23418
  • Grenzjager
    #17236
    úgy fest hogy senki sem fizet, már....
    gyűlnek a kifizetlen számlák a telefon szolgáltató felé, Nike felé, szállítók felé, az FTC Zrt felé...
    A játékosok március 17-én kapnának fizetést, csak nincs meg hogy kitől...

    azt is tegyük hozzá, hogy mekkéb korábban se fizetett korrektül... vagy is 2010 év végéig sem rendezte a számlákat...
    pl Ferenczi István akkori klubjának, az angol Barnsleynak sem fizették ki az átigazolásért járó 50 ezer fontot (15,9 millió HUF)
  • banok
    #17235
    - sóhaj -
    Idén januárig én abban a tudatbsan voltam, hogy a klub, úgy-ahogy, rendben van anyagilag.
  • Grenzjager
    #17234
    Ha nem kap indulási engedélyt a futballklub, megint alacsonyabb osztályba száműzhetik.
    Harc az NB I-es tagságért! A Ferencváros futballcsapata ugyan a második helyen áll az élvonalban, de korántsem biztos, hogy a 2011/12-es bajnokságban is a legjobbak között folytathatja.

    Az együttes vezetőinek március 11-ig kell benyújtaniuk a labdarúgó-szövetségbe a rajtjoghoz elengedhetetlenül szükséges licenc iránti kérelmet, ám egyelőre azt sem tudni, ki írja alá a papírokat. Az eddigi tulajdonos, a brit Kevin McCabe (63) ugyanis kijelentette, nem finanszírozza tovább a gárdát – a Blikk információi szerint már arra sem hajlandó, hogy szignózza a hivatalos dokumentumokat.
    A helyét állítólag elfoglaló – az FTC Labdarúgó Zrt. korábbi vezérigazgatója –, Berki Krisztián (30) viszont hivatalosan még nincs pozícióban, így bizonytalan, hogy mi lesz a csapat sorsa.
    – Egyelőre nem tudok konkrétumokról beszámolni az ügygyel kapcsolatban. Az biztos, hogy zajlanak a tárgyalások – utalt arra Berki, hogy nincs még új tulajdonosa a lapzártánk után a Siófok elleni Magyar Kupa-mérkőzésen pályára lépett zöld-fehér futballgárdának.
    A jövő aggasztó, az Üllői úton a szurkolók attól tartanak, megismétlődik a 2006 és 2009 közötti időszak, amikor a Fradit az NB II-be „száműzték”. Ráadásul az adóhatóság munkatársai múlt pénteken különböző papírokat kerestek a ferencvárosi székházban, hétfőn pedig a Budapesti Rendőr-főkapitányság gazdaságvédelmi főosztálya indított nyomozást sikkasztás gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen, ugyanis a feljelentő magánszemély szerint 25 millió forint tűnt el nyomtalanul a labdarúgó zrt. kasszájából.
    Aztán azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy körülbelül 170 millió forint a futballklub adóssága; hogy felvetődött, a kifizetetlen közüzemi számlák miatt a szolgáltató kikapcsolja a gázt és a villanyt; az pedig továbbra sem világos, hogy a havi 100-120 millió forintos működési költséget ki állja majd.
  • Grenzjager
    #17233
  • Solt
    #17232
    Nagyot küzdöttünk... ez lenne a minimum mindig.
  • Grenzjager
    #17231
    :(csak online közvetítést olvastam, s ahogy leveszem nem volt aki öngólt rúgott volna a fokiak közül mint a kecskék azt megtették....
  • Takezó
    #17230
    Maróti, jézusom...
  • banok
    #17229
    Nézzük.
  • Solt
    #17228
    Nézzétek a meccset...
  • Solt
    #17227
  • dave9004
    #17226
    jófejek
  • Láma!
    #17225
    Vasas-Vidi 0-0, ezzel 6 pontra csökkent a Vidi előnye.
  • JimKirk
    #17224


    BERKI TARKARONGY!


    igy jo-e?
  • Grenzjager
    #17223
    a berki takarodj-ra gondolsz?

    b E R K I T A K A R O D J ! ! !
  • Solt
    #17222
    Hát az első félidő után ezt nem gondoltam volna... a második félidő alapján viszont jár a győzelem! Ez nagyon kellett!
  • Effe88
    #17221
    Rósa 11-es
    2-1:)
  • Solt
    #17220
    Értem én, hogy mit akarsz mondani, de a focimeccsek amióta az eszemet tudom ilyen stílusban zajlanak szurkolás terén... semmi extra nem történik szerintem! :) Akkor lenne baj, ha a "nyugdíjas szekror" is így viselkedne! :D
  • Kaplan
    #17219
    Én örülök csak szerintem akár vannak sérelmek, akár nincsenek, lehet ezt stílusosabban és kevésbé alpári módon előadni. A szurkolásért pedig tisztelet a kint "fagyoskodóknak"!
  • Solt
    #17218
    Döbbenet, hogy mennyire nincs középpályánk... :( Nagyon hiányzik egy igazán jó labdaszerző középpályás... :S
  • Effe88
    #17217
    hát ez hihetetlen volt:D:D
    preklet öngól úgy fest mintha direkt rugta volna be:D:D
    de jól jött
    meg kell nyerni!!!!
  • Solt
    #17216
    Én nem így érzem... érdekes módon, az ultrák akárhányszor valakire rászálltak, annak oka volt...

