23418
  • gabber_saviola
    #17516
    Üllői129-rol csórtam.
  • Láma!
    #17515
    a rendőrök is pikkelnek rád, nem csak a modik?:D
  • Solt
    #17514
    Jó a banner!!! Dragó ISTEN, sok sikert neki, és köszönünk mindent!
  • Takezó
    #17513
    Okés, akkor majd szólj pls.
  • Effe88
    #17512
    amúgy ezt a kártyát nem akarják eltörölni valamikor????
    úgy be mennék már egy hazai meccsre
  • gabber_saviola
    #17511
    Remélem nyáron lesz időd elmenni a shopba kiváltani a szurkerkártyát, ha mégsem, akkor ajánlom figyelmedbe ezt a linket. http://fradimob.hu/?p=11605

    Viccen kívül, majd ha megyünk bérletet hosszabbítani, akkor lefixáljuk jó előre, hogy Te is tudj jönni velünk.
  • Effe88
    #17510
    józsi takarodhat ilyen alibit még nem láttam senkitől:D:D ja meg stanictól is....
    ő is mehetne isten hírével!!!
  • Láma!
    #17509
    és akkor egy olyan helyről info ami legalább egy kicsit hiteles.

    Orosz Pál interjú
  • Grenzjager
    #17508
    Haber, Schembri is tűnik mennek


    Egyelőre nagy kérdés, hogy mi lesz az FTC sorsa. A zöld-fehérek a 3. helyen végeztek, így indulhatnak az Európa Liga selejtezőjében, ám többekben is felmerült a kérdés: minek, ha nincs csapat, nincs játékos, aki pályára lépne?
    Információink szerint a klub vezetősége jelenleg is tárgyalásban áll 2-3 olyan szponzorral, amely révén, ha nem is lennének paradicsomi állapotok az Albert-stadionban, de az elmaradt tartozásokat kiegyenlíthetnék, és stabil lábakon állhatna a klub.
    Úgy tudjuk, hogy a csapatot jövőre is Prukner László irányítja, ám élő szerződése ellenére is kérdéses Józsi György sorsa, aki iránt van NB I-es érdeklődés.
    Egyelőre azt sem tudni, hogy Rósa Dénes marad-e a klubnál. A csapatkapitány szerződése az idény végén lejár, és pár héttel ezelőtt még ő sem tudta megmondani, hogy miként alakul a jövője.
    Máltai források szerint Justin Haber elutasította a Fradi szerződéstervezetét, így ő biztosan távozik, honfitársa, André Schembri távozása is biztosnak tűnik abban az esetben, ha nem rendeződnek gyorsan a körülmények. A "zuhanyhíradó" szerint mindenesetre Schembrinek már megtette ajánlatát a klub.
    Úgy tudjuk, Emil Miljkovic végleg távozik a zöld-fehérektől. Mint ismert, a bosnyák származású labdarúgó engedély nélkül utazott el próbajátékra egy görög csapathoz. A keretből egyébként egyedül ő nem vett részt a Lombard Pápa elleni éremátadást követő ünneplésben. (nb1.hu)
  • Takezó
    #17507
    mármint kiváltom a kártyát, megveszem a jegyet
  • Takezó
    #17506
    Ne is mondd azokat a meccseket, ejj...
    Láma: nem lustultam be, mondtam Gábornak, hogy találkozzunk 3-kor, kiváltom a jegyet, a meccsig meg megiszunk pár sört: )
  • Láma!
    #17505
    hm, itt még nem értünk oda, látod Taki, ott lettél volna velünk a drapi bal felső sarkánál kb ha nem lustulsz be:DDD
  • Effe88
    #17504
    azért ne becsüljük le még ezeket a csapatokat se
    sajnos ott tartunk hogy bármelyik magyar csapatunkat bárki megverheti a világon:S:S:S
    pl,vadúz vagy ripo minszk stb.
  • Takezó
    #17503
    Ha most három évig jól teljesít legalább egy csapatunk, akkor azért feljöhetünk a szerb/svéd bajnokság szintjére megítélésben, ugyanis a 2006/07, 07/08 és 08/09-es szezonban 1-1 pontot szereztek klubcsapataink...
  • Grenzjager
    #17502
    sajna az elmúlt évek nemzetközi szereplése csak ennyire jogosítja az NBI-et....
  • bakkerman
    #17501
    azért szomorú ezt a felsorolást látni,hogy a magyar 3.-nak ilyen hulladék félprofi csapatokkal kell játszani...
  • Grenzjager
    #17500
  • Effe88
    #17499
    bár melyik luxemburgi jöhetne első körben vagy esetleg andorrai:)
  • Fabio Capello
    #17498
    ÍF Fuglafjørður (feröer-szigeteki)

    már csak azért is ezt akarom, mert kiváncsi vagyok a magyar kommentátorok hogy ejtik a nevét... :D:D
  • Grenzjager
    #17497
  • Grenzjager
    #17496
    Dragó szerintem szenzációs volt !
    Véletlenek nincsenek, azt a gólt is Dragónak kellett lőnie :)))

    Lehetséges EL ellenfelek:
    Milsami Orhei (moldáv), Banga Garg¾dai (litván), Daugava Daugavpils (lett), Khazar Lankaran (azeri), Olimpija Ljubljana (szlovén), Cliftonville (észak-ír), Flamurtari Vlorë, Vllaznia Shkodër (albánok), Narva Trans (észt), Irtysh Pavlodar, Shakhter Karagandy (kazahok), Zeta (montenegrin), Banants (örmény), Nõmme Kalju (észt), ÍBV Vestmannaeyar (izlandi), NSÍ Runavík (feröer-szigeteki), Ulisses (örmény), Neath (walesi), Käerjéng 97 (luxemburgi), Lusitanos UE, Santa Coloma (andorraiak), ÍF Fuglafjørður (feröer-szigeteki), Fola Esch (luxemburgi)

    1. sel'körben kiemeltek leszünk, s 2.ban csatlakozunk. Továbbra is szuper az UEFA libsi toleránc multikulti politikája, szerencsénk hogy Üzbegisztán, Kirgizisztán, Tádzsikisztán nem tagja még az UEFA-nak.
  • banok
    #17495
  • Zenszkij
    #17494
    Bumm a fejbe gecco!
  • bakkerman
    #17493
    ezt a fasszopó berkit kéne eltávolítani a fradi környékéről,és hosszú évek után ismét lenne egy jó fradija az magyarországnak. jó edző,játékoskereten azért még van javítani,de arra ott lesz a nyár. a bronzhoz pedig nagy grat!
  • Mor3llo
    #17492
    Szép volt fiúk!!!
    Dragó ráadásul búcsúgólt lőtt, ez igen:)
  • Grenzjager
    #17491
    a 245., az utolsó meccse a holnapi

    HAJRÁ DRAGÓÓÓÓÓÓÓÓ
    Dragó a búcsúról



    nagyon fog hiányozni
  • Effe88
    #17490
    szégyen ez a nyomoronc
    pár éve még pincér volt siófokon most meg már milliomos kis senki
    összelopkodta a pénzt nulla tudással aszem érettségije van max, vezér lett aztán szépen fiktiv fizetéseket és minden azzal velejáró pénzeket kicsalt maccébtől és szépen el rakta a sutyerák
    olyat belebasznák legszivesebben abba a nagy hombár fejébe........
  • bakkerman
    #17489
    és van pofája bazmeg ilyen hírek ellenére bentleyvel járkálni,a kurva annyát az ilyennek. mocsok féreg tetű alak,persze az ilyeneket nem ültetik le,de akik lerotálnak 4 napbarnítottat,azokat érdekes módon 2 hét alatt elitélik.
  • Effe88
    #17488
    patkány féreg:D:D
    atya isten hogy néz ki ez a bohóc:D:D:D
    remélem hamarosan már börtönbe fog ülni
  • Grenzjager
    #17487
    Én bíztam hogy rákapcsolnak, ezért tippeltem jó pár hete igen nagyon optimistán. A lényeg a bronz és az EL indulás. "Az élettel az ember úgy van, sodródik mint bacilus a hugyban" 3éve milyen komolyan hangzott volna: EL
  • Csesza
    #17486


    Köszönjük!
  • Grenzjager
    #17485


  • Solt
    #17484
    Rendszeresen jobbra húzódott ki, majd jöttek a hülye bal külsős próbálkozásai... :S
  • Láma!
    #17483
    én juniort mindenhol láttam a meccs folyamán, de nem tünt fel hogy kifejezetten jobb oldalon lett volna... :o
  • Solt
    #17482
    És Junior mit keresett jobb oldalon?
  • Láma!
    #17481
    hát mondjuk Prukner mellett szoljon hogy 1-1-nél mindent megtett hogy nyerjünk... Schembrit agyonrugták, behozta Abdit, felküldte fejelni Dragit, csak épp a csapat nem szállitotta félpercenként a beiveléseket amiket kellett volna... szal az edzö hiába akar, ha a csapat szarik bele...
  • Grenzjager
    #17480
    A csajok (összefoglaló) után megnéztem ez a sz@rt....

    Csizmadia nem hogy a válogatotthoz semmi köze sincs, de így lassan a Fradi B-be se fog beférni...

    Prukner meg már elkezdte hogy milyen nehéz lesz a Pápa ellen... Prukival minden rendben van amúgy? A dobogó milyen messze van azt már elmondta hetekkel ezelőtt...

    ..szal akkor HAJRÁ HALADÁS :) persze a Debrecen ellen, uccsó fordulóban
    Jelenleg egy pont az előnyünk a Debrővel szemben, szóval ha Hali megveri a Debrőt, akkor még beis jöhet Prukner papír formája és simán kikaphatunk a Pápától, s meglesz a hőn áhított EL... igaz ezt a csapatot bárki kiverné

  • Gabe18
    #17479
    Hát úgy mondanám hogy annyi pontot kell szerezni amennyit a riválisok, akkor megvan. Ha ők nem nyernek, akkor nekünk se muszáj.
    Csak valószínű a ZTE Szolnokon, a Debrecen meg otthon a Haladás ellen, azért beszedi a 3 pontot.
  • Effe88
    #17478
    muszáj igen!!!
  • bakkerman
    #17477
    uccsó körben muszáj nyerni az EL-hez,nem?