23418
  • Jakuza001
    #17797
    De, errol a fogalmatlan Prukner is tehet.
    Arrol nem beszelve, hogy ez a Fradi mar reg nem az a Fradi.
    Mar nincs Fradi sziv csak nagykepu jatekosok vannak, akik meg labdarugoknak se nevezhetok.
  • Effe88
    #17796
    pölöskey ????az egy vicc

    felipe fleix meg oláh is jobb nálla
  • Grenzjager
    #17795
    mondjuk a bronzérem olyan volt mint amikor a válogatottal a finneket legyőzve pótselejteztünk a rácokkal (1-7) ... nem érte meg a Helsinki győzelem anno.

    közünk nem volt a bronzéremhez amúgy... egyszerűen az előző bajnokságban mákunk volt a 3. hellyel. Idán már hatalmas bravúr lenne.

    Nem kell még sirni hogy kiesés ellen fogunk küzdeni, mert ez is hanta.

    De f...ért nem Pölöskey játszik csatárban? Ennyit amennyit kreolok tudnak, tud ő is ... kaphatna esélyt legalább...
  • Effe88
    #17794
    tudom nekem ne mond:)
    máig előtt van a vasas ellen meccsen nyújtott teljesítménye(3-2) de az csak egyike volt a sok száz hibájának

    ranilovic akkor is szar én kapusfronton cserélnék végh aztán max mit veszíthetünk
  • Grenzjager
    #17793
    Holzert az NB2nél már fele ennyi hibánál kikezdtük ... s kórusban fogadtuk ... egy meccs után Szkukitól kaptunk is hogy szegény srác már remegő lábakkal lép pályára .... nagy volt neki a teher lelépett ....
  • golvago99
    #17792
    gyökerek
  • Effe88
    #17791
    én meg nem hittem volna eskü
    mondom most talán jók leszünk
    kajak már szégyellem magam hogy mindig bizakodom
  • Zenszkij
    #17790
    Én mondtam a kiesés ellen küzdünk idén. Szégyen.Erről nem Prukner tehet. Ez a csapat egyszerűen szar, nincs pénz mit várunk?
  • Effe88
    #17789
    ranilovic egy nyomorék ez a buzi minden egyes szájba kúrt meccsen hibázik egyet amiből persze gól lesz........bár ettől függetlenül ma még szerencsénk se volt 2 kapufa:S:S:S

    prukner takarodj!!!???
  • Gabe18
    #17788
    Valahol törvényszerű volt. 2 ziccer kimarad, két kapufa, az ellenfél meg egy kontrából megnyeri.4 meccsen 3 lőtt gól. Hát ez ennyire elég...
  • JimKirk
    #17787
    Ranilovicnak volt egy par bravuros vedese, de a golnal egyertelmuen hibazott, jovo heten ki lehetne probalni Vegh bacsit!
  • banok
    #17786
    Ez katasztrófális volt.
  • JimKirk
    #17785
    Bazze..
  • Gabe18
    #17784
    Az a baj még így is talán ma játszunk legjobban az eddigi 3 és fél meccsből. De ami kevés helyzet van, azt sikeresen elrontjuk. Kicsit sajnálom Pruknert. Látszik hogy próbál változtatni, próbálta feltüzelni a játékosokat, egyértelműen támadószellemű csapatot küldött a pályára. De hát ő már tehetetlen ha 6-7 méterről se tudjuk belőni...
  • Grenzjager
    #17783
    Ranilovic nagyon gáz

    megint gáz...


    már megint rettegek minden rögzített lövéstől
  • banok
    #17782
    16.00 Ferencváros-Pécs
    tv: m1
    streamek:
  • Grenzjager
    #17781
    az "átvizsgáló csoport" jutott valamire amúgy végülis?
  • Effe88
    #17780
    :D:D:D

    remek döntés:D:D:D
    ahelyett hogy eladtuk volna a valenciennek most lehet ingyen elengedjük:D:D
  • Grenzjager
    #17779
    szerintem a legtöbb Fradistánál elvágta magát Oláh, legalább is amíg nem triplázik....

    mondván ..Debrecenben más csapatok is kikapnak .... ez igen....