    Mit viseljünk becsülettel azon, hogy egy pénzéhes kalandor megint hasznot szimatol a mi kárunkra? Bűzlik az egész... az ultrák pedig kinyilvánítják a véleményüket... nem színházi stílusban, de egy foci meccsen ez mégsem meglepő.

    Inkább örülj annak, hogy a mínuszokban ennyien kimentek, és javarészt a csapatot buzdítják... ;)
  • Kaplan
    #17215
    nem csak azért, ettől függetlenül akármilyen szar ember most az ő kezében van a sorsunk és ezt becsülettel kell viselni. ezenkívül szeretem mikor mindenki olyan tájékozott mindennel kapcsolatosan :) valahogy úgy érzem, hogy jelenleg mo.-n a belépő alapfeltétel az ostobaság ahhoz, hogy ultra lehess. tisztelet a kivételnek!
  • Solt
    #17214
    Mert elküldték az anyjába a Berkit?
  • Kaplan
    #17213
    az ultrák megint kitesznek magukért. a stílus undorító és bicskanyitogató.
  • Takezó
    #17212
    kedvelem Knézyt, de azért ezt a "labda volt először", amikor hátulról csúsznak rá Schembrire, bazz:D
  • gercse
    #17211
    Boldog Szülinapot!

    Úgy legyen!
  • Grenzjager
    #17210
    köszi nektek
    ma tuti nyerünk !!!
  • karajjj
    #17209
    HBD!
    _______

    jó meccs lesz este, remélem hazaérek addig
  • Mor3llo
    #17208
    Isten éltessen!
    Estére pedig Fradi-győzelmet kívánok :D
  • Grenzjager
    #17207
    köszi
  • Fabio Capello
    #17206
    Egy mai cikk szerint Berki ahogy megveszi, értékesítené is a Fradit, pénzt nem kíván rááldozni, sőt elvárja, hogy az adásvételig mccabe állja a csapat minden költségét.

    Szép kis jövő elé nézünk... -.-


    Szerk: grenznek pedig HBD :]
  • Solt
    #17205
    Én nem vagyok nyugodt! :D Főleg a kecskeméti támadó triót látva... :)
  • Grenzjager
    #17204
    leigazoltuk az elefántcsontparti ikertesóját akinek az EU megelégedésére venezuelai útlevele is van, s jól beszél kínaiul :)))))

    nb1.hugy

    én csak addig néztem hogy Haber véd, s megnyugodtam :)
  • Solt
    #17203
    Azért a Maróti annyira nem jó, hogy duplán játsszon... :D
  • Grenzjager
    #17202

    Albert-stadion, péntek, 19.00

    Prukner László (FTC): - Mint minden szezonkezdet, úgy biztosan ez is nehéz lesz. Kiszámíthatatlan a játékosok formája, ennek ellenére, ahogy valamennyi edző kollégám, úgy én is igyekeztem a legoptimálisabb állapotba hozni a játékosokat. A KTE jó erőkből álló, komoly futballt játszó csapat. Ahogy máskor, úgy most is bízom abban, hogy a mi csapatunk dominál a mérkőzésen, a fordulópontokból mi jövünk majd ki szerencsésebben, és itthon tudjuk tartani a három pontot.
    Tomislav Sivic (KTE): - Kemény meccsre számítok, azért, mert a Fradi egy masszív csapat, amely képes eredményre játszani. Ugyanezt szeretnénk mi is, holnap az eredmény lesz a legfontosabb, győzzön a jobb. Jól sikerült a felkészülésünk, elvégeztük a munkát.

    A várható összeállítások
    FTC: Haber - Balog Z., Tutoric, Csizmadia - Maróti - Schembri, Maróti, Józsi, Rósa - Heinz - Miljkovic
    KTE: Ribánszki - Gyagya, Radanovic, Balogh, Mohl - Savic, Alempijevic, Litsingi - Foxi, Tököli, Vujovic
    (nb1.hu)
  • Solt
    #17201
    Soha nem bírtam az ilyen gátlástalan embereket... Jó hír, hogy a Kubatov így nyilatkozik róla...
  • Grenzjager
    #17200
    óóó a berki aki tatabányán még pincér volt, aztán innen küzdte fel magát... nem hiteles?

    tisztességesen meggazdagodott pár év alatt
  • Solt
    #17199
    Berki komolytalan...
  • Grenzjager
    #17198
    az elmúlt napok és külön az elmúlt évek összefoglalója
    valamint Prukner és Rósa a SportArénában
  • geo91
    #17197
    hol a hiba a képen?