Láma!
    #16588
    :DDD

    temeg rugdosd a csávót mer kellene az ár, ugy kapok rá zsét:D
  • gabber_saviola
    #16587
    nem, te beteg vagy :ASDasdasdasd
  • Zenszkij
    #16586
    Szép lenne. Idén szerintem már bajnokesélyesek lehetünk. Igazolt csatáraink még nem is játszottak. Mennék én is Pestre meccsre, de a honlapon 3e ft-ot írtak teljes árúra. Igaz ez?
  • Láma!
    #16585
    hát igen.. a Horsz az magyarosan ejtve lovat jelent, énmeg láma vagyok:DDD
  • gabber_saviola
    #16584
    hoppá tényleg elírtam, bocsi :D
  • Láma!
    #16583
    HorIsz, ha kérhetem:D

    és igen, fasza az a zsiroskenyér ami ott van:DDD
  • Oziris666
    #16582
    vagy kezedbe nyomják a csöcsüket:p
  • karajjj
    #16581
    na erre én is befizetnék :D
  • gabber_saviola
    #16580
    Már feltaláltam a bérlettípust, úgy hívják sörbérlet. Belépéskor nagycsöcsü bajor csajok a bérlet felmutatása után automatikusan kezedbe nyomják a két korsó sört.

    Horsznak meg zsíroskenyér bérlet. :ASDasda
  • Grenzjager
    #16579
    látod, ha nincs zárt kapus akkor sör nélkül ingyé' belépés :)


    megéri a bérlet ? :))))))))))))) sör nélkül ??
  • gabber_saviola
    #16578
    És a bérletesekkel mi lesz, őket nem kéne kiengesztelni? :)
    Mondjuk nekem megfelel két-három pofa sör.
  • Grenzjager
    #16577
    ez mindig így van, ha pestről távoli 7vége lesz, akkor van ingyenes jegy, lehet nekem kéne hanyagolni a székesfővárost :D
  • sb1
    #16576
    Nézte valaki az m1-e a reggeli műsort? Gerstl volt az egyik vendég, az ügyintéző, azt mondta, a Győr ellen, akik regisztrált szurkoló, azok ingyen mehetnek majd be a meccsre..lesz egy kis tumultus szerintem a kapuknál :)

    Azt is elmondta, hogy már "csak" banki hitelre várnak, és kezdődhet az új szentély felépítése..ideje lenne már...
  • Zenszkij
    #16575
    Ez így igaz. Fradistának lenni = elnyomásban élni. De sebaj Viktor is ott volt, biztos neki akart imponálni a bíró, RÖHEJ...csak minek viszik bele a politikát a fociba!
  • banok
    #16574
    Videoton - Ferencváros 1-1 ::: összefoglaló
    http://www.youtube.com/watch?v=gavaRmwiDis
  • JimKirk
    #16573
    Valamelyik hozzaerto jomunkasember tudna kesziteni egy naprakeszebb bannert?
  • Takezó
    #16572
    egyből piros? a bíró az egész meccsen segített apró dolgokban a Vidinek, bassza meg...
  • Oncsi
    #16571
    Innen fórumról kik jönnek? jó lenne összefutni emccs elött vagy valami:D
  • sb1
    #16570
    Galambszarba fogunk majd csúszkálni???...de jóóó...
  • Láma!
    #16569
    :DD
  • Oncsi
    #16568
    Vidisek(rbd) 500 galambot fognak elereszteni meccs elött(...):D
    Fradi,Kispest büntetéseiből tellik is rá:D
  • Grenzjager
    #16567
    Mindig Lesznek Szarháziak

    Az MLSZ fegyelmi bizottságának határozata értelmében a Siófok - Újpest mérkőzésen történt rendezési hiányosságok és szurkolói rendzavarások miatt a Siófok 100 ezer, az Újpest - mint visszaeső - 200 ezer forint pénzbüntetést köteles fizetni. Az FTC - Honvéd mérkőzésen történt rendezési hiányosságok, a hazai és a vendég szurkolók rendzavarásai és a vendég szurkolók részéről történt rasszista megnyilvánulások miatt az FTC - mint visszaeső - 300 ezer, a Honvéd - mint visszaeső - szintén 300 ezer forint pénzbüntetést kapott, ugyanakkor a testület tárgyalás megtartása után 300 ezer Ft-ra mérsékelte a Honvéd - MTK mérkőzésen, a Honvéd ellen kiszabott 400 ezer Ft-os pénzbüntetést.
  • Grenzjager
    #16566
    Emil Miljkovic, a múlt héten próbajátékra érkezett bosnyák utánpótlás-válogatott csatár tegnap aláírt. A 178 centis, erős testalkatú támadó a nyáron minket verő lendvai Naftától érkezett hozzánk.
  • Grenzjager
    #16565
  • isi
    #16564
    http://szud94.hu/?action=hir&id=85
    tessék csak hogy jól aludj el, bárki lehet SZUD-os, de mivel te nem csak loki drukker vagy ezért ajánlom figyelmedbe a SZUD mellé az Új Generációt is, csak miután megvetted az Ultras Debrecen pulcsidat utána állj oda mondjuk Iván elé hogy beszeretnél lépni az UG-be és a reakcióját vedd fel egy kamerával!
  • Grenzjager
    #16563
    nem fogok sírni Riebanc miatt :):):)):)
  • sb1
    #16562
    "A Ferencváros hivatalos közleménye szerint a mai rendkívüli elnökségi ülésen lemondott tisztségéről Rieb György, a klub elnöke.
    A közlemény szerint Rieb „megnövekedett üzleti elfoglaltságaira" hivatkozva távozott a posztjáról.
    Az elnökség Rieb helyére az eddigi alelnököt, Kovács Miklóst nevezte ki, míg az alelnöki feladatokat Springer Miklós látja majd el."-NSO
  • Grenzjager
    #16561
    Drukkoljon nekik is (nem értem, de ha értem se jobb :P), mondjuk arra emlékszem amikor a DVSC II-FTC meccs után közösen tüntettünk a sloatáék ellen, valamint ezt a kizárásunk utáni drapijukat sosem felejtem el azért :))
  • Oncsi
    #16560
    Neki összeférhet,de csak neki

    más:
    Ki jön Fehérvárra Vidi ellen?
  • isi
    #16559
    A 2 csapat hogy fér össze?
  • barnuska665
    #16558
    hát ez szégyen
    hajrá Fradi
    hajrá Loki
  • Grenzjager
    #16557
    A Kispest legjobbja Veizer