    Andrezinnyót meg szerencse hogy nem adtuk el :) most ki lehet rúgni a csapatból :)

  • Zenszkij
    #17778
    "Képletesen" értettem :D.
  • Grenzjager
    #17777
    Szűcs még fiatal (38y) hogy visszajöjjön :)
  • Gabe18
    #17776
    Az elejével egyetértek, de mikor "küzdöttünk mi a kiesés ellen"?
  • Zenszkij
    #17775
    Ötlettelen játék. Passzolni kell emberhez meg üresbe mozogni. Hiába, ha ez nem megy nem kell min csodálkozni. Idén ismét a kiesés ellen kell küzdenünk. Lisztes is mi a francnak játszik még 35! évesen..
  • Effe88
    #17774
    na hát várható volt de azéárt ranilovicsnak megint kösz a semmit

    ha pl.van egy Szűcsünk akkor most már az elfsborgal játszottunk volna és izgulhatnánk a továbbjutásért+ami még ennél is fontosabb 7pontal állnánk 3 meccs után(kaposvár 3p-dvtk3-p dvsc 1p)
  • banok
    #17773
  • Gabe18
    #17772
    Hát ma nem kellett volna kikapnunk, de megint ilyen xar szabadrúgással kivégezzük magunkat. Amúgy semmi különössel nem volt jobb a nagy Kondás csapat, kidolgozott helyzetük nekik sem volt. Az a baj hogy nekünk se...
  • Grenzjager
    #17771
    Kubatov kedvence TóthB

    de legalább apuka fizeti be a kezdőbe mint Bretschneidert :))))
  • Takezó
    #17770
    azért ezt a pöcsöt le kellett volna küldeni -.
  • Zenszkij
    #17769
    Rém gyönge a csapat. Ha lenne pénzem megraknám, hogy ez a Fradi gólt nem rúg ma...
  • Grenzjager
    #17768
    mi lehet a csapat taktikája?

    ne csináljunk semmit, és ez majd meghülyíti a debrecenieket, hogy ők hibáznak majd? ...
  • Grenzjager
    #17767
    Tanár báttya szerint megfelelő a támadó szekciónk is....
  • Solt
    #17766
    Jön a Végh Zoli... :D
  • Grenzjager
    #17765
    Ranilovics feladata lenne hogy hányan álljanak a sorfalba meg hogy hova
  • Grenzjager
    #17764
    a norvégok és a diók is rögzített lövésekkel "leptek" meg minket .....

    ezek szerint továbbra sem tanult semmit a csapat, mert továbbra is szögletből és szabadrúgásból kapjuk a gólokat.... innentől evidens hogy minden ellenfél erre játszik majd.
  • Solt
    #17763
    Ő állt ott... még csak fel sem ugrott... én nem tudom ki osztja a feladatokat, de ez vicc kategória. A múltkor a szélső védőink ívelgettek, most meg a törpék állnak a sorfalban... ezek annyira megye kettes hibák...
  • Solt
    #17762
    Kb 3-5 percenként jöttek a jobbunkról a szabadrúgások. Egyértelműen a pontrúgásokra játszanak... az edző feladata lenne beszólni, hogy ne repüljünk oda méterekről...
  • Grenzjager
    #17761
    pássz, de Ranilovic egyre jobban távolodhatna már a kapuból...
  • Gabe18
    #17760
    Hazaiak lefekszenek akárhol, az szabadrúgás. Sikerült addig befújkálni nekik amíg betaláltak. Pedig egyáltalán nem volt benne a meccsbe a gól eddig egyik oldalon se.
    Innen már nehéz ügy...
  • Solt
    #17759
    Jól láttam, hogy a törpe Andrezinho állt a sorfalban, és az ő feje felett tekerték el?
  • Grenzjager
    #17758
    már nem csak uncsi...