23418
  • Zenszkij
    #22856
    Ennyire kapura veszélytelen xar csapatot, komolyan mondom, pénzkidobás ezeknek a meccsére kimenni. Besic hiányzik, Jenner is jobb volt, sajnos tetű Leo is több színt vitt a játékba mint Gera. Tavaly épp hogy harmadikok lettünk, idén egy gyengébb csapattal már most kijelenthető, hogy a dobogó is elúszott. Kvázi az idényben lesz még egy meccs, a Fradi-Újpest, ami még megmozgat, a többi nem érdekel. magyar kupa nem mozgat, majd kiesünk vmi NB3-as csapat ellen, mert ott se tudunk gólt rúgni. Most jön a Pécs, nah azoknak jó ha egy gólt rúgunk, megyünk Debrecenbe, esélytelenként szerintem, mert gólra játsszák sajnos a fránya meccseket, majd jöhet a Paks, már előre félek. Elmehet a picsába az egész vezetés stadionostól, botlábú senkiháziaktól a fenébe. 10 éve etettek, szánalmas.
  • davids014
    #22855
    Doll bácsi lassan megy haza.
  • Zenszkij
    #22854
    ma se okozott meglepetést a csapat
  • Zenszkij
    #22853
    LOL ez a Böde borzalom, mint a csuklós busz :D
  • Grenzjager
    #22852
  • Zenszkij
    #22851
    hoztuk a kötelezőt, mentettünk 1 pontot
  • ReszegKoldus
    #22850
    Nyilván, hiszen a Fradiban játszik :D
  • Solt
    #22849
    Pedig nem ügyetlen, csak ő sem a helyén játszik...
  • Narxis
    #22848
    Aki ebben az Ugraiban bárminemű tehetséget lát azt én minimum szemészhez küldeném. :D
  • Gabe18
    #22847
    Komikus amit elől leművel ez a Busai-Ugrai-Böde hármas. Csetlenek botlanak, 10 méterről fölé, passz helyett lövés, 5 méterrel előttem álló saját emberbe lövöm meg hasonlók.
    És én hülye még megraktam tippmixen hogy ezek nyernek...
  • ReszegKoldus
    #22846
    Szánalmas, kiesőjelölt ellen nem sikerül nyerni hazai pályán ?!
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2014.09.28. 20:24:35
  • Zenszkij
    #22845
    megnézve a meccs összefoglalóját az jut eszembe, hogy mennyire gyenge csapatunk van......csak az ígéretek évek óta, ezt a hulladék Úpestet nem tudjuk megverni
  • Grenzjager
    #22844
    The Most Ferocious Derby You've Never Heard of - Ujpest v Ferencvaros | Derby Days - 2014. sept
  • ReszegKoldus
    #22843
    hátha ad megint egy "gólpasszt" az ellenfélnek :D
  • Zenszkij
    #22842
    remélem ügyes lesz, szurkolok neki
  • contraste
    #22841
    Besic a kezdőben a Liverpool ellen!
  • Solt
    #22840
    Ült volna le az édes anyukája...

    A többit viszont akkor sem értem. Ez az egész úgy néz ki, hogy a pontos beazonosítás miatt megy a cirkusz, a többi csak olaj a tűzre, meg jó fedező indok.
  • Láma!
    #22839
    Válogatott meccsen ültették le az embereket.

    Lehet hogy visszautalja az MLSZ, de akkor még inkább bosszantó a dolog.
    Nem amiatt nem mennek meccsre az emberek mert a klubokat büntetik, hanem amit a büntetések után a klubok csinálnak. Kezdve kispesttel, aztán most nálunk... stb.
    Mellesleg megjegyzem, Szombathelyen tervezik eltörölni a szurkolói kártyát.
    Lengyelországban meg is csinálják, mert elbukott
  • Solt
    #22838
    Az első kettőt adom...

    A harmadikat valahol megértem, bár nekem sem tetszik.

    A negyedik meg... nem tudom... ez szerintem megint nem probléma. Vizsgálja, ahányszor akarja...
  • Solt
    #22837
    A sokszorosát kiutalja az mlsz annak, amit ezeken a címeken behajt... hogy mi értelme ennek azt nem tudom, de szerintem ez jelentéktelen, kétlem, hogy valaki emiatt nem megy meccsre.

    Az ülj le, mert állva nem szurkolhatsz dologról nem is hallottam. Hol volt ilyen?
  • Csesza
    #22836
  • Grenzjager
    #22835
    Hogy nem lehetséges Jegyvásárlás a meccs napján?
    Online jegy vásárlás tiltása sok esetben?
    Budapesten belül is csak csordahajtásban lehet idegenben meccsre járni?
    Miért nem elég a egyszeri ruhavizsgálat?
  • Láma!
    #22834
    büntetés bíró szidásért...
    ülj le meccsen, állva nem szurkolhatsz...
    büntetés az ellenfél szidásáért...
    a következő majd a szemetelésért lesz...
  • Solt
    #22833
    De mi van túlszabályozva?
  • Láma!
    #22832
    ezzel teljesen egyetértek.
    túlszabályoznak azt hirdetve hogy többen járjanak meccsre, és az eredmény a szöges ellentéte...
  • ReszegKoldus
    #22831
    Ez a szurkolókkal szembeni "keménykedés", amit az mlsz is csinál sokkal jobban nézne ki, ha 1 kitiltott ember helyét 100 másik akarná átvenni, de szó sincs erről, mivel a foci szar. Beláthatná már mindenki végre, hogy ez a "miattuk nem járnak a családok meccsre" egy nagy baromság, csak meg kell nézni melyik meccsekre mennek ki sokan... Ilyen szar foci mellett teljesen felesleges azon problémázni milyen feliratokat feszítenek ki a lelátón, vagy miket skandálnak egymásnak a szurkolók.
  • Solt
    #22830
    De, annak fájdalmat okoz, aki ezek után nem tud a névtelenségbe burkolózni.
  • Grenzjager
    #22829
  • Takezó
    #22828
    Hagyjuk már ezt, hogy a vezetőség keresi a konfliktust. Bevezettek egy senkinek fájdalmat nem okozó biztonsági rendszert, ennyi történt.
  • Grenzjager
    #22827
    hihi kész végem van :)))
  • ReszegKoldus
    #22826
    Nem kifejezetten a tegnapi meccsel kapcsolatban gondoltam, inkább általánosságban. Szerintem ahol egy 35 éves Gera Zoli magasan felfelé lóg ki a csapatból ott talán nem a szurkolókkal szembeni konfliktuskeresésnek kellene a legfontosabbnak lenni. Bár mivel Gera valószínűleg a legtöbb csapatból felfelé lógna ki és már szurkolói kártya is van mindenhol, így ez igazából az egész mb1-re is vonatkozhatna, nemcsak a Fradira. :)
  • Solt
    #22825
    És ezekhez azt ígértek, hogy a többiek ezt tátott szájjal nézik? Jól igazoltak a lilák, van egy jó edzőjük, ma pedig jobbak voltak sajnos. Ennyi.
  • ReszegKoldus
    #22824
    a csapat nem lehet szar, van új stadion, szurkolói kártya, vénaszkenner, ezektől a foci is megjavul egyből
  • Zenszkij
    #22823
    jó nagy hulladékok vagyunk megint, sőt én már kilátásba helyezem, hogy xar a csapat
  • ReszegKoldus
    #22822
    Szerintem olyan Fradi kéne, ami legalább hazai mezőnyben olyan, mint női kézilabdában a Győr, akkor lehet járnának a családok is meccsre :)
  • Solt
    #22821
    Eddigi ismereteim alapján te értelmesebb vagy annál, hogy egyenlőségjelet tegyél a kettő közé!
  • Grenzjager
    #22820
    De miért? A te érdekedben, érted, miattad, a biztonságod miatt! Csak az fél a chiptől aki rosszat akar, akinek nincs takargatnivalója az beülteti a chipet.
  • masoma
    #22819
  • a.carkey
    #22818
    Nem lehet, hogy a chipet tarkó alatt valami jó kis kolumbiai büntetésvégrehajtási intézetben lövik majd a tarkója alá amikor éppen a megérdemelt büntijét töltöti kábítószer-csempészet, és az idézet alapján kábítószer nagymértékű használata miatt? :D Még ha fiktív komment is, a valamikori jövőből, eddig nem fogunk soha eljutni. :)
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.19. 14:15:09
  • Zenszkij
    #22817
    Ettől függetlenül az MLSZ egy nagy szemét, mert minket büntetett mindenért mindig is. Továbbá azzal sem értek egyet, hogy a politika befolyik a fociba. Ezek ellen lehet tüntetni. De az ellen, hogy bevezetik a vénaszkennert, így próbálva kiszűrni a bliccelőket, csalókat teljesen ésszerűtlen. Ha valaki elkezd "zsidózni", sajnos a klubra nézve következményei vannak. 800 e ft-os MLSZ büntetés. Na ezt akarják kiszűrni, mert egy csomó pénz folyik ki a csapból. Az MLSZ-t nem tudja a Fradi megkerülni, de fizetni se akarja tovább az ésszerűtlen büntetéseket, ezért a felelősséget most a szurkolókra hárítja. Én valahol megértem.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.09.17. 19:42:52