23418
  • Láma!
    #16876
    nem hiszem hogy komolyan gondolta ezt a vezetőség, ennek csak jelzés értek kellett hgy legyen, és remélem volt is.
    jelzés az mlsz felé, hogy mindent azért nem vagyunk hajlandóak lenyelni.

    ugyenerről szól az NS bojkott is.
  • banok
    #16875
    nevetséges volt még a gondolat is...
  • Fabio Capello
    #16874
    Jobb is így...
  • Solt
    #16873
  • JimKirk
    #16872
    Bocsanat!
  • Solt
    #16871
    Van ennek topikja Uram, nem kell ez ide! ;)
  • JimKirk
    #16870
  • gercse
    #16869
    Szép győzelem, ezt kell folytatni!
  • Solt
    #16868
    Schembri...
  • Grenzjager
    #16867
    Schembri télleg visszanyerte a a Fradi előtti formáját, Heinznek lejár az eltiltása tényleg szép páros lesznek elől.
  • Gunnersboy
    #16866
    sport 1-en szeretett ex-drukkerünk barnuska érinthetetlen lokikája félidöbe 4-0ra ég Siófokon....

    2. csapatunk meg most kezdett Szigetszentmiklos ellen, összeállitás:
    Haber – Fülöp, Vattai, Antal, Sváb – Gárdos, Vass, Peszmeg, Tóth A. – Bölcsföldi, Danquah.
    Cserék: Hermány, Morales, Veron, Papp, Bogáti, Marton, Nyilasi
  • karajjj
    #16865
    nekem nincs most ötletem hozzá, de ha linkeltek képet, megcsinálom
  • sb1
    #16864
    MK-kupa: Újbuda-FTC 1-8
  • JimKirk
    #16863
    Mar en is jeleztem! Valtani kene!
  • banok
    #16862
    Ferencziről jut eszembe: elavult banner
  • Oncsi
    #16861
    Újbuda–Ferencváros 1–8 (Potemkin 31. – 11-esből, ill. Miljkovic 16., 20., Sztanics 43., Danquah 48., Laki 54. – öngól, Balog 73., Csizmadia 81., Morales 83.)

    Új igazolások betaláltak, kis önbizalomnöveéőnek kellett! VAsárnap remélem összeszedetebbek leszünk! Ferenczi fossa a golokat bajnokságban,most kupában 3at vágott!
  • Grenzjager
    #16860
    na az MLSZ 1millát kér tőlünk...
    a liláktól is ennyit ... igaz ők még 2 zárt kapust kapnak.

    s a lilák szerint a tűzoltó locsolta a vizet a szurkolókra....
    06:46-kor tűzoltó? fehér gatyóban sötét kapucnival ... hnnn
  • Grenzjager
    #16859
    ez SZÉGYEN ...

    ne a szurkolók legyenek a felelősek ezért a vereségért ...mert a SZÉGYENent ez sem kisebbíti. Azt meg valahogy nem bírom elhinni, hogy a nagy szurkoló nyomás miatt olyan terheltek voltak, hogy nem mertek focizni. Lehet én se vagyok korrekt, mert én a szünetben inkább egy baráti társasággal történt sörözésre váltottam a második félidőt.

    Pruknert sem tenném felelőssé mert ez a mostani csapat, finoman fogalmazva nagyon messze van a Ferencvárostól. Átigazolásra pedig nem költhet és költhetett a csapat egy forintot sem.

    a bírókat szerintem hagyjuk, mert a SZÉGYEN az SZÉGYEN... Sőt nekem feltűnő már az üllöi129.hu-nak a média PR fogása, hogy mindig megtalálják a bírót egy vereség után.

    Vasas ellen? Ferenczi tuti dupla erővel fog küzdeni, mert tőlünk nem korrektül zavarták el. Abban pedig már egyáltalán nem vagyok biztos, hogy játékosállományilag jobbak lennénk a Vasasnál. Inkább már a Győr elleni győzelmünket nem értem.

    Sebaj, majd novemberben jön egy vállalkozó aki vesz 20-50%nyi tulajdonrészt a labdarúgócsapatban, jön majd az n-edik stadion makett, kacsák hogy kiket igazolunk ...stbstb.

    Az NB2ben amikor sokszor eltolták a feljutást, akkor elhitették Bőccsel, Tököllel, Makóval, hogy bizony lehet pont(okért) jönni az Üllői útra. Kissé hasonlít a szitu az akkorihoz.


  • IXEMGabeo
    #16858
    idén elég sok jogtalan bírói tévedés sújtotta a Fradit, legfőképpen a kiállítások voltak röhejesek, de tavaly is érdekes módon ez volt.

