23418
  • Effe88
    #17677
    Ha a FERENCVÁROS átlép a norvég Aalesundon (1. meccs: 2-1 a Fradinak), akkor a 2. csoportban, nem kiemeltként a következő csapatok közül találhat párra:
    - Alkmaar (holland)
    - a Rudar (montenegrói)-Austria Wien (osztrák) párharc győztese (1. meccs: 0-3)
    - Bursaspor (török)
    - a Zeljeznicar (bosnyák)-Sheriff (moldovai) párharc győztese (1-0)
    - a Suduva (litván)-Elfsborg (svéd) párharc győztese (1-1)

    de jó lenne továbbmenni aztán jöhetne az austria
    jó kis meccs lenne:)
  • bakkerman
    #17676
    norvégiában úgy jelent meg a hírekben a fradi meccs,hogy tisztességesen helytállt az aalesund,elkerülve egy NAGYOBB VERESÉGET a nagy multú ferencvárostól! hiába 6 év kihagyás,és rossz idők(évek),a ferencváros még mindig ferencváros,és én bízom benne(nyiregyiként...),hogy továbbmentek,és újra elindul valami,ami geráéknál félbeszakadt! lehet azzal jönni,hogy erőn felül teljesít a fradi,de ha azt nézzük,hogy milyen háttér van mögöttetek,adósság hegyek stb...és milyen háttér a vidinél,akkor azt mondom eddig 1-0 a fradinak...idén is jó lesz ez a fradi a 3. helyre,sőt ha összeér a keret,akkro tavasszal akár a bajnokságra is rálehet menni! persze,ott az OTP,meg a MOL...
  • Láma!
    #17675
    storno, senki nem javitott semmit, azt nem ide irtam:DDD

    fáradt vagyok már...:D
  • Láma!
    #17674
    hogy mi volt a baj azzal amit irtam nem tudom, abszolut pozitiv hangvételben gondoltam, de ha a modi bácsi igy látja jónak... :D
  • Grenzjager
    #17673
    Abdi nagyon jó volt, és még fejlődik
  • Grenzjager
    #17672
    gólok
  • Láma!
    #17671
    a román biro több mint fura volt... rohaggyon meg... annyi les.... na mindegy... nyertünk.

    azt hiszem mindent elmond hogy a gólja után és a lecserélésekor zengett a tábor hogy "Abdi! Abdi!", ezt is megértük:) fantasztikus volt a gyerek.

    junior is nagyon jo volt és elképesztő erőnléte van, még a 85. percben is levágott egy sprintet, gólt leszámítva védelem stabil, Otten Grúz páros miatt Csizi jó ideig csak csere lesz. Aki még tetszett az Jovanovic, 2 hete szürke volt, ma nagyon hajtott sok helyen feltűnt, gólt is szerezhetett volna egy kis szerencsével, nagyjából ennyi:)
  • Effe88
    #17670
    én is
    meglehet az nem lesz egyszerű gólt szerintem biztos kapunk
    műfüvön érdekes lesz de legalább hűvösebb lesz jóval
  • banok
    #17669
    Én is bízom a továbbjutásban. :)
  • sb1
    #17668
    Maradt a 2-1! Nagyon szoros lesz a visszavágó, de egy jó taktikával simán kivitelezhető a továbbjutás! Hajrá! :)
  • sb1
    #17667
    56'
    Abdi góljával vezet a Fradi! 2-1

    Alakul :D :D
  • Takezó
    #17666
    Na, legalább egyenlítettünk... Láma: majd számoljatok be, mert a Sport1-es koma szerint a bírónak vannak fura ítéletei - nem a javunkra...
  • sb1
    #17665
    37'
    Oláh góljával egyenlített az FTC!

    Meglesz a 3-1 ide..érzem!!! Hajrá fiúk! :D
  • Takezó
    #17664
    Pepsifocis közvetítés alapján eddig mi támadtunk, aztán persze ők az elsőből betalálnak. Kábé mint tegnap - hiába volt jobb a Vidi, a Sturm nyert. Ez a legbosszantóbb...
  • sb1
    #17663
    25'
    Egy bal oldali beadás után az üresen maradt Okoronkwo öt méterről a kapu felső részébe fejelt. 0-1


    ajjaj....
  • bakkerman
    #17662
    2009 nyarán a loki-levski meccset otthon néztem,és rudolf góljánál őrjöngtem,annyira örültem,hogy végre meglehet ismét egy magyar főtábla,az a loki egy szerethető csapat volt,tele jó játékosokkal. az a meccs egy hosszú,és kemény munka gyümölcse volt,az egész indult a 2005-ös bajnoki címmel,és végül beérett a munka egy BL főtáblával. én ezt nem látom a videotonnál,jött 2 éve egy pénzes faszi,vett egy fél csapatot,jöttek szponzorok dögivel,első évben rögtön 2. hely,utána kormányváltás,bajnoki cím. de a tegnapi meccsen végképp eldőlt,hogy sok hűhó a semmiért...persze idén is bajnokok lesznek,ha nem buktatják meg féltávnál Zuzát
  • banok
    #17661
    Én is azt vallom amit te meg Solt. Amikor magyar csapat játszik külföldivel (nem csak fociban) akkor a magyar csapatnak szurkolok mert az én országomat képviseli. 2 éve mikor a DVSC jutott be a BL-csoportkörbe egy álmom valósult meg de ezt már sokszor leírtam akkor ebben a fórumban. Most is szurkolok a Videotonnak, és holnap a Paksnak ill. a Kecskemétnek is. Persze ha a Fradinak egy kicsit jobban azt nem tudja überelni semmi de, hogy Solt egy korábbi hozzászólását idézzem "Elsősorban vagyok magyar és csak utána klubszurkoló" (talán nem szó szerint de a lényege dz volt.)

    A holnapi meccsünket nem adja tv így stream sem valószínű az ismert jogi problémák miatt. A mai Vidi meccset az ORF1 és a Digisport hu adja. Streamek majd az oldalamon lesznek.
  • sb1
    #17660
    Sziasztok!
    Steam van az esti meccsre?
    Előre is thx.!
  • Grenzjager
    #17659
    ...nincs akkora jövője a narancspártban mint Lázárnak, túl radikálisnak tartják Kubatovot.

    Torgyi annyi jót azért tett hogy az FTC ingatlanokat kihúzta Dajcstompika sportminiszterségének területéről és a Videékfejlesztési minisztérium igazgatása alá helyezte, s jutányosan vagy ingyen kapta a stadion, pályákat használatra a klub. Aztán több jót nem tudok... ez inszinuáció khéélem szépen....

    én nagyobb rendre számítottam amúgy Kubatovtól, elszámoltatás, perek ... felelősségre vonások,
    egy-ket per van, de csak egy ami a mekkéb előtti időszakra menne.

    Szerintem amíg a múltat rendbe nem tesszük, ingovány talajra épül a jövő, ez látszik a szponzoráció és dotálási kedven is.
  • Láma!
    #17658
    a fradi sosem volt a kormány csapata, sőt...

    nem is valószínű hogy valaha az lesz... torgyán felejtős, több kárt tett mint ami hasznot hozott...

    egyetlen potenciális esély Várszegivel lett volna, de azt a storyt ismerjük... illetve most Meki bácsi ha nem megy csődbe akkor talán...

    Kubatovtól féltem, mert mégiscsak pártember, de eddig még nem kellett csalodnom benne és azért nem mert fradista, és abból hogy még mindig adósság és szponzorhiány van látszik, hogy nem idetették, hanem ő akarta ezt...
  • Grenzjager
    #17657
    nincs "ha"

    (egy milliárdos befektető aki a kormány tagja.....
    ez csak a Vidinek megy, még az MTK-nak se )
  • bakkerman
    #17656
    nekem is ezen dolgok miatt unszimpatikus a videoton,de nézzük reálisan a dolgokat,ha a fradi élére kerülne egy milliárdos,aki mellesleg kormányközeli ember,akkor a fradihoz is jönnének az állami cégek,lenne 2 milliárdos költségvetés,és lenne évente 1-2 misi € igazolni.
  • Effe88
    #17655
    dettó
    hajrá paks,hajrá kecsó
    vidi meg szopjon de nagyon!!!
  • Láma!
    #17654
    csak amig Oviéknál kb 2 milliárdos a költségvetés állami szponzorok sora, stb stb, addig nálunk Kubival ha nem is ekkora, de százmillios tételben mérhető adósság, szponzorok hiánya stb stb...

    érzed a különbséget ugye?
  • Grenzjager
    #17653
    amúgy ha csak a Fradi és a Vidi halasztási kérelmét nézem szubjektív,akkor meg mindenki elmegy a.... mert nehogy már heti 2 tétmeccs ennyire lenullázza a focistákat :))))
  • Solt
    #17652
    Akkor van benne, ha tudomást veszünk róla! :) De ezen nem fogunk összeveszni az fix! :))
  • Grenzjager
    #17651
    mötökának se tudtam soha drukkolni, sehol, semmiben
  • Grenzjager
    #17650
    nem tudok, mert benne van nyakig :)
    és nem én vittem transzparensen a politikát a magyar stadionokba, de már régóta bent van mindenhol.

    nem tudom úgy felfogni mintha válogatott lenne, mert van magyar a Sturmban és spanyol a Vidiben, ez klub harc
  • Takezó
    #17649
  • Takezó
    #17648
    mondjuk ha a Vidi megnyerné a BL-t, két év múlva a bajnokunk már a csoportkörben kezdené, úgyhogy tessék csak szurkolni nekik komolyabban: én soha nem tudnék magyar csapat ellen szurkolni nemzetközi meccsen, és mindig meglepődöm, amikor mások igen. Megjegyzem, lehet, hogy O. Viki ott a főszurker, de nálunk meg ott van K. Gabi; )
  • Solt
    #17647
    Vonatkoztass el a kicsinyes politikai dolgoktól ilyenkor... ;)
  • Solt
    #17646
    Ha nem akarsz nem is kell... nem kötelező! :) Én fogok, mert ilyenkor nem érdekel más, mint az, hogy egy magyar csapat... az ellenszenvünket majd kifejezzük itthon! :)
  • Solt
    #17645
    Az, hogy kivételeznek velük, engem személy szerint nem érdekel. Még édesebb lesz majd elverni őket! Engem az érdekel, hogy minket ne különböztessenek meg sem előnyösen, sem hátrányosan.

    Ilyenkor meg magyar csapat, és nem érdekel más... fogd fel úgy mint Ausztria vs Magyarország meccs! :)
  • Grenzjager
    #17644
    meg nem megbántva senkit annyira tudom magaménak is érezni a Graz sikert is Szabiccsal. Régebben biztos azt mondtam volna hogy ó milyen fontos mert majd egyszer ha a magyar foci egyszer majd beindul milyen sokat ér a sok pont az UEAFÁnál, hisz pl a románoknál is ketten mennek a BL-ben ..... de ez valahogy az évek múlásával elkopott, és semmi sincs ami megfogott volna a Vidiben, azon kívűl hogy államtitkár már a tulaj.
  • Láma!
    #17643
    én drukkolok a Paksnak, a Kecskemétnek, sőt a Jászárokszállásnak is ha arról van szó.

    de a vidinek nem fogok...
    azt mondják felemelkedőben a magyar foci (...), akkor már lehet nyugatiasan is szurkolni a csapatoknak, márpedig egy MU drukkernek ünnep ha a Pool kizúg egy nemzetközi kupából...

    én nem fogok örömködni ha kiesnek (hiszen nem vagyunk még nyugat) de nem fogok szurkolni nekik...
  • Grenzjager
    #17642
    és akkor velük azért kell kivételezni mert ők magyarok? :)
  • Solt
    #17641
    Ne legyetek gonoszok... ilyenkor magyar csapat, nem számít ki az... én az újpestnek is drukkolnék nemzetközi meccsen... :)
  • Effe88
    #17640
    jaja szabics dupla meg egy haas gól az a tuti:):):)
  • Grenzjager
    #17639
    én csak annak drukkolok hogy Szabics duplázzon, és onnantól nem lesz gond :)
  • Grenzjager
    #17638