23418
  • barnuska665
    #16676
    hallatlan
  • Zenszkij
    #16675
    Mi meg kikérjük magunknak a minősíthetetlen kritikáidat. A szurkapiszkálásaidat.
  • barnuska665
    #16674
    ezt kikérem magamnak
  • JimKirk
    #16673
    Ostoba szar vagy!
  • Láma!
    #16672
    lehet más véleményen az ember. anno a félbeszakadt diosgyör meccs után elég sokat vitáztam pl grenzjager-rel, de azota semmi bajunk egymással, söt.

    te viszont....
  • Fabio Capello
    #16671
    barnuska, két szó: TAKARODJ INNÉT.

    a tököm tele van már veled, egy kibaszott jó szót nem tudsz mondani, folyton csak a fikázás.
  • Gunnersboy
    #16670
    ez egy olyan fórum ahol a Fradi szurkolók, és a más csapatok szurkolói kultúráltan tudnak beszélgetni a csapatrol illetve a csapat körüli dolgokrol, nem az indulatokat szítva, reálisan nézve a tényeket.
    DE TE NEM ezt csinálod, te csak az indulatokat szítod, nem igaz, hogy ezt nem veszed észre....
  • Zenszkij
    #16669
    Azzal nincs is baj, hogy van véleményed. De folyamatosan szidod, csépeled a csapatot. Egyszer sem volt valami pozitív megnyilvánulásod. Mintha örömet okozna neked ez a dolog. Miért ne lehetne örülni, hogy megvertük a Győrt? Nem vagyunk a bl-ben, ez igaz. De engem speciel nem is érdekel, mivel szeretem a csapatot és örömet okoz, ha bárkit elverünk. Ettől függetlenül lehet érzékelni, hogy szépen valami alakul a Fradi körül. Pruknerrel minden a helyére került, egy szimpatikus, jó meglátású edzőnek tartom, örülök a sikereinek! A Ferencvárost tönkretették a korábbi vezetők, most kezd magához térni, nem azonnal bl kell, ahhoz idő kell. Ha megverjük a lilákat, utána otthon is nyernünk kell, akkor beindul a szekér, még bajnokok is lehetünk. HAJRÁ FRADI!
  • Solt
    #16668
    1: Nem vagyok a barátod!

    2: Neked nem ellenvéleményed van, hanem szimplán szítod a feszültséget! Hogy ezt direkt csinálod, vagy tényleg ilyen hülye vagy, azt nem áll módomban megállapítani!

    A konklúzió pedig az, hogy menned kell innen, de minél előbb...

    Jó lenne, ha benézne a HG!
  • barnuska665
    #16667
    barátom ha kiraktok akkor arra a megállapításra kell jutnom,hogy ez egy olyan fórum ahol minden szép és jó a csapattal,aki meg más véleményen van azt rakjuk ki.ezzel elveszti a fórum jellegét.szánalmas
  • Solt
    #16666
    Ha a szándékos provokáció a célod, akkor azt jól csinálod. Ha viszont tényleg ennyire hülye vagy, akkor Isten bizony sajnállak...

    A végeredmény szempontjából mindegy melyik a valós... vagy tűnj el innen, vagy kirakunk... elég volt belőled!
  • barnuska665
    #16665
    na ezt mondtam.tudjátok vannak fanok és vannak szurkolók.az egyik egy kicsit reálisabban látja a dolgokat.a másikat hagyjuk
  • Grenzjager
    #16664
    ezen a véleményen vagyok szintén

    modi, házigazda S.O.S. !!!
  • karajjj
    #16663
    itt van hozzá banlist, a házigazdának kellene megcsinálni a fejlécben
  • Solt
    #16662
    Nekem mindegy, csak valami legyen...

  • gercse
    #16661
    ezen gondolkodtam én is, kéne valami szűrő...
  • Solt
    #16660
    Na végleg eljött az ideje, hogy ezt a paprikajancsit kirakjuk innen! Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem elegem van abból amit művel...

    Személyesen az ember ott hagyja, elfordul, kiröhögi, szájba vágja, vagy akármi... de itt nem tudok mit tenni, és emiatt az evolúciós zsákutca miatt nem akarom törölni a topikot...

    Tehát, ha más is így látja, akkor szavazzuk meg, vagy valami legyen, mert nekem elfogyott a türelmem, szociálisan pedig kibaszott érzéketlen lettem...
  • gercse
    #16659
    Nem fradi drukker, csupán provokátor...
  • sb1
    #16658
    Ezt nem lehet bannolni..csöppet uncsi hogy tele spammeli a fórumot...
  • barnuska665
    #16657
    gyerekes vagy
  • Grenzjager
    #16656
    nem!
    csak egyet, a zöld-fehért.

    Feleséged is csak egy lehet, de kurvád több is lehet.
    Respektálok nagyon sok magyar szurkolói csoportot is, van köztük lila és és debreceni is, de voltam, vagyok, s leszek továbbra is Fradista.
    Vannak cimboráim is akik abszolúte nem Fradsiták, sőt...

    Ami nálad zavar, hogy egy fajta folyamatos Debrecen-Ferencváros párhuzamot keresel, azt hogy ők bezzeg mit értek el, mennyire tutik ...blablabla. Igen sok szinten elöttünk járnak. És? Ehhez a FRADINAK semmi köze!!

    Csak ahogy észreveszem ezt már mindenki rohadtul unja tőled.
    Ahogy régi kispestiek kiírták: lakást, nőt cserélhetsz, klubot soha.

    mindenesetre az a te dolgot, hogy egyszerre vagy Ferencváros és Debrecen szurkoló, nyilván közben lehetnél Újpest és Videtoton szurkoló is csak ők most nem értek el semmit nemzetközi porondon, így nem vagy az...

    Őszintén: hányszor voltál Debrecen meccsen?

    És Félre ne érts, attól még hogy valaki Fradsita, lehetnek más szimpatikus csapatok is amelyeknek drukkol. Csak nálad ez már túl mutat egy egyszerű szimpátián.

    Mert pl a Győri ETO nekem is szimptaikus, még sem állok elő azzal, hogy bezzeg ott egy igazi Fradsita az edző!! Hogy a Tarsolyék tudatosan építenek be határontúli magyarokat a rendszerbe (Priskin, Sánta, Molnár, Szabó mind felvidéki vagy erdélyi magyarok), stb

  • barnuska665
    #16655
    mert nem csak zöldet meg fehéret ismerek,mi?mondjad
  • barnuska665
    #16654
    tehát én nem viselkedtem normálisan mert láttam a fától az erdőt?és nem elvakultan beszélek?
  • barnuska665
    #16653
    miért is?
  • Láma!
    #16652
    kezdtél az utóbbi időben normálisan viselkedni, ne rontsd el.
  • barnuska665
    #16651
    más színt nem is ismersz mi?
  • gercse
    #16650
  • Grenzjager
    #16649
    ez "aranyos" és zöld fehér :P
  • gercse
    #16648
  • barnuska665
    #16647
    amiért a Győrt elvertük azért még nem vagyunk a bl ben
  • barnuska665
    #16646
    jó a videó,de most minek is kell annyira örülni?
  • gabber_saviola
    #16645
    :ASDasdasdasd
  • gabber_saviola
    #16644
    Nézem nézem, de semmi videót nem látok. Aztán rájöttem adblokkolva van a jutúb.
  • Láma!
    #16643
    defasza lett:)))
  • Grenzjager
    #16642
    na végre, már hiányoltam luckytól a promót a derbyre :)))
  • Grenzjager
    #16641
    A mostani vezetőség ezerszer jobb mint ami volt, ez tény, de az is, hogy valami továbbra sem "kerek" a történetben. Majd kiderül idővel úgyis minden.
  • Láma!
    #16640
    itt azért valami nagyon nem okés...
    és nem vagyok benne biztos hogy a zrt a hunyó... mostanában sokat kommunikálnak, ingyen meccset szerveznek, kiállnak az mlsz büntetés ellen... szal fura lenne ha ök hazudnának...
  • Láma!
    #16639
    most megnyugtattatok:DDD
  • Grenzjager
    #16638
    meg a jegyekkel is jól variál a ZRT....
    Szégyenteljesnek tartjuk, hogy az ősi rivális Újpest vezetése sokkal megértőbb és szolgálatkészebb a Ferencváros szurkolóival szemben, mint a Ferencváros vezetői.
  • Solt
    #16637
    :))