    ZTE-Fradi (3-3) as meccs pl...
  • geo91
    #16857
    drámai videó -.- ez most kicsapta a biztosítékot nálam... bármelyik csapat összeállíthatna egy ilyen videót... bírói tévedések mindig is voltak és lesznek is...

    egyszerűen annyi a helyzet, hogy nem úgy megy a csapatnak, ahogy kellene és már rögtök ezt hallom mindenhonnan, hogy: bíró így - bíró úgy, mlsz így - mlsz úgy...

    az eszetekbe nem jutott, hogy a csapat épp most nincs formában? előfordul ez bármelyik klubbal... nem kell minden vesztes meccs után bundát kiáltani...

    ute-fradira nem vonatkozik, azt láttam és abban tényleg lehetett némi bundagyanú...
  • JimKirk
    #16856
    Az meg egy gusztustalan banda.. Addigra ossze kell szednie magat a csapatnak es a tanar urnak, nyerni kell!
  • Mor3llo
    #16855
    Azt hiszem egy hullámvölgy legeslegmélyebb pontján vagyunk. Innen már csak felfele vezet az út..ha jól tudom következőleg Angyalföldre megyünk..
  • banok
    #16854
    megemlíteném, hogy a szerdai 18.00-ás kezdetű Újbuda-Ferencváros Magyar Kupa meccsünket a SportM adja élőben de amint vége megismétli a Sport1
  • Solt
    #16853
    Sejtésem sincs, de ez nagyon lehangoló! :( Nem láttam egyik meccset sem ( szerencsére ), így nagyon nem akarok okoskodni... Abból ami hozzám eljutott, motivációs gondra, vagy a teher miatti görcsösségre gondolok...
  • banok
    #16852
    nekem fogalmam sincs mi a probléma.
    Az edző (már megint)?, a játékosok? A múlt heti vereség hatása? Vagy megint van valami a háttérben amiről nem tudunk?
  • Solt
    #16851
    Na basszus! Fejben valami nagyon nincs rendben... ennyire azért nem szarok ezek a játékosok!
  • banok
    #16850
    folyamatosan szopunk... borzasztó
  • Zenszkij
    #16849
    jól leszívtunk
  • JimKirk
    #16848
    Vazze...
  • Takezó
    #16847
    deeee, csak legközelebb van:D meg nézni biztos fogom a meccset, de mindig közbejön valami...
  • gabber_saviola
    #16846
    Mindig ez a majd következőre. :)
    Nincs szabad két órád a Fradiért?
  • Takezó
    #16845
    mondjam vagy ne mondjam?:D bazz, épp könyvet fordítok, és elmaradtam a határidővel... de a legközelebbi hazaira már tuti megyek:D
  • Grenzjager
    #16844
    spec nem örülnék ha újra kéne játszani, s még1X megélni azt....


    de most azon megy a műsor, hogy a szabály szerint ha kétszer megszakítja a bíró a játékot akkor másodiknál le kell fújni a meccset, MLsZ szabály.

    Szal csak annak örülök hogy végre van egy normális vezetőségünk.
  • Forza Italia
    #16843
    de mondja meg nekem valaki miért kellene újrajátszani??? Bírói hiba a mérkőzés része, és ha újrajátszanák akkor minden meccset újra lehetne
  • gabber_saviola
    #16842
    Horisznak jó favágást, a meccs helyett (fotel:D) :P
    Taki jössz ma?
  • Grenzjager
    #16841
    "Szkukalek Igor 34 évesen visszavonul a profi labdarúgástól, de Nálunk folytatja, a Fradi öregfiúk csapatát erősíti tovább! 2001-ben került csapatunkhoz, egy kiváló, csupa szív középpályást ismerhettünk meg személyében, nem csoda, hogy hamar a szurkolók kedvencévé vált. 2002-ben ezüstérmes, majd a következő idényben már a Kupa aranyat is a bajnoki ezüst mellé tehette! 2004-ben pedig tagja volt az utolsó nagy sikereket elérő Csapatunknak, hiszen mind 3 sorozat elsőségét megszereztük! Rövidebb távollét után 2008-ban tért vissza, sajnos különböző szerződési problémák miatt nem léphetett sokszor pályára, de mindig a lelátón szurkolt a Csapatnak!
    Felvidéki Magyar révén, lehetőségeihez mérten sokszor emelt hangot az ott élő Magyarokért, mindig büszke volt Magyarságára! FFC meccsein is találkozhattunk Vele a lelátón! Jó lenne, ha a mai FTC-ben lennének ilyen játékosok, talán nem itt tartanánk…
    Sok sikert kívánunk a civil életben!
    Reméljük, még sokszor láthatunk a lelátón a Ferencváros meccsein!"

    Szkukalek Igor a magyarságról
  • Láma!
    #16840
    ujrajátszani szerintem nincs, és ha netán azt hoznák ki (nem fogják) akkor lenne tisztességes azt mondani hogy eddig és ne tovább, csak azt akartuk hogy kimondják, és hagyják helyben az eredményt.
  • Grenzjager
    #16839
    komolyan mondom, hogy hurrá van végre egy normális vezetőségünk, amely nem nyeli le az MLSZ szemetét.

    ...viszont nem tudom hogy újra játszani lenne e értelme.
  • Láma!
    #16838
    Gerstl az óvásról
  • Láma!
    #16837
    aki még nem látta volna, lucky újabb remekműve: