23418
  • Grenzjager
    #17757
    elég uncsi meccs....
  • Grenzjager
    #17756
    itt a román stream a DVSC-FTC -ra ha gebasz van a lentiekkel
  • Grenzjager
    #17755
    Ranilovic – Csizmadia, Grúz, Otten – Junior, Maróti – Andrezinho, Lisztes, Abdi – Felipe, Oláh
  • tmp
    #17754
    ne is :)
  • banok
    #17753
    igen
  • Takezó
    #17752
    adják Romániában román kommentárral a Debrecen-Fradit?:o
  • banok
    #17751
    OTP BANK LIGA
    18.00 Debrecen-Ferencváros
    tv: Sport2 hu, Sport1 ro
    streamek:
  • Grenzjager
    #17750
  • Grenzjager
    #17749
    ha holnap egy pont összejönne akkor szerintem a jelenlegi szituban kurva nagy mák lenne
  • Gabe18
    #17748
    Ja mi 3 évig, az is jogtalan volt. Kis szerencsével a Diósgyőrnek is lehet 3 egybefüggő éve az NB1-ben, de nem biztos.
    Én nem minősítelek inkább.
  • golvago99
    #17747
    nos
  • tmp
    #17746
    "egy nyomorult NB2-ből felkerült ellenfél"

    Ti meddig voltatok ott? 3évig? Te nyomorult szar
  • banok
    #17745
  • Effe88
    #17744
    hát én el nem tudom képzelni hogy akár 1 pontot elhozunk is
    erős lett idén a loki mi meg a tanár úrral egy helybe totyorgunk
  • Gabe18
    #17743
    Nem tudom ezek után Kondásék ellen mit lehet várni? Ha öt alatt megússzuk, az már jó?
    Ha nagyon optimistán nézem egy x-et összekaparunk (nem tudom hogy), akkor lesz 3 meccsből 3 pontunk. Gyönyörű...
  • Effe88
    #17742
    hát ez nagyon szánalmas produkció volt....bíró szar volt de még i nekünk kedvezett hihetetlen hogy kettős ember forba nem tudunk nyerni
    ranilovicba mindig benne van ahiba ez hihetetelen most is benne volt a gólba nekem ne mondja senki hogy nem pl. a 35 éves szűcs lett volna a kapusunk ezt a meccset lehozzuk és norvégiába se esünk ki
    de hogy ne csak a kapust bvasztassam hát józsi gyuri hihettelen hogy ezt a nyomi kap fizetést oylanokat alibizikááááááááááá
  • Gabe18
    #17741
    Ezt a szégyent. Haza pályán, 70 perc emberelőny, egy nyomorult NB2-ből felkerült ellenfél, és képesek velük leikszelni. Elmehet az egész banda a ..........-ba.
    Asszem Prukner úr is elgondolkodhat a távozáson. A múlt évben összekapart 3. hely ellenére úgy tűnik nagy feladat ez neki. Kaposváron lehet jók voltak ezek a emberelőnyös döntetlenek, meg ötösök-hatosok a Videotontól, Újpesttől. Itt egy kicsit kezd elég lenni belőle.
  • Solt
    #17740
    Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért a két szélső védő ívelget be??? 10-1 beadás megy emberhez!!! Két belső védő fel fejelgetni, két szélső védő hátra középre, két pengés középpályás meg ívelgessen!! Komolyan nem értem ezt... megye kettes színvonal, hogy az a jó ..... .... . ... meg!
  • Solt
    #17739
    Egyáltalán nem volt az... egyetértünk.
  • Takezó
    #17738
    Ja, ő is észbe kapott.
    (Ez pedig nem volt kiállítás szvsz.)
  • Solt
    #17737
    Ez a bíró nem normális...
  • Solt
    #17736
    Legalább lekapta a pályáról... ideje volt már.
  • Solt
    #17735
    És itt is van... az egész az előző Maróti akcióból... büdös gyökér...
  • Takezó
    #17734
    na, baszd meg...
    egyébként Marótival kapcsolatban egyetértek, egy favágó fasz (vö. a múltkori interjú vele az adok-kapokkal kapcsolatban)
  • Solt
    #17733
    5 percen belül másodszorra veszíti el a labdát, mert megpróbál cselezni, meg ügyeskedni... most az Andrezino kapott miatta sárgát, mivel az elvileg védekező középpályásunk cselezget az ellenfél tizenhatosánál, a kontrát meg annak kell megállítani, akinek az lenne a dolga, hogy cselezgessen...
  • Solt
    #17732
    Én ezt a Maróti gyereket nem értem.... egyre jobban kezd tele lenni vele a ..szom! Körbe adogatjuk az ellenfél tizenhatosát... nem adja be az Andrezino, nem adja be a Lisztes... járatják a földön a labdát... erre jön a kib@szott ütő falábú gyökér, majd a bal(!) szélről beíveli... persze eladja... ha az előbbi két technikás játékos tovább adja, akkor ez a ... miért gondolja, hogy neki kell ívelgetnie????? ÁÁÁÁÁ...
  • Solt
    #17731
    Oláh lerántásánál már emberelőnybe kellett volna kerülnünk... járt az a piros.
  • Takezó
    #17730
    Szvsz nem volt durva szabálytalanság, és Otten nagyon rájátszott, de én nem bánom, hogy kiállították Gallardót.
  • Gabe18
    #17729
    Mért, Otten-nek mit kellett volna csinálni? Megvárni amig a lábára csúszik az a baromállat? Simán sárga, előtte kapott kezezésért egy másik sárgát, piros.
    Nem értettem ennek a Diósgyőrnek az NB1-be érkezése miért nagy dolog. Most már tudom, hát ezek a hentesek-mészárosok válogatott...
    A lerántásért a másikat is ki lehetett volna állítani.
    Remélem rugunk még nekik vagy kettőt.
  • Solt
    #17728
    Maróti, Lisztes, Fülöp csere...
  • Takezó
    #17727
    Féltem a meccstől, de így már azért, remélem, meglesz. Mondjuk Otten sztem magasugrásban is indulhatna az olimpián: )
  • banok
    #17726
    De vezetünk!
  • Solt
    #17725
    Ez a bíró baszki...
  • Grenzjager
    #17724
    A Derby után, ez lesz a legjobb hazai meccsünk (jó lenne ha a csapat is felpörögne)
  • Grenzjager
    #17723
    öngól,
    de röhögök már rajta, főleg a norvégpulcsi a fairplay csapattól... szar de'evvan

    lényeg a diók készülnek


    itt jobban látszik a miskolci drapi
  • Gabe18
    #17722
    Az a baj, ennek köze sincs a szerencséhez.
    Érdemes megnézni a 3. gólnál ( video ). Teljesen egyértelmű szituáció, felívelés jön a kapuhoz. Ehhez képest a góllövő teljesen egyedül, zavartalanul rúghat a labdába, miközben a Fradi játékosok egymásra vigyáznak 3-4 méterrel távolabb. Egyszerűen amatőr szintű védelmi megoldás, nem egy nemzetközi kupacsapat szintje. Mindez ráadásul összesítésben egyenlő állásnál pár perccel a vége előtt.
    A mi gólunk erősen les gyanús, az ellenfélnek a hosszabbításban még kapufája is volt. Úgyhogy a szerencsére nem nagyon panaszkodhatunk.

  • Grenzjager
    #17721
    vagy az utolsó pár perc a nagy mumus
  • sb1
    #17720
    Viszont a Paks-nak nagy respect, jól játszottak,remélem, továbbjutnak a Hearts ellenében is :) ....mi meg ne szomorkodjuk, egy éve nem gondoltam, hogy most el selejtezőt fogunk játszani :)
    Hajrá Fradi!
  • IXEMGabeo
    #17719
    ez nagy pech volt zöld sasok:( sajnálom...úgy tűnik az Északi csapatok a Fradi nagy mumusai
  • Although
    #17718
    :(